Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
17. lis 2009

Tak už se to pečeeeeee 🙂

aronek
17. lis 2009

tak koukám, jak vás ti chlapi zlobí 😠 Můj je tak hodný, až to bolí, takže si to užívám, ten předtím byl sice taky zlatý, pak bohužel pojal, že alkohol je lepší společnice a mně se nelíbylo být druhá 😖 Po rozchodu jsem byla skoro dva roky sama a taky to šlo, alespoň jsem si srovnala hlavu, ale bylo mi skoro třicet a teď budu těsně před 32 narozeninami máma 😀

markee
17. lis 2009

No já mám za 15minut obědvat,dnes mám vařené kuřecí maso-dala jsem na něj bazalku a česnek,už jsem kousek ochutnala a dobrý 😀
Míša s Johankou snědli kynuté švestkové knedlíky. 🙂

tercie
17. lis 2009

Aronku máš recht, lepší si počkat, než zkejsnout s nějakým blbem a pak se jenom trápit 😉
Když ten můj, kdybych nevěděla že se "kamarádí", tak mu není co vytknout...
Včera když mi řekla kámoška, že když ho poprvé poznala, hned jí blesklo hlavou - kurevník... je to tři roky a já jí to teď potvrdila... holt léta praxe na sociálce, v lidech se neplete. Snad mi s ním pomůže, říkala, že takových už viděla, a teď sekají latinu a opatrujou ženušku a dětičky...

mari111
17. lis 2009

jo farmiku maminka uz ji to taky vysvetlovala, ale ona kdyz neco chce aby bylo po jejim tak se zhada aj s mamou klidne, no s tou chorobou to neni spatny napad jen abych si neco neprivolala, ona sem jednou tak strasne chtela, za jej manza ani nejel na oslavu narozeni syna jeho sestry a malem ho vyhodili z prace bo ona chtela jed ve ctvrtek a ne v patek, tak vsude rekli ze ja sem na tom spatne( to kdyz jsem byla jeste tehu) a ze musej za mnou, za par tydnu sem o mimi prisla, tak se mi omlouvala ze aby sem si nemyslela ze to privolala,no a takova ona je 😔

tercie
17. lis 2009

Mari a kdybyste řekli že jedete na svátky ke známým? Však jste se domlouvaly se sirellkou ne? 😉 A ségr abude vědět prd jestli jste opravdu odjeli nebo ne... 😉

mari111
17. lis 2009

jo a jak sme ji jeli pro ten kocar, tak se mne nedavno ptala kde ho mam a ja ze v pokojicku(tam chodim jen zalejvat kytky a obcas do skrine) a ona prej jestli tam nanho nepada prach 😠 ty vole co jako by chtela abych ji rok a pul starej kocar kazdy den lestila nebo co 😠 ja sem ani vubec nechtala mit doma nejakej kocar

mari111
17. lis 2009

se sirelkou sme se domlouvali na leto 🙂 ja ji asi reknu ze pritelak chce bejt ted se svou rodinou a hotovo

aronek
17. lis 2009

U nás se taky řeší vánoce. Obě rodiny chtějí, abychom byli u nich a my bychom nejraději byli doma. Takže to vypadá na 24 u našich a 25 u přítelovi rodiny a naše přání snad vyjde příští rok, kdy tu budem ve 3. 😉

mari111
17. lis 2009

aronku ty pristi vanoce ve trech budou nejhezci 🙂 doufam ze mi uz budeme taky tri na pristi vanoce

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
mari111
17. lis 2009

jo kopi sem zvedava 🙂

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
mari111
17. lis 2009

ty jo kopi zmana jak das, uz si ji tam nech proti ty co si tam mela si jak jinej clovek, poradna koča s tebe 😉

aronek
17. lis 2009

kopi supr 😀 😀 😀 😉 😉 😉

kopa
autor
17. lis 2009

zkusím ještě dát jednu do albíčka 😀

tercie
17. lis 2009

Kopi paráda, a ten asymetrickej střih je perfektní, sekne ti to. Debil padne na prdel 😉

kerrie
17. lis 2009

Jůůůů, Kopinko, Tobě to slušííííí 😵 😵 😵

farmarska
17. lis 2009

kopi jsi fakt kus!!! 🙂 🙂 🙂 moc ti to sluší! 😉

kerrie
17. lis 2009

Tercinko...........no co to čtu? On toho nenechal? A to by mě teda zajímalo, jak ví, že nějaký ženský přišly smsky, když s ní podle něj nemá nic společnýho.......Holky, ono snad lítá něco ve vzduchu a ty chlapi všichni blbnou.................no doufám, že to ten můj taky nechyt 😕

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
aronek
17. lis 2009

řekla bych, leze na ně jaro, jenže bude zima 😠 Kdoví co na ně leze 😖

mari111
17. lis 2009

si kočka kopiku, to te bude nahanet spousta chlapu 😉

farmarska
17. lis 2009

kerie taky doufám, že ten můj nic nechytne 😀
jo jo už jsem tě omrkla, myslím, že přítelák bude zejrat o co přišel 😉

aronek
17. lis 2009

kopi, hodíš si tu fotku do seznamky???

kerrie
17. lis 2009

Lezou oni.............ale na jiný ženský, blbouni 😠

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
aronek
17. lis 2009

no přítel zatím leze jen po mně, už vyzvídal do kdy to půjde 😀 😀

kerrie
17. lis 2009

Kopi, ta fotečka je moc pěkná, hoď ji tam. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru