Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
17. říj 2009

if tak dobrou a at je mala do rana zdrava, pa

if.v
17. říj 2009

no Terci, ve čtvrtek jsem si ji z družiny vyzvedla s teplotou a v pátek jsem ji radši nechala doma...

mari111
17. říj 2009

holky ja bych potrebovala delsi snuru na net, my sme jak pocitacovi manijaci, pritelak v pokojicku na pc ,ja v obyvaku na notasu a jeste bych potrebovala to nejak dostat do loznice 😒

tercie
17. říj 2009

Ajééé if, ty děti fakt v tý škole nechytí nic dobrýho viď? 🙂

mari111
17. říj 2009

tercinko uz nam to zacina

farmarska
17. říj 2009

ivčo tak dobrou ať je malá brzy fit 🙂
holky a já jdu taky dohajan, jdu si usnout u reqiemu 😉 jsem už totálně kaput 😝
tak dobrou a taky dlouho neponocujte, bo zítra budete mít kruhy pod očima a nebudete se líbit svým protějškům 😀

if.v
17. říj 2009

tak teď přišel manžel z "návštěvy" u svého bratra 🙂 , odjel ve 3...no nic, jdu spinkat /nebo aspoň hajat/. Requiem vám začíná...

farmarska
17. říj 2009

vyjímku mají ty co mají ty své drahé na služebkách 😉

tercie
17. říj 2009

FArmí, If tak dobrou noc, holky 🙂

Mari a my budem strašit samy, nebo to taky balíš a jdeš koukat?

tercie
17. říj 2009

Jo Mari ty nejsi sama doma, vy jste každej v jednom koutě jo? 😀
Ještě že ten můj nepočítačuje, to bych se užárlila už totálně...

mari111
17. říj 2009

tak pa farminko, ja du taky cucet do loznice,uz mne boli zadek jak tady dlouho sedim na gauci u notase a u bedny. musim to jit vylezet 😀 ,no ted ale musim pockat na reklamu nez se odstehuju nahoru.

tercie
17. říj 2009

Holky já mám z toho flmu vždycky husí kůži, ten Měděnec, kde se to stalo, je tady kousek od nás... fuj

sirella
17. říj 2009

holky ...on to mě že prej vyjímečně...ale šéfovi se zdalo že objeli jen málo lidí a že by se měl"prezentovat" na víc místech.To že na služebky bude muset mi říkal už ccca 2 měs. před potratem až teď se to sešlo....služebky...prac.florbal...ryby s kamošem(ale na ty jsem zvaná....asi jako kuchařka 🙄 ) Apod...jde mi jen o to jestli an mě kašle...jsem asi fakt jak pipka 😠

mari111
17. říj 2009

sak ja ho taky odhanim od pc ale ted radime oba tak at si to uzije,zas ho tam dlouho nepustim, on hraje takovou divnou hru. je jak dite 😠

tercie
17. říj 2009

sirell asi fakt pitomá náhoda, že se to tak sešlo... hele kdyby měl ženskou, tak to zaručeně poznáš, schovával by se s mobilem a furt by na něm visel, a tak... Na to my ženský máme šestej smysl... kdyby něco, tak to přijde samo, fakt, já to tak vždycky mám...

tercie
17. říj 2009

Mari tak když hraje hry, tak to buď klidná 😀

tercie
17. říj 2009

Holky já dostávám hlad, já si snad budu muset jít lehnout, a zaspat to, nebo co, přece se teď nebudu cpát 😀

mari111
17. říj 2009

sirelko ten muj byl taky nejdriv jen doma u pc a ted obcaj jede s klukama na bovling nebo maj neco z prace ale zatim mi to neva, zatim nemam duvod(snad)ho podezrivat. ja sem taky kolik krat trajdala s holkama,ze si mohl myslet ze se nekde pipčim ale ja sem se fakt jen bavila s holkama,sice aj kluci tam boli ale nepodvedla sem ho nikdy ani jen libackou

mari111
17. říj 2009

tercinko ja sem pred chvili zdlabla kus syru,mnam,dej si taky.

sirella
17. říj 2009

tercie:jenže mě se stalo že se mi z "ožíračky "vrátil na šrot...a přísahal na Filipa(syna) že slipy si dal naruby už ráno...já mu nevěřím a od té doby to jde u nás do kytek...Ségra mi řekla že jsem krááááva...že manža by to neudělal.Já...tápu....A kdyby něco víííš co myslím.Jsem k dispoziici kdykoliv ...cokoliv apod....

mari111
17. říj 2009

farmiku kruhpod ocima s dnesniho ponocovani mit nebudu,ty uz mam davno 🙂

mari111
17. říj 2009

sirelko snad by neprisahal na synka kdyby neco,ne? 😕

sirella
17. říj 2009

holky mě přijde že ani na babu nebude mít čas...už včera dostal"kartáč"od Filipa (syna)Jakože kde tak dlouho je....no ...mě by to zajímalo taky

tercie
17. říj 2009

sirell já tom u mýmu taky nikdy neodepřela sex, může ho mít kolik chce a na jakejkoliv způsob, nebráním se ničemu, takže nechápu, co hledá jinde, co mu se mnou chybí...
Víš, dokud nemáš nějakej hmatatelnej důkaz, tak se budeš akorát užírat, a třeba úplně zbytečně. Netrap se beruško, i když vím, jak ti asi je, ale řeš to opravdu až kdyby se něco provalilo...

sirella
17. říj 2009

mari:na to spolíhám taky...myslím si že až tak otrlý by nebyl...On je vážně hodný ale po tom všem co člověk všude čet tak už zaváhá.On si ale za to může sám ☹

tercie
17. říj 2009

sirell no vidíš 🙂

mari111
17. říj 2009

no a ty se ho takhle neptas kde byl a tak?

tercie
17. říj 2009

Víš fakt nemůžeš brát vážně všechno co čteš, a když to dělá jinej, že to ten tvůj musí dělat taky🙂
A nebo mu řekni, co si myslíš, jak na to zareaguje, jestli tě bude přesvědčovat, nebo tě pošle do háje...

mari111
17. říj 2009

no sirelko ja ti nevim ale zatim si asi tak myslim ze si delas zbytecne vrasky ☹

mari111
17. říj 2009

je tercinko koukas na tu sikanu,to je strasne co

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru