Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
7. lis 2009

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka .............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Kagatkaga 40tt...........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 39tt...................má trombofilii.......................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 38tt .............................................................................čeká holčičku............Aničku
Jitie 35tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 34tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 33tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 30tt..................11.11.poradna+UTZ....................................čeká holčičku.............Emu
Květinka 29tt..............................................................................čeká chlapečka
Mirax 28tt...................................................................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 26tt........................9.11 poradna
Wergina 26tt......................3.11.KO..............................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 23tt....................26.11KO...............................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 22tt..................................................................................čeká chlapečka..........
Mabe 21tt.........................
Markytaj 18tt......................
Tercie 17tt.........................9.11. KO,12.11 KO a genetika
Flair 9tt..............................24.11.KO
Farmarska 6tt......................9.11.KO
Mari111 59DC........vyvolávačka
Eeliska 32DC
Maarrtina 29DC
Ikopretinka 26DC
Paajaa 26DC
Kopa 23DC.........................................2.12.KO
Markee 21DC......................................2.12.KO
Maendy 20DC
Katyna6 20DC
Nicollka 17DC
Handm 16DC
Zlababa 12DC
Sarlotta 8DC
Hanana 7DC
Aja 83 3DC
If.v nehlídá si DC
M.aa.b........................čekatelka na první porevizní MS
Sirella.........................čekatelka na první porevizní MS

mari111
7. lis 2009

no to si teda dala na cas, vcera mne tak bolelo bricho,ze sem myslela ze bouchnu 😠

farmarska
7. lis 2009

ahoj holky 😉 jaká pak šiška, jakýpak kvítko...vedle jak ta jedle 😝 mimozemšťan! 😝 😀 😀

kopi t nakupuješ, jééé to děláš dobře, kdž je za co jen si udělej radost 😉 😵

já tenhle měsíc nakupovat nebudu 😒 včera mi dorazila na učet nemocenská 😠 je to rovnejch 3 600 😝 😅 😠 😝 je pravda, že tam dělám teprve od pátýho a né od prvního, ale upřimě, trošku víc jsem čekala 😅 🙄 tohle nám nezaplatí ani půl hypotéky 😒 No snad se to trošku rozjede a jestli bych náhodou zůstala na rizikáči doma, tak snad to další měsíc bude alspon o trošku lepší 😅 😅 😅

mari111
7. lis 2009

farmi,proc si nedas ''normalni'' hezkou fotku svoji tvare ☹

farmarska
7. lis 2009

a co jinak, krom toho že mari mrchuje, jste už všichni zdraví??? Sarlotko , co ty a tvůj kulíšek??
Kopi a co střevní problémy? a co u k tomu synovci půjdete? můžeš to od něj chytnout? ptala jsi se?

farmarska
7. lis 2009

mari bo mi ta tvář k tý "hezký fotce tváře" chybí 😀 😀 😀 😀

farmarska
7. lis 2009

navíc mám fakt ted pocit že jsem jaksi mimo tuto zem 😀 včera jsem byla u krčaře, na kontrole, bo i když jsem sežrala dvoje antb. , vypila litry čajů s medem, kila citónů a já nevím čeho 😝 dva tejdny jsem se pomalu nehla z pelechu 😝 stejně mám i nadále pořád ty zvýšený teploty..po ránu to je jen kolem 37,4.., ale jak začnu něco dělat, nebo chodit, nebo jak začne bejt k večeru, tak mám pak už k 38 😝 😝
navíc jen co jsem dobrala ty druhý antb. , tak se mi hned druhej den začala vracet bolest v krku a ted už mne normálně v něm zase bolí, takže cucám propolky a lemsám jitr.sirup, ale nic nezabírá..
a tak mu to jako povídám a ten idiot se mne ptá : tak co s váma?
no to mě dostal! proč se ptá on mne! 😨 já jsem na to roky neštudovala 😅
tak jsem mu řekla, že to snad musí vědět on, že on je doktor 😠
no a on řekl že neví a že teda musím čekat až to prostě přejde a mám si koupit prej Preventan na imunitu 🙄
tak jsem mu pěkně poděkovala a šla si zase domů lehnout 😝

farmarska
7. lis 2009

debilní je, že tedka co jím ten prednisan, kuli tomu těhotenství, aby mi to neutočilo na mimi..., tak to je vlastně na potlačení imunity.., a já která už tak jí máím slabou a všechno chytnu, teď teda asi zemřu 🙄 ještě tam v těch prácích je napsaný, že krom toho, že se po nich tloustne (což fakt ještě potřebuju) tak je snížená odolnost vůči infekcím 😒 .. takže paráda 🙄 já už tak jsem nemocná, nemůžu se z toho dostat...na jednu stranu mi raděj ať si koupím něco na imunitu, že nevědí co se mnou a na druhou mi jí tyhle léky zase mají brát.....
no a pak se nedivte, že mám v pasu E.T. bo si tak vážně už připadám 😀

farmarska
7. lis 2009

jůůů já jsem se tu rozpovídala a tady nikdo 😕 😕

no nevadí, alspon budete mít co číst, až přijdete 😀

kopa
autor
7. lis 2009

farmí k tomu synovci nejdem.Přítel jel s kamarády oslavovat narození syna-

kopa
autor
7. lis 2009

Já už žádné střevní problémy nemám 😉
Jen mě dneska bolí břicho ☹ jsem 23DC a duphaston beru do pondělka.

mari111
7. lis 2009

joj farminko, mas to fakt tezke, choroba zatracena at uz de od tebe pric sakra 😠

mari111
7. lis 2009

holky kde vsechny ste? 😕 😕 😕

kopa
autor
7. lis 2009

já tu sem 😅

mari111
7. lis 2009

a copak delas?

kopa
autor
7. lis 2009

Mari nedělám nic 😀 sedím u počítače.
ted jsem si psala s kámošem a radil mi at si pořídím milence 😅 😀 nevím jestli se sám nenabízel 😀

kopa
autor
7. lis 2009

Jinak nuda,šla bych za zábavou,ale nemám s kým... 😒

mari111
7. lis 2009

jo jo nuda, co vymyslet 😕

mari111
7. lis 2009

teda, jestli se nabizel tak na to sel sikovne 😉

kopa
autor
7. lis 2009

😀 😀 😀 to je fajn kámoš 😉
to je ten co mi chodil do lékárny kupovat ovu testy a těhu testy 🙂 moc hodnej kluk 😵

kopa
autor
7. lis 2009

já už dneska nic nevymyslím 🙂 poslouchám kryštof 😵

sarlotta
7. lis 2009

ahojík holčičky 🙂

Farminko tak to je mi moc líto... hele večer před spaním si zkus naprogramovat tělíčko na další den stylem.. jsem zdravá, je mi dobře, miminko krásně roste.... nic negativního ju... třeba to taky pomůže, když doctore neví co s Tebou. Ta antibiotika měla zabrat....to je pech.

Mari tak co mrcha uuuuuž ?

Kopi no teda ty se máš, takové nákupky... to myslíš jako zimní kabát ? to by nebylo tolik.

sarlotta
7. lis 2009

hehe, já taky poslouchám ,,Kryštof" ale prcka jak oddychuje a píská mu v nose 😀

kopa
autor
7. lis 2009

Ahoj Sarlott 🙂
jojo zimní kabát,já ho loni kupovala za 1500 😅 ale je fakt dobrej,jsem se vyfotila na mobil 😀

kopa
autor
7. lis 2009

😀 😀 😀 😀

kopa
autor
7. lis 2009

toho Krajča bych fakt brala 😅 😅 to by byli noci 😅 😀 😀

sarlotta
7. lis 2009

tak to já zas ne.... trošku samolibý frajírek na mě
😠

mari111
7. lis 2009

sarlotko no mrcha uz se pomalu spousti

sarlotta
7. lis 2009

co pijeme holky ? Já mám bílé vínko 😎

kopa
autor
7. lis 2009

Sarlott mě nepříjde 😅 mě se vždycky líbili chlapi s delšími vlasy.Jak jsem dopadla můj je na ježka 😀
Já piji džusík 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru