Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

handm
3. lis 2009

Farmi, neboj! Doktor si tě pohlídá, už baštíš pilule, tak už to tentokrát prostě vyjde!! 🙂 🙂 🙂 Příští týden už tam bude srdíčko tlouct jako o závod, věř tomu zázraku vevnitř, určitě je to bojovník po mámě!! 😵

Žlababko, ahooj, to si hodná, že sees přišla podívat!! A úplně chápu, že se snažíš na to nemyslet, oprostit se od toho!!! Držím ti palce, ať máte výsledky všeho co nejdřív a co nejvíc v pořádku, ať se zase můžete pokoušet o štěstí, který u vás vydrží!!! 🙂

katyna6
3. lis 2009

jééééjda,co jsem se to dočetla!

Murinko-obrovitánská gratulace ke krásnému drobečkovi a vám oběma hlavně hodně zdraví!!!Ostatní pak už přijde samo 😉

tercinko-blahopřeji k pohybům,musí to být krásnej pocit,závidím! 😵

farminko a ty nesmutni,ono to bude v pohodě,věř tomu!!Do třetice všeho dobrýho,přece!!!! 😉 😉

aji-ráno jsem v práci,ale i tam budu moc držet palečky,až jsou tam!!!!

mari111
3. lis 2009

jeeeeeee zlababko ahoj, sem rada ze si se aspon ozvala,ze zijes 🙂 casto na tebe myslim, pisni obcas ze si v pohode.

katyna6
3. lis 2009

já jsem holky včera a dnes byla v porodce za kamarádkou.Maličkej je nádhernej a dnes jsem měla i chviličku zamlžený oči,když jsem si představila,v kolikátým tt bych teď byla já....Ale hned mě to zase přešlo a kráčím vstříc světlým zítřkům! 😵

handm
3. lis 2009

Katy, viď, si vždycky taky říkám, kupředu levá, kupředu levá, zpátky ni krok... 😀 😀 😀 😀 😀
ono nám nic jinýho nezbývá a zbytečně se trápíme..
už přece musí být jen líp..

katyna6
3. lis 2009

zlabi-taky tě moc zdravím a ze srdce vám přeji,ať co nejdřív najdou v čem je problém a vy se můžete znovu začít snažilkovat!!

katyna6
3. lis 2009

handm-ty beztak zase ještě tvrdneš v práci,že? 😒 .Kdy budeš testit?Já určitě až pokud by náááhodou nepřišla ms

mari111
3. lis 2009

handm presne tak, taky si zakazuju myslet na to v kolikatem bych uz byla ale nekdy to nejde, no ale fakt se snazim. jo jo uz aby to lip bylo 😒

zlababa07
3. lis 2009

holky, to jste moc hodné, že na mě takhle myslíte. Však já na vás taky, ale jak říkám, měla jsem takovou menší krizi a moc mi tyhle stránky nepomáhaly. Zjistila jsem, že pro mě je jistým východiskem pokusit se psychicky vrátit zase do doby, kdy jsem ještě o prcka tolik nestála a zatím to u mě docela funguje.

zlababa07
3. lis 2009

Mari, IP 😉

mispulka22
3. lis 2009

Ahoj, chtěla bych jen napsat vzkaz pro farmarskou (taky jsem před pár měsíci měla podobnou trudomyslnost a hledala na internetu spásné informace): Já jsem měla zamlklý potrat v 8. tt letos v únoru, o tři měsíce později jsem znovu otěhotněla a zařekla se, že k doktoru půjdu až nejdřív v 9.tt, aby už bylo vidět srdíčko. Jenže v 6+3 jsem začala špinit, tak jsem jela na pohotovost, byl vidět jen gestační a žloutkový váček (takový prstýnek v černý bublině). Po embryu, natož srdíčku prý ani stopa. Já jsem věděla, že mimčo mladší být nemůže, takže jsem se už smiřovala s tím, že je to zase špatně. V 7+1 špinění zesílilo, tak jsem jela na pohotovost zase, již smířená, že si poslechnu zas ten hrozný ortel, a ono ejhle - mimčo tam bylo, ale o týden menší, a srdce bušilo! Na dalších utz až doteď už mimčo velikostně odpovídá a jsem už v šestém měsíci. Tak hlavu vzhůru! Držím pěsti! M.

katyna6
3. lis 2009

já se holky teď rozloučím,přítel dodělal večeři,tak se jdu najíst,pustíme si k tomu nějaký pěkný film a přitulím se.Musím si ho užít,když už je doma.Tak pa a pěknej večer

handm
3. lis 2009

Jojo, Katy tvrdnu, ale už jdu. Máme schůzi v domě.. tak si jdu poslechnout, co zas vymysleli 🙂)
Mari, já vím, občas mi to taky nejde... prostě sem tam to na mě padne, asi jako na každou. Kdo to nezažil nepochopí a občas holt je člověk alergickej i na věty - nesmíš na to myslet atd..

Jo a Katy testit?? Jéíééé to je ještě daleko. Teď mám ovu, včera jsme nějak nezvládli tulení, vytuhli jsme, takže uvidíme.. MS by měla být 17/11, takže uvidíme.. snad bude na svátek studentů co oslavovat!! když už bude to volno! 🙂))

holky pa, hezký večer a zas zítra, těším se na Aju a její testování!!!!

mari111
3. lis 2009

handm ,katy paaa

m.aa.b
3. lis 2009

Sir injekci mi prý nedá že je to v tohle případě o ničem (taky jsem se na ni toiž ptala). A překvapení je to veliké páč po revizi až dosud jsem žádné problémy neměla 😕

m.aa.b
3. lis 2009

a další komplikace je, že jsem měla slabě pozitivní test - myslela jsem že je to pozůstatek ještě po tom těhu a to prý ne, to už tam nic být nemá. Znovu těhu nejsem takže zase něco špatného. I můj dr řekl, že ho mrzí že si vyžíráme všechny komplikace - nejdřív nemůžu otěhotnět když už otěhotním tak MA a revize no a teď zase tohle 🙄 no tak mi právě řekne zítra co dál 🙄

bobinka22
3. lis 2009

Gratuluji murynce ke krasne Sofince 😀 😉

bobinka22
3. lis 2009

Farmi:
Neboj,vse bude v poradku .Me doktor potvrdil Vojtiska az v osmem tydnu a to me strasil ze neni srdicko,Tak jsem mela jit za 14 dnu na kontrolu.A bylo srdicko.Takze v 10tydnu mi potvrdil tehu.Byla jsem u nej poprve podle kaukulacky 6+4 a on tam videl jen zvysenou siznici ci co.Nic vic.Takze se uklidni a nemysli na nejhorsi jo?Ja taky sice probrecela celou cestu domu a uz to vzdavala a byla pripravena na nejhorsi a koukni.Mam maleho.A verim ,ze to bude tak i u tebe 😉 🙂

mari111
3. lis 2009

ahoj bobinko, pozdravuj miminko a dej mu za mne pusinku. jak se mas?

aronek
3. lis 2009

maab, moc mně mrzí jak si to vyžíráš, ale snad to bude dobré 😉
Bobi co Vojtíšek?

m.aa.b
3. lis 2009

aronku moc děkuji 🙂

aronek
3. lis 2009

fakt je to hrozné, že někdo má plno dětí ani neví jak a někdo si to musí vyžrat 😠

farmarska
3. lis 2009

ahoj holky, co novýho? Já jsem dnešek skoro celej prospala 😅 🤐 jsem utahaná jako hrom, ale jinak po zdravotní stránce je mi mnohem líp, nemoc snad už je na odchodu 😉 a i psychicky už jsem jakš takš..věřím, že to za týden bude jak má 😉 🙂
všem děkuju, za podporu, bez vás bych to nezvládla a asi bych už zešílela, takhle jste mi dodali novej optimismus a já mám zase ten pocit, že to bude vše dobré 😵 😵

markee
3. lis 2009

ahojky.Tak my byli od devíti do půl šestý pryč z domova. V Příbrami jsme zařídili servis na auto a mamka svého doktor. Já s Míšou jsme, než mamka přišla od doktora,koupili foťák k jejím padesátinám a ještě dojeli do DRÁČIKA a nakoupili hračky pro Johanku k Vánocům za prababičku.Sice kolem třetí jsme se stavili v garáži a nandali zimáky do kufru,vyndali nákup a jeli pro Johankou do školky a pak vyměnit pneu-to se trošku protáhlo. A ještě jsme vybrali Johance kolo k Vánocům a zamluvili-bude ho kupovat můj táta.
Přijeli jsme dom,Míša mi vykostil kuřecí stehna a já začla vařit. Mám už hotovo,ale jsem fakt unavená.
Jinak Johanka ve školce vydržela v pohodě. A spaní? No prý máme dítě jak z hadích ocásků 😀 prý ani ležet nechtěla,tak neležela-potvůrka malinká. Ale jinak prý dobrý.
Malá Sofinka je krásná. Prostě malinké,čerstvoučké miminečko 😉

markee
3. lis 2009

Farmy a neboj se,miminko tam určo je,akorát se schovává a bude pořádně vidět příště. Musí to vyjít,věř tomu,že jo 🙂

farmarska
3. lis 2009

téééda markee ty jsi ale akční! 😕 já toho zvládnout tolik co ty, tak odpadnu 😅 😝

aronek
3. lis 2009

taky koukám, já jsem mrtvola už asi na furt 😠

markee
3. lis 2009

Holky a bude u mě hůř,až najdu práci,tak to se mnou sekne,ale fakt. Odvykla jsem si režimu a tomu,že něco musim hned a teď. Chjo mě se nikam nechce a chce zároveň.Je to těžký 😖

aronek
3. lis 2009

markee, stejně toho hrozně moc stíháš 😉 To nevadí, že Johanka nespala, hlevně že nebrečela a vydržela 😀

sarlotta
3. lis 2009

Ahojík holčinky, tak se mi podařilo sem dostat, snad se mi podaíř i dočíst 🙂)))

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru