Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
3. lis 2009

No hoooolky, tady je to úplná krimoška 😀 😀 😀 😀

Murynkooooooooooo blahopřeju..... tak už jsi maminka, čoveče.... 😵 😵 😵

Sofinko přeju Ti štěstí do života, hodně lásky a spoustu dobrých přátel. Buď krásná a šťastná a hlavně zdravá 😉

markee
3. lis 2009

Aronek,ale chtěla bych ještě i tu práci zvládat a hlavně mít.
Já se ptala v Czech Computeru(kupovali jsme tam ten foťák)na místo,pže měli na tabuli,že hledaj do call centra.Ale maj teď do konce roku krátký a dlouhý týden,což znamená dělat dvanáctky od 8 do 20 hodin. Peníze ani nevim,dali mi dotazník ať ho vyplním a pošlu a když budou mít zájem,tak si mě pozvou. ☹ Ale to fakt nevim,jezdit dom v půl deváté spíš v devět nejdřív 😒

sarlotta
3. lis 2009

Farminko, teda... myslela jsem na Tebe celý den... přeju aby tam příště už srdíčko bylo. 😉

aronek
3. lis 2009

markee, zase při krátkém by jsi byla dost doma. Jak vůbec pracuje manžel, může se kdyžtak postarat?

sarlotta
3. lis 2009

markee, hele vždycky toho můžeš nechat, když to nepůjde... ale zkusila bych to🙂

markee
3. lis 2009

Aronek,manža služby 24 hodin je v práci pak má 48hodin volno.Ale je to podle výjezdů,podle toho kdy kdo chybí,kdy je co potřeba. Prostě služební poměr,nemůže si vymejšlet a musí poslouchat. Občas se mi stalo,že nepřišel domu 4dny ☹ ,prostě sloužil své směny plus oba dny volna,pže neměli doplnění. Prostě bych potřebovala dobrýho zaměstnavatele,že bych si vzala práci domů,třeba.

aronek
3. lis 2009

markee, nějaká babička by nefungovala? Jinak to vypadá dost blbě 😖

markee
3. lis 2009

Aronek, Míši mamka je OSVČ a od jara do podzima jezdí brzo ráno a vrací se dlouho večer-je lesní dělník-dřina.
Moje mamka je zatím na pracáku,ale práci když měla,tak krátký dlouhý týden. Uvidíme,určo budu muset něco risknout a uvidíme. Já jen,že jsem chtěla práci hrotit po Vánocích. Ještě prostě být do konce roku doma 😅 Uvidíme.

aronek
3. lis 2009

No kdyby ji ještě neměla mamka, tak by mohla pomoci. Nebo nějaká kamarádka co je doma na mateřské? Fakt ti asi nezbyde než to risknout. 😖

farmarska
3. lis 2009

jééé holky já jsem idiot, uplně jsem vám zapoměla napsat, že u flair je všechno v pořádku 😵 😵 a má i srdíčko! 😵 😵 😵 víc vám ale poví sama asi ve čtvrtek 🙂
jsem si na to ted vzpoměla, že mi psala, tak jsem vám to hned musela napsat 😉

aronek
3. lis 2009

farmi, pozdě ale přeci, dík za zprávu 😉

aronek
3. lis 2009

Vzhledem k tomu, že si nepovídáte, tak jdu do hajan 😉

aja.83
4. lis 2009

Ahoj holky, tak jsem honem letím, abych Vás informovala - bohužel zase nic! Čárka jen jedna a MS stále nikde. Tak to mi vysvětlete! Já už nevím. Buď je brzy, ale 34DC...neřekla bych. No ještě zkusím testit o víkendu, pokud MS nedorazí a jinak nevím.

kerrie
4. lis 2009

Dobré ránko 🙂
Ájinko, nevěš hlavu! Dokud MS nedorazila, je vždycky naděje..............třeba byla ovu nějak pozdě....nebo víš přesně, kdy proběhla? 😉

aja.83
4. lis 2009

Ahoj Kerrie, právě že nevím, kdy byla ovu. Vždycky mě pobolíval vaječník a tentokrát nic, navíc mě vybláznil ten gynekolog, že snad vůbec nemám ovulaci, tak jsem to ani nijak nehlídala. Možná byla skutečně později, tak to bych byla třeba teprv týden po ovu. Zkusím testík o víkendu, nebo v pondělí.

sirella
4. lis 2009

Dobré ránko holky 🙂

Aji:neboj...ještě to může být ok 😉 Moc bych ti to přála 😵

m.aa.b:To je mi líto ☹ Nakoukla jsem ti do albíčka tak vím čím vším sis už prošla.Mě strašně překvapilo,že jsi žádné problémy neměla.Já totiž zatím taky ne...tak jako při MA A to mě to taky překvapilo...tak jsem teď vycvakaná ze všeho 😒 Pořád čekám na 1.porev.MS a ta sice furt nikde,ale myslela jsem že prostě je už všechno ok.Ptala jsem se holek tady jestli je možné dělat druhou revizi po 2.měs (četla jsem o tom na jiné diskuzi)a bylo mi řečeno že za tak dlouho už ne.Prý bych měla problémy už dřív.Mě to strašně uklidnilo tak mě to co jsi psala včera dost překvapilo.
A dělat si těhu test mě ani nenapadlo...bůhvíco bych tam třeba taky našla.Vysvětlil ti dr. co to znamená???
Moc ti držím dneska palce a myslím na tebe aby ti všechno dopadlo ok 😉

kopa
autor
4. lis 2009

Dobré ránko 🙂
jdu udělat tabulku ☹

kopa
autor
4. lis 2009

jééé tam nemělo být ☹ ale toto 😉

kopa
autor
4. lis 2009

Vroninka............chlapeček Petr
Bobinka ............chlapeček Vojtíšek
Kupinka.............chlapeček Matyášek
Murynka............holčička Sofinka
Kelly 41tt ..................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 39tt...........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 38tt...................má trombofilii.......................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 38tt .............................................................................čeká holčičku............Aničku
Jitie 35tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 33tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 33tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 30tt..................11.11.poradna+UTZ....................................čeká holčičku.............Emu
Květinka 29tt..............................................................................čeká chlapečka
Mirax 28tt...................................................................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 26tt........................9.11 poradna
Wergina 26tt......................
Martinkal 23tt....................5.11KO...............................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 21tt........................5.11.KO.............................................čeká chlapečka
Mabe 21tt.........................
Markytaj 18tt......................
Tercie 17tt.........................9.11. KO,12.11 KO a genetika
Flair 9tt..............................
Farmarska 6tt......................
Mari111 56DC........vyvolávačka
Aja 83 34DC
Eeliska 29DC
Maarrtina 26DC
Ikopretinka 23DC
Paajaa 23DC
Kopa 20DC.........................................2.12.KO
Markee 18DC......................................2.12.KO
Maendy 17DC
Katyna6 17DC
Nicollka 14DC
Handm 13DC
Zlababa 9DC
Sarlotta 5DC
Hanana 4DC
If.v nehlídá si DC
M.aa.b........................čekatelka na první porevizní MS
Sirella.........................čekatelka na první porevizní MS

markee
4. lis 2009

Dobré ráno,
Aronek,rozmyslim se podle peněz. Míša říkal,ať zjistím kolik mi daj a podle toho se tam hlásím či ne. Je to přece jen ve městě od nás 40km daleko,takže aby to nebylo za málo. Dopolední a odpolední bych nějak zvládla,to jo,ale ten krátký a dlouhý týden se mi fakt nechce. Uvidíme. Nehrotim to. Míšovi jsem řekla,že prostě do konce roku nic hrotit nebudu a on souhlasí.
Jinak malá je ve školce a já jdu poklízet a žehlit 😉

aronek
4. lis 2009

markee, pravda je, že za nějakou minimální částku se ti to nevyplatí 😉

farmarska
4. lis 2009

ahoj holky, hezký ráno 🙂
dočtu vás později, ted jdu na zvěř.., jen jsem chtěla nakouknout na Aju
Ají neházej flintu do žita, dokuď mrcha nedorazila, je pořád ta možnost, že budeš v tom 😉 🙂 Moc bych zi zo přála!!!!! 😵 😵 😵 Třeba byla ovu opravdu pozdeji 😉

aron, jak je, ještě se zadýcháváš??

aronek
4. lis 2009

farmi, rýma se drží, ale dýchání lepší a jak je tobě?

kopa
autor
4. lis 2009

Aji držím palečky aby ta mrcha nedorazila. 🙄 🤐
Jinak nevím zda tento měsíc to u nás výjde 😒 od 17DC žádný sexík. 😅 nemám ted na to chut 😀
Jinak hlásím po Duphastonu mi nic není,akorát mám takovou nechut k jídlu a mám dole už 3kg 😀 😝

aronek
4. lis 2009

kopi, zajímavý způsob hubnutí 😉

kagatkaga
4. lis 2009

Teda Murynka to vzala hopem.....dokonce nás předběhla 😵 tak at jsou hlavně vpořádku.....nás to taky čeká každou chvilkou, tak jsem už nervozní......včera jsem myslela, že už pojedeme, ale pak vše přešlo 😉 no chtěla jsem někam jít, ale jdu raději do postele se ještě prospat 🙂

markee
4. lis 2009

Tak já zas poklidi špajs dolu v baráčku,je tam chladno,tak tam jsou takové ty věci,co by se v teple zkazili.No a tchýně tam má květníky 😠 a binec od kytek je to fakt prase. Až bude líp,né tak hnusný déšť jak dneska,tak jí to odnesu do boudy na zahradě,pže mě to tam fakt už sejří 😀
No teď mě čeká poklidit byt,ale to žehlení nejspíš nechám na odpoledne až bude malá doma. Pustíme si pohádku a bude 😅

mirax
4. lis 2009

Ahoooj holky...
tak já tady pár dní nenakouknu a to koukááám 😲 😀

Murynka už porodila!!! A Kupinka taky!!!
Oběma moc gratuluju a přeji moc zdraví maminkám i miminkům 🙂

Vůbec to teď vypapdá na nějakou rodící vlnu 🙂 🙂 🙂

Musím Vás dočíst, ať vím, co se tady děje 😉

U nás vše v pořádku..ťuk ťuk..včer a v poradně vše ok, čeká mě test na cukrovku (v pátek), zatím jsem přibrala 5,5 kg...což je opravdu o dost míň než s Tobíkem v tuto dobu.
Jsem pořád ost vytížená a unavená, Tobča vstává s čas. posunem v pět..je to na bednu 😒

m.aa.b
4. lis 2009

Dobré poledne 🙂

Sir vysvětlil - je možné že tam zůstala nějaká tkáň z ebryja, která si tam prostě jede pořád to svý, nebo mluvil o nějaké mule nebo mure či co moc jsem mu nerozumněla. Ještě zvažoval mimoděl.těhu protože se zaváděla dvě embryja, ale to víceméně vyloučil protože to by bylo ještě trochu jiný. Za chvíli si budu volat tak uvidíme.

angeles
4. lis 2009

Ahoj holky. Moc gratuluji Kupince a Murynce k narození miminek. Vím, jak se Murynka cítí, když nemá malou u sebe a na pokoji jsou maminky s miminkami a ona má Sofinku v inkubátoru. Malého jsem měla 2 týdny v inkubátoru a bylo to dost těžké. Farmi, u prvního syna dr. taky dlouho nic neviděla, dokonce mi dala vyvolávačku a ms pořád nepřicházela a v 7 týdnu bylo vidět srdíčko. U druhého těhotentsví bylo zase vidět srdíčko už v 6 týdnu. Každé těhotenství je jiné, tak se zbytečně nestresuj. Musíš myslet na to malé, co nosíš pod srdcem, i když chápu, že po takových zkušenostech je dost složité. Jinak, mě čeká příští týden kontrola, tak jsem zvědavá ohledně toho polypu, no alespoň abych to už měla brzo za sebou.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru