Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
10. lis 2009

eli z severnich cech,uplne na severe,Šluknovsko daleko od vas vsech ☹ jinak kartarku mam kamosku,taky mi uz vykladala a vse se vyplnilo mne aj mojim kamoskam a taky si hlavne za to nikdy nic nevzala, ale my ji vzdy neco dame, ale jen take drobnosti

syraell
10. lis 2009

sirella: Blby je, ze to casove moc neukotvila. Mam z toho pocit jako ze uz to dela jako nudnou rutinu a nedava do toho vsechno. Obcas z ni vypadly az podezrele presny veci, ktery se na chlup potvrdily. Na druhou stranu ale bylo v necem dost kategoricka a pekne se sekla.

mari111
10. lis 2009

Marke ze bubak 😀 chudak johanka

sirella
10. lis 2009

syraell:Z toho bych právě měla strach...z věcí co by přesně věděla a i z toho v čem by se sekla...no ještě uvidím...mě strašně navnadla ee.liska že jí vyšel mimís v dubnu...mě by jen zajímalo jestli by mě vyšel taky...bez ohledu na čas...já bych si klidně počkala jen kdybych věděla že tam někde je 😀 Vím...jsem úplně blbá...

sarlot:No uvidíme...na jednu ztrnu si říkám že za zkoušku nic nedám a na druhou mám strach 😒 A ty tvoje andělské karty...to je jako co?Nějaké special kartičky s andílkama???

sirella
10. lis 2009

markee:Chudinka malá 🙂 A Johanka s ním vychází hezky?Je to pro ni hodný strejda nebo jen jakože návštěva?

kopa
autor
10. lis 2009

Ahoj holky,
tabulku udělám zítra 😉
Doma mě to pěkně sejří 😠 😠 🤐 Za prvé to určitě opět dostanu a přítelák mě pěkně štve 🤐 nák ho už nemohu vystát 😅 😀 🤐

mari111
10. lis 2009

no holky ja nevim, ale ta moje kamoska, kdyz sem vyzvidala a aby sem to pochopila mi rikala ze kartarka jen rika co vydi a ty si s jejich slov musis dat dokupi neco, na co si se ptala,s jejich slov mas vycist odpoved, ze kdyz nekdo rika primo neco na jistou vec tak jen rika co s tebe vytahla a podle tvejch reakci zakecava a obkecava. tak nevim, nechci vam to nejak vykecavat jen rikam jak mne to bolo receno

mari111
10. lis 2009

ajoj kopiku, copak pritelak zas zlobikuje?

sirella
10. lis 2009

ono podle mě to záleží případ od případu...některé jsou takové a jiné makové...Já stejně odvahu asi nenajdu a vyvěštím si sama 😀 Ale strašně moc bych to chtěla i od někoho jinšího.Já jsem totiž začátečník a od té doby co mi vyšla karta u které ve významu bylo napsané těhotenství tak jsem toho radši nechala.Ono totiž těhotenství neznamená zdravého mimíska ☹

markee
10. lis 2009

Sir,je to pro ní strašidlo. My jí ho nepředstavíme nijak až k tomu dojde. Ona si tchýně totiž myslí,že my to nevíme,že za ní někdo jezdí. V květnu vyhodila chlapa(tchýně),se kterým byla 11 skoro 12let,pže jí prý brzdí(opak je pravdou,ale opravdu)a ten bude jedinej děda jakého tady bude znát,jsem v tom za jedno s Míšou.
No a jezdil sem tento frajer,už dřív,ale jen spolu hulili a kecali.No a cca 3 týdny už i tento. Jí je 50 a jemu tak 33 nebo 34 let-je zakomplexovanej,depresák a chudák ještě ošklivej.

kopa
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mari111
10. lis 2009

no sak jo, kazda kartarka je jina. je urcite vic tech v pohode 😉 tak uz si sirel nevykladej, at se nenervujes

mari111
10. lis 2009

no teda Kopi 😕 tak dobrou,no. mne se zda ze kdyz te zlobi tak te to s nim bavi vic,ne? 😀

sirella
10. lis 2009

markee:TAk to je teda síla....nechápu že některé ženy časem ztrácí úroveň...myslím že když měla 11 nebo 12 let stejného chlapa tak s ním asi kvůli něčemu byla.Nevím no...jen se mi to zdá škoda.Myslím že takové to seznamování,oťukávání a pod měli už za sebou...jenže ono se to někdy zvrtne takhle...A pokud Johanka byla na toho původního zvyklá tak se ani nedivím že je to jedinej děda co bude znát...nechci nic přivolávat 🤐 ale nikdy nevíš kdy se tchýni znelíbí i tenhle mlaďoch a najde si jiného.To by v tom měla chudinka pěkný maglajz...je mi jasné že si láska nedá poroučet ale děti by (pokud to jde) měly být mimo

mari111
10. lis 2009

marke, ty jo, tchyne ae nezda 😅

sarlotta
10. lis 2009

sir andělské karty jsou jiné než taroty, nejsou v nich karty smrti apod... jsou tam spíš návody jak si zařídit život... třeba splněná přání nebo vyčkejte na lepší okamžik apod....
záleží na kartářce na které si troufne...

sirella
10. lis 2009

sarlot:To zní dobře 🙂

sarlotta
10. lis 2009

mari... je to jak píšeš o kartách... nemusíš se ptát přímo... já se taky neptala konkrétně.. chtěla jsem vidět jak ta její předpověď sedne na tu mou otázku, na kterou jsem jen myslela... vůbec nevěděla o mě nic a nemohla mi nic nabulíkovat... ale sedělo to... jak prdel na hrnec....
Ale kartářka musí být i psycholožka a nasměrovat Tě....
Opravdu jsem odcházela s pozitivním přístupem a novým pohledem na svět kolem mě, s novými řešeními malých problémů a s nadějí... takže já jsem spokojená moc.

sarlotta
10. lis 2009

sirell 🙂 http://www.andele.info/andele/karty.htm

mám od téhle paní karty.

markee
10. lis 2009

NO holky ona se fakt nezdá. Chápu,že na padesát vypadá dobře,ale jestli si myslí,že si tímhle pomohla,to fakt ne. Než ten debžot přijel,tak mi říká: "ať Míšu poprosím,zda by jí z vozíku zítra sundal kolo,že je asi píchlí a dojede ho dát opravit." Měla jsem sto chutí jí říct, ať jí tu práci udělá nabíječ a né jen jí 😀 Pardon za sprosťárnu,si nemůžu pomoct. Ona je to "kráva tchýně"(pže mě fakt dost psychicky týrá) plus ještě tohle co dělá teď. Ale říkala jsem Míšovi,jen jí nech,nabije si hubu sama a nebo časem přijde na to,že tohle fakt ne.

mari111
10. lis 2009

no to jo Sarlotko, ta moje kamoska vestila mojej spoluzacke co ke mne jezdi na dovolenou ze slovenska a fakt o ni vubec nic nevedela a spoluzacka cucela jak blazen ze ji vsechno vyslo

sarlotta
10. lis 2009

Markee... chjooo... jako by člověk neměl svých starostí dost co... ještě musí ,,babi" takhle divočit.... no kdo chce kam...pomozme ...

sirella
10. lis 2009

sarlot:Díky moc...byla jsem kuk 🙂 A rovnou si zkusila míchnout kartama a vyšlo mi:Soustředění

Přemýšlejte o tom, co chcete a co nechcete. Sledujte pečlivě své myšlenky, protože vytvářejí vaše zkušenosti....Je mi jasné že je to jen nějaký automat ale stejně to potěší...Měla bych se fakt soustředit na to co chci a co ne 🙂

markee
10. lis 2009

Jo přesně,kéž by to tak vyšlo. A taky doufám v ty boží mlýny,pže ona fakt už potřebuje nakopat nejvíc. Všichni si mysleli,že když jí umřel před 13lety manžel a otec kluků,že dostane rozum. No ona ne. Naopak všichni za vše můžou,ona jediná je dokonalost sama 😠

sirella
10. lis 2009

sarlot:To máš krásnou zkušenost...tu ti fakt závidím(je to škaredé ale je to tak....samozřejmě v dobrém 😉 )Taky chci něco takového 😵

sirella
10. lis 2009

markee:Tak to je fakt"dáreček"...ale jak jsi psala ať si nabije hubu sama 😠 Takové lidi fakt nechápu...podle mě kdyby byla s tím přítelem tak nespokojená tak by se na něj vyflajzla už dřív a ne po tolika letech...Mě jde občas manža na nervy taky(v dubnu máme 10-té výročí svatby tak je to fakt už dlouho 😀 ) Ale vím co od něj můžu čekat a že soužití(i manž. i na "psí knížku") je o kompromisech...a kdo myslí jen na sebe a furt zkouší tak hořce zaplače

sarlotta
10. lis 2009

sirella, poradila bych Ti jen na to netlačit a nechat se k té správné kartářce dovést...pomaličku... možná už tahle debata má být prvním ukazatelem směru, kdo ví🙂)))) prvním ťuknutím... a když se budeš kolem sebe dobře dívat....

Nějak mi došlo, že nemá cenu se litovat a hledat viníky ... každý den je dar a všechno má svůj smysl... i zlé věci přináší něco dobrého... i když bych Vás holky hned vyměnila za mimíska, tak jsem ráda, že jsem Vás mohla poznat ... zkušenost nás dělá bohatšími ... hlavně se dívám na některé lidi a situace už více objektivně než dřív... dřív jsem často hodnotila jen podle sebe a ani mě nenapadlo, že některé věci nejsou zadarmo a něco není volba, ale krutá realita.... tím myslím kolik má kdo dětí atd.....

markee
10. lis 2009

Sir,ona je fakt tupá. Tchýně mu ošklivě nadávala(bývalému příteli) a on si to nechal líbit. Pže ona chtěla,ať si předělá barák s tím,že bude (on)bydlet tady. Udělali střechu a krov na jeho baráku jak ona chtěla,on to splácel do loňska a nevím co si představovala pod pojmem-můžeš tady bydlet. To jako že ho bude schazovat,ponižovat a tak. On byl hloupý ,že neodešel už dávno. Protože nic jiného si ona nezasloužila. Ale hlavně jí k tomu taky překecal švára se švagrovou,ty k tomu taky přispěli. Radílci šílený 😠 Nesnáším takovéhle lidi a bohužel mám na ně "štěstí". ☹

markee
10. lis 2009

Sarlott,já vyloženě nechápu,proč ostatní řeší,proč ten a ten člověk nemá víc dětí. Přece my nemůžeme vědět,proč to tak je. Určo někteří jedináčky chtějí,tak ať je maj.Ale kdo chce víc dětí a nejde to,tak přece nebude všem vyprávět,proč to další nemaj. Už se fakt bojim,až se mě někdo zeptá. Budu říkat co? Že nechci?! Protože to není pravda. Vysvětlovat určo nebudu. Ale fakt vím,že tohle lidi dělaj a my co jsme si prošli tímhle tady,tak víme o čem to je.
Já jsem taky ráda,že jsem vás poznala,jinak bych se dávno zbláznila ☹

sirella
10. lis 2009

sarlotko...to jsi napsala přesně 🙂

No já dřív měla za důležité jisté věci a teď až po MA jsem si uvědmila že to byly blbosti a kašlu na to.Nechci se na miminko nějak zvlášť upínat ale taky se nechci od toho uměle odvracet...jen kvůli tomu že nejsem snaživá snažilka...Prostě teď udělám všechno pro to aby se na druhý pokus už to druhé dítko povedlo(myslím tím věci co můžu ovlivnit...kontryhel,sarapis,listovka a pod.)a jinak to ovlivnit nemůžu tak se stane co se má stát.
Já se ze začátku obviňovala z toho že za to můžu ...ale už vím že nemůžu.Myslela jsem že se to stalo,protože jsem se vztekala,protože mi dr. našla 4cm myom a pod...nic z toho není pravda.Dnes mi to druhá dr.potvrdila.Říkala že kdyby měla být příčina potratu v tomto tak bych potratila spontán.a ne MA

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru