Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

hanana
22. říj 2009

kopi infertilita ne neplodnost...

kopa
autor
22. říj 2009

no holky kdepak jste??? 😕 😕
Farminka má omluveno,Sarlottka taky.
nevíte co je s Murynkou?

aronek
22. říj 2009

já jsem tady, jenže je nějak mrtvo 😠 Tak jsem si udělala pizzu a papám 😀

mabe
22. říj 2009

Ahoj holky, tak jsem zpet. Ta navsteva me pomohla, nejdriv jsme jely s manzou k tomu dedovy, pak tam dosla mamka a ja s ni jela k nasim, takze jsem prndaly s tatkou, mamkou. tedka jsem dorazila domu. pekne jsem si jeste sama zaridila. verim, ze vse bude ok. proste neco malo bylo spatne, neni to tak zase hrozny a ko bude ok.

diky za podporu 😉

murynka
22. říj 2009

ahojky holky zdravím 🙂

nestíhám dočítat 😅

jen farmi je nemocná ☹ to mě mrzí at je brzo lépe 😉 a teplota povolí na teplotu jedině paralen a čaj s medem a citronem 😎 a postel a potit...a nedojit atd 😅 😅

jinak je mi divně....ten konec těhu mi dává zabrat 😒 někdy mám pocit že fakt rodím ty poslíčci blbý ☹ 😠
nemůžu mo sedět u PC poněvadž mě šíleně bolí záda 🙄 🙄 ....

zítra makáme chceme malovat obývák a jídelnu....tak si jdu lehnout..

dnes jsme dokoupila vše potřebné do porodnice jen zabalit tašku a mám to 😎

omlouvám se chybíte mi ☹ ☹ .....

aronek
22. říj 2009

mury, máš to za pár, tak vydrž 😉

murynka
22. říj 2009

aronek jo 40 dní 😎 😀

aronek
22. říj 2009

no někteří počítají měsíce, někteří týdny a někteří dny 😀

murynka
22. říj 2009

aronek počkej až budeš ve fázi jako já 😝 si povíme 😀 😀 a dny mi to počítá v albu ten odpočítávač 😎

aronek
22. říj 2009

mury, ne já ti to přeji a tiše závidím 😉 Už bych chtěla být taky tak daleko ☹

murynka
22. říj 2009

aronek uteče to jako voda 😉 to mi věř.....užívej si to těhu je krásný 😵 😵 jen ten konec no 😅 🙄

aronek
22. říj 2009

ten konec je nejkrásnější, protože je na něm miminko 😀

markee
22. říj 2009

ahojky,
Farminko,to je mi líto,že je ti tak špatně. Ale atb snad brzo zaberou a nebudeš muset polikat i paralen a určo se uzdravíš rychle.
My přijeli v půl deváté z návštěv.Nakonec jsme byli i na hřbitovech,jak se známe,tak do "dušiček" tam nedojdeme. No hezky to uteklo.
Měla bych si ještě napsat na papír něco co mi uložila psycholožka. Ale při nejhorším to tam šoupnu ráno.
Murynko,téda máš to fakt za pár.Utíká to šíleně.

aronek
22. říj 2009

Tak dnes se moc nepovídá, tak já jdu do pelíšku 😀 😀

tercie
22. říj 2009

Holkýýý je tu ještě někdo??????

tercie
22. říj 2009

Já jsem se sem dřív nedostala, nějak se mi teď zas všechno semlelo úplně jinak než jsem původně naplánovala, ale snad asi to tak má bejt a je to dobře.

Manža mi včera navrhl, že jede do Domažlic na dvoudenní nácvik se psama, tak jestli chci, ať jedu taky, vždycky si jede po svým a mě nechá u našich, já je aspoň obšťastním svou přítomností 😀
Tak jsem jela, akorát mamka jenachcípaná, tak mě doma nechtěla, tak jsem v azylu u svý ségry. Oni už šli s malou spát, tak jsem si honem zapla pc a šla vás dočíst. Mám s sebou věci až do středy, protože to jsme byli domluvení s našima, že k nám přijedou, tak zítra manžovi oznámím, že s ním domů nepojedu, že tu zůstávám a přijedu pak s našima. Není to tak jak jsem chtěla, že by nevěděl kde budu a kdy se vrátím, ale moc často na delší dobu od sebe nejsme a tak ho snad i tohle odloučení trochu nakopne.

No a jinak, mám taky pěkně nahnáno...
Včera mě pozvala kamarádka na kafe, a pak mi jen tak během řeči řekla, že prý má jít na testy na inekční, že se v sobotu na diskotéce bavila s kamarádem, a on pak zkolaboval a leží ve Varech na ARU a nikdo neví, co mu je... no a dneska tohobyly plný zprávy, že tam leží 30ti letej s prasečí chřipkou,....... tak jsem se jí ptala jestli to je on... prej jo... Já mám takovej strach... Říkala že na testy nejde, protože prej byli jeho blízký kamarádi a jsou všichni zdraví, ale stejně mě teda neuklidnila. Nic jsem jí neřekla, ale v duchu jí dost nadávám, jak je nezodpovědná, já se bojím i chytit rýmu a ona přijde do styku s takovým cajchem a pozve si na návštěvu těhotnou... některý lidi jsou fakt na palici ☹ Modlím se, ať se nám všechno zlý vyhne, snad už toho mám dost, ještě tohle a jsem rovnou zralá do Dobřan ☹

No tak jsem si zas pěkně postěžovala a jdu chrápat... Nevím kdy se sem dostanu, ale do středy mi dejte omluvenku, kdyby mi to náhodou nevyšlo, i když věřím že vyjde bo já bez vás dlouho nevydržím!!!!

Farmíku koukej se brzy uzdravit!!!! Holky dobrou noc !!!

tercie
22. říj 2009

Jo a ještě vám musím říct, že moje ségra je v 7tt 😀 Ještě to nikdo neví, jen její manža a já, dneska se mi práskla, tak mám radost. Ona je o 3 roky mladší než já, už má dvouletou Natálku a čekali na nás, až se nám povede a bude všechno v pohodě. To mám zlatou ségru co? 🙂

hanana
22. říj 2009

dobry vecer, ja jeste nespim, manza si jel s kamosem na drink tak ja sedim doma 😠
Farmi brzo se nam uzdrav,
mabe urco bude vse tak jak ma....
tercie... s tou chripkou mi ani nemluv, tady u nas je to vsude, nikdo na to nestuje, maji to proste vsichni , i kdyz momentalne zacali vakcinovat riskove skupiny coz jsou i tehulky......

aja.83
23. říj 2009

Ahoj holky, teda vy ale ponocujete! To já už měla dávno půlnoc. Jinak tercinko, snad to bude dobrý a všechny nemoci se ti teď budou obloukem vyhýbat. Je to fakt nezodpovědný od tvé kamarádky. Že je tvá ségra těhotná, to je super, budete mít skoro zároveň miminka, to to pěkně vyšlo.

mabe
23. říj 2009

Dobre rano devcata,

Tak ja se moc nevyspala, porad jsem otevirala okno kvuli vyparum od manzi z hospody , a zdalo se me tolik snu - o mimiskovi a rozstepu. Nic moc noc. Tedka jsem byla nakoupit, nasnidam se a hura spinkat.

hani, dekuju. je jasny, ze mam porad cervika v hlave, ale snad to bude ok. nechtela bych jit na plodovou vodu.toho se bojim. uz 2x jsme o mimiska prisly a za to riziko to nechci riskovat.

aja.83
23. říj 2009

Mabe neboj se, vše bude OK. Moc držím pěstičky! Vážně triple testy vychází falešně a teď nevím, zda jsi psala žes byla na tom prvotrimestrálním screeningu - pokud vyšel dobře, ničeho se nemusíš obávat. 😉

mabe
23. říj 2009

aji, ahoj, NT screening vysel suprove. UTZ vsechno bylo videt krasne, nostni kustka, pater cela, atd. krev taky v poradku. Ja verim, ze jedna hodnota zvysena nic neznamena. ale jsou to nervy, i kdyz uz jsem klidnejsi. ale tak jeste 3 dny to zvladnu. jeste ze me tak brzo objednaly. bojim se, ze me reknou, ze mam jit na plodovku, ze nebude stacit UTZ. to bych nechtela.

if.v
23. říj 2009

ahoj holky, jen nakukuju...Kopi, gratulace ke kontrole i k bezva doktorce 🙂 Farmi a ty se brzy uzdrav, ať má mimi zdravou maminku

aronek
23. říj 2009

Ahojky, jen nakukuji a pádím pomoct skorotchýni s přípravou sedmdesátky 😉 Pokud bude čas nakouknu odpo, nebo až zítra 😀

kopa
autor
23. říj 2009

ahojky taky nakukuji 😀
tabulka bude asi v době oběda 😀
Ivčo díky 😵 a ty s tím duphastonem nemáš naké problemy??

martinkal
23. říj 2009

Ahoj holky, 😀
jen nakukuju, jsem na chvilku v práci, pomoct, ale v 11 jdu na těhucvičení, strašně se těším, je to super,

doporučuju všem těhulkám 😉 😉 😉 cvičíme na velkých míčích, pohupujeme bříškem a protahujeme se, pak si

povídáme o těhu, porodu atd.... fakt super 😀

Teď nevím, myslím, že Katy se ptala na utroš, mám doma 1,5 balení, tak mi napiš adresu do IP a já ti ho pošlu 🙂 🙂 🙂

FARMIII to bude dobrý uvidíš, ale šetři se, dělej jen to co opravdu musíš. 😉

Zatím pa pa 😀

farmarska
23. říj 2009

ahoj holky tak na chvilku nakukuju, už se mi po vás stejskalo 🙂
všem děkuju že na mne myslíte 😉
ted nevím na co reagovat dřív, protože si už vůbec napamatuju na to co jsem tu dočítala 😅
včera se mi nakonec podařilo teplotu držet na 38, ale byla to fuška, ještě o půlnoci jsem si musela vzít jeden paralen a celej barák smrdí octem 😅 páč jsem se do něj včera uplně naložila, jsem si připadala jak okurka, jen ten kopr chyběl 😀 dnes ráno už je líp..teda v krku bolí víc 😅 ale teplota se zatím drží do 37,5, tak mám radost 😅 😅
snad to bude opravdu všechno dobrý 🙂 a snad nemoc brzy odejde 😉 a teploty už nepřijdou 😉

jinak to co jsem četla s tou prasečí chřipkou, to je fakt hrůza 😕 Tercíku já bych to nevydržela a kamarádku bych za takovýhle nezodpovědný chování pěkně sjela, páč tohle se nedělá!! 😠
Hani a u vás to takhle řádí jo?? fůůj no to je hrůůza 😖

flair
23. říj 2009

Farmi, to je mazec s tou tvou chorobou 🙄 Snad už to nejhorší máš za sebou!!!
Terci, tu kamarádku bych zahlušila, to je fakt nezodpovědné... A s tím manžou opravdu nechceš jet? Udělal vstřícný krok... Moc na tebe myslím, at to zvládneš a dáš mu tak co proto. Kéž by to pochopil, že už fakt přestřelil!!!!!!!!!!!!!!!!
Mabe, ty triply jsou na prd, NT je určo kvalitnější.
Kopi, super ta tvoje doktorka 😉

farmarska
23. říj 2009

flair taky v to doufám 😅
jdu si udělat další čajík, ale došel mi med a brzy dojdou i citróny 😝 musím napsat manžoj seznam 😀

kelly1983
23. říj 2009

Ahoj holky

Farmi tak jak se cítíš jako těhulka? A co už je ti lépe?? Psala jsi, že jsi nemocná ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru