Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

murynka
1. lis 2009

ker no uvidíme co já a moje hormony že 😀 😀 😀 ono to šestinedělí někdy není sranda 🤐

kerrie
1. lis 2009

Farmi..........na to ucho fakt nevím...........to musí být nepříjemný, chjooo ☹ A co horečky, jetě se Tě držej?

murynka
1. lis 2009

já jdu něco ulovit k jídlu a pak na superstar 🙂

farmarska
1. lis 2009

kerie furt zvýšený teploty 😝 😝 už jsem se smířila, že je snad budu mít až do porodu 😖 😝

farmarska
1. lis 2009

kerie nepříjemný to je, hlavně pro zbytek rodiny, bo na mne musej furt ječet jinak je prostě neslyším 😀 a ta telka jak nám ted řve nahlas 😅 😅 chudáčci nakonec z toho ohluchnou oni 😀
tak já mizím
ahoooj 🙂

kerrie
1. lis 2009

Jdu taky na telku, zatím paaaaaa 🙂

murynka
1. lis 2009

tak paaaaaaaaaaaa

farmi at je lépe 😉 bereš třeba paralen ten můžeš 😉 😉

hanana
1. lis 2009

caute holky trochu jsem vas docetla
kopi hlasim 1 DC 😝
tak zase valim pa 😵

kopa
autor
1. lis 2009

Hani to je mi líto 😔 😔
Tenhle měsíc tu zase budou mrchobacily 🤐 😢 😔

kopa
autor
1. lis 2009

Farmí tak nepřijedu,nechce se mi do té zimy 😀

kopa
autor
1. lis 2009

Vroninka............chlapeček Petr
Bobinka ............chlapeček Vojtíšek
Kupinka.............chlapeček Matyášek
Kelly 41tt .................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 39tt..........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 38tt...................má trombofilii......................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 38tt ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Murynka 35tt..........5.11.monitor v nemocnici..................................čeká holčičku............Sofie
Jitie 35tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 32tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 31tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 29tt..................11.11.poradna+UTZ....................................čeká holčičku.............Emu
Květinka 28tt.................. ..........................................................čeká chlapečka
Mirax 27tt...................................................................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 26tt........................9.11 poradna
Wergina 25t......................2.11.KO
Martinkal 22tt....................5.11KO.............................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 21tt........................5.11.KO..........................................čeká chlapečka
Mabe 21tt.........................
Markytaj 18tt......................
Tercie 17tt.........................9.11. KO,12.11 KO a genetika
Flair 9tt..............................3.11.KO
Farmarska 6tt......................3.11.KO
Mari111 53DC........vyvolávačka
Aja 83 31DC
Eeliska 26DC
Maarrtina 23DC
Ikopretinka 20DC
Paajaa 20DC
Kopa 17DC.......................................2.12.KO
Markee 15DC......................................2.12.KO
Maendy 14DC
Katyna6 14DC
Nicollka 11DC
Handm 10DC
Sarlotta 2DC
Hanana 1DC
If.v nehlídá si DC
M.aa.b........................čekatelka na první porevizní MS
Sirella.........................čekatelka na první porevizní MS
Zlababa......................čekatelka na první porevizní MS

hanana
1. lis 2009

kopi ne ne doufam ze zacnes s temi tehu bacily, uz ty mrchobacily nechci ani videt 😝

kopa
autor
1. lis 2009

Hani no už by to chtělo aby jsme všichni měli // 😵 😵 To pak bude moc hezké 😵
Ráda vám pošlu těhu bacílky,ale...Uvidíme 😉

murynka
1. lis 2009

hani to mě mrzí ☹ ☹ ☹

markee
1. lis 2009

ahojky,holky vy jste toho nakecaly 😅 No nevim zda dočtu,potřebuju se pořádně vykoupat.
Holky můžu mít při plodných dnech(dnes nejspíš ovulka),nafouklý břicho? Já si nejsem jistá,ale snad jsem na to netrpěla. Bolí mě podbřišek na stranách a prostě určo jsou to plodné dny,ale nemohla jsem zapnout pásek u kalhot,který už určo měsíc zapínám na druhou dírku a teď bych ho nezapla. No nevim. Takhle to mívám před MS,ale tu mám dnes přesně 14dní za sebou. No nebylo mi u táty dobře,děsně mě to břicho bolelo.Teď je mi fajn,ale to sedim.

murynka
1. lis 2009

markee možné to je 😉 😉

markee
1. lis 2009

Murynko,no jsem z toho v šoku,pže mě levá strana bolí a šíleně. Mě břicho při plodných dnech bolelo,ale takhle strašně ne ☹

murynka
1. lis 2009

markee mě po revizi také ☹ ☹ nevím čí to je ale prostě mě hrozně při ovu bolelo břicho ale zase jí poznáš 😅

markee
1. lis 2009

Murynko,no to poznám,určitě 😀 Ale jestli budu i tak nechutně nafouklá. Nevim zda to je zavodnění,ale zaplynění fakt ne 😅 Uvidíme zda se to srovná.

murynka
1. lis 2009

dobrou noc holčiny 😵 😵 😵

markee
1. lis 2009

Dobrou noc Murynko.
Já jdu taky. 😉

aja.83
2. lis 2009

Ahoj holky, přeji dobré ráno. Dnes jsem tu první. Tak jak se máte, co nového?Jdu dočítat.

kopa
autor
2. lis 2009

Dobré ránko 🙂
V noci jsem vůbec nespala 😠 začla nám zase vrzat postel 🤐 už nikdy nechci postel s roštem 🤐

Aji a co ty už došla MS a nebo //? 😕

aja.83
2. lis 2009

Ahoj Kopi, MS zatím nic a čárky nevím, budu testit ve středu 😉

katyna6
2. lis 2009

ahojky a dobré ráno 🙂

katyna6
2. lis 2009

ahoj ajo,kopi

aja-tedáá,ještě tak dlouho nás budeš napínat? 🙂

kopi-já se teda té vaší posteli nedivím,že vrže.Co od vás taky za poslední dobu musela zkusit! 😀 Ale naše vrže taky 😀 😀

a ještě jsem vám holky chtěla napsat,že dnes večer uvidím čerstvý miminko.Kámoška včera porodila chlapečka,tak ho před noční půjdou okouknout.Už se těším! 😵 😵 😵

katyna6
2. lis 2009

halo halo,nikde nikdo?Tak než se tady slezeme,jdu zatím ke kámošce na kafíčko.Tak pa

kopa
autor
2. lis 2009

katynko to není tím,že sexíme 😅
My sexíme na přítelovi straně a tam je to v pohodě.
Ale mě to vrže. 😠

flair
2. lis 2009

Dobré ranko přeji 🙂 Hlásím, že dnes jedu do Ostravy tak na dva-tři dny. Tak abyste se o mě nebály, bo nebudu na netu🙂 Musím něco dodělat v práci a zajtra jdu k Dr. na kontrolu, bojím, bojím 😔 Možná se zdržím až do středy, takže zpět v Přerově u PC budu asi až ve středu večer. Farmi, tobě taky hodně štěstí zajtra při kontrole!!! Tak se tady mějte pěkně, moc nezlobte a hlavně těhulte pokud to jde😀

aja.83
2. lis 2009

Ahoj Katy, už jenom do středy 😉 ! To budu testit, tak to vydržte 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru