Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

hanana
22. lis 2009

mari je mi to moc lito ze je to mrcha hnusna, treba by jsi tam mohla jen brnknout at ti poradi 😖

mari111
22. lis 2009

hani ja nevim, jestli mi zas sestra dobre poradi, ja uz se v tom nevyznam ☹ uz mi to fakt leze na nervi, uz mam toho dost, aj ten gyndar uz si bude o mne myslet ze sem asi šibnuta 😔 ach jo

hanana
22. lis 2009

kopi je mi moc lito cim si prochazis, taky si myslim ze by ti bylo lip, kdyby jsi byla sama 😖 u pritele bych rekla ze to opravdu zni trochu jako deprese 😒

kopa
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hanana
22. lis 2009

mari nebude si to o tobe myslet neboj, ja chapu ze chces mit cyklus v poradku, me osobene pomohlo nic nebrat, ja jsem pila kontryhel a femigard a akorat se mi z toho cyklus natahoval, ovulka prichazela hrozne pozde, tak jsem se na vsechno vykaslala a zase je to ok , ale to je asi jak u kazdeho .....

hanana
22. lis 2009

kopi a navrhla jsi mu to? co on na to?

kopa
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
farmarska
22. lis 2009

ahoj holky, tak co dnes novýho? My máme prcka u babičky, takže jsem dnes jen nakrmila a jinak jsme s manžou ještě nevylezli z pelechu 😅 ale žádný prasárny, to si nemyslete 😀 na to se ted ještě moc bojím 😅 jen jsme okoukli ten film -michael jackson this is it, manža u toho usnul a já se rozmejšlím, jestli mám jít něco dělat, nebo se dál flákat.., ale asi zvolím to druhý 😀 syn dorazí až odpoledne, takže ani žádnej oběd asi dnes nebude 😎

farmarska
22. lis 2009

dočtu vás a vidím to na poledního šlofíčka 😉

kopa
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hanana
22. lis 2009

kopi tak to je super, urcite by bylo nejlepsi kdyby jsi mohla bydlet ve svem, myslim ze by jsi vydela celou situaci objektivneji , kdyby jsi s nim nemuslea bydlet kazdy den
sorry za hrubky

hanana
22. lis 2009

holky valim do sprchy, ukazu se pozdeji 😵

kopa
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sirella
22. lis 2009

kopi:to ti schvaluju 🙂 Taky bych šla od něj pryč a pokud ti pomůžou jeho příbuzní z něj dostat peníze tak bych neváhala...teda pokud máš fakt jistotu že o prašule nepřijdeš...
A to že ti řekl že psychologa potřebuješ spíš ty tak to si snad dělá pr..l ne??? 😠 I když bych se nedivila po tom co jsi si už zažila kdybys to chtěla zkonzultovat s odborníkem...ale jen kvůli tomu co ti ON vyvádí ...ale pokud máš švagryňku s psychol.vzděláním tak ti jistě poradí

mari111
22. lis 2009

teda kopiku nemas to ten ruzove 😔 , ale ty uz si nejak poradis, si sikovna holka 🙂 , ja sem taky za to aby si sla bydlet do sveho, mas aspon jistotu a myslim ze se ti ulevi. jen aby ti vratil co ma, myslim ze to asi nebude malo penez 😉 co ti dluzi. ale urcite se budes citit lip az budes saba ve svim byte.

mari111
22. lis 2009

hani ja uz taky nevim, ja ale bylinky mela vzdy rada a nejak jim vzdy verila, ale skusit to muzu. bo uz fakt nevim co a jak ☹

ee.liska
22. lis 2009

ahojky 🙂 konečně jsem tady. měli jsme o víkendu u našich zabijačku tak jsem nestíhala. a dneska jsem od rána v práci tak jsem tu 😀 tak jdu dočítat

sarlotta
22. lis 2009

Ahojík holčinky🙂 tak konečně uklizeno, navařeno snězeno🙂))))))))) dneska byla krupicová polévka, a špenát s vajíčkem a krup.noky:-))) mňam.

Kopinko ach joooooooo je mi líto čím procházíš, opravdu moc ☹ 😒 zrovna teď před Vánoci.... ale já věřím tomu, že opravdu příští rok potkáš toho pana pravého 😎 a bude to úplně jiné než doteď... žádné pánské jízdy a podobné kraviny ale pěkně spolu za ručičku a romantika, večeře, svíčky, výlety .... uvidíš... kamarádka zažila to samé, přítel ji podváděl a kašlal na ňu jak an palcatý kameň... jen na sex mu byla dobrá.... a teď už chystá svatbu s druhým🙂))) a je šťastná moc.

Mari... šmarjá fakt je to mrcha ?.... tak to je síla.... máš rozhozený cyklus teda fest... no zajdi na tu gyndu... krvácet může i cysta nebo něco podobného... což Ti nepřeju... ale zajdi tam.

sarlotta
22. lis 2009

ahoj Elis🙂 tak to jsme se trefily🙂 😎

ee.liska
22. lis 2009

ahoj kamčo 🙂 to jo, koukám taky jsi byla včera v práci

sarlotta
22. lis 2009

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka .............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76 40tt...................má trombofilii.......................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Jitie 37tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 34tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 33tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 31tt..................25.11.KO...................................................čeká holčičku.............Emu
Květinka 30tt..............................................................................čeká chlapečka
Mirax 30tt........1.2.KO,2.2.velký UTZ........................... .................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 27tt........................
Wergina 28tt......................30.11.KO.............................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 25tt....................26.11KO................................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 23tt..................................................................................čeká chlapečka..........
Mabe 23tt.........................19.11.KO-vše v pořádku🙂 další KO 16.2.................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 19tt......................
Tercie 20tt..........................14.12.KO,17.12 4D UTZ.......................čeká chlapečka
Flair 11tt..............................24.11.KO
Farmarska 9tt.......................23.11.KO
Handm .............................. našla //...... blahopřejeme
Maendy 35DC
Katyna6 35DC
Sarlotta 23DC
Hanana 22DC
Aja 83 18DC
Maarrtina 15DC
Zlababa 15DC
M.aa.b 12DC...........................................27.11.Pronatal
Ikopretinka 10DC
Markee 8DC..............2.12.KO
Eliss 7DC
Paaja 6DC
Sirella 5DC
Nicollka 2DC
Mari 2DC
If.v nehlídá si DC
Kopa.....KO 2.12. naše sluníčko DC ?

sarlotta
22. lis 2009

Holky těhulky písněte mi do IP kdy se Vám mění týdny, díky🙂

ee.liska
22. lis 2009

mari ta tvoje mrcha je si fakt dělá co chce 😠
kopi to je trápení s chlapem nedobrým ☹

sarlotta
22. lis 2009

jo Eli, včera v práci🙂 a zítra zas, ale už jen tento týden 😎 pak se budu válet doma nebo nějaké brigádičky možná.

ee.liska
22. lis 2009

to si aspoň užiješ doma Kryštůvka 🙂 Jak se má? Už se chystáte na Mikuláše? tak já bych ten příští týden za vámi dojela, to budu mít ranní, jestli budeš mít čas

sarlotta
22. lis 2009

Jo můžeš klidně, akorát 1.12 jdu k holičce, jinak bych měla mít volno. Ještě písni smsku 😉

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kopa
autor
22. lis 2009

Martina 76-je už 41tt

mari111
22. lis 2009

Sarlotko to je 100% mrcha, tamto bylo jen asi proste nejake spineni cisteni nebo co, z cysty by tolik krve neslo, ja krvacim ja podriznuta krava 😀

sarlotta
22. lis 2009

Kopinko, no klidně ji spravuj dál, já zas tolik času nemám🙂 a hlavně nemám ty údaje víš 😉 Přece se na nás nevykašleš ty šiško ... tohle se stává ... bude zase líp

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru