Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
24. říj 2009

sarlotko, kačka byl kačer a byl naprosto dokonalej s tím červeným zelíčkem 😵
vypadá to, že dnes opravdu skončím na pohotovosti s prožraným břuchem 😅 😅 dnes se nehorázně přežírám, zítra si musím dát půst 😉

katyna6
24. říj 2009

aronek-no,ono k tomu už asi moc není co říct.Prostě jen musím čekat,až si to nechá všechno projít hlavou,přijede a popovídáme si o tom.Pokud bude chtít ještě něco řešit.Takhle mizerně mi nebylo už dlouho,naposled po potratu. ☹ ☹

aronek
24. říj 2009

katy a napsal ti alespoň kdy se vrátí? ☹
farmi jak je? Co teplota? 😉

farmarska
24. říj 2009

no toto 😨 co to tu zase čtu?! 😕 že se tu depkuje je normoš, ale že zase kuli chlapoj 😠 jak to že nás ti prevíti tak trápí? 😨 😖 😠 🙄
katynko, vůbec nikam nechoď! tady s náma ti bude líp, než uzavřená sama v sobě 😉
věřím že to co se ted děje u vás doma je strašně na psychiku 😢 já si to ani neumím představit (ani nechci 😅 ) že by mi manža odešel a já nevěděla kdy se vrátí 😔 😔

farmarska
24. říj 2009

aron jakš takš dobrý, dnes jsem měla jen jeden paralen, jinak se drží kolem 37 🙂 ale pro změnu jsem se rozchrchlala a bolí mne furt děsně v tom krku 😠 😠
za jak dlouho ti zabraly ty antb. ? 😕 jo a jinak žvejkám jak o život a ty uši jsou snad už trošku lepčí 😉

farmarska
24. říj 2009

katy a co ho to tak najednou popadlo? 😨 já myslela že jste celkem v poho, že se pokoušíte o nové mimineško... 😒

katyna6
24. říj 2009

aronek-že snad v pondělí,nebo v úterý.Tak snad to tak bude...Otázka je,jestli mi do té doby nehrábne.Už teď mám dost.Já půjdu radši koukat na tu miss,nebo co to tam je.Nebudu vám tady těhulinky předávat negativní náladu.

farmarska
24. říj 2009

ksakru ti chlapi mě fakt štvou!!! 😠 😠 😠 to je jeden horší než druhej!! 😠 😠 jeden chytá rapla kuli ženskejm 😝 , druhej zase prostě magoří 😠 😠 vopravdu nám nezbude nic jinýho, než se sejít a jet je postupně všechny tyhle zlobivce seřezat 😠 😎

farmarska
24. říj 2009

katy nechoď 😢 na mne neleze špatná negativní ani depresivní nálada, spíš vztek 😠 😠 😠
ale to neva, alspon zas nemyslím na to, že jsem marodná 😉
katynko kdybych ti mohla jakkoli pomoct, tak napiš 😔

jinak v pondělí nebo v uterý, to je docela ještě doba 😔

katyna6
24. říj 2009

farmi-já netuším....musel jet něco vyřídit do města,kde předtím bydlel a co mu tam proběhlo hlavou,to opravdu nevím.Odjížděl naprosto v pohodě,neměli jsme sebemenší koflikt.Aspoň jsem si teda myslela,že je v pohodě.Já jdu kočky,bolí mě hlava jak škopek a z toho monitoru ještě víc.Ale já sem za váma občas ještě mrknu,stejně netuším,kdy a jestli dnes usnu.A to mě zítra čeká navštěva u mamky,bude se po něm ptát,vůbec netuším,co jí řeknu?

farmarska
24. říj 2009

tak si něco vymysli, něco neodkladného...oni ti rodiče to myslí s náma dobře a zbytečně by do toho asi šťourali a angažovali se 😅
tak si běž odpočinout a jestli ti pak bude líp, tak napiš, já tu budu tak průběžně nakoukávat.
teda ale to co píšeš, to je od něj pěkná rána pod pás a podle mě je to pěknej zbabělec, když udělal něco takovýho 😠 promin že to tak narovinu píšu 😖

katyna6
24. říj 2009

farmi-já to mamči už slíbila.no,snad to nějak vymyslím?tak zatím pa

farmarska
24. říj 2009

něco holt vymyslíš, že někam musel, neodkladně-důležitě-kuli něčemu... a že se moc omlouvá a že přijde příště, že ho to samotného mrzí 😉
tééda ještě ho budeš takhle pěkně krejt, darebáka jednoho 😀

farmarska
24. říj 2009

ještě mě napadá nemoc je taky dobrá výmluva 😉

aronek
24. říj 2009

farmi, ty antibiotika zabraly asi po čtyřech dnech, ale čekala jsem dřív a líp, ale už to jde, jen se mně drží rýma 😉

katyna6
24. říj 2009

já se s váma holky dnes už rozloučím,tak pa,dobrou noc.A myslete na mě,ať to dopadne nějak dobře,papa.A díky,že jsem se vám mohla vykecat,i to mi pomohlo.
A ty se farminko brzy uzdrav!!!

aronek
24. říj 2009

katy, tak se pěkně drž a kdyby něco, tak napiš 😉

farmarska
24. říj 2009

aron no po čtyřech dnech a ještě ti zůstala rýma, to teda žádná sláva 😝 a kdy jdeš na kontrolu?
katuš mi na tebe myslíme a palce držíme!! 🙂 a kdyby jsi nemohla spát, nebo ti bylo smutno, tak zase napiš 😉 s náma ti ta samota uteče jako jako zajíc myslivcoj 😉 🙂

aron a jak bylo včera na oslavě? a co ten ploužák 😉 😀

farmarska
24. říj 2009

jůůů tady se už asi spí 😨 😨
tak dobrou noc všem!!!!! 🙂 🙂 🙂 a hezký sny 🙂

aronek
24. říj 2009

farmi, ploužila jsem se jako nafukovací balón, ale byla jsem oblíbená tanečnice 😉 akorát na rychlé jsem nechodila

aronek
24. říj 2009

jo a na kontrolu jdu v úterý, tak uvidím co mi řekne 😉
farmi, ty už opravdu spíš?? ☹

markee
24. říj 2009

ahojky,takže jsem stahovala fotky a dala je sem http://macik04.rajce.idnes.cz/Oslava_Johanky_tr... ,kdyby vás zajímalo jaký dort jsem letos spáchala Johance a jak se na to tvářila.
Půjdu spát,pže fakt jsem za ty dny zničená 😅

aronek
24. říj 2009

markee a jak dopadla oslava?

farmarska
24. říj 2009

ale prdlajz nespím, ale už půjdu 😀
jako bal=on si připadám taky a to jsem těhu teprve asi týden 😀 teda co vím 😀

markee Johanka je krásná princezna!! 😵 a že se jí ten dort líbil, to bylo vidět z výrazu 😉 ale není dívu, dort je fakt supr, ten by se líbil i mě 😎 hele a kdy jsi sebrala ty mořský potvůrky na něj 😕 a tu modrou jsi vytvořila jak?? 😨 ptám se asi jak debil 😅 😅 já sice dělám rodině taky dorty, ale jen takový ty obyčejný, máslový-krémový.

markee
24. říj 2009

Farmy,ty potvůrky jsme dělali s manžou. Já upekla dort,udělal krém a dala dort do kupy. A tu mandlovku mám od tety(tátovo manželka)-je cukrářka a přes dva roky dělá svatební dorty ,a prostě dorty obecně, potažené mandlovkou,takže jí dost kupuje. Dala mi jí. Už na první narozky Johanky jsem jí dostala https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage... , ale nebarvila jsem jí. Teď jsem jí barvila potravinářskýma barvama-no kdybys viděla moje ruce 😅 Nehty-konce a kůže okolo nehtů je modrá 😀 Jinak tu modrou jsem prostě musela přidávat barvu a hňahňat 😅 Vždyť jsem včera psala,že mě bolí záda a ruce-to bylo z toho 😀

aronek
24. říj 2009

farmi, já jdu taky už hají, zítra jdu na den otevřených dveří do věznice i s přítelem, mamkou a bráchou, aby taky věděli kde vlastně pracuju 😉

markee
24. říj 2009

Aronek,oslava suprově dopadla. Malá dostala mikrověž a ty mluvené pohádky od Bohdalky,Haničince,Kopeckého atd.,pak dostala "lékařský kufřík". No a dortík. Ještě ovoce a bonbony,od návštěv,pže jsme se skládali na tu mikrověž. Od půl třetí do půl desátý jsme kecali. Dobrý to bylo. Šla jsem uspat malou a pustili jsme si ty pohádky a já na chvilku usnula,krásně se poslouchali 😀 Jinak dort byl oříškový a vanilkový-máslový krém.

aronek
24. říj 2009

😀 markee, tak to je supr, že jste si to užili 😀 , já jdu do hajan, přeji dobrou noc 😉

markee
24. říj 2009

Aronek,jdi spinkat. Já ještě chvilku budu civět na Aliens vs. Predátor a půjdu spát. Mě se ten film líbí,ale na celý čučet nebudu,pže ráno bych byla k nepoužití.

hanana
25. říj 2009

Dobre ranko, ja jsem dnes prvniiiiiiiiiiiiiiiiiii to se mi jeste nestalo 😵
markee fotky z oslavy jsou super 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru