Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aronek
30. lis 2009

markee, minule to pomohlo, tak by nebylo špatné zase vyrazit 😉 Zkus se zeptat na tu práci, to by tě taky mohlo vytrhnout z depky 😀 a hlavně víš jak je to tady. Všechny jdou na týden do práce a jsou hned těhu 😀 a ty máš přece slíbeno 😉

markee
30. lis 2009

Aronek,slíbeno nemám. Já jen chci udělat vánoční překvápko,ale i tak si určo dá pozor. Až moc na to myslí 😅 Si kolikrát říkám,že by jako mohl zapomenout a on ne. S tou prací uvidíme,já bych radši tu pošťačku.

aronek
30. lis 2009

markee já myslela, že to chce zkusit až budeš mít práci 😖 Ale i tréning nanečisto není špatný 😀

mabe
30. lis 2009

ahoj holky, mam jeden dotazek. zadny otoky nemam, ale par dni me boli prsty na rukach a je pravda, ze prstynek mam hodne tesnej. je mozny, ze by me natekly trosku jenom prsty na rukach? co proti tomu? tlak mam porad dobrej.

markee
30. lis 2009

Aronek,to si myslím já,že mimčo dřív nebude dokud nebudu mít práci. On mi to neřekl,ale prostě mám takový blbý pocit ☹

markee
30. lis 2009

Mabe,já většinou nemohla prstýnky nosit dost brzo po otěhu,prostě strašně rychle se zavodním a bolí mě to. Prostě jsem nenosila,co mi bylo nepříjemný. Po porodu to přestane.

aronek
30. lis 2009

mabe, taky můžeš jen zadržovat vodu 😉
markke, tak alespoň ten tréning 😀

mabe
30. lis 2009

marki, aronku, takze s tim se neda nic delat? nemusi to byt teda tlak, jak jsem pochopila. ale ze nohy mam porad stejny se me zda.

aronek
30. lis 2009

musím jít na chvilku žehlit, nebo mně už vymění 😀

mabe
30. lis 2009

aronku, nechces jit k nam? ja mam taky problem s zehlenim. 😀

aronek
30. lis 2009

mabe já mám nízký tlak a stejně mi nohy natýkají ☹

kerrie
30. lis 2009

Mabe...........mě natýkaj pouze ruce už od 20tt...........a od tý doby mě neustále brní ruce.........ptala jsem se 3 doktorů a všichni shodně mi řekli, že na to nic není a pokud je v pořádku tlak, tak se nic neděje.....přejde mě to prý až po porodu.............teď beru železo v tabletkách, ale je to jen nepatrně lepší.... 😉

markee
30. lis 2009

Aronek,žehlit bych taky měla,ale nemám kde,když tu má Míša ty světelný řetězy. 😀
A trénink je fajn 😀 aspoň,že je něco.

mabe
30. lis 2009

ahoj kerrie, ja beru zelezo uz dva mesice a ty prsty boli posledni cca 3 dny. mozna je to i tim, ze jsem tedka min pila. nemam totiz koupenou balenou vodu a z vodovodu ji moc rada nemam.

kerrie
30. lis 2009

Mabe..............však uvidíš, jak to bude dál, kdyžtak se pak na to zeptej..............ale mě doteď taky vůbec nenatýkaj nohy, jen ty ruce.............a pořád brněj..............ale už jsem si na to tak zvykla, že to ani moc nevnímám 😀 Ale je fakt, že už se těším, až to po porodu zmizí 😉

mabe
30. lis 2009

je pravda, ze posledni tak dva dny min piju. nemam balenou vodu. mozna je to i tim, ze se me zadrzuje voda. 17. jdu na ko, tak se zeptam.

aronek
30. lis 2009

mám dožehleno, tedy alespoň něco 😀 udělám očistu a jdu do hajan 😉

sarlotta
1. pro 2009

Dobré ránko holky🙂
dneska se jdu poradit na gyndu, kdy bude utz 😉 atd... mám radost...nejradši už bych to každému slepičila 😀 ... ale nebudu.....ještě že mám Vás 😉

aronek
1. pro 2009

Ahojky, přeji dobré ráno 😀
sarlot, držím palečky 😉 třeba ti ten utz udělají i dnes 😀 pak dej vědět 🙂

sirella
1. pro 2009

ahojky holky,dobré ránko 🙂

šarlotko...držím palůšky 🙂Já s prvním mimčem slepičila okamžitě 😀S druhým už nee...cosi se mi nezdálo...a to že bys slepičila hned je výborné znamení. 😉 ..i když teda chápu ,že chceš radši počkat
Jak psala aronek...dej pak vědět co a jak...Já se těšííííííím... tabulka vypadá čím dál tím líp 😀

Musím padat s prckem do školy..teda až se nasnídá...ještě nakouknu

sarlotta
1. pro 2009

sirell já jsem měla chuť slepičit pokaždé🙂)))
Holky mizím do práce, o polední pauze skočím na gyndu a odpol Vám dojdu říct 😉
Bolí mě prsa, záda, žaludek se sem tam zhoupne...ale taky mě pobolívá podbřišek... tak nevím co je dobře a co ne.

aronek
1. pro 2009

sarlot, hlavně klid, to jsou jen nervy, to mám před každou kontrolou 😀

aronek
1. pro 2009

tak jsem si v rámci pracovní morálky založila album 😀 Je tam stažený jen objednaný kočárek, ale pro začátek dobrý 😉

aja.83
1. pro 2009

Sarlottko, držím palečky. Všechno bude OK, neboj!!! 😉

katyna6
1. pro 2009

hezké dobré ráno 🙂 .jdu na vás mrknout,než půjdu po noční spát 😉

katyna6
1. pro 2009

sarlotko-taky ti moc držím palečky,aby ti řekli jen samé pozitivní zprávy 😉 😉 😉

sirella
1. pro 2009

hups...jsem zpátky ze školy 🙂 taky je u vás tak hnusácky???? 😝 u nás prší a je strašná kosa

aji ahojky 🙂 Jak se vede???Koukala jsem na tabulku...kdy se chystáš testíkovat?????

aja.83
1. pro 2009

Ahojky sirellko, no já nevím. Po předchozích zkušenostech snad počkám až na 14ti denní vynechání ms 😀 ! No uvidím, protože mám cykly 35dní, tak nejdříve budu testíkovat 12.12.

sirella
1. pro 2009

aji...strašně moc ti držím palůšky 😉 Já se ptala jen abych věděla kdy čekat další dálnice// 😀
věřím že chceš čekat ...to já jsem takové telatsko že bych testila hned 😀 Já totiž minule nevěřila že bych mohla být těhu a testila jsem až mi manža řekl asi 10x že fakt vypadám těhotně...mě bylo neskutečně zle z každé blbosti 😝
to by byla paráda kdyby se vám všem co si chcete už těhulíkovat kdyby se zadařilo 😵 😵 😵 Přec Vánocama náááádhera 😵 😵 😵 Moc vám to všem přeju 😉

katyna6
1. pro 2009

aja-jéje,to nás budeš ještě dlouho napínat,ale nedivím se ti,Já už jsem tomu všemu taky dala volný průběh,neměřím,nepočítám...prostě čekám,až si nás to správné miminko najde samo 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru