Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

murynka
2. črc 2009

já ted snědla margotku tu velkou 😝

jsme na to sladký ujetá 😅

kopa
autor
2. črc 2009

jééé margotku mám ráda a ještě lepší je ten koláč z margotky 😵

bobinka22
2. črc 2009

holky.No no nic,ja az prijde pritelak z prace tak vyjdu pak s nim a jdu si taky neco koupit.A pak vam reknu co jsem si vsechno dala 😠 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kopa
autor
2. črc 2009

Bobi řekniiiiiiiiii 😀 😀 😀 😀 😀

murynka
2. črc 2009

také čekám na manžu a jdeme znovu na vdolky ke tchýni 😀 😀
a budu ho mít celé 3 dny doma 😵 😵 😵

samsa
2. črc 2009

Ahoj holky, po delší době nakukuju a je mi z toho smutno. 😔 Co se stalo z primovního tématu.....????
Já teda netuším, co měla Janička napsat, ale nějak se mi nechce věřit, že by napsala něco sprostého a urážlivého, aspoň podle toho, co tu psávala, si myslím, že je to prima holka.
No nic, nebudu to rozpitvávat a kazit si náladu.
Jen jsem chtěla na zítřek popřát Farmikovi, aby všechno dobře dopadlo, srdíčko hezky bouchalo a mohla si už jen užívat miminkovské radosti a starosti . Farmi, tfuj, tfuj, tfuj, ale věřím, že vše bude v pořádku 🙂

hanana
2. črc 2009

samso ono asi nejde o to co napsala tu, ale o to co tu nenapsala 😒 😒 😒

murynka
2. črc 2009

samsi IP 😒 promin musela jsem abys věděla jaké jsou príma holky 🤐 ...
ale podle nich jsme špatná ta já..... 😅

bobinka22
2. črc 2009

Takze si koupim :
margotku, milu,cokoladu nejakou mlecnou,krekry a nanukac.A mam to na tyden.
Mnam.
😀

Samsa: Ono se clovek zda byt v pohode,a pak se z nej vyklube ,nebo z nej neco vypadne.A ono to hned vypada jinak.
Proste ji (jim) vadi,ze tu jsme uz nektere holky po revizi tehotne.A proto sem prestaly chodit.
Toc vse.. 😉

hanana
2. črc 2009

vsak psala ze jsme vsechny trapne..... tak to je i na nas .... ale, kdyby to napsala rovnou sem tak by to mozna bylo lepsi... nez nekde trapne pomlouvat 😝

bobinka22
2. črc 2009

Dokonce jsem se o tom vcera trosku bavila s pritelem.A on sam i kdyz si to tady necte rekl,ze je modry konik pro tehotne.A maminy.
A nekdo to proste nedokaze pochopit.A kdyz to pochopi mij chlap.A holka,ktera tady je ne?Tak v to nechapu. 🙂

kopa
autor
2. črc 2009

😉 🙂 Hanana ahojjjj
razím domu z práce tak pa at je tu zas veselo

jitie
2. črc 2009

ahoj holky, chcete zase zvednout náladu??tak jsem tuuuu 😀 😀

hanana
2. črc 2009

ahoj Kopi to se mas.... ja tu mam taky veselo, dneska jsme koupili novej barak tak balim, tady odsud budeme muset vypadnout 25tyho, tak tady mam peknej "brajgl"

kagatkaga
2. črc 2009

Mury máš IP 😉 tak pak odepiš

kupina
2. črc 2009

Hanaho, tak to je super, že jdete do svého. Nám se byteček staví a zase kolaudaci prodloužili o další měsíc. Do konce srpna by to ale mělo být předané. Tak snad do porodu stačím všechno zařídit - vůbec si to nedovedu představit. Naštěstí mi moje rodiče i rodiče manži slíbili, že nám pomůžou. Takže já budu jen dirigovat, kam co chci 😀.

kupina
2. črc 2009

Bobi, neděkuj - nemáš zač. Ráda jsem pomohla 😉.

Jinak manža přijede okolo 16 hodiny a jdeme se mrknout na kočárky 🙂. Jupí. Máme vybraný od značky Jané nebo X-lander. Tam je chceme porovnat.

kagatkaga
2. črc 2009

Mury odepsala jsem ti na IP....ted mrknu na ty stránky 😉

kupina
2. črc 2009

Jinak už mám nafocené věcičky, které jsme pořídili mimískovi, takže až bude mít manža chvíli čas, tak je přidá do alba. Tak pak písnu, ať se mrknete 😉.

hanana
2. črc 2009

kupinka tak to mas super ze muzes jen dirigovat, ja to budu muset odsefovat s manzou i kdyz rikal ze na to velky si vezmeme stehovaky tak uvidime jak to dopadne 😵

bobinka22
2. črc 2009

Holcicky moje.
Pritel uz prisel i odesel,jen se rychle najedl a sel kamaradovi preinstalovat pocitac.Tak prijde az za 3 hodinky.
Chudacek muj,
Jinak taky se uatahlo,a zacal upolne foukat vitr.A zacina hrmit.To bude prutc mracen.Bojim ,bojim.A zase je bourka,kdyz jsem sama doma. 😠

bobinka22
2. črc 2009

A uz padaji i KROUPY.to je hrozne.

murynka
2. črc 2009

byli jsme u té tchýně tak máme vdolků plný talíř 😀 😀

kaga juknu na to 🙂

murynka
2. črc 2009

kdepak jste?? 😲 😲

kopa
autor
2. črc 2009

peču,uklízím,žehlím,myju koš,nestíííííííháááámm 😀

murynka
2. črc 2009

aha a na mě prdíte jo 😝 😀 ☹ 😎

tercie
2. črc 2009

Čau ženy jsem tu na chvíli než půjdu dělat véču - dneska budou nový brambůrky a tvarůžek, to bude manža prskat 😀
Kopi prkýnko dneska nebude, ten co ho měl dovézt to nestíhá, tak že se staví jindy.
Jiti ale už jsem koupila tvaroh na tu naší sobotní buchtu ;.) Jen mi prosímtě dej vědět na kolikátou bys asi tak dorazila, abych stíhala 😀
Mury gratulejšn k zdravým játrům, to víš, je znát že se v těhu nesmí pít, co? 😀

Jo jinak holky jsem potkala v krámu holčinu z bejvalý práce, a ta na mě jak se máš mamino, já už jsem taky těhu... Tak jsem jí musela říct že já ne... a teď mám splín a je mu smutno, achjo.

tercie
2. črc 2009

mury na tebe neprdí, prdí na mě 😀

tercie
2. črc 2009

A vůbec, kde je Farmářka, ségra moje? Farmi držím palce zejtra na kontrolu jo? 😉 Srdíčko bude, a bude to už krásnej člobrdík s nohama a rukama 🙂 Vem si fotku hlavně !!! 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru