Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sirella
11. lis 2009

držím palůše aby se zadařilo a mělo to pozitivní účinky 🙂

Jdu na ten test taky kuk

aja.83
11. lis 2009

Sirell, mně se líbí, jak říkáš palůše, to je takový hezký slovo 😀

sirella
11. lis 2009

jejda...já si ani neuvědomuju 😀
Dívala jsem se na ten test...je to dobré řešení 🙂

Přišel mi prcek ze školy tak musíme najet na úkoly...mějte se tu moc hezky a já ještě určitě nakouknu...ahojky

tercie
11. lis 2009

Ahoj holky, koukám, že jsem se sem zas dostla v dobu, kdy tu nikdo není, nemám já to pech? 😀

aronek
11. lis 2009

Ahoj, tak mám po kontrole a od pondělí do práce ☹ Volal mi vedoucí a musím tam i zítra, nějak se to tam hroutí. To by mně zajímalo co by dělali, kdybych tam už nepřišla 😝

tercie
11. lis 2009

Aronku teda... a to ještě nesi úplně fit, aby se ti to nevrátilo, holka...

aronek
11. lis 2009

Chybí hrozně lidí a chystá se na nás kontrola 😖 Ale zítra jdu udělat jen poštu a seznamy, takže jen u sebe v kanceláři 😉

tercie
11. lis 2009

Tak to jo. No já bych se na ně stejně vykvákla, do práce bych nešla, mě se doma líbí 😀

aronek
11. lis 2009

terci přišla mi nemocenská a na vyskakování to není, ale uvidím, kdyby to nešlo, tak obvoďačka řekla, abych klidně přišla 😉

tercie
11. lis 2009

aronku už? Já jsem furt bez peněz...

aronek
11. lis 2009

no já to měla tak rozpočítané k mateřské co který měsíc pořídit a asi to nepůjde, holt bude platit přítel 😉

tercie
11. lis 2009

No proč ne, však je prcek taky jeho 😉

aronek
11. lis 2009

no on je ochotný cokoliv zaplatit, jenže potřebujem sedačku, lednici s mrazákem, sporák, koberec do obýváku a samozdřejmě na mimčo. Vypadá to letos na bankrot 😖 No holt to nebude všechno najednou 😀

martinkal
11. lis 2009

Ahoj holky 🙂
jakpak se všechny máte?
Aronku, já taky ještě chodím do práce, i když jen na poloviční úvazek, ale tak do poloviny prosince to snad ještě zvládnu. Ve 12 přijdu domů, odpočívám a je mi fajn, ale na celý den bych už do práce nešla ani za nic 😉

Jen se bojím, abych někde nechytla tu chřipku, jinak se cítím dobře, malá kope skoro pořád, tak jsem v klidu 😀

Tercííí co ty budeš dělat s tou nemocenskou? Mě chodí každý měsíc kolem 15-tého.

KOPI kdy budeš testit?

farmarska
11. lis 2009

ahoj holky, jdu vás dočíst 😉 ale nevím jestli to stihnu, za chvíli se mi vrací manžílek z práce 😉
jinak vám povím, že se fakt omlouvám, že se poslední dobou nevěnuju , ale já jsem uplně hotová.. 😝
buď mi je špatně, nebo sem unavená tak, že nejsem schopná ani zapnout pc, nebo spím a nebo rychle doháním domácí práce a tak to jde celej den dokola 😅 😅 Nějak mě to těhu dává zabrat 😅 😝 Ale neměnila bych 😀
Aron no tak ten tvuj sendviček ti teda vůbec nezávidím, je to humus 😝 doufám, že mě se pak už vyhne 😀

farmarska
11. lis 2009

Tercí mě taky už přišla nemocenská 😕 teda jestli se tomu tak dá říkat - 3.600,- takže to nejen , že není na žádný vyskakování, ale ani na přežití 😅 😝
...ale přišla, tak někdy toho 15týho.
Tercíku co budeš dělat??? 😨

kerrie
11. lis 2009

Zdravíííím 😀

Tak máme za sebou další poradnu a velký UTZ. Malá byla čilá a všechno má tak, jak má mít, tak jsem ráda. Znovu nám potvrdili holčičku a váží už 1425g........to je kus ženský 😀 😀 😀 Akorát se musím objednat do rizikový poradny, protože jsem měla trochu zvýšenou tu druhou hodnotu v testu na těhu cukrovku, tak prý pro jistotu. Snad to nebude nic vážnýho............prý se nemám bát. 😉

aronek
11. lis 2009

kerrie moc gratuluji k úspěšné kontrole 😉 😀 😀

martinkal
11. lis 2009

kerrie moc gratuluju 🙂 a z té cukrovky si nic nedělej moje kamarádka jí taky měla zvýšenou a porodem vše zmizelo a je vše ok 😉

murynka
11. lis 2009

ahojky holky jsme doma 😵 😵 😵
porod 😀 😀 😀

2.11 magické datum všichni od manžela včetně jsou druhého narození

ráno jsme psala že mi odešla zátka,po obědě jsem se cítila jako počůraná...občas to teklo ale říkám asi výtok v 16 hod.to byl ale průtok mokré kalhoty vše a mě došlo že je to plodovka okamžitě jsme zavolala tcýni manžela vzala tašku a jelo se..manžel jel rychle bál se zlatíčko dojeli jsme kolem půl paté kde se mě ujali PA ukázala jsme vložku a ona že je to plodovka a že se bude rodit...bála jsem se o měsíc dříve ale věřila že vše bude v pořádku....
dali mě na monitor nic žádné kontrakce nic tak že mi to vyvilají kvůli streptokokovi....dali mi Yal doporučuji je to výborný vyprázdnila jsem se potom suprově manžel odjel pro nějaké věci zavolal do práce že druhý den nepřijde a já tam zůstala měla jsem alternativní box s vanou s míčem se vším.....no a v půl 7 to začlo KONTRAKCE SAMI OD SEBE hned po 2 min docela hukot....bolelo to nepopírám ale dalo se to kolem 20 hod.se vrátil manžel to už jsme funěla...a on chudák nevěděl jak mi pomoc....ve 21 mě dali na monitor kontrakce vysoké jak blázen bolestí jsem nevědala co dělat kort vleže...pak řekli at jdu do sprchy a já že nemůžu že mám pocit na tlačení a PA říká aha vidím vlásky a to mi došlo že se prostě stanu maminkou na 4 zatlačení byla maličká venku křičela apgar 9-9-9 váha 2220 44cm.....hned zakřičela a odnesli jí manžel šel s nimi pak mi jí ukázali na rychlo dali pochovat a odvezli do inkubátoru....placenta vybavena hned po porodu šití nebolelo až konec kdy přestala působit umrtvení....pak mi dali pytel na břicho a 2 hod jsem tam ležela manžel semnou ve 24 hod mě převezli na pokoj a manžel jel domů

holky POROD STOJÍ ZA TO NÁDHERA HNED BYCH ŠLA ZASE!!!!nepopírám je to bolest jako žádná v životě ale ten poklad v postýlce za to stojí

murynka
11. lis 2009

moc všem děkuju za gratulace a ohromnou podporu p) jste zlatío SMS skách ;-čka 😵 😵 😵

tercie
11. lis 2009

Murynko já ti píšu na vlaštovky, a ty jsi zatím tady 🙂

tercie
11. lis 2009

Farmí to co ti přišlo myslím je ještě od zaměstnavatele, za těch prvních 14 dní co tě ještě platí oni, nemocenská bude určo vyšší, ta se počítá ze základu. Kde má firma sídlo? Podle toho kde sídlí tě bude vyplácet i tamní sociálka....ajá mám tu smůlu, že tesco sídlí v Praze a ta je na tom s výplatou nemocenských úplně nejhůř, bohužel...

Kerri kontrola super, malá je už fakt velká 😀 Jen tak dál, to je super!!! 😉

Já tu měla návštěvu a teď pojedu nahoru na Božák, na letňákách, snad dojedu... od manži z práce tam dělají nějaký sezení, tak se půjdu trochu pobavit a asi tam budem i spát. A zítra na UZ, v jednu, už se moc těším. Já myslela, že už jdu dneska, měla jsem ty dny nějak pomotaný 😀 A jaký bylo zklamání, že je teprve středa 😀. Tak snad se to čekání vyplatí a dozvíme se jen krásný zprávy.
Tak, jdu se trochu zrychtovat, ať nedělám ostudu, tak se tu mějte a hezkej večer!!!! Ozvu se zítra odpo nebo na večer, jak to vyjde.

martinkal
11. lis 2009

Murynko úplně jsi mě rozplakala 😀 , dojetím, hezky jsi to popsala 🙂

Ještě jednou vám oběma hodně zdravíčka a spokojenosti 😀 😀 😀

kopa
autor
11. lis 2009

Ahoj holky 🙂

Moc zdravím Murynku a Sofinku 😵 😵 Jé mě jsi taky dojala i slzička štěstí mi ukápla 😵 🙂 Markét a jaký to je mít Sofinku doma? 😕 krásný vid 😵 Moc se těším na fotečky a až budeš moc sejdem se a já se pokochám 😀 😀

kopa
autor
11. lis 2009

jdu udělat tabulku 😉

kerrie
11. lis 2009

Muryyyyyyyyyyyyyyyyyy, ahoooooooooooooooj 😀 😀 😀
Ještě jednou MOC gratuluju.............Sofinka je nádherná princeznička 😵 😵 😵 Všechno jste to zvládli a to je paráda 😉 😵

kopa
autor
11. lis 2009

Maab gratuluji k mrše 🙂

Kerrie gratuluji k úspěšné kontrole 🙂 super,že se potvrdila holčička 😵

Martinkal,nevím zda vůbec budu testit 😒 ☹ žádnej těhu příznak 😔 akorát mě dneska furt píchá a myslím že mrcha dorazí 😔

kopa
autor
11. lis 2009

mari hurááá ta mrcha 🙂 hlavně že už jsi 5DC to vypadá lépe 😀 😀

kopa
autor
11. lis 2009

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka .............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Kagatkaga 41tt...........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 39tt...................má trombofilii.......................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 38tt .............................................................................čeká holčičku............Aničku
Jitie 36tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 34tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 33tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 31tt..................25.11.KO...................................................čeká holčičku.............Emu
Květinka 30tt..............................................................................čeká chlapečka
Mirax 28tt...................................................................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 27tt........................
Wergina 27tt......................30.11.KO..............................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 24tt....................26.11KO...............................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 22tt..................................................................................čeká chlapečka..........
Mabe 22tt.........................19.11.KO...............................................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 18tt......................
Tercie 18tt..........................14.12.KO
Flair 10tt..............................24.11.KO
Farmarska 8tt.......................23.11.KO
Eeliska 36DC
Ikopretinka 30DC
Paajaa 30DC
Kopa 27DC.........................................2.12.KO
Markee 25DC......................................2.12.KO
Maendy 24DC
Katyna6 24DC
Nicollka 21DC
Handm 20DC
Sarlotta 12DC
Hanana 11DC
Aja 83 7DC
Mari111 5DC
Maarrtina 4DC
Zlababa 3DC
M.aa.b 1DC...........................................27.11.Pronatal
If.v nehlídá si DC
M.aa.b
Sirella.........................čekatelka na první porevizní MS

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru