Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
4. črc 2009

holky jdu udělat oběd-dnes to bude rychlý 😉 špagety s omáčkou a masem a pak jdu něco dělat 😝

kopi když bůh dá, vyfotím dnes i ty freťule 😅

tercie
4. črc 2009

špagáti bych si dala taky, jenže manža je nejí. A navíc nám dneska čistí nádrž na vodu, máme jen užitkovou z lesa, a neteče mi voda, tak si musim poradit bez toho.
Na wc dnes budem s Jiti splachjovat s kýblem 😀

farmarska
4. črc 2009

terci ne! 😕 by vyhnal manžel nejdřív prasata a pak i mne s nima 😀
jsou venku, na zahradě. Teda už nejsou.. už jsou zase doma.. v mrazáku 😅
ale byly. A venku maj před barákem naši pesani tenhle gauč...teda už nemaj, už si ho rozkousali 😅 ale měli 🙂 a rádi se na něm váleli, ale pak jim ho obsadili právě tihle dvě čuňata 😎

tercie
4. črc 2009

Jo ták, takže je to jakože raritní foto ☹ Já myslela jestli to tak nemátew jako furt 😀
Vám hodim taky našeho hafa když se nám válel v pelechu, dobytek 😀

farmarska
4. črc 2009

no tad tam maj pejsci, místo sedačky zadní sedadlo ze škodovky, tak si ho taky docela oblíbili, ale je to jejich poslední šance, jak ho rozkousaj, tak jde z domu a at si pak ležej třeba na trávě, mě je to fuk 😎
no a občas si tam jde lehnout i Lucinka to je takovej můj mazlík čuník, je přerostlá a ta do salámů nikdy nepůjde, páč je to prostě naše Lucinka 🙂

farmarska
4. črc 2009

tý brďo je pouštíte do postele jo? 😕
to u nás maj zákat, bo by pak brzy dopadly, jak ten gauč venku 😀
navíc jsou pořád jak čunata, pořád se někde v něčem válej hovada 😠 ale my je i tak milujem 🙂

farmarska
4. črc 2009

sestro má nepokrevní tak já musím letět...
tak ahooooj a hezký splachování přeju 😀 😀

jo a ještě napiš jestli už jste si doma udělali jasno, nebo jestli je pořád dusno 😕

farmarska
4. črc 2009

hele holky máte nějaká zkušenosti s těma jedlejma obrázkama na dorty, který tady postraně reklamujou?
já to nikdy nepraktikovala, ale tak zkusit se má všechno, tak bych to i na zkoušku objednala a prubla...
ale jestli je to nějakej šajzedrek, tak dejte vědět ju 😉

tercie
4. črc 2009

nééé to byl jenom na návštěvě, jinak jsou venku 😀 Navíc bylo pěkně sucho tak nebyl ani špinavej 😀

No my už jsme se včera bavili, protože přijel v noci, a v pohodě, akorát dneska teda jsme se ještě neviděli tak nevím 😀

farmarska
4. črc 2009

jako terci kde jsi?
tam zrovna fotíš ostatní psiska ne? 😀
sem se těšila, že se ještě dozvím o tom počasí, jaké vládne u vás doma a ono nic 😠
si tu zas píšu sama pro sebe 😅

farmarska
4. črc 2009

ahááá ..tak to už je asi po bouřce 😉 a bude jasno 🙂 🙂
tak čus zduř! 🙂

mirax
4. črc 2009

Ahoj farmí, zrovna jsem ti napsala! Jé , co to máš za brutus fotku? 😀 😀 😀

mirax
4. črc 2009

jééé a prasátka na gaučíku 😀 pěkná domácí pohodička 😀
a farmí, vy tyhle čuníčky pak jíte nebo jsou jako domácí mazlíčci? 😀

tercie
4. črc 2009

No uvidíme jestli jasno, spíš bych to tipla na mírnou oblačnost, nedělám si iluze 😀
Holky já se jdu chystat na návštěvu, psala Jitu že dorazí na druhou, tak jdu dodělat tu buchťajznu a drobet se zkulturnit, aby se mě nelekla 😀 Tak se mějte, zatím 🙂My vám pak hodíme fotky 😀

kopa
autor
4. črc 2009

😉 Farmíku moc hezký prasátka 😀 to je škoda je pak sníst nééé 😀

Farmi mám zkušenost s těmi obrázky na dort-je to takovej papír nečím napušteněj a je dot sladký a takový oslizlý,ale dá se to papat-švagrovka vždycky má takový dorty s fotem syna...

Tercie uží si návštevu a máš taky hezký foto pesena. 🙂

Mirax ještě stále na Moravě?jaký tam máte počasíčko.

Mury asi si ten tampon dej já bych ho teda používala do bazenu-lidi jsou prasata 😅

Přítelák chrápe 😅 byli jsme se projít a to slunko tak pařilo to byl děs,ale hezky jsme se prošli.

kopa
autor
4. črc 2009

Vroninka 32tt..............................................................................čeká chlapečka
Bobinka 31tt ...............................................................................čeká chlapečka
Kelly 24tt
Murynka 18tt..............................17.7.UTZ Gennet,22.8. UTZ 4D..........čeká asi chlapečka
Kagatkaga 21tt
Kupinka 19tt .............................8.7.velký UTZ a 10.7. poradna,21.8. 4D UTZ
Lucierob 20tt ............................
Venuska 14tt ............................9.7.poradna
Markee 13tt...............................21.7.poradna
Amynka 13tt...............................
Secretacka 12tt
Kerrie 12tt..................................9.7. UTZ ,29.7. poradna
Květinka 11tt...............................
Mirax 10tt....................................14.7. NT screening
Farmaska 7tt...............................3.7.UTZ
Wergina 7tt................................13.7.kontrola
Dennca 42DC ?
Eeliska 41DC................................ -čekatelka na mrchu
Cajori 32DC
Samsa 27DC
Martinkal 26DC
Markytaj 26DC
Tercie 24DC ................................30.7. výsledky genetiky
Aronek 24DC
Ikopretinka 21DC
Paaja 19DC
Kopa 11DC
Skritkova 9DC
Hanana 7DC
If.v 3DC
Sarlotta čekatelka na 2 MS

kopa
autor
4. črc 2009

hlásím záda trošku polevila 😉 tak doufám že to vydrží a co všichni děláte,já jsem žehlila 😝 a jdu dělat salátek 😵

farmarska
4. črc 2009

mirax čuníka mám jendoho mazlíčka Lucinku, jsou jí 2roky a ta je ochočená a běhá s pejskama po zahradě, no běhá, spíš chodí, nebo se valí 😅 ona je děsně překrmená, a veliká, že ani pořádně běhat nemůže 😀 holt jsme na tom stejně 😀 a ta na jídlo není..
kopi a pak mne v loni ukecala kamarádka ať si koupím malý, neochočuju si je, nepřivykám si na ně a ať si je jenom vykrmím a pak sežeru, že to je luxusní masíčko, no a tak já jakožto velkej masožravec jí poslechla 😝 maso fakt supr, ale víckrát to už dělat nebudu, páč já nejsem ten tip, že co si odchovám to si sním a tak se zabijačka musela konat když jsem nebyla doma, nesmělo tam být nic poznat a masa jsem se první měsíce ani nedotkla, bo bych to nepolkla 😅 a to i když jsem k tomu neměla takovej ten citovej vztah, ale přeci vid, jsem to chodila denně krmit 😝 Ted už je maso v mražáku promýchaný s koupeným a tak si vždycky vsugerovávám, že to není z nich 😀 No prostě zvíře na jídlo jsem u nás chovala prvně a naposledy 😀

farmarska
4. črc 2009

kopi nafotila jsem ti ty fretky !! 😀 😀 😀

farmarska
4. črc 2009

kopi nevím kam ti to poslat, tak prostě jukni sem 😉

http://fotoalba.centrum.cz/~$11877689~0cb1f0e9e...

a doufám, že už budeš spokojená 🙂 🙂

farmarska
4. črc 2009

helééé kde jste všechny??? 😕 😕 😕

farmarska
4. črc 2009

jako ted jste mne rozčílily 😠
se tady fotím a vkládám 😝

máte neomluveno- všechny 😀 😀 😀

kopa
autor
4. črc 2009

Farmí jsem tu ale nejde mi ten odkaz otevřít,otevřu a nic tam neni 😅

kopa
autor
4. črc 2009

Farmíku díky že jsi to nafotila 😵 To se cení.Ale nevím co ted s tím... 😅

kopa
autor
4. črc 2009

Tak holky sedím tady a snažím se to otevřít a mezitím jsem zjistila,že jsem zapoměla na přítelákův guláš 😅 ještě že ho bylo trocchu páč se mi to spálilo a přichytilo na hrnec 😅 😠 ještě že mám nádobí od tescomy během 3 minut umyto.

Tercie asi mám tu ovulku,břicho mě bolí jak na MS 😒 není možne že bych to třeba tedko zase dostala?to snad nééé 😅 No každopádně to píchání tam je fakt husté,ale zase že bych ovulku měla tak brzo když cyklus byl 31 nebo 32DC?No možné je vše co?

mirax
4. črc 2009

teda farmí,koukla jsem teda taky na fotky 😉 Kůzlátka a fretky jsou nádherný, Lůca je teda pořádný prase 😀 😀 a na Lůce jede tvůj synátor? 😉 A kde jsi ty? 😉

kopi...kolikátý den cyklu jsi? A píchá tě na straně?
Mně bolelo vždy víc na jedné straně...netestila jsi? 😉
Jinak já dnes dělala hov. vývar a když jsme otevřela papiňák tak tam ybylo pěkné pěčenéé hovězí na zelenině a vývaru ani kapka ☹ , nějak to netěsnilo..ale ještě jsme polívku zachránila 😒 .. 😒 znovu jsme to zalila a přidala kostku extra silný od maggi a taťka ani nic nepoznal 🙂

mirax
4. črc 2009

kopi, mně ty fota šly..přikopíruj si to za podtržítkem a mělo by to jít 🙂

kopa
autor
4. črc 2009

Mirax ahoj,
já jsem dneska 11DC a mě vždycky píchá jén na jedné straně a to na levé 😅

kopa
autor
4. črc 2009

Už jsem se tam dostala díky Mirax 😉
Farmíku fretata jsou teda úžasný jsou moc krásný a prasátka taky. 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru