Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

markee
16. říj 2009

Přesně. Já taky dělám vrbu kde komu. Ale bohužel občas se tak rozkecáš s jinou kamarádkou a omylem ti něco ujede. Pak to zakecáváš,aby to nebylo nápadné,ale i tak mě to pak mrzí,že to nezůstalo zamčené v té mé hlavě někde hluboko.
Holky mě zas bolí břicho. Já to fakt chci už dostat. Jak jsem si před týdnem,ale určo dýl,myslela,že to dostanu,tak si říkám,zda to nebyla ovulace. Pže i jsem měla výtoky tomu napovídající. Tak už by ta mrcha fakt mohla dorazit. Prosím. Já chci fungovat 😒

tercie
16. říj 2009

Markee neboj, mě naběhl i po tomhle hrozným zážitku cyklus jako hodinky.
Já to mám s tím vykecáním taky, třeba na netu, kde mě nikdo nezná mi to nedělá problém, ale taky u tý mojí kynezioložky, je úplně super baba, chodím tam už 4 roky, od tý doby, co byly ty první problémy s manžou, a musím říct, že díky ní mám psychiku celkem v pohodě, kde bych dneska byla, kdybych k ní tenkrát nezašla, fakt nevím. Dneska už si i tykáme, jdu k ní jak ke kámošce, fakt moc příjemný.

markee
16. říj 2009

Tercinko,po kolik dnech jsi měla první MS po tom potratu?
Je dobře,že jsme se pro to rozhodli,někam chodit a někomu se vykecat,viď? Já si říkala,že mě drží i Johanka nad vodou.

aronek
16. říj 2009

terci, já mám ty antibiotika už od středy večer, tak to by už působit mohly, ne? 😠 Teď mně z toho polehávání bolí záda 😖

mari111
16. říj 2009

ja udrzim vzdy tajemstvi a proto mne o to vic stve kdyz nejaka moje kamoska ne, jednu teda takovou mam ale ta zas kolikrat zapomene a vykeca ale vim ze ne umyslne,ona ma toho hodne a hodne holkam uz pomohla jen se ji to obcas trosku plete. no jo jeste ze mame konika 😉 marke ja uz bych taky mrchu uvitala,uz sem 37 dc to je hruza, ja sem si myslela ze po ty revizi se mi to upravi, ach jo,to je doba

mari111
16. říj 2009

aronku skus poradnej hovezi vyvar a hodne zeleniny, mne to vzdy pomuze, sice furt chodim curat ale zabere to.

venuska
16. říj 2009

Ahojky holčiny,
tak co je nového?

Já jsem konečně objednala sadu do postýlky:

http://www.ebutik.cz/index.php?men0=4&men1=48&l...

tak doufám, že bude vypadat tak hezky, jako na obrázku. 🙂

tercie
16. říj 2009

Markee počítala jsem to, a po 31 dnech...
Jo fakt to je dobrý, popovídat si s někým nezúčastněným, u kterýho nemusíš dávat pozor co říct, aby ses ho nedotkla nebo mu neublížila.

Aronku mysím, že zítra už ti bude líp. A ta polívka je dobrej nápad, MAri dí kza tip, asi půjdu taky nějakou udělat, ještě jsem dneska nevařila, nevím, kdy manžu přivezou domů, bude taky hladovej, tak abych tu něco měla.
Holky mě to připadá, jako by to byl trest, že nedržíme spolu a nevázíme si toho co máme, nebo já nevím... mám z toho divnej pocit.

Venusko souprava krásná, v tom se bude spinkat 🙂

mari111
16. říj 2009

terciku nemysli na to tak, zadnej trest,ale manzu by to mohlo tuknout aby prestal delat zbytecne trapeni. ten muj si vymyslel rizky a salat, za chvili sou tu vanoce a on se asi nemuze dockat rizku a salatu 😒

tercie
16. říj 2009

Polívka už se vaří, měla jsem v mrazáku pěknej kousek hovězího.
Mari já vím, když já v tom vidím nějaký znamení nebo co.
Salát bych si teda dala taky, i s tím řízkem, i když já, masožravec obecnej, teď maso vůbec nemusím...

mari111
16. říj 2009

jo jo tercinko ,clovek pak jinak premysli kdyz se neco stane,to hledas duvody a napadne te cokoliv. hlavne nesmut aj kdyz vim ze to nejde ale uz mas toho smutku az az posledni dobou ☹

mari111
16. říj 2009

holky ta terezka, co ji vcera nasli je zlatucka, hned bych si ji vzala domu,hlavne ze je v poradku

tercie
16. říj 2009

Holky pro dnešek končím, manža přijel domů, tak si jdu s ním povídat,aby nemusel psát kamarádkám 😝
Pa, hezkej zbytek dne.

mari111
16. říj 2009

🙂

kopa
autor
16. říj 2009

Ahoj holky 🙂
Neměla jsem tedko moc čas 😅
Tak mrcha dorazila 😅 ale nevadí.Přítelák řekl,že předtím se nám povedlo na poprvé a ted se třeba zadaří na podruhé 😉 Tak uvidíme.Doufám že tenhle měsíc nebudu ve stresu a budu v pohodě 🙂
Tak a jdu konečně udělat tabulku 😉

kerrie
16. říj 2009

Ahojík,
já zrovna dorazila z těhu cvíča a jsem zmrzláááááá 😀

kerrie
16. říj 2009

Kopiiii, mrcha jedna mrchovatá 😠 Příště ať už ale nechodí, musíme jí to tu vysvětlit 😀

aronek
16. říj 2009

ahoj kopi, tak mrcha mrchovitá dorazila, to je mi líto ☹ a já tě viděla nadějně 😖

mari111
16. říj 2009

ahoj kopi,ja uz bych taky chtela mrchu mrchovatou,sem zvedava kdy dorazi. beres to statecne,priste s snad povede,ne snad ale urcite 😉

kopa
autor
16. říj 2009

Vroninka............chlapeček Petr
Bobinka ............chlapeček Vojtíšek
Kelly 38tt .................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 36tt..........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 35tt...................má trombofilii......................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 35tt ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 34t ................................................................................čeká chlapečka..........Matyáš
Murynka 33tt..........27.10.KO,16.10. nástup na mateřskou...............čeká holčičku............Sofie
Jitie 33tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 29tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 30tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 27tt.........................21.10.poradna......................................čeká holčičku........... Emu
Květinka 26tt.................. ..........................................................čeká chlapečka
Mirax 25tt...................................................................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 23t........................
Wergina 23t......................
Martinkal 20tt....................5.11KO.............................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 19tt........................29.10 velký UTZ,..5.11.KO
Mabe 15tt.........................
Tercie 14tt.........................9.11. KO,12.11 KO a genetika
Markytaj 14tt......................
Flair 6tt
Mari111 37DC
Nicollka 31DC
Katyna6 27DC ...................................našla //
Farmarska 26DC
Handm 18DC
Hanana 16DC
Aja 83 15DC
Sarlotta 15DC
Eeliska 10DC
Maarrtina 7DC
Ikopretinka 4DC
Paajaa 4DC
Kopa 2DC........................................21.10.KO prevence
If.v nehlídá si DC
Maendy......................čekatelka na první porevizní MS
Markee.......................čekatelka na první porevizní MS...........21.10. genetika
M.aa.b........................čekatelka na první porevizní MS
Sirella.........................čekatelka na první porevizní MS
Zlababa......................čekatelka na první porevizní MS

kopa
autor
16. říj 2009

holky mě to ani nák nevadí 😅 já jsem v době ovu měla takové nervíky a stresíky že to byl děs...Ale ted už je to v pohodě.Včera jsme ještě sexily 😀 😀 měla jsem čerstvé spermoně 😀 Hlavní je,že přítelák stříká 😅 😅 😀

kopa
autor
16. říj 2009

Aji je mi to moc líto s tchýní 😔 😢 Musí si ted s manžílkem hodně pomáhat 😢

jinak gratuluji všem k úspěšným kontrolám 😵

mari111
16. říj 2009

to jo,hlavne ze ted to chcete oba, to uz se urcite brzo povede 🙂

kopa
autor
16. říj 2009

Mari no to si taky říkám,nemám už nervíky že nechce... 😉 no jsem zvědavá jak dopadnu ve středu na gyndě 😕

mari111
16. říj 2009

urcite dobre,neboj. si urcite zdrava jak rybycka

sarlotta
16. říj 2009

Ahojky holčinky🙂
tak jsem konečně dorazila na koníka🙂))
Jak tak kukám na tabulku nějak nám to padá dolů 😔 😠 😠 kakra ... tak to jistí ta Vánoční překvápka 😉 😉
Holky nebojte určitě budou mimísci letos v pupících... večery se prodlužují 😀 😀 😎

kerrie
16. říj 2009

Ahoj Sarlottko..........jak bylo v práci, nezmrzla jsi nám tam? 🙂

sarlotta
16. říj 2009

AJA .. to je mi moc líto, že je tchyně tolik nemocná...ouvej ouvej 😔 Takové nemoci by vůbec neměly být. 😒

sarlotta
16. říj 2009

Ahojík kerrie🙂 neboooj nezmrzla, makala jsem 😀 ještě zítra jdu, ale jen dopolko ... docela sme se dneska nasmáli, tak to bylo fajn🙂

farmarska
16. říj 2009

ahoj holky, tak já dočítám první stránku a už mi je dobreku 😢
Tercí beruško a co se pešánkoj stalo? 😕
Kerie kocourka mi je taky moc líto 😔 Jinak díky za vysvětlení , tak to já taky pojedu tam co vy, bo s obličejíkem já se nespokojím 😀
Aron antibiotik se ted už bát nemusíš, navíc máš určitě nějaký co můžou těhulinky a oparu se taky neboj, ten já mám každý těhotenství pomalu od začátku do konce 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru