Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sirella
13. říj 2009

katy:Dneska jsem celý den v peřinách a snažím se vyléčit,protože po dlouhé době jdu na pohovor a teď tohle 😠 Dokud jsem nikam nešla tak jsem byla v pohodě.Je to naschvál...
A ty dvě čárky tam jsou...ale držím moc a moc palce ať jsou čím dál silnější a ať je všechno ok 🙂

katyna6
13. říj 2009

aronek-a necháš si to teda říct,joo?Já už při min.těhu přemýšlela,jestli ano,nebo ne,ale tuším,že bych to nevydržela,se na to nezeptat 😀 😀

sirella-na fotce je to vidět o něco hůř,než ve skutečnosti,ale já osobně mám pocit,že jsem... i minule jsem ot na sobě poznala ještě před testěním 😉 .Kdy se do toho pustíte vy?

sirella
13. říj 2009

katy:Tak to je na tuty 🙂

Počkám na první poreviz.MS a pak hned.Nebudu čekat...Prostě to fakt podruhé vyjde a pokud ne tak genetika a pod.Dost jsi mě navnadila 🙂

aronek
13. říj 2009

katy, necháme si to říct, já bych vydržela 😀 , ale přítel ne a aby to věděl on a ne já je blbé 😖

katyna6
13. říj 2009

sirella-my se do toho taky pustili hned po první mini MS,ale teď se trochu bojím,jestli jsem to neuspěchali 😅

aronek-u nás by to bylo asi stejně.Já nevím,co ti chlapi jsou tak netrpěliví? 😀

holky,jdu se najíst a pak chvilku natáhnout,už mě od toho klábosení u PC bolí v zádech a taky večer jdu do práce 😠 ,tak ať si to trošku nadespím.Ještě se tu ukážu,zatím pa 🙂

sirella
13. říj 2009

katy:Já si to zjišťovala i jinde a až jsem se divila jaké jsou některé holky ranařky...a vychází jim to.Fakt se neboj 🙂 Prostě bude pohodové těhulkování a zdravý mimísek 😉

Mizím se doléčovat,ale určitě budu nakukovat.Mějte se hezky...ahojky

aja.83
13. říj 2009

Hanana, měla jsem teď měsíčky 2.10. a měla jsem to úplně normálně. Akorát přišly asi o týden později. Krvácela jsem ba naopak docela dost, tak to nechápu. Gyndař se mě taky ptal, jestli jsem měla normální ms, taky to nechápal. Tak nevím, uvidíme za těch 14dní. Snad se to nějak vyřeší, jinak kolegyně mi říkala, že se ten polyp může vstřebat stejně jako ta cysta.

aja.83
13. říj 2009

Katynko, určitě jste to neuspěchali, byla jsi na prohlídce u gyndaře? Co ti řekl? Kdybys měla třeba nízkou tu sliznici, řekl by ti to. U mě to viděl hned ale zas mi neřekl, že bychom se neměli snažit. To jsem jen já tak vydedukovala. Když jsem odcházela, gyndař na mě volá: "Žijte normálním životem!" No tak nevím, co to mělo znamenat. Asi normálním sexuálním životem 😀

martinkal
13. říj 2009

Ahoj holky 🙂
teda dneska se venku čerti žení, chvíli sluníčko, chvilku sněží a fouká.... 😒

Katy to je krásná zpráva a ty // tam vidím, je to mamatest? a moc blahopřeju. 🙂

Aronku zítra jdi k dr. a zůstaň doma, ať mimíska neohrozíš, to víš, mám strach, ty naše děti jsou skoro stejně starý, tak co kdybys náhodou měla v bříšku klučinu, mohl by to být ženich pro naší Lucinku 😀 😀 😀 😀 😀

Jinak mě začal bolet zub 😠 😠 😠 😠 HOLKY nevíte jestli se v těhu může injekce na umrtvení, kdyby mi ho chtěla zubařka spravit?????

martinkal
13. říj 2009

Aji já měla asi před rokem taky poloyp na děloze, a to 2x. Vždycky mi ho dr. uštípl a poslal na histologii, jestli to není zhoubné. Nebylo a od té doby se mi zatím žádný neudělal.

martinkal
13. říj 2009

ne poloyp, ale polyp 😀

angeles
13. říj 2009

Martinkal, injekci na umrtvení ti zubař v těhotenství nedá.

martinkal
13. říj 2009

No jo, ale mě ten zub začíná dost bolet a neumím si představit, že mi do něj ještě poleze vrtačkou, auuu ☹

markee
13. říj 2009

Tak ahojky.
Wergina, ahojky.
Sirell,kdepak jsi cestovala? Mi tu chybíš ☹ Na pohovor budu držet pěsti. Mě se odnikud neozvali ☹
Jinak jsme po té tříleté prohlídce. Takže Johanka má 15kg a 98cm. Prý je šikovná,hezky mluví a prý další prohlídka bývá v 5 letech. No do té doby se určo ještě uvidíme,kvůli marodění a orazení různých potvrzení. Tak jsem jim i říkala,že druhé tedy nebude,že ta plodovka nedopadla dobře.Tak se doktor ptal na kterých chromozomech mělo mimi poškození.Tak jsem mu to povídala a nic k tomu neřekl. No příští týden ve středu jdeme na genetiku,už se to blíží.

markee
13. říj 2009

Martinkal,v těhu injekce u zubaře může být. Říkala mi to jak zubařka tak gynekolog.Prý víc mimču uškodí stres z toho zákroku než injekce se slabou látkou na znecitlivění. 😉

martinkal
13. říj 2009

Markee tak to jsi mě uklidnila, protože, já už se ho nemůžu ani dotknout a vrtačku bych nevydržela. Taky jsem někde četla, že po 3 měsíci by to nemělo vadit, ale nebyla jsem si jistá. Díky. Nesnáším zubaře 😔

aronek
13. říj 2009

martinkal, zoubku je milíto. Já ještě nezvládla prohlídku 😖 Prvně mi bylo blivno i když jsem si jen čistila zuby, takže kdyby mi tam vlez někdo jiný,tak mu ukážu co jsem papala a teď mám chřipku 😠 K doktorovi jdu zítra, už ani nemluvím a jen smrkám a hlava bolí pořád 😢

Netušíte někdo, kolik můžu paralenů? Dnes mám už dva a nic moc, snesla bych další, ale zase si ho chci vzít i před spaním, abych se trochu vyspala.

martinkal
13. říj 2009

Aronku, v lékarně i dr. mi řekli, že nejvýš 2 paraleny denně, a to jsem byla v 16tt. tak opatrně ju? 😉

angeles
13. říj 2009

Markee, tak to já mám jinou zkušenost s tím zubařem. Mně ji dát nechtěli. V těhotenství jsem měla povolen pouze paralen. Martinkal, prosímtě, jak probíhá ten zákrok s tím polypem?

markee
13. říj 2009

Angeles,opravdu mi to oba potvrdili. Je to fakt,že ten stres je horší. Nebála bych se toho. Ty paraleny mi myslím říkali holky tady na diskusi,že tři maximálně denně a myslím,že i ta genetička mi to potvrdila.

martinkal
13. říj 2009

angeles, normálně při prohlídce mi dr. řekl, že vidí polyp, a že ho hned uštípne, tak ho něčím ucvakl, dal do zkumavky a poslal do Ústí n.L. na histolku. Trošku to štíplo. Pak jsem trošku krvácela a jinak nic.

aronek
13. říj 2009

koukám, že každému řeknou něco jiného a pak co mi chudinky s tím ☹ 😠

martinkal
13. říj 2009

aronku a máš paralen plus nebo obyč. paralen?

aronek
13. říj 2009

takže teď to přetrpím, vezmu si na noc a zítra se zeptám u doktorky 😉

katyna6
13. říj 2009

zase jsem tu,ani usnout teď nemůžu 😀

aronek
13. říj 2009

martinka, mámobyč, já ani nevěděla, že jsou dva 😖

katyna6
13. říj 2009

martinkal-děkuji 🙂 .Mamatest to právě nebyl,nějaký Dr.Max,nebo co,Já si ani nemyslela,že tam něco bude vidět,tenhle je až od nějakých 25 jednotek čehosi 😀 .Mamatest zkusím sehnat až na druhé testování,asi o,nebo po víkendu,to má přijít ms.

aronek-achjo,to je mi líto,že se cítíš takhle bídně ☹ .Už abys byla u dr.co nejdřív a nějak opatrně tě poléčili 😉

aja.83
13. říj 2009

Marti, tak to by bylo fajn, proč mi to teda gyndař taky neuštípnul? Tak já se ho na to příště zeptám. Já hlavně nechci zase do nemocnice 😖

martinkal
13. říj 2009

no paralen plus je silnější, tak možná obyč. paralen se může 3x.

Holky jdu spát, jsem unavená z toho zubu, a k zubařce jdu až v pondělí. ☹

markee
13. říj 2009

No určo si vzít nějaký slabší paralen. Ty silnější bych radši volala doktoru,zda můžu.
Tak já zas pádím pryč. Určo toho zas nakecáte,ale co se dá dělat. Papa.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru