Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
sirella
5. pro 2009

marti:To znám...já se ještě cca půl roku po svatbě představovala rodným příjmením 😀 Půl roku od svatby je ještě maličko...já bych každému doporučovala aby si zkusili napřed spolu bydlet aby nedopadli jako sestřenka...ona se s přítelem snesla na diskotékách a pod...ale doma ne

kopi:Vím že pipka je slabé slovo...já jen měla strach aby mi to nesmajzli jako tobě a farmi kterýsi víkend...tak jsem musela fakt vážit slova 😀 Chtěla jsem abys to četla na 1.pokus a ne že mi to smajznou a nic ti neřeknu

Jináč já bych o příznacích taky mohla povídat...je mi na zvracení co chvíla a jsem unavená.My s manžou po 1 poreviz.MS si jen dávali bacha ale mám nahnané...teď dálnice nechci.Už je to OK...máme jinší ochranu,jenže tehdy nebylo nic po ruce
😅

sirella
5. pro 2009

marti...to je v poho 😉 já měla víc

pe.martina
5. pro 2009

kopa tak jsem si vzala 2 panadoly, paralen došel ☹ tak ráno uvidím

sirella
5. pro 2009

neboj...bude to ok...ale kdyby se vykytly nějaké akutní stavy(prudké krvácení,křeče,vysoké teploty) tak neváhej a šup k dr....mě to tak řekli v nemocnici při propouštění

pe.martina
5. pro 2009

sirella my spolu bydlíme asitak 7 let a ještě dneska se najdou třecí plochy /neuklízení oblečení, vousy v umyvadle/ ale člověk to musí překousnout /sebekriticky musím uznat, že taky nejsem dokonalá 😀 😀 /

pe.martina
5. pro 2009

jojo to mi taky říkali, zatím je ale všechno relativně v poho

sirella
5. pro 2009

marti...a to je přesně ono...manželství je o kompromisu 😉 ...nikdo není dokonalý...ale zas to nesmí přesáhnout rozumnou míru...znám to od kámošek a i když tady na manžu nadávám je to anděl 😵

pe.martina
5. pro 2009

holky jak dlouho jste byly po zákroku doma na nemocenskou??? nechci se flákat, ale taky to nechci uspěchat

pe.martina
5. pro 2009

sirella, já říkám, že jsou všichni stejní, pouze balení se liší 😎

kerrie
5. pro 2009

Kopi...........Farminka má starosti s tím tatínkem a taky jí asi není nejlíp, pořád jí trápí nevolnosti......snad bude v poho a třeba zítra sem na nás jukne 😔

sirella
5. pro 2009

marti to se ustálí...nezatěžuj se nějakýma pracema a fakt si radši dáchni...a kdyby něco fakt moc špatného tak našupajdi k dr....ale šetři se...fakt ti to uleví.Já ze začátku jen brečela ale už mě to přešlo a snažím se dělat něco jinšího...teď jsem třeba zmyslela to malování...a to ještě manža neví že chci i obývák 😎 Ale jde mu to od ruky tak proč ne...na mě jsou okna podlahy a pod..a taky stíhám

aronek
5. pro 2009

Ahojky, tak jsem dočetla a vítám novou dušičku 😉 Jinak já doma po revizi nebyla, hezky jsem druhý den po revizi šupajdila do práce ☹ Doma bych se zbláznila 😖

kerrie
5. pro 2009

pe.marti......ono asi záleží i na tom, jakou máš práci............aby to třeba nebylo nějak fyzicky náročný, atd. Já byla po revizi doma týden, pak už jsem se cítila líp, tak jsem šla radši mezi lidi 😔

pe.martina
5. pro 2009

aronek, já jdu v pondělí na kontrolu ke své dr. a budu se stavovat v práci, ale nevím ............ vůbec se mi tam nechce, je to dost psychicky nabudku, pan ředitel kontroluje každý e-mail, jak zvedáme telefony a pořád je všechno špatně ............. doma toho mám taky spoustu na práci 😎

no uvidím co mi dr. řekne

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
sirella
5. pro 2009

v tomto neporadím...já jsem vedená na pracáku(ale bez podpory) a tam mi řekli že stačí pouze papír od kdy do kdy jsem si nemohla hledat práci...jenže já si našla místo )zrovna v době nemocenské)co jsem jednu chvilku chtěla zkusit(nedopadlo to) a já chytla fakt ale hnusáckou chřipajznu takže nic neuspěchej...ale nevím co poradit když je všude že se k dr. moc nemá chodit abys nechytla něco horšího než už třeba máš 😝
Já k ní chtěla po revizi skočit aby mi dala něco na posílení imunity(my došli o mimi když jsem od prcka chytla hnusáckou virózu s vysokýma teplotama...ale taky to mohlo být moc jinšíma věcma)

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
pe.martina
5. pro 2009

kerrie, já dělám referentku zahraničního obchodu, ale teď je tam trochu husto viz. aronek

sirella
5. pro 2009

o farmince jsem četla taky...je mi to moc líto 😔 A hlavně jak se ozvala i katy...je toho cosi všeho teď moc...

sirella
5. pro 2009

marti:pokud tě bude chtít nechat doma tak neváhej

pe.martina
5. pro 2009

sirella asi jo, ono není kam spěchat, práce neuteče 😀

sirella
5. pro 2009

kopi a tobě po revizi nic nebylo???Ty jsi se cítila úplně OK???Ať už fyz. nebo psych.

aronek
5. pro 2009

pe.martino, tak si užij v klidu vánoce doma, pokud víš, že tě v práci nepodrží 😉 Není kam spěchat 😀 Každá jsme jiná, mně bylo třeba líp v práci, ale někdo se z toho raději vylíže sám doma 😉

pe.martina
5. pro 2009

aronek, na jednu stranu je mi líto holek,je toho teď fakt hodně, ale zase vím, že když se tam vrátím budu tam sedět 12hodin jako předtím a nevím jestli to zvládnu ................. u nás jak ukážeš že něco zvládneš, tak se to hned bere automaticky jako standard

sirella
5. pro 2009

aronku ahojky 🙂 Na tebe si vždycky vzpomenu když v tom seriálu na co se nedíváš(ani se nedivím....já už spíš jen ze setrvačnosti) vidím jak odsouzené říkají nějakému pánovi "pán pedagóg"...to musí být fakt zajímavá a neobvyklá práce...Máš můj obdiv že na ně máš nervy...je mi jasné že v TV je to všechno přehnané ale aj tak...jsi dobrá 🙂

aronek
5. pro 2009

pe.martino, to je všude stejné. Jednou to zvládneš a už to děláš automaticky 😠 Já ale v práci mohla vypnout a věnovat se jen práci, u nás to nejde ukázat slabost 😉

aronek
5. pro 2009

sirel, hlavně potkáš lidi co tě ani nenapadnou, že existují 😀

kerrie
5. pro 2009

Já se obávám, že aronek nám bude sedět v práci až do porodu............ 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru