Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
13. říj 2009

a co holky spolutestiitelky 😉 kopi, kopretinko, ..jak se máte? jak to s váma vypadá??
už aby byl pátek!!! jsem zvědavá, na vás i na sebe jako blázen!! 😎
já včera večer zkusila preventivně testnout, večer 😅 no a samo, že na testu nic 🙄 no ale tak co, mohla jsem to svýst na to, že je ještě brzy 😀 jsem 23DC 😀 a zase jsem si říkala, že kdyby se tam přeci jen nějakej duch ukázal, měla bych hned lepší náladu 😉
holky tak v pátek 😉

aja.83
13. říj 2009

Katy, jak to víš, že máš šťastný den, tak to já ho mám teda naprd. Začlo to ráno na gyndě, opravdu výborné zprávy a taky tchýně je v nemocnici, má něco s játry, byla celá žlutá a bolí ji záda. No obávám se nejhoršího...

farmarska
13. říj 2009

aron no to je jasný, to by byl taky v tvém stavu hazard!!! 😉

katyna6
13. říj 2009

ahoj aji-jeziš,to je mi holka líto,že máš takovýhle starosti ☹ .On ti jako vůbe neřekl,co s tím polypem?jestli by tam při otěhu vadil,nebo ne a co s tím bude dělat?A na tu sliznici tady myslím holky pijí ten kontryhelový čajík.

aja.83
13. říj 2009

Katy, kontryhel piju každý měsíc prvních 14dní cyklu. Řekl mi, že do mě nechce rejpat, když jsem byla v srpnu 2x na revizi. Ale když to samo nezmizí, operace mě nemine. Tak snad se to ještě vytříbí, příští týden jdu k té léčitelce, tak ji o tom řeknu. Snad mi bude moct nějak pomoct.

farmarska
13. říj 2009

ají to mi je líto 😢 takovýdle zprávy 😖 s tou rakovinou ani snad radši nežertuj! 😠 hele ten polyp, to fakt nevím a jestli nebude vědět ani nikdo jiný, tak až přijde patoložka mirax, tak když se zeptáš jí, ona určitě bude vědět, ta ví všechno 😉 Na tu sliznici, na to její dorůstání, vím, že něco je, ale nevím co, bo já to neměla, ale četla jsem, že se o tom kdysi snad bavily holky na vlaštovkách, že na to něco berou.. Zkusím ti to později zjistit jo 😉 ted budu muset jít už na zvířenu 😅
ají a nesmutni, určitě to nebude tak zlý, jak to vypadá 😉 spolu to tu zvládnem 😉 😉

markee
13. říj 2009

ahojky holky,tak já se taky dokopala vylézt z postele. Překecala jsem Johanku na válení se,takže jsme se mazlili a vylezli před chvilkou(v půl deváté).

aja.83
13. říj 2009

Farmi, díky. Já jen, že už by se mohli karty obrátit a taky bych si zasloužila nějakou dobrou zprávu. Ale snad jednou přijde. Holky, já na UTZ viděla tu dělohu a uvnitř takovou bublinku, tak si říkám, jůů, já už jsem těhotná. No a nejsem, místo toho je tam polyp, blbec.

katyna6
13. říj 2009

aji-to ti budu fakt moc držet,aby ti dokázala pomoct!!!!!

ahoj markee

tak mi to holky nedalo a testla jsem...

markee
13. říj 2009

Aji,to je mi líto,co ti řekl na gyndě. Ale taky nevím co tem polyp může způsobit a tak. Na dorůstání sliznice jsem si myslela ten kontryhel,ale když ho piješ,tak nevím.
Farmy,tak utíkej na zvířectvo,ať jseš tu co nejdřív.
Aronek, v práci to dodělej a zítra mazej k doktoru ať jsi ty i miminko v pořádku. Nic neriskuj,to počasí je fakt hrozné.
Katyno,šťastný den? Tak jestli jo,tak ti ho moc přeju 😉

markee
13. říj 2009

Katyna a copak,copak? Řekni výsledek,jsem zvědavka 😅

kopa
autor
13. říj 2009

koukám že jdu včas....Katynka je těhulka 😵

kopa
autor
13. říj 2009

Aji je mi to líto s tím polypem ☹ Zkus mrknout tady máš tam diskuze site:https://www.modrykonik.cz/forum/show.php polyp

kopa
autor
13. říj 2009

aha ono mi to nehodilo odkaz tam 😅 zadej si do vyhlůedávače polyp a tam ti naskočí spousta diskuzí 😉

katyna6
13. říj 2009

kopy,markee-no to právě nevím 😀 .Nevím,jestli si tam ten stínek spíš sama nedomýšlím,než že tam skutečně je.Až nabiju foťák,tak to zkusím bliknout 😉

kopa
autor
13. říj 2009

Katy upsssss,nabí rychle foták a šup sem s fotečkou 😀
Dneska jsi 24DC a normálně to míváš kolem 19-20DC ms.

kopa
autor
13. říj 2009

Katy a rychleeee 😅 😀 😀 já musím pracovat a jsem zvědavá 😀

kerrie
13. říj 2009

Krásné ráno 🙂

Jůůů, Katynka testilaaa.............tak sem se šťastnýma zprávičkama 😵 😵 😵

kopa
autor
13. říj 2009

holky a já včera večer měla trošku bílý výtok a dneska ráno mě zase bolí břicho na mrchu 😠

kerrie
13. říj 2009

Katynko............takhle jsem brejlila na ty svoje první testíky, když jsem otěhu..............taky jsem myslela, že si tam toho ducha jen představuju.............ale byl taaaaaam 😵 😵

kopa
autor
13. říj 2009

já chci taky duchaaaaaaaaaaaaa 😅 😀

kerrie
13. říj 2009

Kopi, neboooj, duch bude. 😉 😀

aronek
13. říj 2009

katy, že by první vlašťovička?? 😀 😀 Moc bych ti to přála 😉

aronek
13. říj 2009

tedy všem 😀 bych to přála 😀

kopa
autor
13. říj 2009

no hlavně aby ten duch byl pravý a né falešný 😠

ikopretinka
13. říj 2009

Ahoj holky,
Ajo, mě našla dr. polyp v těhotenství na čípku a jen nad tím mávla rukou. Já z toho byla vyklepaná a tak jsem furt po ní chtěla at mi k tomu něco řekne a ona na to, že je to v podstatě "prkotina", že se většinou sám vstřebá. Je to takové zbytnění sliznice, prý nic víc. Našla mi ho v 9tt a v 16tt už tam nebyl ani kousíček z něho. Takže držím ti palce ať je co nejrychleji pryč. Jo a když jsem z ní páčila co kdyby nezmizel, tak mi říkala, že je to taková mini operace a na čípku se provádí jen obkroužení bez narkozy, no ale když ho máš v děloze tak by si tě trošku určitě přispali. Neboj on zmizí ale sám!!!!
No a se mnou to vypadá bledě, čekám během dneška MS, achjo 😔 , nám se to snad nikdy nepovede ☹

katyna6
13. říj 2009

já tomu holky stejně moc nevěřím.BT je sice pořád 37 a víc,ale já ani nevím,o kolik má před ms klesnout?Měla bych ji dostat asi v sobotu,nebo v neděli.A taky pochybuju,že by to teď vyšlo,já tu první porevizní mršku měla strašně slaboučkou,tak nevím,co se tam děje se sliznicí,jestli je,nebo není 😅

markee
13. říj 2009

Katyna,téda. No nabij foťák a vyfoť to. Moc ti to přeju a i všem tady to je jasné 😉
Kopy,určo taky budeš těhu. Já měla před MS bolesti už 4 dny předem a pak jsem jaště špinila a nakonec jsem těhu byla. Prsa boleli a přišla jsem si děsně nafouklá. Určo se zadařilo. 😉

ikopretinka
13. říj 2009

Katy , no tak to je super,držím palce at duch sílí a jsou tam pořádné // 😉
KOpi , mě tehdy taky bolelo břicho jak na MS když se zadařilo, pořád jsem lříkala manžovi že to dostanu a to už jsem i viděla ducha na testu 10ml/U a stejně jsem si říkala že ta bolest není jenom tak. A v den očekávané MS jsem měla hnědý a růžový výtok, takže určo tam ty // najdeš a falešné nebudou

katyna6
13. říj 2009

aji
-já si taky myslím,že to dopadne dobře a tak,jak psala kopreti.Kdyby to bylo moc důležitý,tak bys na zákrok muela hned,ne?Neboj,taky zmizne a budeš mít pokoj 😉 😉

kopinka-mně taky pořád trochu pobolívá břicho.No,víkend rozhodne 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru