Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
10. lis 2009

tercinko ja sem na to taky myslela jak sem to tu cetla ale to by mi asi rekl, ne 😕

tercie
10. lis 2009

Mari těžko odhadnout jeho pohnutky... třeba si řekl že bys tomu nerozuměla... oni doktoři drbny z koníka dost podceňujou 😀

zlababa07
10. lis 2009

Mari, s tou sliznicí bych to brala jen okrajově Podle mě na tom ultrazvuku taky viděj prdlajs, mě třeba včera dr řekl, že to moje rozjíždějící se krvácení po 10 dnech špinění nemůže být mrcha, protože sliznice je nízká a ejhle, dneska už je to regulérní červené ferrari 😉 Tak jen aby už nejpozději do víkendu pěkně odfrčelo, jedem na víkend na šumavu do jednoho wellness hotýlku 😵

sirella
10. lis 2009

ahojky holky 🙂

Mari moc dík za krásný mail...bylo to fakt hezoučké 😵 Ty miminka se bavily strašně hezky a krásné obrázky u toho...fakt jsem tak hezký mail už dlouho nedostala

Zlabi:Máš naprostou pravdu...asi ti dr. nic moc nevidí...Mě dneska dr.řekla že tu dělohu vidí jakoby přes záclonu 😀 Tak nevím no...Původně jsem tam šla jen na inj. a bylo z toho vyšetření cca 15 min 😕 Já s tím absolutně nepočítala a spěchala ale zas jsem ráda že se koukla a viděla že je všechno ok...dokonce už měla i zprávu z nemocky a tak mi řekla že na nic nedošli.Jen mě teda zarazilo že prý jsem měla těhotenství bez plodu...hm...ale v průkazce jsem měla už psané srdíčko pár týdnů.Tak říkala že se to někdy stává...ale přišla mi dost zmatená

ee.liska
10. lis 2009

ahojky, konečně jsem doma 🙂
sirell měla jsem jí z Vyškova, stojí 500,- a je jí jedno kolik tam bude lidí, dojede kam chceš, a platí se jí ještě na benzín, jinak dobrá je prý na druhém náměstí v UH
Mari neboj, příští cyklus bude určitě ok 😉

mari111
10. lis 2009

holky ja doufam ze se to ted povede, kdyz uz mi dal ty prasky na podporu ovule. ty se muzou jen tri mesice uzivat a mne dal na dva a rikal ze se to povede, tak doufam ze nekecal ☹

mari111
10. lis 2009

sirel ze jo moc pekny mail, taky sem uz dlouho nic tak pekne nevidela, ty fotky super 😉 uz chci mit taky takoveho skritka v pupiku ☹

sirella
10. lis 2009

ee.lisko...dík za info...víš u mě to není zas tak horké s tou kartářkou...já jsem srabík a mám strach že mi řekne něco co nebude moc good.Mě to vždycky občas chytne a chci jít do toho a pak si řeknu že bůhvíco mi řekne a zas nikam nejdu a vyprdnu se na to...ale byla bych šíleně zvědavá 🙂

mari:určitě nekecá a budeš těhulkovat 🙂 Já bych tomu na tvém místě věřila...Ale je strašně pěkné že se můžou 3 měs.a dal ti je na 2 😀 To bych řekla že si je hoooodně jistý

ee.liska
10. lis 2009

mari podporu ovule? to bych taky potřebovala... a proč se můžou jen tři měsíce? že bych si o ně také řekla? 😅

mari111
10. lis 2009

eli je to Clostilbegyt, skus se na to zeptat gyndare, nevim proc ale muzou se jen nejdil tri mesice a pak se musi udelat prestavka v uzivani,jen ted nevim jak dlouho bud taky tri mesice nebo pul roku. a ja je mam brat od5DC do 10DC

mari111
10. lis 2009

sirelko n to doufam, bo jestli ne,tak mu hodne vynadam 😠

markee
10. lis 2009

holky nám se na listopadkách 2006 narodilo další miminko. Kamarádce se to s manžou povedlo po třech letech znovu. Maj Ondráška(se ségrou je dělí 19dní-ona je 29.11.)3500g a 51cm,vyvolávali ho dřív(TP měla 16.11.),pže měl být opět větší,tak aby nemusela i druhé císařem. To vždy tak nabudí člověka.

sarlotta
10. lis 2009

Ahojík holčinky🙂

Tak já se přiznám, taky jsem byla u kartářky🙂)))) nějak se nám to tu rozjelo 😎 neplatila jsem nic ... ona pravá čarodějnice si za tohle nic nebere 😉 No a mimísek tam je ... jen si musím ,,odpustit" ty minulé nezdary. Ani jsem nepokládala konkrétní otázku, jen jsem se ptala na rodinu, pak na práci a pak na zdraví. No a vyšlo to dokonale, krásně jsme pokecali asi 2 hodiny.

Sirell mě k tomu dohnala spíš situace v práci... no a nezeptej se když už tam jsi, že🙂)))

sarlotta
10. lis 2009

Zlababi, tak ten welnes hotýlek bych si upřímně dala taky🙂))))) to Ti přeju, užij si to. 😉

markee
10. lis 2009

Zlababo,teď to čtu. Taky přeju hezký víkendík. A přesně jak Sarlott,dala bych si to taky líbit 😵

sirella
10. lis 2009

sarlotta:jéééé...ty se máš 😵 Máš tam taky mimíska jak ee.liska a myslím že i aja to psala...holky..vy se máte 😵
Já zas kdysi kdesi četla že si kartářky a pod. vezmou jen to co jim sama uznáš za vhodné dát.Nemají nějaké ustálené "poplatky" a nikdy si o nic neřeknou...jenže je to asi dobrý byznys...když je člověk v nouzi tak se chytá kde čeho....já bych si ráda zaplatila,ale kdyby byla jistota že nekecá...
A jsem strašně zvědavá,protože mě už tlačí čas ☹ Chtěla bych vědět jestli se ještě vůbec zadaří...abych se zbytečně na to neupínala a neplánovala a když tak se na to vyprdla a věnovala se něčemu jinému...ale stejně asi nedám pokoj dokud nebude druhý mimís 😀

mari ani se nedivím...mě úplně tvé číslo šokovalo,ale zároveň mě těší že to jde nějakým způsobem odstranit...určitě se zadaří 🙂 Cosi cítím v zádech // (ne teda moje ale to neva) Už by byl na ně dobrý čásek 🙂

mari111
10. lis 2009

holky proc tady nektera nebydlite bliz,pritelak se mnou nechce do kina na jacksona 😠

sirella
10. lis 2009

Teda holky...welnes hotel bych si taky dala říct 😵 A pořádně se porozmazlovat...parááááda...
zlabi:moc si to užij 🙂

sarlotta
10. lis 2009

jééé mari, tak to bych šla🙂 to mě docela zajímá ten film 😉 ale nesmutni, můj drahý by na to taky nešel do kina... musím počkat až to bude na dvd.

ee.liska
10. lis 2009

mari a ty jsi odkud? nějak to v pase nemůžu najít
zlabi to si krásně odpočineš 🙂

sarlotta
10. lis 2009

sirell karty nelžou 😉 a to i vidíš, že Ti to říká podle toho co vypadne z balíčku při míchání, nebo co si vytáhneš.... už podle obrázku můžeš mít nějaký pocit a něco z toho vyčíst... umění je pak spojit karty v nějaký obraz a dostat z nich ty informace všechny🙂))))
Mě vykládala jen z andělských karet ... tarotů bych se asi bála.

markee
10. lis 2009

O čem přesně bude ten film,jako o jeho životě?
Vy teda navštěvujete kartářky hojně. Přeju ať to vyjde 😉 Já bych k ní nešla,docela na to věřím a bála bych se co mi poví. Radši budu netrpělivě čekat co přinese další rok. Jsem strašpytel obecný.

sarlotta
10. lis 2009

markee ... já se taky moc bála a pak najednou přišlo takové nutkání ... a už to bylo ... věř svým instinktům ... třeba na to taky přijde čas🙂

ten film je o jeho životě a hlavně o připravovaném turné a jsou tam ukázky z nových videoklipů a připravovaných vystoupení....

sirella
10. lis 2009

sarlot:To já s tarotem blbnu doma 😀 Před lety mě to chytlo,pak jsem neměla kvůli prckovi na ně čas a teď po revizi jsem si zas vzpomněla...týýýý jo a vycházelo mi furt "kladný výsledek snažení-vaše snaha bude naplněna...úžasná shoda...vyřešení situace která vás trápí apod."Byla jsem moc ráda 🙂 strašně mě to uklidnilo...no nevím co bych dělala kdyby mi vyšlo něco blbého.A to jsem to zkoušela několikrát(což se nedoporučuje,protože se prý odpověď nezmění jen je třeba přesnější)

syraell
10. lis 2009

Ahoj holky,
kdysi dávnu jsem se tu mihla, mám za sebou celkem 3...Jinak taky ráda vyhledávám rady kartářek, kolikrát mi to moc pomohlo, ale na druhou stranu vás to může i pěkně odpált. Mě dokonce nedávno opřed těhotenstvím varovala, prý kvůli zdravotním problémům s tím spojeným, jestli mých, nebo dítěte, to už neřekla. Měla jsem dost strach otěhotnět a ikdyž je to už asi rok, te´d mám na začátku těhotenství pěkně stažený půlky. 5íkala jsem si, jak to druhý těhu budu zvládat v pohodě, ale díky téhle věštbě jsem zatím celkem v nejistotě...

sarlotta
10. lis 2009

no sirell na jednu věc by jsi se měla ptát nejdřív po 3 měsících 😉

Já mám svoje andělské karty a taky se ptám na různé věci... ale je to takové intuitivní a není do hloubky, tak jak to šlo u kartářky... prostě se ještě mám co učit🙂))

sarlotta
10. lis 2009

syraell... neboj se ničeho... věštba z karet není dogma... životní cesta se mění... karty Ti mají jen ukázat směr ....

markee
10. lis 2009

Holky,tak tchýni přijel opět nabíječ 😅 Ještěže holka spí se mnou dnes v posteli nebo by zas v noci přišla,že nebude v pokojíčku ,že je tam bubák. 😀

sirella
10. lis 2009

ahojky syraell...teda to by mě dorazilo kdyby mi něco takového řekla ☹ A to tě varovala před těhu jen n a omezenou dobu???Nebo neřekla přesně???To je poprvé co slyším i nějaké negativ.předpovědi...už jsem si začínala říkat jestli třeba jen neuklidňují lidi .Toto mě nahlodalo zas abych někam zkusila skáknout...mám to jak na houpačce...chvíli jo a chvíli ne...no pokud by mě varovala taky tak bych si dala větší pauzu...já osobně na to totiž hodně věřím

syraell
10. lis 2009

sarlota: To je sice stara pravda, ale u me to byvalo vzdycky dost dogmaticky...No, snad to tentokrat klapne

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru