Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kelly1983
29. říj 2009

Ahojky, tak další kontrola v porodnici za mnou....vše v pořádku, jen ještě teď krvácím jako bych dostala měsíčky, dr. se ve mě trošku prohrábla...ale jinak nic nového, stále jsme nachystaní. Kontrola za týden a pak se uvidí. 😨

handm
29. říj 2009

Jejda, Kelly, oni nebudou vyvolávat?! Jak dlouho tě chtějí nechat přenášet.. ????
Ty jo, to je zvláštní...Držím palce, ať je všechno ok!!

kerrie
29. říj 2009

Aronku..............gratuluju ke krásnému zdravému chlapečkovi 😵 😵 😵

Lussyn..............já jsem otěhotněla půl roku po ZP.............neboj, určitě se vám to podaří. Držím palečky 🙂

kelly1983
29. říj 2009

handm....to nevím, dr. byla teda dost nepříjemná, ptala jsem se jí a on řekla, že můžu přenášet klidně 7dní...tak já nevím, já se modlím aby tím jak do mě dneska hrábla aby se mě to rozjelo, ale pochybuju, jen to podráždila a myslím si, že se to spíš zklidní.

venuska
29. říj 2009

Kelly- a kolik malá váží?
Hlavně, aby jsi to měla už za sebou, co??? Moc ti držím palečky.

handm
29. říj 2009

kelly, to je tedy dobrý, nepříjemná doktorka :(( už je to tu zas, že některý lidi by to povolání měli ještě zvážit...ach jo..
tak snad se malá umoudří a půjde na svět!! :.) Případně zkuste milování, ne?! to se říká, že pomáhá! 🙂

kelly1983
29. říj 2009

venusko utz mě nedělali ale dělali mě ho minulej týden a říkali, že malá má 2800g,

handm já vím, ale jak jsem tady už myslím psala, vše mě bolí, sotva lezu tak na sex nemám moc náladu a kor dnes, není mě to té kontrole nějak moc dobře 😒

handm
29. říj 2009

Kelly, aha :( to je tedy prekérka!! Tak na tebe "tety koníkovky" budem moc myslet a hlavně na Kristýnku, aby už se jí zachtělo co nejdříve na svět!!
A ať je tedy po kontrole líp!!!

venuska
29. říj 2009

Kelly, tak si běž odpočinout, ať nabereš síly.
Tak to teď váží cca 3kg, to je hezký. 🙂

aronek
29. říj 2009

já dnes narazila na tom UZ na moc hodného doktora i sestru 😉 Nevím, jestli to bylo i tím, že tam byl přítel, ale byli opravdu moc příjemní vše popisovali a na otázky odpovídali. Sice dlouhé čekání, ale supr zážitek 😀

kelly1983
29. říj 2009

handm..děkuji

venusko musím s pejskama a pak zalehnu k ulici a už nevylezu. A co ty jak se cítíš atak???

markee
29. říj 2009

Kelly,to je mi líto,ale po TP nechávaj jak v které nemocnici přenášet.Někde až 14dní po termínu,ale záleží na výsledcích z monitoru a prostě kontrolují pak vše. Před termínem by ti to vyvolali jen,kdyby se jim zdálo mimi hodně veliké a nechtěli by dělat císaře. Vím,že je to dlouhé čeká,ale bohužel nic jiného nezbývá. 4.11. je příští středu. Tady v porodce by mě nechali až do 14.11. nejdéle(10dnů tady nechávaj),pak by ho vyvolali.

kelly1983
29. říj 2009

aronek to buď ráda, oni jsou kolikrát fakt nepříjemní a jak psala handm taky nechápu proč radši nedělají něco co je baví a neotravují lidi, člověk se bojí neví taky do čeho jde a oni jsou jak navíc co 😠 😠 😠

kelly1983
29. říj 2009

marke no ona říkala 7-10dní no....tak uvidím. Já snad doufám, že se malá umoudří a půjde na svět dřív a na tu příští kontrolu už nebudu muset vůbec jít. A nebo se to třeba rozjede dnes, ještě trošku krvácím tak uvidíme....

aronek
29. říj 2009

já normálně před každo kontrolou několik dní nespím, ale tohle byl fakt supr zážitek 😀 Nejlepší byla sestra, jak se smála příteli jak vejral na ten monitor 😀

markee
29. říj 2009

Kelly,třeba jo. Přála bych ti to 😉 Ale rychlej a málo bolestivej 🙂

kelly1983
29. říj 2009

aronek no jo chlapi, ví o tom prd tak koukaj a jsou jak opaření....a kdy vložíš nějaké fotečky??

markee...děkuji však uvidím no... 😉

aronek
29. říj 2009

kely, na fotečky se chystám pořád, ale nějak jsem potratila kabel, takže je nemám jak stáhnout z foťáku 😖 Musím koupit nový a potom něco spáchám s albem 😉

kelly1983
29. říj 2009

aronek tak šupky kup novej ať se můžeme mrknout 😉

lussyn
29. říj 2009

Holčiny moc děkuju za rady.Koukám, že se tady chystáte rodit, teda to je krásný, úplně jste mě dostaly, tak držím palce ať je všechno co nejrychlejší a v co nejlepším pořádku.Ale tu nepříjemnou doktorku to tedy vážně nechápu 😠 vidět takové krásné bříško a být ještě nepříjemná jak čert, brrr to jsou móresy 😒

hanana
29. říj 2009

lussyn ja jsem na tom podobne, revize 20/03 a porad nic, pritom ovu mam, sex spravne nacasovany take, a dvakrat pred tim se nam podarilo napoprve, takze nevim kde to vazne uz mi z toho hrabeeeeeeeeeee 😖

aronek
29. říj 2009

já byla na revizi 8.4., takže to máme podobně, o nějakém sexuálním maratonu se taky mluvit nedá a zadařilo se po druhé MS. A že bych byla nějak v klidu, to taky ne, takové to, uklidni se a buď psychicky v pohodě a podaří se, u mně fakt neplatí 😉

hanana
29. říj 2009

aronku moc velka gratulace ke klucikovi 😀 😀 😀 ja taky chtela puvodne holcicku ale uz bych nemenila...... 😀

lussyn
29. říj 2009

Taky jsem byla 20/3.Každýmu radím být trpělivá, ale ta trpělivost mě začíná opouštět, věřím, že to musí vyjít, ale obavy jsou.....Taky jsem si myslela, že to půjde jak po másle, každý říkal jsi pohnojená...ale to hnojivo má asi opačný účinek ☹ .Ale věřím, že to vyjde.MUSÍ.Všem nám držím palce.

aronek
29. říj 2009

já hlavně nikdy o klukovi ani nepřemýšlela 😖 Přítel chtěl už z UZ jet koupit motorku, je jak malé dítě 😀 Chlapečka zvládnu, já jen že ráda šiju a na holčičce bych se víc vyžila 😀

hanana
29. říj 2009

aronku to jo to by ses vyzila vic, to same v obchodech, na holcicky je stokrat vetsi vyber..... 😵

aronek
29. říj 2009

mám dva pytle věcí po holkách od sestřenky a ona miluje růžovou, takže to asi bude o ničem, kluka v růžovém asi fakt nedám ☹

markee
29. říj 2009

Holky mě zas bolí v zádech a po stranách v podbříšku-tak ovulka se hlásí 😀

hanana
29. říj 2009

super markee a budes cekat?
aronku to je skoda ale ruzova na klukovi asi neeeee 😀

aronek
29. říj 2009

já si dělala srandu, že ho do toho budu navlékat a bude 4%. 😎 Ale babičky se už chystají k nákupům 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru