Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
12. lis 2009

achoj holky, Mury jen si to uzivej s Sofinkou, jo jinak moje segra bude mit taky Sofinku v breznu 🙂
hanano teda ty se mas , takovou dovcu,jo 🙂 aspon prides na jine myslenky a treba se tam povede kdyz ne dovtedy 😉

sarlotta
12. lis 2009

Ahojík holčinky, hezký večer přeju🙂

Aaaa Murynka bez nás nemůže být🙂))) Mury Sofinka je kouzelná 😎 😀

murynka
12. lis 2009

sarlot jak to myslíš?? 😀 😕 😅

jak se máš???

mabe
12. lis 2009

mury, me se zdalo brzo, jako ze sofinka se narodila driv. nevim, jak to chodi. 😲

murynka
12. lis 2009

mabe narodila ale byla bez potíží 😉 jinak to trvá déle ale my jsme v pořádku 😵 😵

mabe
12. lis 2009

mury, tak to jo 🙂 .jsem moc rada, ze jste v poradku. jaky to je mit princeznicku doma? neda se to popsat vid? ja jsem zvedava, jak bude nase princeznicka vypadat. vcera manzu poprve kopla. 🙂 tak rikal, ze tedka teda uz ma dukaz, ze je tam. 😀

sarlotta
12. lis 2009

🙂 no, že jsi tu 🙂
Pěkně běž malou nafotit,dokud je prďolinka maličká, ať se můžem kochat🙂)))))))))) Mě se u těch mimísků strašně líbí , jak v prvních týdnech spí se založenýma ručkama, jsou k zulíbání 😉

mari111
12. lis 2009

murynko hlavne ze je v poradku,hezky papa a haja a za chvili z ni bude velka slecna 🙂

murynka
12. lis 2009

mabe zvláštní 🙂 hrozně jsem se domů těšila ale i bála 😅 jak to zvládnu je to drobínek maličký 😵
ale už jí strašně moc miluji 😵 nedá se to prostě popsat sedím nad ní a koukám včéra jsme si i poplakala 😅

to je super že to cítil i manžel 😵 😵 😵 užívej si to 😎

markee
12. lis 2009

Murynko,jen si jí vychutnávej. Teď jsou to takový bezbranný mrňousci a skoro bez práce,až na to vstávání a krmení každé 3 hodiny.Ale věř,že teď je to ještě lážo plážo. Jak začne sedět,lézt,chodit,atd.,atd.,atd.,to bude teprva fofr.
Sarlott, já na to taky vzpomínám ráda,na to jak spinkala se založenýma ručičkama. Mám i pár fotek jak tak spí 😀

sarlotta
12. lis 2009

No vidíš Mury 😎 už víš jaké to je 🙂)))))) je to nádhera🙂 máš to nejkrásnější dítko na světě, že 😀 je to taková láska ze samé podstaty člověka, bez otázek a bez podmínek... takto nemůžeš milovat nikoho jiného........

murynka
12. lis 2009

sarlot jo jo 😵 😵 přesně tak...spinká v košíku je tak obrovský 😅 je zachumlaná kouká jí jen hlavička 😀
ale s těmi ručkami máte pravdu 🙂
nejvíce mě dostává jak už poznám že má hladík 😵 😵

každé miminko je krásné 😵 😵 a pro maminku to nej 😀 😀

tercie
12. lis 2009

Ahoj holky, kooonečně jsem se sem za vámi dostala, včera jsme přijeli domů ve tři v noci ak jsme ráno dospávali, pak jsme jeli na kontrolu, pak domů, dali jsme si oběd a jeli na Božák vyvenčit a nakrmit pejsky, tak jsem se pěkně prošla a bude se mi dobře spát. Večer přijdou na drby manžovi rodiče... no, chtěla jsem se v klidu dívat na ordinaci, snad se mi podaří pochytit aspoň něco z děje.

Kontrola byla super, mimčo se nakrucovalo a ukazovalo. Vyvíjí se krásně, po vrozených vadách ani památky, srdíčko krásně bilo, proběhla všechna měření a tak, vážíme cca 210g, a jako úplně první, jsme uviděli, když dr položil sondu na bříško, co se nám v dubnu narodí.... je to KLUK jako buk, jsme hrozně šťastní, celej den se na sebe tlemíme 😀

kvetinka7
12. lis 2009

Ahoj Mury,
Sofinka je naaadherna.. a z profilu bych rekla,ze cela ty 😀 a je krasne zaoblena, zadny drobisek 😉

sarlotta
12. lis 2009

Tercíííííííííííííííííííííííííí blahopřejuuuuuuuuuuuu ke chlapečkovi🙂)))) 😎

kvetinka7
12. lis 2009

Tercie, jeeee, chlapecek 😀 ted se bude tatinek pysnit jako pav 😉
holky, Lucie uz porodila? oh,oh..ty dnesni deti..vsechno maji uspechane 😝

Sarlot, a jak to vidite vy? Davate si pauzu a profesionalne se vyzivas? 😉 🙂

mari111
12. lis 2009

tercinko super ze kontrola dopadla dobre, moc moc gratulujuuuuuuuu k chlapakovi 🙂

tercie
12. lis 2009

Holky díky moc 😀 Já se musím pořád smát od tý doby, já jsem si chlapečka přála moc, ale samo je přednější, že je zdravej jak řípa, doktorovi se moc líbil 🙂

mari111
12. lis 2009

ty si chtela kluka,jo. a co manza,ted machruje,co 😀

tercie
12. lis 2009

Mari, no jasně, teď prohlašuje, že už ví, jak se dělaj kluci, prej zezadu 😀

mari111
12. lis 2009

😀 😀 😀 😀

tercie
12. lis 2009

Holky přišli mi na návštěvu tcánovci,tk zejtra, jo? Pá a hezkej večer!!! 🙂

markee
12. lis 2009

Tercie,to je nádhera. Klučík, hlavně že je zdravej. Je to skvělá zpráva. A manža 😅 nojo, se pochlapil 😉

mari111
12. lis 2009

holky ja ted hodinu bojovala na aukru,nekdo mi vifiknul sadu peti DVD co sem chtela pro pritelaka 😠 ale nastesti sem je sehnala,sice zvlast ale hlavne ze je mam,ten bude cumet

markee
12. lis 2009

Mari a jaké DVD jsi sháněla 🙂 ?

mari111
12. lis 2009

valecne, Osvobozeni Je to pet dividicek,

markee
12. lis 2009

Mari,tak to bude určo moc hezký 😉
Tak já si jdu číst knížku. Koupila jsem si jí ještě v těhu.Ale až včera jsem se cítila na to začít číst a mít z toho fakt radost. Je to hrozný,sice ode dneška za 8 týdnů bych měla TP a i bych si přála brečet,pže jsem dlouho nebulela,ale nějak to nejde. Prostě si říkám,že to jednou vyjde a že až se na to budeme cítit,tak to zkusíme. Chci nějakou hezkou práci.
Holky jdu,tak dobrou noc.

mari111
12. lis 2009

marke di si odpocinout a nebud smutna, jednou se urcite dockas. kazda se musime dockat. pa a dobrou Markee

mari111
12. lis 2009

no kde vsechny zase ste??? 😕 ☹

mari111
12. lis 2009

☹ to je dobry, vubec se se mnou nebavte 😢 ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru