Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sirella
26. říj 2009

handm:Je mi líto že se vám s ajou nedaří ☹ Já právě dost spoléhám na to že to pak půjde líp...četla jsem o tom "pohnojení" a pod....3 měsíce se mi zdá dlouho..A musí to být strašně těžké na psychiku...snažit se,těšit se a ...nic...Fakt děs...U nás se vždycky zadařilo 3.měsíc (myslím před revizí) a to bych brala ...ale jako limit 🙂Jsem na mimčo natěšená ...mooooc 😵Ale teď se chci soustředit na něco jinšího...uvažuju o autoškole,dodělání angličtiny a nějaký sport by taky nabyl marný.ten potřebuju jako sůl...první po dlouhé době bude v pátek bowling...aspoň něco 🙂

lenkka81
26. říj 2009

Sirell no zas som na tym forach čitala wsetko mozne aj nemozné...ale musim to pustit z tej mojej hlawy nejak. Drzím aj tebe palce, musim sa tu nejak zorientowat mam w tom este chaos 🙂)) Je tu toho na mna zatial priwela, ale ucim sa. pekný den prajem, idem zehlit a pustit si nejaku romantiku

sirella
26. říj 2009

tak to nevím co se děje ☹ Manža se mnou chce mluvit a tak budem muset phone

sirella
26. říj 2009

lenkka:Mě za chvíli dojde prcek ze školy tak budem dělat úkoly 😝 ...bývá to děs
Měj se moc hezky a zase se tu určitě ukaž 🙂

handm
26. říj 2009

Sirell, ono je to asi prostě u každé jinak, jako ve všem, ale taky doufám a věřím, že prostě se co nejdříve zadaří...
nám se povedlo ihned napoprvé po vysazení HA a teď už podruhé nic.. tak prostě nezbývá než věřit, že bude líp... jsou na tom někteří ještě mnohem hůř.. ☹
a určitě jsou dobrý nápad všechny aktiity, o kterých píšeš!!

kopa
autor
26. říj 2009

Sirell já jsem po revizi brala HA.A bylo fajn,že se mi upravil cyklus a krvácení nebylo tak hrozné.Doktorka mi HA ba naopak doporučovala,že se mi srovnají všechny hormony.Ha jsem měla slaboučkou.Jenžen mi jsme se hnedka po vysazení nesnažily,takže jsem po ha pročištěná 8 měsíAle pokud se chcete snažit hnedka,tak jí neber. 😉

aronek
26. říj 2009

já si prostě myslím, že po revizi každé tělo reaguje jinak, takže někomu se zadaří hned a u někoho to trvá déle. Chce to hlavně klid a mít i jiné zájmy a nemyslet jen na to jedno 😉

sirella
26. říj 2009

handm:bude líp...určitě ju 🙂 Jde o to že kdy už to konečně bude...

Původně jsem se chtěla snažit po první MS ale asi do Vánoc radši vydržím....a bez prášků a pak na to vlítnem 😀

U těch aktivit jenom nevím co bych tak nejradši.Nechci se unáhlit a nabrat si toho moc.Do teď jsem se flákala doma tak to bude asi šok 🙂 A chci to pro co se rozhodnu dělat pořádně.Doma mě zapřáhl už i manžel tak dělám doma na PC a je toho celkem hodně...a do toho barák a prcek...někdy je toho fakt moc...ale zas když budou jiné zájmy tak mi čas do Vánoc líp uteče 😉

sirella
26. říj 2009

díkas kopi 🙂 Já už to mám vyřešené...i kdybych zas změnila názor tak mám smůlu...já ten recept už vyhodila.Strašně mi pomohlo že jste mi poradily a utvrdily mě v mém názoru.Já fakt zaváhala...

sirella
26. říj 2009

aronek:tak tak...to si myslím taky 🙂

Já jen teď skoro vyhlížím mrchu 🙂 Už aby tu byla...na injekci se mi nechce.Ale nedalo by se nic dělat

aronek
26. říj 2009

sirel, jak dlouho jsi od revize?

sirella
26. říj 2009

aronek:dneska 33.den...dr.mi říkala že počkáme 14 dní a pokud nic tak injekce.Ani výsledky tam ještě neměla tak nevím.Říkala jsem jí že jsem četla že u někoho to trvá i 8 nebo 10 týdnů tak říkala že je to jen vyjímeč.případ a je to hodně ovlivněné psychikou

flair
26. říj 2009

Handm, děkuji, za týden jdu na další UTZ, tak snad bude srdíčko 😵
Sir, myslím, že jsi se rozhodla správně 😉

tercie
26. říj 2009

Ahoj holky, jsem tu na chvilku než přijde ségra s malou 🙂

Sirell HA jednoznačně neber, rozhodla ses správně 😉 Mě ji dr po první revizi napsal taky, a taky jsem ji nebrala, a to jsem ji už měla doma koupenou 😀

sirella
26. říj 2009

terci...ahojky...díkas...Já potřebovala podpořit,protože ty prášky jsem od začátku nechtěla a manžel taky ne.Ale ona byla jakási až posedlá 😒 ...dokonce mi chtěla píchat depo proveru nebo nějak tak ale to mi říkala že je na několik měsíců a po skončení účinku se daří otěhotnět až po 2 měs.tak to jsem teda na místě okamžitě a rázně odmítla.

aronek
26. říj 2009

sirel, 33 dní není tolik, takže klid ona přijde 😉

tercie
26. říj 2009

Sirell ahojky, no ta tvoje doktrina je pěkná jouda, zadělat ti organismus takovým neřádem... dobře žes to odmítla. Každá ha i když má sebemenší dávku hormonů je chemie co ti ovlivní přirozenej běh těla a když chceš mimčo tak je to zbytečný. Sice říkají že po vysazení se rychle těhulí ale myslím, že bez hormonů je to lepší. Mě to kámoška, zdr. sestřička taky rozmluvila.

sirella
26. říj 2009

aronek:Děkuju 🙂 Snad ju...už aby tu byla ...mrška jedna.Když ji člověk nechce tak dojde a když ji chci tak nic...ale nic budu v klidu a třeba dorazí

sirella
26. říj 2009

tercie:Taky si to tak s manžou myslíme...prostě chemie do těla zbytečně...já fakt jen zaváhala....původně jsem měla strach z toho myomu jak jsem ti psala už kdysi a představ si že sice tam pořád je ale poloviční 🙂 Jsem spokojená...teď si dáme ještě pauzu...asi do Vánoc a jdem do toho znovu 😉

sirella
26. říj 2009

Takže se musím rozloučit holky...prcek přišel ze školy tak musím zmizet....Všem moc díky za podporu a mějte se tu moc hezky ...určitě ještě nakouknu...zatím ahojky

tercie
26. říj 2009

sirell a tem myom případný další těhu nemůže ohrozit, ptala ses na to?

tercie
26. říj 2009

Jo ty jsi mi už utekla 🙂 Tak páááá

Aronku jak je, už zdravá? Půjdeš do rachoty, nebo už jim na to... raz dva tři? 😉

sirella
26. říj 2009

tercie:ještě jsem něco dodělávala tak ještě odpovím...další těhu to neohrozí,protože je malý.V těhu měl 4cm a teď už jen 2 V prvním trimestru roste a může fakt hodně narůst.Hodně žen prý ani neví že něco takového má.Já ho mám na zadní straně a ještě prý nějak naboku a není to pokaždé na UZ vidět...proto mi na podzim loň.roku jiná dr.řekla že tam nic není.Tato dr.je pečlivá a dokonce mě nechala chvilku i čekat jestli se mi nebude chtít na WC a pak mi dělala UZ znovu a tam to viděla.Ona mi totiž hned na začátku vyš.řekla že tam není nic 😕 Já fakt jen čučela...No a já se ptala co jako s tím...jestli to není třeba odstranit a na to mi bylo řečeno že s tím není třeba dělat nic.Problém prý je když se to udělá a brání to pak miminku v tom aby mohlo ven.Ale to se prý řeší císařem.Já měla císaře už prve a tak mi říkala že ho budu mít určitě zas.A taky říkala že toto se řeší jen když jsou problémy a já nemám žádné.Ptala se mě na všechno možné a fakt ani jeden příznak nemám...tak jsem ráda že to tak dopadlo 🙂 A u dalšího těhu mě bude víc sledovat a měřit ho jak roste.Prý roste tak o 1-2mm za rok Jsem ráda že o tom vím a že budu víc pod dozorem

aronek
26. říj 2009

terci, zítra jdu na kontrolu, zkusím být ještě týden doma a pak hurá do práce 😠 Ale jestli zase něco chytnu, či mi nebude dobře, tak na to prdím. Zatím se zadýchávám i když jen krájím cubuli ☹ Doufám, že je to tou chřipkou 😉

tercie
26. říj 2009

Sirell tak to je dobře že ti to vysvětlila a že je to v klidu 😉 To už bych se ničeho nebála 😉

Aronku jéééé uvidíš prďolku, já už chci taky, ale jdu až za 14 dní, zato na dvě kontroly za sebou 😀
S tím zadýcháváním, určitě má chřipka velkej podíl, ale mě už teď třeba dělaj roblém schody, funím jak lokomotiva 😀

aronek
26. říj 2009

terci v úterý jdu k obvoďačce, ale ve čtvrtek jdu na velký UZ 😀

tercie
26. říj 2009

A jo já pochopila že na něj jdeš už zítra 😀 No ale ve čtvrtek, to už je taky za pááááár 🙂

aronek
26. říj 2009

no právě 😀 😀 😀 a třeba řekne co to je 😀 😀 😀

murynka
26. říj 2009

ahojky vy kecelky 😀 😀

mám celé odpolko volno 😎 máte radost 😀 😀 budu tu s vámi 😵 😵

handm
26. říj 2009

ahoj Mury, ty jo, 35TT.. neskutečný.. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru