Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

venuska
17. říj 2009

Jdu se koukat na TV, mějte se hezky a hezký večer 🙂 🙂

sirella
17. říj 2009

mari:Já už si připadám jako blb...po delší době sem přijdu kuk a háže mi to smajlíky na začátek věty...kurnik...a co ty???JAk se držíš???Četla jsem v tab.že máš dlouhé cyklusy...Nezlob se na mě ale já byla zahlcena informacema tak nevím jak dlouho jsi od zákroku.Prosííím...písni please třeba klidně IP ale jsem zvědavá.Chci hodně informací.Budu moc vděčná

sirella
17. říj 2009

🙂 venus:Díkas moc

mari111
17. říj 2009

moja na revizi sem bola 27.cervence, prve dve mrchy byli sup rup ale ted uz se to nejak tahne, ale predtim sem mela taky moc dlouhe cykly,jen sem doufala ze ted uz se mi skratej ale evidentne ne,zas budu dlouho cekat na tu mrchu mrchovatu 😠 jinak sme se zacali snazit uz po prvni mrse ale jaksi nic tak snad priste

sirella
17. říj 2009

mari:k těm smajlíkům...do dneška mi šly OK a až teď zlobí...nevím co se děje a manžovi nedám pokoj...PC se živí a já momentálně taky 😅

mari111
17. říj 2009

he, uz ho mas na konci

sirella
17. říj 2009

Juchůůůůůů...už to fachá jak má 😀

Neboj se nic...Já to nechápu ale jsem nabitá optimismem... 😎 Já prostě jen tuším že dokud nedáme pokoj tak kild nebude...já teda osobně pokoj nedám...ani za nic...jenže mě tlačí čas vííííš...a to je děs.Už si vyčítám že jsme s druhým mímískem nezačli dřív

mari111
17. říj 2009

to ja asi jeste cas mam ale taky ne moc ale nekdy si rikam ze kdyby driv tak by to treba dopadlo dobre, no nevim, taky sme se snazili tri roky a nedopadlo to, snad to nebude zas trvat tri roky, to uz bych nedala ☹

mari111
17. říj 2009

uz mas nejak naplanovane kdy zacnete snazilkovat?

sirella
17. říj 2009

😉 děvčičko nesmutni...dáme to...všecky jak jsme tu...
Já jen že u některých je to možná poslední šance...to jsem např.já...ale už se z toho nehroutím,nebrečím a pod.Prostě si jen užívám...po cca 10 letech jsem byla s manžou 2x v kině a na zvěřin.hodech a příští víkend asi na ryby...mohla bych soukr.dotaz IP????Jsem na nervy

sirella
17. říj 2009

😎 mari....budem hned jak dorazí mrcha....já nebyla moc rozhodnutá po tom co se tu všechno stalo a pod....ale Katyna (číslo nevím) Pro mě je to Katka a hotovo jsem se rozhodla že do toho jdem hned....manža souhlasí a není proti

sirella
17. říj 2009

😎 zas mám smajlíky na začátku...pomóóóc...Musím to manžovi ukázat a on mi to spravit.Jenže nechci aby tu četl co tu píšu...jsem trošku pipka ..ale toto je moje věc

mari111
17. říj 2009

to vis ze muzes soukromej dotaz na ip, sem rada ze to tak beres, jen uzivej,my sme si s pritelakem taky rekli ze si budem vic uzivat, jezdit nekam na vykendy a tak, jen muzime ted zacit setrit

mari111
17. říj 2009

hele a nesmajdas omylem po mysi kdyz pises,bo ja asi obcas jo 😅

tercie
17. říj 2009

Holky jsem tady, byla jsem nakrmit hafa a dala jsem rychlou sprchu, ještě si fouknu vlasy ať mě nechytne zima a jsem u vás

mari111
17. říj 2009

tak sup sup tercinko

if.v
17. říj 2009

sirella, mě se to občas na notebooku taky stává, že mi najednou přeskočí kurzor na předchozí řádek..někdy doprostřed, někdy na začátek...většinou se to stává po menší pauze v psaní....

sirella
17. říj 2009

😅 😀 😕 mari-....já do ní občas drcnu.,...problém???

sirella
17. říj 2009

if...jenža já si šupajdím všude možně...myslím mail a pod...a taky bulvárek atd..to nechápu...několik let klid a teď todle

sirella
17. říj 2009

🙂 mari:já se teď po všem zasekla stylem že do teď si užíval manža a teď jsem na řadě i já a nestíhá se divit....za 10 let jsme nebyli v kině a teď 2x za 2 týdny....prostě se snaží...snad mu to vydrží

if.v
17. říj 2009

sirella, jak říká manžel (bývalý ajťák) problém je vždy mezi klávesnicí a židlí 😀

mari111
17. říj 2009

sirelko snad jo, jen si uzivejte a hezky spolu 😉 if.v manza je teda dobrej 😀 😀

if.v
17. říj 2009

mari111 😀

sirella
17. říj 2009

😀 😀 😀 😀 😀 if:O tom mi ani nemluv...Manža mě zaučuje na prácu abych byla aspoň něco platná...ale je moc ovlivnitelný a nechá se ukecat že mám moc žehlení a pod.Já ale chcu normální prácu.Snažím se ale vyhovět....společníkova přítulkyňa to neudělala všechno tak to snad doženu já za ňu.

if.Děvčico...ty máš vážně 7 let holčinku??To by byla frajarka pro našeho prcka....nnene...dělám si srandu...

tercie
17. říj 2009

Jsem tu holky ještě kecám na ajsku a nestíhám 😀
A tchyně si dole pražila popcorn a fuj to je smrad...
Holky my taky nikde nebyli ani nepamatuju, to je hrozný, buď je manža v práci, a nebo maká na baráku, nebo cvičí psy...

mari111
17. říj 2009

tercinko za chvili bude na domecku vsechno hotovo tak vam pak neco naplanuj,a udelejte si prodlouzenej vykend nekde v horach na cerstvem vzduchu (kde neni mob.signal) 😉 😉

if.v
17. říj 2009

sirella: jak jsi na to přišla? ale jinak k sobě tak daleko nemáme 🙂 jsem původem z Moravy (takže děvčici aj frajárce rozumím 😎 ). Ráda se tam vracím a nevynecháme jediné hody od července do října v každé vesnici, kde máme známé.... to mi tu v Čechách dost chybí

tercie
17. říj 2009

MAri na hory ho asi nedostanu, on slouží na Božím Daru 😀

mari111
17. říj 2009

tak na nejakej ostrov 😉

mari111
17. říj 2009

opusteny ostrov 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru