Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

markee
27. říj 2009

Sarlot,jasně. Připíjim i na to 😉 Moc díky 😵

kopa
autor
27. říj 2009

Markét to je pravda,moc času už nemám 😅 😀 😀 😀

markee
27. říj 2009

týjo,je to fakt hrozný,ten čas. Jak to opravdu moc a moc letí. Tak druhá sklenka ve mě.To budu vypadat 😀

markee
27. říj 2009

Tu nikdo není ☹

aronek
27. říj 2009

markee, tak si hezky užívej oslavu 😀 Co malá, už hajá?

markee
27. říj 2009

Aronek,malá pořád lítá sem a tam. Pořád,že je jí špatně,ale přitom strhává Míšovi z ruky náplast. Pak,že jí bolí nožička a tak. No klasika zlobení 😀 Ale to víš,tolerujem to dnes,pže nevíme,kdy se pozvrací.

aronek
27. říj 2009

tak to já myslela, že hajá, že jí je tak špatně 😝 Když zlobí, tak to nebude na umření 😉

markee
27. říj 2009

No to na umření fakt není. Už zas přišla,tak jsem jí přestěhovala k sobě do pokojíčku a zapnula pohádku na věži. Pak jí přeneseme k nám,chceme jí mít na očích. Kdyby náhodou jí zas bylo špatně.

markee
27. říj 2009

Tak bych zas bulela. Na beremku v diskusi,kam sem hodně chodila před svatbou jsou také těhulky,chodí i sem na koníka. A jedna holčina dávala odkaz na míru miminek v bříšku. Když jsem potratila,tak mimčo bylo v podstatě tabulkové ☹ Je mi to hrozně líto. Rostlo jak mělo,tak proč tam byla chyba. ☹ ☹ ☹
Nojo holky,chlast a vzpomínky. Sice jsou veselé-díky Johance,ale jinak to stojí za hovno. Pardon ☹
tady jsou ty stránky
http://www.maminkam.cz/tabulka-velikosti-plodu-...

markee
27. říj 2009

Půjdu spát, a tak bych kecala,jenže tu nikdo není. Dobrou noc.

aronek
27. říj 2009

markee, víš že by nebyla v pořádku ☹ udělala jsi to co bylo správné i když to pro vás bylo těžké 😢 Teď se musíš koukat dopředu 😉

markee
27. říj 2009

Tak ještě nespim.Malá se zas pozvracela ☹

aronek
27. říj 2009

chudinka malá, jestli to nepřejde chystáte se k doktorovi? Pije dost? Ani narozrniny si neužije ☹

markee
27. říj 2009

Aronek,určo pojedeme,když to nepřejde. I když nemá teplotu. Dnes jsme to nechali,pže mohla být ze včera přetláskaná,ale jestli to i zítra bude v háji,tak jedeme do Benešova na pohotovost.

markee
27. říj 2009

Už zas plakala. No přes den pila,ne moc,ale pila a nic jí nebylo.

aronek
27. říj 2009

kamarátce se takhle dehydratovala holčička, dva dny zvracela a pak skončila v nemocnici ☹ Takže hlavně ať pije a přeju jí aby jí bylo lépe 😉

aronek
27. říj 2009

tak já jdu do pelíšku, markee, přeji klidnou noc 😉

markee
27. říj 2009

Aronek, z toh právě mám taky strach.
Dobrou noc.
Jo a zapomněla jsem. Míšovo spolupracantovi se v neděli narodil čtvrtý kluk. Jmenuje se Kryštof a měl 4,25kg. Prý ze všech porodů byl nejhorší,ale nejrychlejší. No tak nevim no. V porodnici je prý natřískáno a když rodili,tak měli ještě další dva. No,tak prý baby boom skončil. Prdlajs,až se do toho dáme tady my(až se všem zadaří),tak uvidí co to je baby boom 😉 😀

markee
28. říj 2009

Dobré ráno, zase jen já? ☹ No co se to tu děje,fakt netuším.
No malá nám v noci zvracela i se posrajdila-prdla si a bylo hotovo,takže jsme měli veselo. Nejspíš to bude střevní chřipka. Teplotu ale pořád nemá,tak tomu nerozumim. Teď čučí na pohádky a před sebou snídani-černý čaj a suchý rohlík ☹ No moc nám jist a pít dnes nebude(černý čaj nemá ráda).

aronek
28. říj 2009

přeji dobré ráno 😉
markee, koukám že klidná noc moc nebyla 😖 Hlavně ať malá pije a je jí brzo dobře 😉

aja.83
28. říj 2009

Ahoj holky, tak jsem skočila na nákup a stavila se u taťky na počítači, tak Vás můžu pozdravit. Jak je při svátku? U mě fajn, protože nemusím být v práci 😉

murynka
28. říj 2009

ahojky holky 🙂

tady dnes asi nikdo nebude co 😀 😀 jelikož je svátek hezky si ho užijte 😎

markee at je Johance lépe 😉

markee
28. říj 2009

No já tu budu,pže dávaj dnes pohádky v TV a docela hezký program tam je,tak si to užiju. Ono stejně jsem nevyspalá,tak se tak proválim dnem.
Malá si přála koukat na sebe-máme video z jejího prvního roku.Udělal to Míša na její první narozky.Tak jsme zkoukli mimi Johanku 😀 a teď koukáme na naši svatbu.Pak začne Bajaja,tak snad u toho malá vydrží.

murynka
28. říj 2009

markee závidím tu pohodičku 🙂 😵
my musíme makat udělat koberec v obýváku chceme sestavit tu ob.stěnu a seškrábat zbytek jídelny aby se mohla vymalovat a pak musíme zajet někam pro obklad do koupelny 😀 😀

minule jsme měli vše nebyli zedníci 😝 😝
dnes je zedník okamžitě a my nemáme obklad 🙄 🙄 🙄 jak typické 😝 😝

a večer bych chtěla jet do kina na bobule 2 😵 😵 😵

aja.83
28. říj 2009

Markee, tak ať je Johance brzy zase dobře. 😉

hanana
28. říj 2009

dobre rano hlasim ze jsem testila a je snehobilo, takze ocekavam mrchu ach jo, aji a jak ty tento mesic?

kelly1983
28. říj 2009

Dobré ránko 🙂

kelly1983
28. říj 2009

marke takže 27.10 jsem prošvihla, takže čekáme dále.... 😒

katyna6
28. říj 2009

dobré ránko holky 🙂
spěchám dočíst

markee
28. říj 2009

Kelly,nojo,tys neporodila 😖 No uvidíš kdy to tedy bude 😉
Už je Bajaja 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru