Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
14. říj 2009

Tak mám dočteno, a mrzí mě že tu je smutná nálada, už aby byl ten ptek a zahlásily jste některá //, a nejlépe všechny najednou 😉
Markee je to děs s tou prací, já kdyby se tu neotvíralo to tesco taky vůbec nevím, kde bych se chytila, byla to moje jediná možnost.
Aji moc mě mrzí holka, co musíš zakoušet... na ten syndrom PCO polycystických ovarií je na snažilkách nějaký téma, nakoukni, hoky ti poradí co máš třeba po dr chtít a tak. Jen se nenech odbejt.
Nicol to opravdu ještě vypadá nadějně, vydrž a ještě to nevzdávej 😉 Moc držím palce, aby to vyšlo!!!
Sirellko jak dopadl pohovor?
Beautynko krásnej příběh o tom, že zázraky se dějou 🙂 Opatrujte se s miminkem a přeju jen štěstí!!! -)

Kopinko asi jsi mě včera přehlídla, psala jsem termínky kontrol do tabulky, tak třeba zítra, až budeš dělat, prosím:
9.11. KO
12.11. KO genetika, děkujiiiiii 🙂

aronek
14. říj 2009

markee, já když nastoupila, tak se mně taky ptali koho tam znám a když jsem řekla, že nikoho, tak se mně ptali, jak jsem se tam tedy dostala 😠 Fakt je to o známostech a ne o vědomostech. 😠 Tenkrát potřebovali někoho s vejškou, tak jim nic jiného nezbylo a vzali mně 😉

sirel, tak na to bych se jim vyprdla taky ☹ Když budeš pomáhat manželovi, tak si sama zorganizuješ čas a budeš se moci věnovat malému 😉

sirella
14. říj 2009

tercie: je to blbé...Jsem úplně otrávená a je mi zima...zmrzlá jsem jak drozd,začíná mě bolat břicho...no ještě nějaký zánět a picnu se...

Jak se máš ty???

sirella
14. říj 2009

aronek:Snažím se se všechno naučit,ale je toho moc...Já jen prostě chtěla mezi lidi.Asi budu muset shánět dál...Ono toto místo vypadalo dobře,ale je toho moc a za málo peněz...Doma na PC vydělám víc....A mám skvělého šéfa 😀

aronek
14. říj 2009

sirel, mezi lidma supr, ale někdy pěkně lezou na nervy a manžel jako šév není špatný 😀

aronek
14. říj 2009

fuj šéf 😖 to jsem ale češtin ☹

sirella
14. říj 2009

aronek:On je kliďas...naštěstí 🙂 Já jsem totiž na některé věci trošku tupá 😅 A on mi to v klídku vysvětlí...prostě paráda..měl by být trošku přísnější...Jenže nechce mě naštvat abych ho pustila s kamošama na karty tak mám do soboty vegáč.A taky říkal abych se pořádně vyležela tak teď nemakám a koníkuju si...a snažím se dočíst co jsem nestihla když jsem řešila s manžou prac.věci.

kopa
autor
14. říj 2009

Tercíku já jsem to ráno četla 😅 ale jak jsem dělala tabulku,tak jsem na to uplně zapomněla 😅 Dodělám večer ju?
Já mám v práci fofr,musím ještě dneska zajít do lékárny koupit testíky 😀

markee
14. říj 2009

Sirr,tak to je s penězma jak u nás. Ta práce jak jsi byla na pohovoru. No můžu ti říct,že já dělala s prominutím takového "debila" 6 let v jedný firmě-dělala jsem vše od A po Z,aby firma fungovala a šéf nemusel do práce a měla jsem psaný jen základ plus zbytek na ruku. No už to fakt nechci.Ale bůh ví co bude.

sirella
14. říj 2009

markee:Je to bída...nikde nic...A já jsem pěkně nakrklá i na babu z pracáku.Já tam byla 29.9 a ona že pro mě nic není.Ani si nezapla PC ...no a já za pár dní šla na jejich webovky a našla jsem tam právě to místo jak jsem byla dnes na pohovoru(zadávali to 20.9) Tak by mě zajímalo na co tam ta hvězda sedí 😠 A to jí ještě musím dodávat seznam kde jsem se ptala,koho obeslala atd...a ona mi dá buď místo staré(dávno obsazené...i půl roku) a nebo nic.Oni mocc dobře vědí že práce není ale buzerovat to jo...to jim jde.Fakt jsem naštvaná...a dnes jsem se na to měla vykašlat.Teď je mi zima a jsem celkově na huntě...zalezu asi zas do peřin a hodím Coldrex...po něm je mi líp...na chvilku

farmarska
14. říj 2009

ahoj holky, tak kolich nových těhulek dnes přibylo ? 😉
já nakukuju až ted bo jen co jsem si udělala domácí a zvířecí povinnosti, tak jsem odfrčela do města,na rehabilitace, po nákupech a pak jsem se stavila u kamarádky na kafíčko. Ta její 8měsíční holčička roste jako z vody 😵
jdu vás rachle dočíst a pak musím ještě rychleji spáchat nějakej rychlej pozdní oběd 😀 vidím to na játra s rýří 😉

aja.83
14. říj 2009

Ahoj Farmi, dneska myslím žádná těhule nepřibyla. ☹

tercie
14. říj 2009

Holky mám p náladě, našla jsem si nějakou sexuologickou poradnu, psala jsem jakej mám problém s manžou, potřebuju aby m s tím někdo poradil, a ono mi to zmizelo a mě už se to nechce sepisovat celý znovu, achjo, se z toho všeho picnu fakt...

sirell to mě mrzí že to nevyšlo, ale jako ty pdmínky co píšeš, to bych fakt brala až kdyby nebylo vůbec nic jinýo... dneska zaměstnavatelé hrozně hřeší na to, že je práce málo ☹ A pracák je vážně na houby, já tam byla všeho všudy dvakrát, asi necelej měsíc a nikdy mi nepomohli, vždycky jsem si práci našla sama. Nevim, naco tam ty nány sedí.

Kopi jasan, v poho, jen v klidu pracuj. A pro testíky už jdeš dneska? To ale nevydržíš netestnout do pátku 😉

kopa
autor
14. říj 2009

Tercie já když něco takové ho píšu,tak píši ve wordu a tam si to uložím a pak to jen zkopíruji 😅 Tak to sepiš ještě jednou 😅 😒
Tercie snad vydržím netestit 😅 ono tam stejně nic nebude 😅 😠

aja.83
14. říj 2009

Tercinko, tak to napiš znovu, aspoň ti poradí a budeš zase trochu veselejší!

farmarska
14. říj 2009

hmm tak jsem vás už dočetla a musím říct, že žádnou velkou radost mi neděláte 😠
nejen že nepřibyla žádná s dvěma//, ale ještě Pájík a Kopretinka to dostaly 😢 😢 holky to mne mrzí 😖

tercie
14. říj 2009

Farmi, já to po dočtení říkala taky-....zasraný krámy... a myslím, že se mnou budete souhlasit 😀

Holky mě se to nechce sepisovat znovu blééééé 😀

farmarska
14. říj 2009

a jinak já taky dokoupila zásobu mamáčů 😀 😀

a s tou prací je to přesně jak píšete 😠 já měla mít 9700 hrubého, za buzeraci a šikanu tam 😝

farmarska
14. říj 2009

tercí, ale za to osvěžíš rukopis-prstoklad 😀 😀 😀 😝

tercie
14. říj 2009

farmíku problém je že mám přerostlý geláče a moje nehtařka na mě nemá čas, a mě se stim blbě datluje.
Půlku jsem uchovala, tu jsem měla zkopírovanou, ale v t druhý už ani nevim co bylo, fakt, a všechno jenom kvůli chlapovi. Hajzl jeden.

farmarska
14. říj 2009

tercí a jak to u vás doma ted probíhá? 😕 jste usmíření? mluvíte spolu?
jo chlapi jsou jen pro obtíž 😠

farmarska
14. říj 2009

hele a to ty geláče prostě nemůžeš ofikat? nůžtička fik fik a bude po problému 😉 😀
možná se ptám jak idiot, já nikdy nic takovýho neměla 😅 já mám nechta okousaný jak jen nejvíc to jde 😀 😎

kopa
autor
14. říj 2009

nechtáče stačí vzít pilníkem zkrátit 😀

farmarska
14. říj 2009

tak já frndím a vy tu moc nedrbejte, ať nemám večer moc dočítání 😉

nicollka
14. říj 2009

Tak já jsem si objednala ještě dvě krabičky těch s citlivostí 10, tady takový nemají, mamáče doma mám snad ještě 3 balení...jen už aby byla aspon neděle kruciš.

tercie
14. říj 2009

Farmíku mluíme, ale on s těma kámoškama, smskama a erotickýma fotkama přestat nehodlá. On si myslí, že nedělá ni špatnýho, že špatná jsem já, když mu lezu do telefonu, na to mi byl schopnej tady udělat přednášku!!! ☹

kopa
autor
14. říj 2009

Nicollko a ty jsi měla kdy ovulku? 😕 😅

markee
14. říj 2009

Tercinko,o geláčích jsem teď uvažovala,když není miminko a nevím kdy bude síla na to se o něj pokoušet. Myslela jsem,že bude nějaká práce a abych měla hezký ruce. Jenže jenže. Uvidíme no. Ale byli krásné ty nehtíky vždy 😀 upravené 😅
Já čekám pořád na ty vitamíny. Minulou středu jsem je zaplatila-firma má účet u GE jak já,takže jim to určo došlo ten den. Pže když objednávám z MMB a holčina má stejnou banku,tak mi hned ten další den chodí balíček. Psala jsem jim včera,kdy jako balíček dojde. Tak psali,že ty Femibiony došli a že balíček odešel 12.10.. NO a je středa a pořád nic. Se picnu ☹

tercie
14. říj 2009

Piluju piluju pilujuuuuuuu 🙂

nicollka
14. říj 2009

Kopi já jsem dnes 7DPO.. teprve 😠

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru