Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kerrie
29. říj 2009

Sarlottko...........jejda, to budete mít smutný odpoledne ☹ Tak ať to všechno zvládnete co možná nejlíp 😔

aja.83
29. říj 2009

Sarlot, já jsem právě říkala, že bych klidně šla 10x na gyndu, než k zubaři. No ale nějak to přežiju a budu mít zas na půl roku pokoj. Snad... 😉

aja.83
29. říj 2009

Sarlot, koukám, že máte taky pohřeb, upřímnou soustrast. Já měla tenhle měsíc dva pohřby, už mám doufám vystaráno aspoň na 10let dopředu 😒

kerrie
29. říj 2009

Tercinko.........záclony jsou krásný........a vůbec celý domeček.........nádhera 😵 🙂

sarlotta
29. říj 2009

Terci ty záclony jsou moc pěkné🙂 Taky bych už potřebovala vyměnit🙂 zatím to furt točím po bytě, aby to nebylo pořád stejné.

Děkuju holky, no babi byla moc nemocná ☹, tak už ji nic nebolí.

sarlotta
29. říj 2009

holky tak já mizím, mějte se t. Pa

aja.83
29. říj 2009

Terci, zkoukla jsem Vám baráček, vážně krásnej! Kuchyň super, záclonky jsou pěkné!

tercie
29. říj 2009

Šarlot papa!!

Hoky děkuju, povím to mamce, bude mít radost, dalo jí to práce 🙂

Aji taky jdu adši na gyndu než k zubaři 😀

tercie
29. říj 2009

Aji díky 🙂 Kuchyni pro změnu dělal taťka, dělají truhlařinu s strejdou 🙂

Holky chtěla jsem se zeptat, vy kdo jste na PN a vyplácí vás Pražská sociálka, za jak dlouho jste dostaly pvní nemocenskou? Já jsem doma od 6.srpna a ještě jsem nedostala korunu a mám docela problém se splátkama a tak ☹

kopa
autor
29. říj 2009

Vroninka............chlapeček Petr
Bobinka ............chlapeček Vojtíšek
Kelly 40tt .................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 38tt..........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 37tt...................má trombofilii......................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 37tt ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 36t ................................................................................čeká chlapečka..........Matyáš
Murynka 35tt..........5.11.monitor v nemocnici..................................čeká holčičku............Sofie
Jitie 35tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 32tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 31tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 28tt..................11.11.poradna+UTZ....................................čeká holčičku.............Emu
Květinka 28tt.................. ..........................................................čeká chlapečka
Mirax 26tt...................................................................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 25tt........................9.11 poradna
Wergina 24t......................2.11.KO
Martinkal 21tt....................5.11KO.............................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 20tt........................29.10 velký UTZ,..5.11.KO
Mabe 20tt.........................
Markytaj 17tt......................
Tercie 16tt.........................9.11. KO,12.11 KO a genetika
Flair 8tt..............................3.11.KO
Farmarska 6tt
Mari111 50DC
Handm 31DC
Hanana 29DC
Aja 83 28DC
Sarlotta 28DC
Eeliska 23DC
Maarrtina 20DC
Ikopretinka 17DC
Paajaa 17DC
Kopa 14DC........................................2.12.KO
Markee 12DC.......................................2.12.KO
Maendy 11DC
Katyna6 11DC
Nicollka 8DC
If.v nehlídá si DC
M.aa.b........................čekatelka na první porevizní MS
Sirella.........................čekatelka na první porevizní MS
Zlababa......................čekatelka na první porevizní MS

tercie
29. říj 2009

Ahoj Kopi, díky za tabulku 🙂

handm
29. říj 2009

Halo halo, ahoj holky, já jsem 7DC 🙂 Někdo na mě v tabulce zapomněl.. sešup dolu bolel trochu, ale už je líp 🙂)

Katynko, to je super, že jste to probrali a vyřešili aspoň trochu!! Už bude jen líp!!
Kelly, šup do porodky!! Ať tu máme zase nějakou radost! .)

Šarlotko, upřímnou soustrast!!!
U nás je to podobný jako u Tercie - babi a děda na první pohled neuvěřitelně ok, oběma přes 80, jenže babi teď diagnostikovali alzheimera - zapomíná, nevzpomíná, dezorientovaná, děda je slepej a hluchej, takže opravdu dvojice, bydlí sami v domě. Do pečovateláku by chtěli, ale není místo, nikde... a to se všichni bojíme, že tam jsou sami doma, ale nejde skoro nic, jen se u nich všichni střídáme - nákupy, úklid, vaření atd..

tercie
29. říj 2009

Holky vy spíte všechny, ne???

markee
29. říj 2009

ahojky,
tak mi dorazili kalhoty k pyžamu od Tchiba. Jsou teda veliký na první pohled,ale radši ať jsou velký než aby mě mačkali.
Jinak Tercie,koukala jsem na fotečky baráčku a teď těch zálon a všechno tam máte moc a moc krásný 😵 😵 Takový baráček bych taky chtěla. No uvidíme zda se nám to někdy povede.

markee
29. říj 2009

Tercie,nevim co kde všichni dělaj. Mě to už po těch dnech nudy nebavilo,tak jsem radši vypla PC,abych tu zas nebyla nějak dlouho. Připojím se a on tu za dnešek taky skoro nikdo nebyl 😒

handm
29. říj 2009

já ne tercie, já zrovna měla chvilku a nic se nedělo, tak jsem se zas odmlčela 🙂 ale nakukuju sem! 🙂
už máš krásných 16TT

markee
29. říj 2009

Tak mě zas koník zlobil,nešel načíst.Chjo,co se zas děje.

aronek
29. říj 2009

Ahoj ahoj 😀 😀 😀 😀
Máme po velkém UZ. Prvně tedy málem nebyl. Doktor byl nemocný, tak mně sestra poslala do nemocnice, tam jsem tři hodiny čekala, ale nakonec supr. Šel tam i přítel 😉 Tvářil se jak jouda, pořád přikyvoval, ale neviděl vůbec nic 😀
Takže výsledky: máme 25 cm, jsme starší, takže nám zase šoupli termín a vypadá to, že jsme kluk 😀

markee
29. říj 2009

Aronek,týjo moc a moc gratuluju.To jsou krásné zprávy a klučík jo,no super 😉

aronek
29. říj 2009

markee, já vždycky chtěla holčičku a sklukem jsem jaksi nepočítala 😒 Ale přítel je nadšen a hlavně že je zdravý 😉 Mrskal se tam celý UZ jako rybička na suchu 😀

handm
29. říj 2009

Aronek, moc gratuluju!! K UTZ i zprávě o klukovi!! Kluk je určitě fajn, a jak píšeš, hlavně že je zdravý, napodruhý se ti holčička určitě splní!!: )

aronek
29. říj 2009

já už se přítele ptala, jestli umí i holčičky a prý do pětice všeho nejlepšího 😀 Vzhledem k našemu věku bychom to museli sekat do roka hlavně aby to nebyla Klabzubova jedenácka a holka nikde 😉

markee
29. říj 2009

Aronek byla by sranda 😀
Míšův spolupracant má od neděle čtvrtého kluka a jsou rádi,pže je zdravej-to je hlavní 😉 Ale upřímně,mě by hráblo. Já budu ráda za cokoliv,až se jednou zadaří,ale já si myslím,že bych na kluka neměla nervy 😀

venuska
29. říj 2009

Ahoj děvčátka 🙂
Tercie-moc hezký baráček a hezky budujete-kráásný.
Taky budeme stavět bungalov 🙂 Máte pěkný výběr-vše chválím. 🙂

Tak jsem konečně dorazila domu. Ráno jsem byla na kontrole u mudr.-vše v pořádku. Malá váží 1800g, potvrzena HOLČIČKA!!! tak jsem moooc ráda 🙂
Dokoupila jsem ještě nějaké věcičky na malou-fotka v albu.
Zítra mi má konečně přijít to povlečení do postýlk, tak se moooc těším...hned to vyperu a nazdobím postýlku a zase budu klidnější. Už se blížíme do finále. Příští týden budeme objednávat kočárek, už aby byl doma.

Aronku-velká GRATULACE!!! 🙂 🙂 Hlavně, že jste s mimískem v pořádku 🙂 jupíííí.Jéééé, chlapeček....mam radost i za tebe.
Aronku, já jsem zase chtěla hrozně chlapečka, a je to nakonec holka, a teď už bych neměnila, člověk si tak nějak na to zvykne. Ale neboj, třeba to ještě v tvém případě bude holka. A když ne, tak se to povede na podruhé 🙂 🙂 Hlavně, že krásně roste a je v pořádku a ty taky.

lussyn
29. říj 2009

Ahoj holky,
chtěla jsem se vás zeptat jak dlouho po revizi vám trvalo než jste znovu otěhotněly.Já byla na revizi 3/09 tři měsíce jsme si dali pauzu a teď už začínáme 5-tý měsíc snažení a stále nic ☹ ☹ Podle doktora jsem naprosto v pořádku.Milujeme se často, myslím, že i ovulku poznám, ale pořád ne a ne se zadařit.Začínám z toho být celkem nervózní.Mohly by jste mi říct jak dlouho vám to trvalo?Koukám, že je tu spousta těhulek, tak všem přeju ať všechno dobře dopadne a snažilkám ať se brzy zadaří 😉

aronek
29. říj 2009

mamka je ze tří holek a děda chtěl hrozně kluka, pak ho na dost let zavřeli, takže pak už žádné další děti neměli, ale jinak by to zkoušel dokud by nebyl kluk 😀

venuska
29. říj 2009

Markét, tak to je dobře, že se film 2 bobule líbil. Taky se na něj chystáme. 🙂
Já jsem si včera pustila na DVD "Líbáš jako bůh" a taky jsem se smála.
Tak pak nafoť obýváček a pošli ke schválení 🙂 Já když to tady tak vidím, tak se na to stěvní baráčku nějak netěším, to bude makačka 😝 😝 ale baráček chceme, takže budeme muset makat.

Kelly-jak jsi na tom??? Malé se nějak nechce na svět??? Asi se ještě čančá, aby byla krásná 🙂 🙂 Ty ženský si dají vždycky na čas 🙂 🙂 Drž se holka....

aronek
29. říj 2009

lussyn, já byla na revizi v dubnu, proběhly dvě mrchy a zadařilo se. Držím pěsti i tobě 😉

venuska
29. říj 2009

Lussyn-vítám tě tu 🙂
Já jsem otěhotněla hned po 2 MS, a povedlo se napoprvé. Ono je to u každého jinak. Neboj, brzy se zadaří znovu a najdeš hezké // čárečky 🙂 Hlavně, že jsi v pořádku.

handm
29. říj 2009

Ahoj Lussyn, vítám tě!
Já byla na revizi 5. srpna, teď už jsme se začali snažit, ale také zatím nic, ale mám to teprve měsíc opravdového snažení...
Je to opravdu individuální, sice se říká, že je po revizi "pohnojeno", ale každá to holt má nějak jinak.. Držím palce, ať to brzy přijde!!!! Jako nám všem je držím!!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru