Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aja.83
12. lis 2009

Holky, ať máme teda brzy co nejvíce miminek, tak Vám posílám odkaz na super stránky (pro zájemce o alternativní medicínu). Nějaký pan doktor Šafránek mi odpověděl na dotaz a poradil různé přípravky na podporu otěhu, tak kdo chcete, jukněte: http://www.celostnimedicina.cz/

markee
12. lis 2009

Dobré ráno,
Murynko,takový porod bych chtěla mít taky 😉 Sofinka je nádherná holčička,hned by jí člověk pomazlil.
Kopy ty jsi číslo s tím ovu testem 😀
Maab,gratuluju k porevizní mršce 😉
Určo jsem nepřála Kelly ke Kristýnce a Lucierob k Aničce. Moc gratuluju 🙂
Já včera nestíhala,tak se omlouvám,že jsem nezašla.

kopa
autor
12. lis 2009

Dobré ránko 🙂
No to jsem číslo teda 😀 😀 ale normálně ty čárky na ovu testu byli stejně silné 😀
Ale ráno jsem zkuošela testit mamatestem a nic....tak příští měsíc se snad zadaří. 😵

farmarska
12. lis 2009

Ahoj kočky 😉 co tu nového? no jdu vás dočíst, aby jste mi něco nazamlčely 🤐 😀 😀

farmarska
12. lis 2009

Jinak držím palečky Tercince, myslím, že má dnes ultrazvuk 😵

kopa
autor
12. lis 2009

Která pravidla porušuje: | Zruš Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka .............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga 41tt...........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 39tt...................má trombofilii.......................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Jitie 36tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 34tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 33tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 31tt..................25.11.KO...................................................čeká holčičku.............Emu
Květinka 30tt..............................................................................čeká chlapečka
Mirax 28tt...................................................................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 27tt........................
Wergina 27tt......................30.11.KO..............................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 24tt....................26.11KO...............................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 22tt..................................................................................čeká chlapečka..........
Mabe 22tt.........................19.11.KO...............................................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 18tt......................
Tercie 18tt..........................14.12.KO
Flair 10tt..............................24.11.KO
Farmarska 8tt.......................23.11.KO
Eeliska 37DC
Ikopretinka 31DC
Paajaa 31DC
Kopa 28DC.........................................2.12.KO
Markee 26DC......................................2.12.KO
Maendy 25DC
Katyna6 25DC
Nicollka 22DC
Handm 21DC
Sarlotta 13DC
Hanana 12DC
Aja 83 8DC
Mari111 6DC
Maarrtina 5DC
Zlababa 4DC
M.aa.b 2DC...........................................27.11.Pronatal
If.v nehlídá si DC
M.aa.b
Sirella.........................čekatelka na první porevizní MS

farmarska
12. lis 2009

téééda murynko Sofinka je kráááááásnáááá !!!! 😵 😵 😵 A taky mi teda přijde veliká! 😨 a pěkná baculaťounká 🙂 má pěkný tvářičky 🙂 to když se narodil kamarádce kluk, 2,5kg, tak to byl teda kost a kůže, tvářičky měl chudášek propadlé 😅 ale už se zpravil 😉
Mury a co v noci, nechá tě princezna alspon trošku vyspat? 😕 A co doma už jste zabydlený? 😕

kopísku ty jsi teda případ, s tím ovutesťákem! 😀 😀 😀 hele ale jak to, že jsi na něm měla dvě//? Ty máš ovuli 😨 😨

kopa
autor
12. lis 2009

Farmíku já nevím 😅 Normálně tam jsou krásné dvě 😅 dělala jsem ovu test 14,15,16,dc a kolem 16DC byla silná a je jako tedko.No prostě už ani těm ovu testům nebudu věřit 😅

kopa
autor
12. lis 2009

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka .............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga 41tt...........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 39tt...................má trombofilii.......................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Jitie 36tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 34tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 33tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 31tt..................25.11.KO...................................................čeká holčičku.............Emu
Květinka 30tt..............................................................................čeká chlapečka
Mirax 28tt...................................................................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 27tt........................
Wergina 27tt......................30.11.KO..............................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 24tt....................26.11KO...............................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 22tt..................................................................................čeká chlapečka..........
Mabe 22tt.........................19.11.KO...............................................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 18tt......................
Tercie 18tt..........................14.12.KO
Flair 10tt..............................24.11.KO
Farmarska 8tt.......................23.11.KO
Eeliska 37DC
Ikopretinka 31DC
Paajaa 31DC
Kopa 28DC.........................................2.12.KO
Markee 26DC......................................2.12.KO
Maendy 25DC
Katyna6 25DC
Nicollka 22DC
Handm 21DC
Sarlotta 13DC
Hanana 12DC
Aja 83 8DC
Mari111 6DC
Maarrtina 5DC
Zlababa 4DC
M.aa.b 2DC...........................................27.11.Pronatal
If.v nehlídá si DC
Sirella.........................čekatelka na první porevizní MS

farmarska
12. lis 2009

no to je fakt divný s tím testováním 😨 😨 že by jsi měla ovuli nepřetržitě? 😅 třeba jsi multiovulistická 😀 někdo je třeba multiorgasmickej, tak ty budeš to samý s ovu 😀 😀 😀
hele a ty jsi se pomátla, nebo se jen nudíš? 😀 😀 myslím s těma tabulkama 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kopa
autor
12. lis 2009

Farmíku asi mám ovuli nonstop 😀 😀 😀
Já jsemse nepomátla 😲 😲 😲 😲 😲 měla jsem tam chybičku,upozornila mě na ní Markee víš 😝

kopa
autor
12. lis 2009

sex mám nonstop,ovuli mám nonstop... 😀

markee
12. lis 2009

týjo Kopy, vše nonstop. Já bych ani jedno nevydržela nonostop 😀

kopa
autor
12. lis 2009

Markee 😀 😀

včera jsem se milovali třikarát za večer,to víte přítelák se snaží 😀 😀 😀

zlababa07
12. lis 2009

Ahoj holky, tak předně ještě jednou moc moc gratuluji novopečené mamince Murynce a přeju hodně zdraví a ať vám princeznička dělá jen samou radost 😵

Kopísku, ovule nosnstop, sex nonstop, to bude příští rok rachot, až půjdeš rodit a poleze to z tebe taky nonstop 😀 😀 😀

A až budeš zase opravovat tabulku, tak mi prosím přidej den, dneska už jsem 5 DC děkujuuctivěvelicemoc 😉

farmarska
12. lis 2009

kopi téda sex máš nonstop, ovuli nonstop a mimi nikde 🙄 tomu se teda říká nespravedlnost 😠 ale já věřím, že do konce roku taky budeš 😉 při vaší frekvenci ..musíš! 🙂 hlavní je že přítelák pořád šlape jak hodinky a stříká 😀
zlabi moc hezky to kopince přeješ 😀 😀 ať si užije...paterčátek vid 😀 😀 😀 😀

mari111
12. lis 2009

ajoj holky, kopi 😀 ja se s tebe picnu, ty si teda cislo. no jen se snazilkujte,co kdyby nahodou se jeste zadarilo 😉 😅 Sirel moc dik, my teda fakt nejsme narocni,ba naopak, takove akce sou nej, to neni ono kdyz des na chatu a koukas tam na bednu a tak. no teda radi se nechame pozvat ale uz ted doufam ze budeme obe tehu a budeme to muset odlozit na jindy 😉

kopa
autor
12. lis 2009

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka .............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga 41tt...........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 39tt...................má trombofilii.......................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Jitie 36tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 34tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 33tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 31tt..................25.11.KO...................................................čeká holčičku.............Emu
Květinka 30tt..............................................................................čeká chlapečka
Mirax 28tt...................................................................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 27tt........................
Wergina 27tt......................30.11.KO..............................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 24tt....................26.11KO...............................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 22tt..................................................................................čeká chlapečka..........
Mabe 22tt.........................19.11.KO...............................................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 18tt......................
Tercie 18tt..........................14.12.KO
Flair 10tt..............................24.11.KO
Farmarska 8tt.......................23.11.KO
Eeliska 37DC
Ikopretinka 31DC
Paajaa 31DC
Kopa 28DC.........................................2.12.KO
Markee 26DC......................................2.12.KO
Maendy 25DC
Katyna6 25DC
Nicollka 22DC
Handm 21DC
Sarlotta 13DC
Hanana 12DC
Aja 83 8DC
Mari111 6DC
Maarrtina 5DC
Zlababa 5DC
M.aa.b 2DC...........................................27.11.Pronatal
If.v nehlídá si DC
Sirella.........................čekatelka na první porevizní MS

kopa
autor
12. lis 2009

farmíku no nevím kde se mimčo toulá 😅 Mu furt říkám,mímo kde jsi??Pojd ke mně,já těš budu mít moc ráda 😅 a ono asi neslyší 😀

Zlabi 😀 😀 😀 😀

Mari to víš že jsem to pojistili,co kdyby že? 😀

mari111
12. lis 2009

jo jo jen pojistuj, my uz taky vcera zacali 😉

kopa
autor
12. lis 2009

Mari to je dobře 😉 😉 To bude těhulí v prosinci 😀 😀 No doufám že ježíšek mi přinese těhu 😀 😀

mari111
12. lis 2009

musi Kopi musi !!!

kopa
autor
12. lis 2009

Musíme to všichni prolomit 😵 !!!!!Potom si zavedeme novou diskuzi až budem všichni těhule a mamči. 😀

mari111
12. lis 2009

🙂 jo jo musime prolomit ledy 😉

kopa
autor
12. lis 2009

Mari no já uř tu straším rok a dva měsíce 😀

mari111
12. lis 2009

no to je doba, uz by bylo fakt nacase aby si byla tehu 😠

murynka
12. lis 2009

holky co je tu nového někdo mi to hezky napiště prosím 😎 !!!!

http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlb...

fotečky domečku dneska jsme tu spali poprvé a super malá je hodná 😵 😵 napapá se a hned zase spinka jak je malinká potřebuje nabrat sílu 🙂

měli jsme tu dětskou dr.tak nás pochválila
jinak šestinedělí mazec pořád brečím 😅 😅

sirella
12. lis 2009

Ahojky holky 🙂
Přišla jsem jen nakouknout.Cosi mi není dobře 😒 Zlobí mě mandle

mari:Díkas za mailíky 😉 Jen ten dopis pro manžela asi nedošel celý...nemám tam žádnou přílohu 😕 Mohla bys to prosím až budeš mít chvilku času poslat znovu???

samsi:Díkas moc za balíček 🙂 Došlo mi to teďka tak večer zobnu

mari111
12. lis 2009

no jak to sirel,skusim jeste jednou
. mury mate to moc pekne,a ta sofinka tam je nejhezci 😉

mari111
12. lis 2009

sirell tak uz sem to poslala,snad uz dobre 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru