Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

murynka
3. črc 2009

farmi podle MS bys tedy měla být 9tt ale co když jsi otěhu později jako já já podle MS bych měla být 20tt a jsme 18tt

tercie
3. črc 2009

Čau ženy, jsem se sem konečně taky dneska dohrabala a jdu omrknout novinky, hlavně jsem zvědavá na svou ségru, tak za chvilku jsem zpět 🙂

murynka
3. črc 2009

takže mi tam 2tt také haprují ale vím že jsme otěhu 25DC...třeba ty také 😉 a to by sedělo ne?

kelly1983
3. črc 2009

farmi no jo ale ty jsi mohla mít ovulaci později, tak tím pádem je i mimi menší, ne? Však on na tom utz přesně pozná kolikátý jsi týden, tak podle toho si to spočítej a vyjde ti kdy jsi asi zhruba otěhotněla

emee
3. črc 2009

farmarska, drzim ti palce, presne viem co to je cakat ☹ cas ide pomalicky a nevies mysliet na nic ine. ale ked mimi rastie to je zaklad. drz sa.
ja mam malicky problem...som doma na marodke par dni po zakroku a strasne som sa zlakla. vcera som uz len spinila ale pred chvilou vyslo nieco velke a skarede. neviem ci to je krv alebo co ale je to huste. boli asi 3 kusy a odvtedy zase nic, iba spinim. chcem sa vas opytat cie je to normalne alebo mam volat doktorke??? vyzera to ako pri menstr. ale vacsie.

kelly1983
3. črc 2009

mury oni to sice počítají podle poslední MS ale logicky být těhu nemůžeš, to já bych teda podle MS byla 26tt a jsem 24

ee.liska
3. črc 2009

emee, je mi líto co se ti stalo ☹ nneboj, to jsou zbytky sliznice

murynka
3. črc 2009

kely ale je to tak 😉 prostě v celém světě to počítají od poslední MS a každé to skoro sedí ale musí mít ovu 14DC a ne jak já 😀 😀

murynka
3. črc 2009

emee ☹ ted špinit asi budeš a krvácet pokud by byli bolesti jdi raději k dr...

zlababa07
3. črc 2009

emmee - já jsem týden po revizi a tyhle ošklivé tfujtajbly ze mě taky čas od času vyjdou. Jinak od začátku jen špiním (tak a 1-2 intimky denně), už asi 8. den, tak snad to brzy přestane.
farmarska - taky si myslim, ze neni proc se znepokojovat. Pokud mimi roste (a to roste bez debat) a pokud nespinis nebo te neboli brisko, nehazela bych flintu do zita. Drz se!

kelly1983
3. črc 2009

mury já vím, že se to tak počítá ale tak mi teda řekni v kolikátým jsem když jsem měla poslední MS 24.1.2009

murynka
3. črc 2009

kelly jsi 22+6 takže zítra začínáš 23 podle MS 😉

kelly1983
3. črc 2009

no jenže já začínám 24 a ne 23

kelly1983
3. črc 2009

už jsem teda z toho jelen 😕

murynka
3. črc 2009

tak vidíš tak jset ještě větší než podle MS co na tom nechápeš 😅
bud ráda že jste větší a že roste rychle 😉

zlababa07
3. črc 2009

holky, co jsem tak pochytila z toho mála, co jsme byla těhu, tak 22+6 znamená, že končí 23. týden a začíná 24

murynka
3. črc 2009

prostě to neřeš 😀 koník tit o ukazuje správně podle MS jsi 23 a zítra začínáš 24tt tak ti to sedí bud ráda 😀

murynka
3. črc 2009

zlababa ao tak to je 😉
já jsme dnes 18+3 koník ukazuje 19tt
a v úterý začínám 19tt čili 20tt 😉

kelly1983
3. črc 2009

😀 😀 mury dobře

zlaba ano máš pravdu je to tak jak píšeš

tercie
3. črc 2009

Farmíku, ségra, jak píšou holky, neházej samostříl do pšenice, mimouš roste, holt si dává na čas a napíná, ale já věřím, že to dobře dopadne. Však jen si vem, kolik nás na něj myslí a drží mu palce 🙂

Markee teda manža je frajer, ten můj je něco podobnýho, ale koloušky se mu ještě zachránit nepodařilo. Muselo to bejt krásný. Ty povodně jsou na prd, už aby to přestalo...
Markee byla jsi to ty, kdo mi psal o tom nároku na mateřskou z pracáku nebo ne?

farmarska
3. črc 2009

uuuf tak jsem vás konečně dočetla!
vy jste toho zase nažvanily 😠 😀

Markee to je hezký, že jste zachránili žvížátka!!! 😵 ale muselo to bejt drama-jak z filmu! 😕

jinak vítám nové dušičky 😔 vše už bylo řečeno, tak jen snad, holky držte se, zase bude jednou líp 😅

no ale i kdybych přeci otěhu později, tak by stejně za ty poslední dva týdny mělo vyrůst o 14mm minimálně a ono je to větší jen o 8mm 😢

ahoj sestro 🙂 no ty jsi zvědavá jak já dopadla, ale já jsem sama taky zvědavá 😅 si zase počkám do příštího pátku, co bude nového 😅

kopa
autor
3. črc 2009

farmíčku fretarko moje 😵
Já si myslím,že to bude v pořádku 😉 kdyby to bylo špatné tak by mímo nevyrostlo 😅 Nevzdávej to ju 😅 😉

Vítám mezi námi nové dušičky,myslím že holky vám vše už hezky napsali tak se nebudu opakovat.Jsme tady príma parta která se podporuje a nenechá nikoho na holičkách 😉

kopa
autor
3. črc 2009

Markee četla jsem tvůj příběch,až mi z toho běhal mráz po zadech 😔 😔 😅
jste fakt úžasný,že jste zachránily koloušky 😵 v dnešní době většina myslí jen na sebe a tak jsem ráda,že i když je pár takových lidí jako jste vy,že prostě jste.Lidi by si měli pomáhat to platí i zvířatům...

tercie
3. črc 2009

jsem tu, byla jsem si dodělat obídek...spíš teda večeři 😀

emee
3. črc 2009

zlababa, kludne mozeme spolu pocitat dni 😉

a diky, ukludnili ste ma...a je to aj logicke, vsak telo sa cisti, ale ked ja skor sa zlaknem a potom rozmyslam.

tercie
3. črc 2009

Jé farmí že bysme se konečně zas po dlouhý době potkaly online? 😀 Neboj prcík bude v pohodě 😉

kopa
autor
3. črc 2009

Emee já taky špinila po revizi a pak třeba před první MS jsem špinila týden 😒 Musíte to holky vydržet 😔

tercie
3. črc 2009

Přesně jak píše Kopa holky, odumřelá sliznice musí pryč, aby se mohla regenerovat a připracit na další mimi, takže jen ať to jde ven a není z toho pak třeba zánět...

kopa
autor
3. črc 2009

holky mizím záda bolí jako čert,to víte kdyby tu zas bylo veselo tak bych to snad i vydržela 😅 😀 😅
Navíc dneska jsem asi 10 nebo 11DC je možné že by byla ovulka?težko co?píchá mě v podbříšku 😒

tercie
3. črc 2009

kopi proč těžko? Já jí podle všeho měla tenhle cyklus 10DC 😨

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru