Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

markee
4. lis 2009

Kopy,já peču na párty ve školce 😀 . Zítra budu péct medovník mamce k padesátinám,aby do soboty se uležel a v pátek budu péct ještě do té školky-pro maminky(ty sůši jsou pro děti 😀 )
Jo vlastně ještě v pátek budu péct slané záviny,taky mamce na oslavu 😀

tercie
4. lis 2009

Ahojky holčinky moje, dneska jsem měla rozlítáno, ale chvilku jem si na vás přece našla. Jdu honem dočíst, kolik nových // máme 😉 Nebo miminek!!! 😀

markee
4. lis 2009

Já jsem pořádná koule,ale začínám cvičit,pomalinku polehoučku. Chci do Vánoc vypadat obstojně(jako dárek pro Míšu 😀 😀 😀 )

tercie
4. lis 2009

Kuk, dočteno 🙂 Akorát si nic nepamatuju 😀
Jo, něco přece, Šarlotko brzo se s malým uzdravte!!! 🙂

markee
4. lis 2009

Sarlott,já zapomněla. Taky přeju brzké uzdravení 😉

tercie
4. lis 2009

Já měla dneska vyřizování kvůli úvěrům, jelikož chceme refinancovat hypotéku, vzít si pro nás výhodnější, ale, jak jsem teď nedostala nemocenskou, nemohla jsem hradit svoje závazky, a šoupli mě, po dvou nezaplacených splátkách do registru dlužníků a neplatičů, tak min. rok nemáme nárok, že by nám někde půjčili... je to děs, a přitom se do toho člověk ani nedostal vlastní vinou. Jediný východisko prej je, sepsat u právníka, že nemáme společný jmění manželů, ale že máme každej svůj majetek, a ta půjčka by šla jen na manžu, protože ten nedluží... jenže nevím, mě se to nějak nezdá, holky, co vy, šly byste do něčeho takovýho?

aronek
4. lis 2009

terci, já osobně bych do toho nešla. Za prvé budeš muset manželovi vysvětlovat proč jsi mezi neplatiči a za druhé když nebudete mít společné jmění, může se stát, že kdyby jste spolu nakonec nevydrželi, tak všechno bude manžela 😠

kerrie
4. lis 2009

Holky, já mám nějakou depku, či co 😔 Pořád doma poslouchám od manži, jakej mám velkej "pupek", případně "buben". No, vždycky mu odpovím, že to už tak u těhotných většinou bývá nebo ať si zkusí do břicha nacpat mimi a uvidíme, jestli ho bude mít taky..............jenže on už to vykládá i po cizích lidech z baráku.......že se nemůžu hýbat, atd. Což je pravda........mě se teď blokly záda. Ale nic po něm nechci a všechno doma si zastanu sama. No a tudle jsme z auta viděli nějakou těhulku a ta už měla opravdu asi těsně před porodem, protože bříško měla už i docela nízko a manža: Jeeee, no ta má teda taky pořádnej pupek. Fakt se za ty kecy úplně stydím, je jak puberťák ze základní školy. ☹

aronek
4. lis 2009

tedy nakukuji a tady nikdo 😠 dopekla jsem dva plechy buchet a jdu tedy do pelíšku 😉 , ale nějak to tady flákáte 😖

aja.83
5. lis 2009

Ahoj holčinky, hlásím špatnou zprávu, ráno dorazila mrcha!!!Ach jo, už jsem z toho zase v depresi! ☹ 😢 😢
Kopinko, 1DC...Díky.

katyna6
5. lis 2009

ahoj holkyjavascript:addEmoticon('🙂','vBody')

katyna6
5. lis 2009

jéééžiš,co mi to tam zase naskočilo,místo toho smajlíka?! 😀

aja.83
5. lis 2009

Katy, jakto, že máš smailíka, ty máš nějaké dobré zprávy? 😉

katyna6
5. lis 2009

tak jsem dočetla a u toho stihla spoustu dalšího a už se vám budu pořádně věnovat 😀

aji-nemám žádné extra zprávičky,jen jsem se asi dobře vyspala 😀 😀 Ale měla jsem moc pěkný sen-nevím proč,ale byla jsem u nějaké doktorky na UZ břicha a ona tam úplně náhodou uviděla tečičku....já v tom snu byla tak strašně šťastná....

katyna6
5. lis 2009

aji-sakryš,to je mo líto,že se mrcha zase objevila 😠 😠

aja.83
5. lis 2009

No vidíš Katy, tak třeba to bude za chvíli doopravdy! Moc ti to přeju! 😉

aja.83
5. lis 2009

Holky, kéž by to vyšlo aspoň do Vánoc. ☹

katyna6
5. lis 2009

aja-jojo,kéž by to vyšlo aspoň do vánoc-Včera jsem říkala příteli,že nechci pod stromeček nic jiného,než Ježíška do bříška! 😉

katyna6
5. lis 2009

jdu se holky ještě na momentík přitulit k miláčkovi,než mi odejde do práce 🙂

aja.83
5. lis 2009

Tak snad to vyjde. Katy, tak přeju hezké tuleníčko 😉

martinkal
5. lis 2009

Ahoj holky 🙂

Tak hlásím, že kontrola dopadla na jedničku, všechny orgány vyvinuté, srdíčko tluče jako zvon, plodové vody dostatek, a malá už váží přes půl kila (506g) a měří skoro 30 cm. Takže super 😀 Začínám pomalu věřit, že bude vše dobré a správně. 😀

martinkal
5. lis 2009

KOPI až budeš dělat tabulku tak mi napiš kontrolu 26.11. Díky 🙂

aronek
5. lis 2009

martinkal, moc gratuluji, já jdu až odpoledne 😉

martinkal
5. lis 2009

Aronku budu Ti držet palečky. Jsem tak šťastná, malá zase na UZ pěkně řádila 😀

aja.83
5. lis 2009

Martinko, to je úžasný, moc gratuluji k výborné kontrole. To víš, že je vše v pořádku, malá je zdravá jak řípa, už jsi za půlkou, za chvíli ji máš u sebe 😉 !

flair
5. lis 2009

Ahojky kočenky🙂 celý večer včera jsem dočítala za těch pár dní a co to mé oko uvidělo, Murynko, OBROVSKÁ GRATULACEEEEEEE!!!!!!!!!!!!! To je bomba teda 😀 Jen už ať máš Sofinečku u sebe! Je nádherná! Opatruj se, kočko a těšíme se tu na Tebe!
Martinko, také gratulace, že je malá zdravoučká!
Kelly, a to ty, sluníčko, doufám, že už to přijde!
Aji, té mrchy je mi líto 😖
Jinak jak už vám poreferovala Farminka, tak moje kontrola dopadla dobře, srdíčko ťukalo a potvrzen 9. týden. Můj doktor byl nemocnej, tak ho zastupovala starší paní doktorka a ona dělá utz přes břicho. Je to hůř vidět, než sondou spodem. Takže jsem ani nechtěla fotku, bo to bylo takové zrnité. Ale srdíčko tam bylo 🙂
Kopi na kontolu jdu 24.11. Jo a řekla jsem si o žádanku na NT, tak se objednám.

aja.83
5. lis 2009

Flair, to je super, gratulace k báječné kontrole. 😉

flair
5. lis 2009

Aji, děkuji 😵 Ale teď mě čeká to nejhorší období. Minule jsem v 10 tt měla vše ok, srdíčko. A na kontrole ve 13 tt zjištěno, že plod už asi 14 dní je udumřený. Takže klidná teď moc nebudu. Sice jsem se od začátku těhu rozhodla myslet pozitivně, ale všichni víme, jaký je to strach... Ale zkusím to trošku vypustit z kebule 😉

martinkal
5. lis 2009

Aji, Flair děkuju 🙂
No já už překlenula to období, kdy nám najednou řekli, že srdíčko nebije, bylo to ve 22tt ☹ .
Takže už jsem taky o něco klidnější.

Aji na tebe jsem myslela, mrzí mě tvoje mrcha, kolikátá od revize?

hanana
5. lis 2009

dobre rano,
martinkal a flair moc gratuluji ke kontrolam, myslete pozitivne, urcite tentokrat vse dobre dopadne

ja jsem mela hroznou noc, chytla me zimnice, celou noc jsem se klepala zimou i se trema perinama, mela jsem horecku tak jsem si myslela ze na me leze ta chripka, a dneska rano me trochu boli hlava, ale teplotu nemam tak snad dobry 😝

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru