Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sirella
15. lis 2009

eleanthis:jojo...je to jako droga .Já si malovala že listopad 1MS,prosinec druhá a u stromku snažení...a ono prdlajs...nejde to tak jednoduše

ee.liska
15. lis 2009

sitel, kdes byla na revizi? já v uh a tam mě ani k obvodnímu neposílali, a gynekolog taky ne, chodím k Červinkovi. o té chřipce vím, moc taky nikde nechodím zbytečně 😉 a můj obvodní je stejný, paralen na všechno 😀

sirella
15. lis 2009

eli..byla jsem 24.9 v UH a oni mi řekli pouze o ko.na gyndě jinak nic.Dr.co mě propouštěl tak doporučoval mezi 2 a 6 měs.přestávku(podle něj ideál.4 měs.)Já jen na papíře našla že mám jít na ko k OL a OG.Gyndu jsem splnila ale ošetř.lékaře nee.Nechce se mi tam právě kvůli té prasečí...chápeš...člověk jde jen na kontrolu a dojde dom s prasečí chřipajznou a nakazí manžu i syna...to fakt nechci a bojím se toho...co kdo kdy ví koho potká v čekárně 😝

sirella
15. lis 2009

jejda...eli...nechodíme ke stejné???Já chodím ke Klvačové do UH na polikliniku...no...aspoň jsem se naučila "samoléčit".Já k ní šla když mi bylo fakt šíleně zle a dostala jsem paralen...teď mi to už za tu cestu nestojí.Najdu si někoho blíž a třeba dostanu něco lepšejšího 😉

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
sirella
15. lis 2009

kopísku...držím palůšky 😉 Třeba to sfoukneš jako já.My se seznámili,po cca 4měs.jsme se sestěhovali(ale to bylo cca po měsíci co jsme se viděli naživo 😀 ).Po roce a něco se brali+rovnou mimísek 😉
Ale hlavně děvčičko...chci jen jednu radu...na první setkání s kýmkoliv z netu vol veřejné místo!!!Fakt to není žádná sranda....dej na sebe pozor.
Já se seznámila na srazu chatu.Bylo u toho moc lidí.Nerada bych aby se ti něco stalo.Nikdy fakt nevíš co se může stát...prosím...fakt buď opatrná.Nechci tě zbytečně strašit,ale moc lidí ze sebe na netu dělá co nejsou..:FAKT BACHA!!!!!

sarlotta
15. lis 2009

Ahojda holčiny🙂
Kopi tak to je fajn🙂

sarlotta
15. lis 2009

Ellis, Sirell a kdy uděláme toho scuka ? děvčice ?
😎

ee.liska
15. lis 2009

ahoj kamčo 🙂 klidně příští týden 😀
kopi vidíš jaký máš úspěch 😀 😵
holky jdu na pivečko do javorovce, zatím se mějte pěkně

sirella
15. lis 2009

sarlotko...děvčičko...Já jsem pro skoro kdykoliv 😎 Jen mě kurňa teď drží nemoce...měla jsem chřipajznu...teď zhnisanou mandlu+bolení ucha,ucpaný nos a pod....ale kdykoliv (když budu ok) tak jsem PRO.Pokud by to bylo např.v UH tak není problém.A jinak to problém taky nebude...prostě manžu se synem odlifruju k našim a pak mně vyzvednou.Záleží na vás holky 😉 ...ale teď ještě asi fakt nee,páč je mi první den trošku good...nerada bych vás nějak nakazila 😔

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
sirella
15. lis 2009

kopi...prdlajs...jen mu foto pošli.Teda pokud ti on poslal své...jinak nevím...já osobně bych do toho nešla.Pokud je to silný,sebejistý chlap tak foto pošle jako první...jinak bych na to prděla.V dnešní době musí být holka na netu opatrná 😉

sirella
15. lis 2009

jéééééé...týýýýý jo... 😵 😵 😵

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
aronek
15. lis 2009

kopi, nakonec budeš úspěšná hned první den 😀 😀 😀

sirella
15. lis 2009

kopi....nejde poslat odkaz???Že bysme ho zkoukly 😎

aronek
15. lis 2009

já ho chci taky zkouknout, neboj jsme zadané takže přebírat se nebude 😉

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
murynka
15. lis 2009

kopi 😀 😀 😀

holky mrkněte do alba fotky z koupání 😵 😵 😵

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
sirella
15. lis 2009

já bych nepřebírala ani za nic...po tom co se stalo kopince zas svého manžu stráááášně miluju 😀 😀 😀 i když mě teda někdy pěkně se.e 😒

A mimochodem...kopi...to tam jde tak rychle???To máš tolik odpovědí?To musí být paráda...to balení,schůzkování a pod...já to nezažila.Po měs.od seznámení naživo jsme se sestěhovali.Před tím byly jen krátkodobé záležitosti a to se řešilo na bigbítech 😝

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
aronek
15. lis 2009

mury, moc hezké fotečky, malá vypadá naprosto spokojená 😀
kopi, kolik ti vlastně je?

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
aronek
15. lis 2009

tak to pro tebe byl fakt dědeček 😀

kopa
autor
15. lis 2009

a ten jeden ten je hustej 😀 😀

sirella
15. lis 2009

ahojky murynko:tvoje malá princeznička mi připomněla toho mého (skoro 9 letého) rošťáka...je fakt nááádherná 😵 😵 😵 a vypadá trošku jako on...jen teda on byl cvalík...a myslím že by mu tvoje holčička už brzo dýchala na záda.Je malinká,ale roztomilá a všechno dožene 🙂 Hodně zdravíčka a štěstíčka pro vás všechny 🙂 😉

murynka
15. lis 2009

sir moc děkuju 😵 😵 😵 😵 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru