Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kerrie
25. říj 2009

Markee......no to se nedivím, že Tě to naprdlo 😠 Já nevím, že ty chlapi před kamarádama vždycky tak machrujou, když u toho ty svoje ženský nemaj.........jak puberťáci, fakt.

Katynko, jak je? Přítel se ozval?

Kelly..........už aby to bylo, viď? Ale jak to ta příroda šikovně zařídila.........pošle nám takových komplikací (nateklý ruce, nohy, obří pupík, stále plnej močák a podobný lahůdy), že pak nás nějakej porod nerozhází a berem ho jako vysvobození 😀 A co svařený džusík se skořicí nebo kapka červenýho vína? To by prý taky mohlo pomoct na rozjetí porodu 🙂

katyna6
25. říj 2009

kelly-tak na tebe budu myslet,ať už to máš co nejdřív za sebou a u sebe krásné miminko! 😉

kerrie-jojo,před chvilkou jsem s ním mluvila,zítra má jít něco podepsat na úřady a pak uvidím.Možná toho na něj bylo moc,ale takhle to řešit přece nemůže.Uvidím,kdy a s jakou přijede,šanci mu ještě dám,ale pokud by se to mělo opakovat....tak to už fakt neee

katyna6
25. říj 2009

Já už zas musím holky,jedu k té mamce.A moc vám děkuji,že jste na mě myslely!jste moc fajn,díky!!!

kerrie
25. říj 2009

Katynko............takhle to opravdu řešit nelze.......přece nemůže utýct pokaždý, když se mu něco nezdá nebo se objeví nějakej problém...........Ale já myslím, že si to vysvětlíte a zase bude dobře 🙂 Moc Ti fandím, aby to dobře dopadlo..........pa a užij si hezkou neděli. 🙂

kelly1983
25. říj 2009

kerrie no červený víno já ti nevím, jsem sama doma, přítel 40km za Brnem, kdyby mě to fakt chytlo aby to vůbec stihl a co já tady sama....jinak máš pravdu co píšeš, už aby to bylo 🙂

katy děkuji, však já bych dala echo i z porodky.....

kerrie
25. říj 2009

Kelly, máš na někoho telefon, abys nám pak kdyžtak mohla dát vědět? Abysme Ti tu všechny mohly držet palečky a myslet na Tebe? 😉

kelly1983
25. říj 2009

kerrie nemám, ale mám v mobilu internet, takže se připojím jak budu v porodnici a napíšu Vám 🙂 😉

tercie
25. říj 2009

Ahoj holky, jak je, jdu dočíst novinky, asi máte nedělní poobědovou siestu, co? 😉

tercie
25. říj 2009

Tak dočteno... a nikdo nikde...

Markee dort je náááádhernej!!!

Katy přeju ať se přítel umoudří...

Kelly teda, to to uteklo viď 🙂

sirella
25. říj 2009

Ahojky holky...přišla jsem jen nakouknout 🙂
Jdu dočíst co je tu nového...

sirella
25. říj 2009

markee:Ty jsi ale holka šikovná 🙂 ...i s manželem 🙂 Ten dort je fakt moc krásný

katy:Je mi líto že jsi smutná ☹ ale uvidíš že to s přítelem vyřešíte 😉 ...jen co se vrátí si to vyříkejte a bude zase dobře

tercie:Ahojky...jak se máte s miminkem???Četla jsem že vám kontrola dopadla dobře tak jsem moc ráda...moc ti to přeju 🙂

venuska
25. říj 2009

Ahojky,

Kelly: tedy 40tt, a Kristýnce se nějak nechce na svět. 😒 Ale neboj, brzy si to uvědomí, a budeš jí chovat v náručí. Máš moc pěkné bříško 🙂 Držím palečky, aby to bylo co nejdříve.

venuska
25. říj 2009

Dala jsem do alba fotečku ve 30+3tt...v plné kráse.
Ve čtvrtek budu mít fotečky z ateliéru, už se na ně těším.... 🙂

Markét, tak to jste si pěkně mákli, ale alespoň to budete mít dříve hotové a hlavně nové. 🙂 🙂 Hlavně se šetři.
Koukala jsem, že už máš zabaleno do porodnice... 🙂 🙂 tak to blahopřeji.
Já ještě musím dokoupit nějaké věcičky....takže až později.

venuska
25. říj 2009

Katy: už jsi si promluvila s přítelem? Neboj, všechno bude dobré, hlavně vše v klidu, žádné zbytečné hádky....mrzí mě, že je ti smutno. 😕 🙄

venuska
25. říj 2009

Markee: krásný dortík, taky bych si dala 🙂 Johanka je krááásná holčička, moc jí to sluší. Ty roky tedy běží...už 3 roky...krááásný 🙂 Je to opravdu šikulka a určitě vám dělá jenom samé radosti, jen tak dál 🙂

farmarska
25. říj 2009

markee čéče ty jsi ´jako já, taky bych to měla pěkně schovaný a ve správnej čas bych s tím vyrukoval 😉
páč to co povídal, se nedělá 😠 a jak se chová s tím uklidem...no hrůza 😝 jo chlapi, přesně jak tu někdo psal, jsou to pubrtáci, nevychovaný 😠

venuska
25. říj 2009

http://www.cesky.bess.sk/?p=productsMore&iProdu...

no, není to krásný??? 🙂

Líbí se mi i tohle fialové, a nechat tam napsat TEXT " Miluji taťku nebo tatínka....

http://www.cesky.bess.sk/?p=productsMore&iProdu...

venuska
25. říj 2009

Udělat to jako překvapení a dát to manžovi třeba v nějakou správnou chvilku, to by byl doják 🙂 🙂
Já vím, že chlap nebrečí, ale tohle ty asi nepodtlačil, co myslíte?

Farmi: jak se cítíš? Už ustoupila ta nemoc?

kerrie
25. říj 2009

Venus.......taky jsem na tyhle bodýčka koukala..............napadlo mě to, co Tebe.......oblíknout do toho malou třeba až bude mít manža svátek nebo narozky.....................to by mu maličká gratulantka udělala radost 😉

farmarska
25. říj 2009

venus máš moooc krásný bříško 😵 😵 prolezla jsem ti celý albíčko a máš moc pěkný věcičky pro Natálku 🙂 hele kde mají takovou hezkou soupravu do postýlky? tadle se mi moc líbí že je taková jemňoučká, takovou bych pak taky nějakou chtěla 😵
A co se týče těch spacích pytlů, jsem koukala, že mají více velikostí..jakou kupujete velikost? Jako nic velkýho bych nechtěla, ale zas aby se mimi dvakrát nevyspalo a člověk to nemusel vyhazovat 😅
Jinak venus nemoc neustupuje, spíš postupuje-jinam..ted jsem už jen u zvýšenejch teplot, ale při kašli, rýmě a bolesti v krku 😝
kely téda to jsou týdny! 😵 😵
tercí se nějak míjíme 😀

sarlotta
25. říj 2009

ahojík holčinky🙂

aronek
25. říj 2009

Ahojky, tak jsem zvládla den otevřených dveří, návštěvu hřbitova, nákup, skákli jsme si na oběd, probrala dvě skříně a teď peču druhý plech tvarohových buchet a jsem KO 😝

sarlotta
25. říj 2009

Katyna doufám, že to u Vás bude dobré... to se prostě stane...zkus si s ním promluvit, že to chápeš, ale že Ti bylo smutno a že bys byla příště radši kdyby problémy řešil s Tebou a ne bez Tebe - na to jste dva.

Markee... no naprostá nádhera . tohle bych teda nevyrobila ani náhodou - jsi moc šikovná.

sarlotta
25. říj 2009

Ahoj Aron - máme na sebe docla štěstí co🙂 Já jsem byla dopolko v práci a odpol na ořechy , pak jsem dělala vizitky mamce na oslavu na sobotu... a už je tmaaaaaaaaa 😠 za 2 měsíce jsou Vánoce holkyyyyyyyyy 😅

Tak jsem zvědavá jaké letos budou 😉

kerrie
25. říj 2009

No já si říkala.............do porodu taaaaaaak daleko.........nejdřív budou Vánoce..........joooo a ono už je to za pár týdnů 😀 😀 😕 😵

aronek
25. říj 2009

No letošek se krátí 😀 Já tedy žádné dárky nemám, ale uklízíme skříně, tak to nazvu vánoční úklid 😀

murynka
25. říj 2009

ahojky holky 🙂 🙂

vendul ty věci znám jsou krásné 😵 😵 do atasu se také chystáme jen nevím zda to stihneme 😀 do porodky zabaleno protože do porodu fakt pár dní a jak pořád něco dělám kdo ví kdy to přijde 😅 😕

markee hezké fotečky z oslavy 😵 😵 😵 jsi šikovná 🙂

katy ☹ at se přítel umoudří...ach jo ty někdy zlobí co 😠

kelly neboj se dočkáš se ale chápu také už bych to chtěla mít za sebou 😅 🙄 🙄

sarlot všude už prodávají na Vánoce atd je to zase krásná atmosféra 😵 😵 těším se!!

já dnes vydrbala tu svou novou kuchyni umyla okno,vymalovali jsme obývák jeli pro koberec a koupili rohovou vanu 😎 zítra pokládáme koberec do obýváku 😵 😵

katyna6
25. říj 2009

Ahoj kočeny,jsem tu zpět od mamky,zas jen v rychlosti,opět valím do blázince.

aronek
25. říj 2009

mury a kdy plánujete stěhování?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru