Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sirella
28. lis 2009

jasnajda...já si to říkala taky...jenže my mezi dětmi máme rozdíl 9 let tak je to fakt záhul......ale prcek se těší 🙂
Já přeji všem//....a pokud by měly být moje tak ráda přepustím....víš....já jsem snažilka až od Št.večera...ale kdyby náhoda se usmála...tak doufám že by to až takový průser nebyl 😉 Už jsem víc než 2 měs .od revize a tak si říkám že jsem v poho tak uvidímě
😉
i když dr.říkala 3měs

sirella
28. lis 2009

aronku:ty jsi tady naše zlatíčko 🙂 Když sem kuknu jsi tu a vždycky povzbudíš 😉

aronek
28. lis 2009

sirel, mně doktor řekl snažit se klidně hned a měla jsem jen dvě MS, takže myslím, že u tebe by to nebyl takový průšvih 😀

aronek
28. lis 2009

dík 😀 😀

sirella
28. lis 2009

jojdanánku 😀 😀 😀 ...aronku...moc díkas...já tohle uklidnění moc potřebovala 🙂 fakt...díkas moc...Víš já manžovi říkala od kdy se chci snažílkovat a on to prý včera a předevčírem ohlídal...spoléhám na něj...On by se do plození pouštěl klidně hned ale čekal na mě ...až uplyne doba co nám řekla dr...tak uvidíme...už se těším.....zatím trénujem 😀 😵 jen teda včera a předevčírem ochrana žádná 🤐 DC 9,10 takže myslím že fakt nic nehrozí

aronek
28. lis 2009

sirel, i kdyby náhodou jo, tak já bych v tom problém neviděla, kolik MS jsi už měla?? A tréning je přece taky fajn 😀

sirella
28. lis 2009

absolut souhlas...já zatím měla jen první poreviz.MS jinak nic...a trénuju jak o dušu 😀 😀 Je mi ve středu 35 a to je fakt už moc...ale trénuju jak za mlada 😉 .....kolik je tobě??

aronek
28. lis 2009

32 bude v březnu, stihnu porodit ještě před narozenimami, tedy doufám, že tam nebude chtít být déle 😉
já si myslím, že pokud jseš na tom psychicky dobře, tak proč se nesnažit teď, ale stromeček není tak daleko 😉

sirella
28. lis 2009

32 v březnu...to měla i moje ségra...to jste ještě mladé žaby 😀 to máš ještě v pohodě...jestli není tajné tak kolik děťátek by sis přála???....Mě to zajímá jen tak. 😉 jsem zvědavka...a ty máš fakt zkušenost se ženáčem????Já nevím ale záleží to asi fakt na okolnostech...jen aby to nebyl lump...ale vzhledem k tomu že s tebou nakupoval na mimi tak je OK

aronek
28. lis 2009

dvě děti jsou minimum 😀
se ženáčem už nejsem, teď mám supr přítele, svobodného, bezdětného a o devět let staršího 😉 Tamten byl supr, ale už nechtěl děti a já bych bez dětí nebyla. Má dvě velké. Je pořád pryč od ženy a užívá si svobody, ale už beze mně 🙂

aronek
28. lis 2009

jdu spinkat, musím uložit přítele, usnul mi tu u televize 😀

sirella
28. lis 2009

aronku...máš můj souhlas...neskonalýýýýýýýýýý...páč děcka...někdy fakt nas.... ale většinou jsou to zlatíčka....strašně klackovatí...už i ve 2.tř. jsou na pár facek kolikrát

Jenže teba čeká ta část že jaký si to uděláš takový to budeš mít...a mimísci jsou zlatíčka 😎 😀 🙂 Vážně....a do toho co přijde pozděj tak pozděj písneš a tety koníkovky poradí 😎 😎 😎

sirella
28. lis 2009

good night všem 🙂

sarlotta
29. lis 2009

Dobré ránko holčinky🙂

Tak máme novinku 😉 na testíku jsou // 🙂

handm
29. lis 2009

Dobré ranko, holky!!
Díky za podporu, ale nakonec je to asi ....

zhoršilo se mi to, tak jsme jeli na pohotovost, Dr mě prohlédla i na UTZ a skoro nic tam nebylo vidět, říkala, že jestli tam něco je, tak hodně malinké... nabrali mi HCG a to je taky hrozně nizounké. A jela jsem domu s tím, že mám přijet v pondědlí na kontrolní odběry, buď HCG naroste a budu těhu, nebo ne.. a buď odkrvácím anebo revize.. PRostě parádní víkend..
V noci jsem už skoro krvácela a ráno to ze mě vyjelo.. asi normálni mrcha, prostě krvácení. Tak tam zítra dojdu na ten odběr a uvidí se.. ale jsem tak nějak smířená, že zas nic ☹ ☹ ☹.. už fakt nevím, co dělat, co děláme špatně....
Asi si na čas dám od koníka pohov,... tak se tu mějte krásně, držte se těhulky i maminky, i snažilky!! 🙂
ahoj a děkuju

sirella
29. lis 2009

ahojky holky...zdravím při nedělním ránečku 🙂

šarlotko...juchůůůůůůůůůůů 😀 Strašně obrovitááááánskááááá gratulace 🙂 Moc ti to přeju děvčičko 🙂 Já se těším na další mimiňuško 😵 😵 😵

handm:To je mi strašně líto ☹ Snad vám dr.řekne čím to je....a na koníka choď dál...podle nálady...holky jsou tu moc hodné...vím že to na věci nic nezmění,ale třeba ti to občas zlepší náladu.A neboj...mimísek určitě bude...jen možná fakt budeš muset o chvilku dýl počkat.Víš ono na krásné věci se občas fakt čekat dýl musí...ale potom to stojí fakt za to...drž se holka 😉

hanana
29. lis 2009

handm je mi to moc lito, nevim jestli te to uklidni ale videla jsem grafy, kde byly holky tehotne a taky krvacely, ale budu ti moc drzet pesticky at to dobre dopadne

sharlottko gratulace, napis mi podrobnosti kolik jsi DC a tak jak to vypada?
😵

ja udelala testy dva jsou // na obouch, ale porad jenom takove slabe , tak doufam ze z toho neco bude 😵

sirella
29. lis 2009

taky obrovitááánská gratulace hani 🙂 moc moc držím palůšky 😵 😵 😵

sarlotta
29. lis 2009

Handm jsem moc smutná za Tebe 😔 .... sluníčko, nebylo to moc brzo po revizi ? Já to takto měla když jsme se snažili po 2MS od první revize 😒 😠

sarlotta
29. lis 2009

Hanana honem to hoď do albíčka🙂)) to budeme těhulit spolu 😎 Dej si týdny ať máme přehled. Co má být, to bude.

aronek
29. lis 2009

Ahojky 😀
sarlot a hanana, moc gratuluji 😀 😀 Kdy plánujete doktory a tak? Bude supr, že jste stejně, můžete porovnávat přízneky 😉

handm, je mi to moc líto, ale zase když by to bylo špatné, tak lepší, že to odejde samo a můžete se snažit hned ☹ Držím palečky, hlavně aby jsi to zvládla 😉

handm
29. lis 2009

šarlotko, Hani, moc vám holky gratuluju!!! Držím palce, ať všechno probíhá, jak má!! 🙂 🙂

JInak šarlotko, nám se povedlo po třech měsících, skoro čtyřech měsících od revize, tu jsem měla na přelomu července/srpna...

kerrie
29. lis 2009

Dobré ránko 🙂

Sarlotkoooooo, já to vědělaaaa, cítila jsem ve vzduchu další //..............................moc a moc gratuluju a přeju hodně štístka 😵 😵 😵

kerrie
29. lis 2009

Handm....................moc mě to mrzí 😔 Ale nevěš hlavu, pokud přijde normální MS, tak se můžete snažit hned 😉 Drž se!!

murynka
29. lis 2009

HANDM TO JE MI MOC LÍTO ☹ drž se kočko neděláš špatně nic jen tělíčko asi není připravené 😔 😔

sarlot už jsme gratulovala ale ještě jednou mám z tebe strašnou radost kočko naše 😵 😵 😵 😵 😵

farmarska
29. lis 2009

jůůchůůůůůůů co to čtu sarlotko!!!!!! huráááá!!!!! supr!!!!!!!!!! mám děěěěsnouuuuu radoooooooost!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 moc gratulínuju! 😵 😵

holky já mám z vás tendle měsíc takovou radost!!! 😵 😵 😵
takhle hezky to tu teď přibylo 😵 😵 😵 Takovej hezkej dárek na vánoce 🙂 🙂 🙂
a tím víc mne to těší, že se to podařilo zrovna u vás, u takovejhle dlouhodobej stálic 😵 jste si to už zasloužily jak sůl 😵 😵 😵
tak a ted už je na řadě vážně ta pájinka, nikolka, kopretinka, ivuška, ... 😵 holky tolik moc bych vám to už taky přála 😵 😵 už tu v tabulce zacláníte moc dlouho 😅 ale koukejte , dvěma stařešinám se to povedlo a teď už musíte bejt na řadě i vy! 😵 😵 😵 😵

murynka
29. lis 2009

farmi to je krása vid 😵 😵 😵 také mě to nabudilo optimismem..... 😵 😵 😵 😵

farmarska
29. lis 2009

hadm s tebou mi to je kočko moc líto že to zřejmě nevyšlo ☹ ale jak psala Kerie, pokud už je to pryč, tak moc přeju, aby to odešlo samo, to by si se pak vážně mohla snažit hned, bo by to bylo bráno jen jako opožděná mrcha..., alspon tak mi to říkal tehndy doktor, když se mi to taky takhle napodruhé stalo 😔
hele ale zase, ber to tak, že pokavad už je to podruhé, máš nárok jít na genetiku a jiné testy a třeba zrovna přijdou na něco důležitýho proč se to děje..odstraněj příčinu a brzy se budeš moc radovat z nového zdravého těhulení 😵 Vím, jak ti teď je, ale nepropadej depce, jednou bude zase dobře 🙂 koukni na mne 😉

farmarska
29. lis 2009

mury je to naprosto supr, víš co jako hlavně to, že to vyšlo zrovna těm co si na to už tak dlouho počkaly 🙂
mám z holek fakt děsnou radost, strašně jim to přeju 😵 a moc jim držím palce, aby měli tohle těhu jen a jen pohodově krásné 😵 😵
a co ty mamino, jak je? 😉 koukala jsem na Sofinku, ta ti ale roste jako z vody! 🙂 je to tak krásňounký roztomilounký miminko 😵 uplně si vždycky říkám, už abych já to svý měla taky takhle hezky u sebe 😵

murynka
29. lis 2009

farmi jo jo naše holčiny trvalky jsi to zaslouží 😵 😵 😵

mě je úplně super 😀 😀 hele žádně šestinedělí ani nemám cítím se dobře jsem plná energie maličká je hodná 😵
už bydlíme v novém no prost super 😵 😵

dnes došlo málem i na sex 😅 😀 ale ještě počkáme 😝 i když už mám absták 😝

no a co ty pořád nevolnosti??a jinak jak se cítíš?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru