Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sirella
9. lis 2009

aronek:Aha...teda to musí být strašně zajímavá práce 😵 ...já teď sleduju na Barrandově seriál Odsouzené...nedíváš se náhodou taky???Mě by strašně zajímalo jestli to odpovídá realitě a nebo je to fikce.Moc se mi nezdá že by odsouzené mohly tak volat ven...Vždycky byly strašné aféry ohledně mobilů a ony si tam volají normálně z automatu na kartu...moc se mi to nezdá

markee
9. lis 2009

Aronek,aha,takže to není rok a tak. Sice tři měsíce je dlouhá doba,ale tak kdyby fakt jiná možnost nebyla tak do toho půjdu,stejně chci mimino,takže bych tam moc dlouho neskejsla a pak bych byla ráda,že se mám kam vrátit. No myslím si,že se toho musej hodně moc naučit. S tím mím zakrnělým mozkem z mateřský mám strach,že bych to do hlavy nedostala.Ale co by jiného zbylo. Uvidíme. Prý je stejně do února stop stav,tak mám čas přemýšlet a hlavně začít fyzicky makat 😀

flair
9. lis 2009

Markee, s tou policií to fakt není tak jednoduchý. Jak ti psala Tercinka, tak po přijímacích testech musíš studovat policejní školu. Chodila jsem s policajtem, proto to vím. A ten měl vysokou školu a pak šel teprve k policii, tak to měl ještě trochu jednodušší než středoškoláci. Středoškolsky vzdělaní mají po nástupu několikaměsíční kurzy - cvičení. A pak rok ta škola. Nějak jeden týden v měsíci byl v Brně ve škole. Někteří jsou ve Vyškově atd. Pak po roce závěrečný zkoušky, žádná sranda. A pak jsi na ulici jak policajt bud dopravka, nebo pořádková policie. Na kancl zapomeň, to až po delší době a s VŠ vzděláním mají přednost....

kopa
autor
9. lis 2009

ahoj holky 🙂
Markee třeba v Praze na měštáky nepotřebuješ školu.Vemou tě bez školy.Akorát musíš udělat ty ty testy a to si zrovna nemyslím že by byli lehké.Spíše asi ty psychické.Přítelák o tom taky přemýšlel kdysi tak si všechno zjištoval. 😉

kopa
autor
9. lis 2009

Markee mrkni na ty jejich stránky:http://www.policie.cz/clanek/prubeh-prijimaciho-rizeni...

aja.83
9. lis 2009

Čus holky, tak jsem se na chvíli odmlčela, ale už jsem zase tu! Copak tu probíráte, markee bude policistka? 😲

kopa
autor
9. lis 2009

Sice pozdě, 😅 Tercie držím palečky na kontrolu 😉
Kde je Farminka? 😲

farmarska
9. lis 2009

ahoj holky, ani nedočítám hned vám píšu 😉
Takže: 🙂 🙂 🙂
jsme v pořádku, mimi odpovídá jak má 😵 , tj. 7tt a máme SRDÍČKO !!!! 😵 😵 😵

na kontrolu a další kontr.ultrazvuk jdeme 23.11. 🙂
a zatím nadále budu brát leky 🙂

holkýýýý jáááá jsem tááááák šťastnááááá !!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵

aja.83
9. lis 2009

Farminko, moc a moc gratuluju! To je výborná zprávička! Tak jen tak dál a držím moc pěstičky, ať to tentokrát s mimísem dotáhnete až do šťastného konce!!! 😉

farmarska
9. lis 2009

děkuju 😵

sirella
9. lis 2009

farmi...taky moc a moc gratuluju 😵 😵

kerrie
9. lis 2009

Ahojda všem 🙂

Farminko, moc moc gratuluju, to je úžasná zprávička, supeeeer 😵 😵 😵

aja.83
9. lis 2009

Ahoj Kerrie, tak jak je? Zvládáš? Už se těšíš na malou, máš to za pár 😉

markytaj
9. lis 2009

Zdravím všechny přítomné. Koukám, že se tady děly věci. Všem novopečeným maminkám ze srdce dodatečně gratuluji!!! Jen tak dál 🙂

Farminko, no to je bezva, také Tobě gratuluji k srdíčku, super! Četla jsem, žes byla nemocná, ale pokud to miminko zvládlo, určitě už bude vše v pořádku. Tentokrát to prostě vyjde, uvidíš, na potřetí prostě musí 🙂).

kopa
autor
9. lis 2009

Farmíííííííííííííííííí..........moc,moc gratuluji!!!!!! 😵 😵 😵 😵

markee
9. lis 2009

Kopy na měšťáky nechci. Tady v Sedlčanech by mě ani nevzali,nechtěj ženskou. Pže je tu fakt pakárna a prostě bouchaj služby jednu za druhou. Míša by mě tam stejně nepustil,pže integrovaný záchranný systém se slejzá,tak ví kde je jaká pakárna. A hlavně měšťák nemá takovou pravomoc jak státní a to by mě jaksi nebavilo.Pořád nějaké omezení. Né,že by stáťáci omezení neměli,pže prostě služební poměr,ale aspoň v něčem se budou mít líp. Vím,že to není žádný med,učeního bude moc,ale uvidíme uvidíme. Třeba se najde jiná práce a přestanu to řešit. Jen jsem chtěla zjistit pár info.
Jinak já na stránky policie koukám,mám to tam tak projitý,ale chtěla jsem přímo od policajtky poradit. Budu muset teda za sousedkou,pže je tam rok a určo žádnou školu nestuduje. Je na dopravce.Takže až jí potkám,tak jí přepadnu a vyzpovídám. Prý maj stejně stop stav,lidi se maj ptát v únoru,zda už přijímaj.

markee
9. lis 2009

Farminko moc a moc gratuluju k srdíčku a k 7tt 😉 To je skvělá zprávička.

aronek
9. lis 2009

farmi, moc gratuluji k srdíčku. Supr zpráva 😀 😀

sirel, na ten seriál nekoukám, mám toho dost v práci. jinak od nás normálně telefonují z automatu. Problém s mobily mají spíš vazby, tam mají volání hodně omezené aby neovlivňovali soudní jednání či vyšetřování

flair
9. lis 2009

Farminko, obrovská gratulaceeeee!!!! 😵 😵 😵 To je skvělá zpráva!!!!!!
Markee, však uvidíš 😉

venuska
9. lis 2009

Ahojky kočky,

Farmíku: moc gratuluji ke kontrole a hlavně srdíčku 🙂 🙂 Konečně se to potvrdilo, jupííííí 🙂 Mam velkou radost.

venuska
9. lis 2009

Kerrie, jak se máš a jak se cítíš?

Já jsem zase jak přepadlá mrazem. Chvilku je mi teplo, chvilku zima a jde na mě zase ta únava, jako na začátku těhu. Malá kope o 106, takže večer se pořádně ani nevyspím 😝 Ale zase o ní alespoň vím.... 😉

bobinka22
9. lis 2009

Ahoj Holky,
farmi no videis.Ja ti rikala ze to bude dobry.Mam z tebe velkou radost
🙂 😉

venuska
9. lis 2009

Ahoj Bobinko, tak to malej, jak roste? Určitě je to hodný zlatíčko 🙂 🙂

aja.83
9. lis 2009

Venusko, to je fajn, že o sobě malá dává takto vědět, aspoň víš, že je v pořádku 😉

aja.83
9. lis 2009

Jůů, Bobinko, copak dělá Vojtíšek? Doufám, že moc nezlobí! 😉

aja.83
9. lis 2009

Holky, kde jste? Nikde nikdo. No nic, já pádím domů z práce, tak pa zase zítra!

sarlotta
9. lis 2009

Ahojík holčinky🙂

Farminkooooooooooooooooooooooo🙂))) supééééééééééééééééééééér jste šikulky, že Ty jsi mě poslechla a před spaním sis namluvila jak jsi zdravá a jak mimísek hezky roste🙂))))))) a už je srdíčko, paráda 😎 😎 😎 akde máš fotečkuuuuuuuuuuuuuuu ? 😀

Já jsem byla dnes ukončit paragraf- zítra valím do práce a prďoš do školky... né že by se mi chtělo, ale penízky potřebujem... jsem se nějak rozjela a naobjednávala Vánoční dárky- včíl budu muset taky platit🙂))) 😀

Taky jsem dneska navštívila gyndaře ... dostala jsem další zásobu listoky 10mg a ,,vydržela" preventivní vyšetření.... uuuuuuuaaaaaa .... za 14 dní mám výsledky 😉

sarlotta
9. lis 2009

Holky už se těším na fotečky od Murynky🙂) a taky co Kupinka ? nějak se neozývá 😀

kopa
autor
9. lis 2009

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka .............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Kagatkaga 41tt...........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 39tt...................má trombofilii.......................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 38tt .............................................................................čeká holčičku............Aničku
Jitie 35tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 34tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 33tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 30tt..................11.11.poradna+UTZ....................................čeká holčičku.............Emu
Květinka 29tt..............................................................................čeká chlapečka
Mirax 28tt...................................................................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 26tt........................
Wergina 26tt......................30.11.KO..............................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 23tt....................26.11KO...............................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 22tt..................................................................................čeká chlapečka..........
Mabe 21tt.........................
Markytaj 18tt......................
Tercie 18tt..........................12.11 KO a genetika
Flair 10tt..............................24.11.KO
Farmarska 7tt......................
Mari111 61DC........vyvolávačka
Eeliska 34DC
Maarrtina 31DC
Ikopretinka 28DC
Paajaa 28DC
Kopa 25DC.........................................2.12.KO
Markee 23DC......................................2.12.KO
Maendy 22DC
Katyna6 22DC
Nicollka 19DC
Handm 18DC
Zlababa 14DC
Sarlotta 10DC
Hanana 9DC
Aja 83 5DC
If.v nehlídá si DC
M.aa.b........................čekatelka na první porevizní MS
Sirella.........................čekatelka na první porevizní MS

aronek
9. lis 2009

kopi dík za tabulku 😉 Zase je přehled kdo se blíží k testování a kdo k porodu 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru