Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
1. črc 2009

Wergi ahoj hnedka posílám 😉

jitie
1. črc 2009

kopi,jj, to je tam 😉
míšo,tak teď jsem se mále počůrala smíchy, kafe do termosky 😀 😀

murynko, neignorujeme tě neboj!!!já bych tě vzala sebou k Míše, ale pojedu z chalupy.. 😒

kopa
autor
1. črc 2009

Jitie tak to je fakt náhoda,ten svět je malej 😀 To je pravda určitě by věděli o koho jde 😀

tercie
1. črc 2009

Wergi ahoj 🙂 A jak dlouho tobě trvalo znovu otěhu? Máš pravdu, je to tu fajn parta tak proč si to kazit 🙂

Kopi aha tak ty vidíš co platí ten doktor, nebo vy platíte něco jim, nebo to jako fakt nechápu už 😀

jitie
1. črc 2009

jo a Míšo játra nesnáším ještě víc než špenát, na to jsem zapoměla 😀 ale tak na oběd nedorazím, tak mi postačí ta tvarohová buchtička a limča 😎

kopa
autor
1. črc 2009

Murynko kukendo že ty dlabeš u toho? 😀

murynka
1. črc 2009

ne já myslela s tím celkovým srazem 😀 😀

wergi ahojky máš IP 😀 😀 ale podle MS jsi 7tt ne 😕 koník je o týden napřed 😉
já mám v tabulce údaj podle MS

tercie
1. črc 2009

Jit tak vem Murynku s sebou i na chalupu né 🙂
Mury ale vem si prosímtě taky kafe do termosky, a vem si dvě, jednu k Jitce a jednu k nám, jo? 😀 😀 😀

tercie
1. črc 2009

Jit já taky učůrávám 😀 Dneska dnad celou dobu co tu sedím 😀

jitie
1. črc 2009

murynka by mohla sníst slona a bude pořád hubeňoučká, holky umíte si to představit, já v plavkách 75kg a murynka 45kg 😀 ale je to super holka 🙂

murynka
1. črc 2009

já o víkednu nemůžu mám muže doma a možná spácháme nějakou romantiku piknikový koš na zámku 😀

murynka
1. črc 2009

holky nestíhámmmmm 😀 😀 😀

tercie
1. črc 2009

Tak Jit, a játra jsi chtěla zapřít co? No tak povídej, to to z tebe leze, jak z chlupatý deky 😀

tercie
1. črc 2009

Mury hlavně nepáchejte harakiri 😀

jitie
1. črc 2009

tak dneska je to výborný pokecání s váma 😀 David mi chtěl vzít noťase, bráním ho celým svým tělem 😀

murynko, pojedeš semno na chalupu???a teda ještě s celou mou famílií 😀 ale neboj všichni jsme moc hodní a k tomu kafy do termosky si ještě vem nějakou svačinu 😀 my ti určitě najíst nedáme 😀

kopa
autor
1. črc 2009

Tercie 😀 😀 😀 😀 Ty zubaři co jsou ve Varech patří do oblasti a té oblasti zpracovávám účetnictví.Takže já účtuji jakoby tu oblast-když třeba jedu doktoři na sněm,pak když třeba mají posudky,pak různé faktury,pokladnu té oblasti,Bankovní účty a každý doktor si dodělává osvědčení tak to platí té oblasti a pak i členské příspěvky...To všechno vidím.Jsou to jakoby náklady té oblasti a takhle mám všechny oblasti v celé Čr.
Chápendo?

jitie
1. črc 2009

murynko, David se na ten koš nějak netvářil...budu ho muset odvézt, jinak budeme trčet pořád doma

tercie
1. črc 2009

Já už jsem se takhle taky hodně dlouho nepobavila 😀
Jit kafe do termosky a radši si vemte i toaleťák, my sme chudý 😀

kopa
autor
1. črc 2009

Holky tak já v pátek páchám držkovou polévku,přítelák jí miluje 😀 fuj já jí nejím 😀

jitie
1. črc 2009

míšo, si skočím do lesíčka na čůrando 😀 a nebo to budu držet až domu 😀

jitie
1. črc 2009

tak držkovou miluju 😵

tercie
1. črc 2009

kopi jsem asi debil ale moc ne 😀 Kde vlastně pracuješ? 😀 Možná mi to řekne víc 😀

Holky ale ještě nemáme prkýnko na záchodě jo 😀 Ale snad ho do víkendu seženu už ho mám slíbený, sháním totiž oranžový, a když to někde řeknu tak na mě všichni koukaj jak na ichtyla 😀

kopa
autor
1. črc 2009

Tercie teda to až k tobě pojedem s těhulkama,budeme muset vzít celej balík toaletaku,ponevadž těhule furt učůrávají 😀 😅 😀

jitie
1. črc 2009

myslím držkovou polévku 😀 než že mi Míšo namlátíš ve dveří 😀 😀

kopa
autor
1. črc 2009

To ti nic neřekne 🙂 Dělám účetní 🙂 to jsi asi pochopila 🙂

tercie
1. črc 2009

Držkový říkali chlapi v hospodě pistáciová 😀 Já jí mám taky ráda, ale vařit jsem jí ještě nezkoušela, protože manža by držky nepozřel 😀 Jit, další k jeho výčtu 😀

kopa
autor
1. črc 2009

oni prodávají už uvařené držky 😉

tercie
1. črc 2009

Jit myslíš že bych si otloukala ruce? Tě fláknu rovnou těma dveřma a bude 😀 Jakýpa štráchy 😀

jitie
1. črc 2009

to abych se vycpala molitanem 😀

tercie
1. črc 2009

Kopi - Máte zmrzlý držky? Né, my si tady topíme 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru