Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

trendulina
23. lis 2009

sirella: Děkuji a Tobě taky přeji ať se brzy zadaří..Já vím, že mám času ještě relativně hodně, ale stejně...Člověk je natěšený na mimi a během tří dnů je všechno jinak ☹ ...

sirella
23. lis 2009

jojo...přesně tak...já šla jen na kontrolu a jak jsem viděla dr. jak jen čučí a nic neříká tak jsem věděla hned že je zle ☹ U mě to bylo o to horší že já si pořád říkala že dokud nemám křeče a nekrvácím tak je mimi v poho...o MA jsem neměla ani páru...ono to je vždycky šok...ale jak už tu psaly holky....moc se to neopakuje...spíš fakt po MA spíš spontán.potrat tak uvidíme...neboj...bude dobře 😉
A to že jsi natěšená na mimi je úplně ok...každý to má jinak...já se v 25 s manžou (ještě před svatbou) rozhodla že chceme mimíska a tak jsme se dali do "výroby" a zadařilo se...
Určitě ti to vyjde 😉 Teď si dáš jen pauzičku a trošku si oddáchneš a pak z plných sil znovu...
Já myslela že ty 3 měs.nevadržím a už se mi konec blíží...jak jsem stará tak jsem blbá 😀 A už se těším...ono se to ze začátku nezdá ale strašně rychle to uteče 🙂

aronek
24. lis 2009

Ahojky, přeji dobré ráno 😀
U nás 11 stupňů ale větrno 😖 Ještě, že mně nehrozí, že to odfoukne 😀

aronek
24. lis 2009

tedy,tady všichni spinkají a já tiše závidím ☹ A to ještě musím na pochůzku do města 😢 Pak kouknu a doufám, že tu alespoň někdo bude 😉

katyna6
24. lis 2009

Dobré ránko 🙂

nicollka
24. lis 2009

Ahoj holky

tak moc moc gratuluji Farmince. Krásně roste, tak ať ti ty dva týdny rychle utečou.. kdy jdeš zase na KO?

Tak a já jdu volat manžovi, dnes dojede jen na noc, jede si pro auto. Tak mu chci říct at si to tam ošéfuje a od středy přes mikuláša je doma, a v pondělí by zase jel, no ale v půlce cyklu by byl doma, tak třeba no. I když on bude doma tak bu ovulovat určitě až odjede :D s mým štěstím.

paajaa
24. lis 2009

Ahoj holky,

Farmi: no uvidíme co mi pan doktor řekne, ale odbít se nenechám, protože už je to celkem doba a pořád nic. Krásnej bobeček. Teď už to jistě bude vše ok. A odpovídá ten 10tt co máš v pase, když je prdelka o kus napřed???

Mury: taky to nechápu, kde je chyba, ale doufám, že ji doktoři objeví. Je to už nějak moc velký nápor na nervy ☹ ☹ ☹ takže teď spíš smutním než jsem veselá. Ale snad někdy. 😢 😢

Nicoll: kočko držím palce, aby jsme se konečně trefili 😉

samsa
24. lis 2009

Ahoj holky, jdu na vás zase mrknout. Farminko, mimísek je nááádhernej, moc moc gratuluju. 😵
Paajinko, je mi moc líto, že se zatím nedaří 😔 , doufám, že budeš těhulka co nejdřív. Určitě zajdi k mudr., většinou, jak se začne něco řešit u mudr., tak se podaří samo 😉 Ovutesty jsi asi zkoušela, že?
Jinak my se máme celkem fajn, ale vůbec nestíhám a navíc zase bliju 😝 No, co se dá dělat, už to musím vydržet, když nic horšího...Musím utíkat, páááá.

aronek
24. lis 2009

tak jsem zpátky z pochůzky 😀 Koupila jsem si cestou nějaké mazání na pupík, dělají se mi strie ☹

samsi já už taky zase zvracím, ale zatím to jde, jen v práci nic moc 😖 Ještě že mám kancelář stranou 😉

markee
24. lis 2009

Dobré ráno holky,
tak jsem nedočetla,nějak mi nebylo dobře a válela jsem se v posteli dlouuuho,pak jsem šla dělat jídlo a hrát s malou. Takže teď jsem koukala,že je tu nová dušička, Trendulino vítám tě v tomto témátku i když je smutné co tě potkalo,tak věř,že bude líp. To co psala Sarlott,bych taky brala-listovku a kontryhel 😉 Ten kontryhel teď piju do ovulky,pak ne. Ale než přišla první MS po revizi,tak jsem ho pila celou dobu než MS přišla.
Jinak já držím od minulého pondělí dietu nebo spíš si hlídám čas na jídlo a jím to co mám předepsáno-je to na 5 dávek jídla denně a mám kilčo dole,aspoň něco. Zas rychle hubnout nechci,aby se mi to nevrátilo. Jestli dostatečně zhubnu,tak se dám Míšovi jako dárek pod Vánoční stromeček 😀 Už jsem si koupila korzet,ještě k němu kalhotky ve stejné barvě musím sehnat,ale kdyby nebyli tak taky nevadí 😀 😀 😀

aronek
24. lis 2009

markee, máš zajímavé plány na vánoce 😀 😀

aronek
24. lis 2009

budete zkoušet nanečisto, nebo chcete zkusit mimíska??

maendy
24. lis 2009

Ahoj holky.Sirell ono se to řekne hezky,ročník 86 času dost.Já jsem 82,když jsme se začali snažit bylo mi 24,ted už 27 a nic,3 roky snažení a pak ten smutek po andílkovi nám vzal moc sil.Už to mezi mnou a manželem není jako dřív.
Nechtěla jsem vám to psát ☹ Jsem z toho moc smutná.
Cítím že své manželsví už nezachráním,láska z manž strany je pryč.
Proto moc nepíšu,stále řešíme tu naši krizi,ale já už tak 3 dny mlčím,jsem vyždímaná.
Moc se mi o tom nechce psát.Osud je někdy pěkně krutý,vzal mi to po čem jsem tak toužila,děťátko,práci(kvuli mé PN,našel si náhradu) a teď i manželství o kterém jsem si myslela že je to jediné co me drží.
Zůstala jsem sama se svou chlupatkou.Tyto dny moc myslím na mého andílka,chybí mi.Kdyby zůstal,bylo by vše jinak..............
Někdy vám zase napíšu,snad něco veselého.

aronek
24. lis 2009

maendy, to je mi líto 😢 Klidně choď a nemusíš psát ani vesele, ale můžeš se svěřit a třeba někdo poradí 😉

handm
24. lis 2009

Dobré ranko, holky, tady je smuténka...
Maendy, moc me to mrzí, ale třeba ještě není všechno s manželem ztraceno, chce to třeba jen víc času, i když chápu, že ti to může připadat jako jen obyčejné řeči.. tohle je hrozně těžký...☹

I když nerada, vítám novou dušičku.. ☹ MOc mě to mrzí, drž se, tendulinko!! ZAse bude líp

Farminko!!!!!!!! Ten je božíííí, uplně krásnej bobeček, si tam plavčí! 🙂 Moc gratuluju!!!!!!!

katyna6
24. lis 2009

ahoj holky,konečně tu někdo je 🙂

farmi-ta fotečka je nááádherná!Drobka moc chválím,sluší mu to!!!! 😀 😀

handm
24. lis 2009

Jinak se dneska taky přidám mezi depkaře...

ráno jsem se probudila a zdál se mi hroznej sen, že mi doktor - mimochodem černoch 🙂 - řekl, že mimi nemá srdíčko a revize...
a když jsem se nějak vypotácela z postele, tak se "očumuju" a zdá se mi, že mi prostě uplně splaskly prsa, vůbec mě nebolí nic.. ani se necítím nafoukle (jako při prvním těhu), nechodím víc na wc, nic...
mám z toho hrozně blbej pocit..
že je to zas špatně :(

katyna6
24. lis 2009

maendy-vidím tě tady moc ráda!Kdykoliv se ozvi,však víš....

handm-a ty si takovýhle depresivní sny laskavě zakaž,ju!???Prostě to bude v pořádku a hotovo.Farminka se taky bála a koukej,jakou má v bříšku krásnou modelku! 😵

aronek
24. lis 2009

handm, ze zlých snů si nic nedělej, ty mám taky minimálně dvakrát týdně. 😠 Kolikrát se i vzbudím. 😢 Kdy máš nakonec naplánovaného toho doktora??

handm
24. lis 2009

Jenže sen byl jen o tom doktorovi.. ten zbytek, že mi splaskly prsa, atd... to je skutečnost..
k doktorce jdu 7/12, včera jsem tam volala a objednali mě až za 14 dní...

katyna6
24. lis 2009

handm-budu ti moc,hrozně moc držet palečky,aby to tentokrát vyšlo!!!!

aronek
24. lis 2009

handm, moc držím palečky aby to vyšlo 😉 Všechny palečky i ty prťavé 😀

handm
24. lis 2009

Jste moc hodný, holky..!!! Děkuju..!! Já jen... no vždyť vy všechny víte...

markee
24. lis 2009

Aronek,nejspíš nanečisto. Ale kdo ví,třeba si Míša nedá pozor.Plánovat nic nebudu a naštvaná na něj taky ne,prostě až to přijde,tak to přijde.
Maendy, to snad ne,to není pravda. Proč ty chlapy tak blbnou. 😖

katyna6
24. lis 2009

handm-jojo,víme.Já se taky bojím už teď a to těhu ještě ani nejsem...Ten strach nepřejde už asi nikdy,že?Dokud miminko nebudeme držet v náručí.Nebo jak to bylo u tebe aronku?

handm
24. lis 2009

Markee, tak je to nejlepší!! 🙂 A plány máš fakt krásný! 🙂 🙂 🙂 To se bude manžel mít... 🙂 😵 😵

Katy, jojo, je to dílo.. na jednu stranu obrovská radost, ale na druhou zkoumání, jestli je všechno ok, co a jak...
dost nápor na nervy..

markee
24. lis 2009

Handm,neboj určitě to bude dobré. Takové sny a obavy jsou normální. Měla jsem je při dalším těhu po první revizi taky a bála se,zda bude srdce. Teď budu mít strach taky,ale doufám v dobrý zprávy.

kerrie
24. lis 2009

Krásné ráno, holčinky 😵 😵

handm.............tak to máš úplně stejný pocity, jako jsem měla na začátku já. Taky jsem se pořád zkoumala a měla pocit, že je něco zase špatně...............a trvalo to vlastně až do tý doby, než jsem začala cítit pohyby.....nejradši bych měla doma malej UTZ a mimíska pořád kontrolovala.............ale myslím, že po tom, co nás potkalo jsou to přirozený pocity.......máme prostě strach.........tak hlavu vzhůru, bude to v pořádku, uvidíš že jo 😉

Maendy............copak se to u vás děje? Moc mě mrzí, že máš teď takový trápení 😔 Ale choď mezi nás dál!! Jsme tu přece jedna parta a můžeme si říct všechno..........smutný i veselý věci!!

markee
24. lis 2009

Handm,tak snad ty plány vyjdou. Snad i kdyby tu byla tchýně na véču a na rozbalení dárků,tak doufám vypadne v přijatelný čas a bude ještě nálada na překvápko pro Míšu 😀 Uvidíme,nechám to osudu.

handm
24. lis 2009

HOlky, jste zlatíčka!!🙂 Markee, kerrie, díky moc !!

Manžel mě ráno uklidňoval, že se mu ty prsa teda nezdají menší, ale nemohl mi to vymluvit, klasika..
a že prý každý těhu není stejný...
no třeba není, ale vykolejilo mě to..tak budu doufat a věřit, že snad!!
Kerrie, přesně jsem si říkala, že bych nejradši byla u doktorky na UTZ každej den (nebo ho mít doma, to by bylo 😀) aby člověk byl klidnější...

JO a ještě jedna věc Kerrie.. to ti chci říct už dlouho, jen na to vždycky zapomenu.. Máš úžasnou větu v pasu!!! Naprosto dokonalou.. !!!!!!!!!!!! Muj šálek kávy...!!! 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru