Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
11. pro 2009

a.................tady už nikdo 😀 😀 😀 klasika 😀

sarlotta
11. pro 2009

Ahojík holky🙂
Tak sem tu, dítě ve školce, podařilo se mi uvařit polévku ... i když sem během vaření musela párkrát otevřít okno .... 😝 😒 jéééžiš jak já ten zvedající se žaludek nesnáším 😠 ale kdyby mi nebylo šoufl, tak budu panikařit, že mi je dobře 😉
Mám pocit, že se mi nafukuje břicho...furt mě někde píchá a natahuje .... už aby bylo úterý a UTZ.
Drahý má dnes večer sklépek, tak asi nakuknu...teda pokud nevytuhnu...chodím spát kolem 9 😅

murynka
11. pro 2009

farmi moc držím palečky 🙂

sarlotko nevolnosti nic moc ale lepší že jsou 😉 něco se děje 😵 😵
také chodím spát kolem 9 večer 😅

sarlotta
11. pro 2009

farmísku, taky na Tebe myslím a doufám, že doneseš novou fotešku🙂

aja.83
11. pro 2009

Farmi, taky držím pěsti! 😉

aja.83
11. pro 2009

Kopreti, to je divný, ale ještě neházej flintu do žita! I když možná to můžeš mít z těch bylinek. Tak uvidíš, každopádně držím pěsti, moc bych ti to přála! 😉

markee
11. pro 2009

Ahojky,
tak dnešní brzké dopoledne bylo kritické ☹ Já jsem takové debilka,ale fakt. Míšovi jsem pořád omílala věci co mě fakt sejří a on chudák to už nevydržel. On se nechce hádat ani křičet,ale prostě vyvztekal se. Bouchnul do dveří a jsou v háji. No aspoň,že to byli dveře a nebouchl do zdi a nezlámal si prsty. Pak padnul do postele a chvilku ležel. Přišel a říkal,že je na dně. Na dně ze mě,že ho hodně mrzí,jak jsem v háji a neví jak mi pomoct. Mrzí ho to,že jeho máma je taková "kráva",ale taky i to co jsem udělala o víkendu. Prý má problémy i v práci a prostě toho má taky dost. NO bylo mi ho hrozně líto, vyčítám si,že jsem mu to omílala,ono je jasný,že ho to nebaví poslouchat a já jsem fakt pitomá,že ho nenechám být. Má toho taky dost. Zas na druhou stranu bouchnul a dostal to ze sebe a taky jsme si promluvili trošku jinak,uvolněně. Já bych občas taky něco vzteky rozbila,aby se mi ulevilo a neubližovala bych ostatním psychicky. Fakt hrozný,vše je šílený.
No a dnes dorazila mrcha,měla sice v neděli,ale to neva,budu to mít brzo za sebou. Kopy,tak jsem 1DC 😉

aja.83
11. pro 2009

Ahoj markee, no jo, tak se aspoň atmosféra uvolnila a taky jste si promluvili. Tak udělej něco pro manžu hezkýho, abyste měli oba radost 😉

tercie
11. pro 2009

Ahoj holky 🙂

Markee oni hádky nejsou vždycky od věci, aspoň jste pročistili vzduch, ujasnili si vaše vzájemný pocity, to je přece fajn, a teď už můžete napravovat 🙂 Něco dobrýho uvař, pomuchluj manžílka,však je na tvý straně, zaslouží si to. On zas na oplátku podrží tebe. Přece jste na to dva 😉

Farmí držím pěsti, to prej nosí štěstí 😉

Kopretinko kampak sis schovala fotečku? 😕 Možná si u toho femigardu sniž dávkování, i když je to napsaný v návodu, na každýho to působí jinak... já to měla s tím estrozinem, to je obdoba gynexu, a brala jsem toho moc a nedělalo mi to dobře, tak jsem to upravila a dobrý...
Přeju aby tě tělo nešálilo a aby mrcha nedošla!!!!! 😵 😵 😵

Šarlotko polívka, úspěch, gratuluju 😀 Je vidět, že se mimínkovi daří dobře 😉

markee
11. pro 2009

Holky, fakt mám ještě teď klepaturu z toho. No nemám ráda hádky,jakékoliv,ale občas člověku nervy ujedou.
Teď jsem objednala Johance kočárek k Vánocům(za tchýni).Přinesla minulý týden peníze,ať si něco koupíme a malé něco vybereme. Tak to vyhrál kočárek. Snad do Vánoc přijde.
Jdu si udělat kontryhel a pak si dám třezalku,potřebuju uklidnit.

ikopretinka
11. pro 2009

tercie, děkuji, no možná to zkusím snížit, uvidím co se z toho vyvrbí. Fotku? jo schovala zatím, chtěla jsem si tam dát jinou, ale ještě nebyl čas. 😀

venuska
11. pro 2009

Ahojky,

Aronku: tak to je dobrý, neblázni. Hlavně se nějak neomezuj v jídle...na co máš chuť, to si dej a basta.
Já mam nahoře 18kg.... 😅 A už se to nějak nehýbe, tak snad na těch 18-19kg skončím.
Moje mamka měla u všech 3 dětí 24kg nahoře a moje sígra, která má 3 letou holku, tak nabrala 25kg a malá měla 3200g, což je krásný....a dnes je zase hubená jak jezevčík. 😀

Martinko: kombinače červná-černá se mi právě taky moc líbila, tak jsem prostě neodolala a dala na první dojem...jinak bych do dneška neměla kočárek...je jich spoustu hezkých, ale tenhle mi prostě padl do oka a hlavně ke mě pasuje, jak prdel na hrnec... 😀
Tak hezký výběr přeji. 😀

sarlotta
11. pro 2009

ahojky, tak sem si Vás dočetla🙂
Venusko tak co jak to plánuješ s porodem🙂))) do Ježíška nebo až po ? 🙂))))

sarlotta
11. pro 2009

x-lander mám, je výborný🙂 lehounký a dobře ovladatelný kočárek do města i do lesa🙂

venuska
11. pro 2009

Pane bože, malá má už od rána snad po 3 škytavku, hýbe se mi celé břicho, jaké jsou to otřesy.

Co vy, jak jste na tom s pečením cukroví? Já se na to vrhnu zítra, ale udělám jen 5 druhů, na víc se necítím.
Nyní dělám znojemskou s rýží, tak se na ní těším, jak to tady voní...mňam.

A co Vánoce a dárečky, už máte? Já tak nějak všechno, ale musím ještě něco dokoupit.... 😅

venuska
11. pro 2009

Sarlotko: kdyby to bylo do ježíška a třeba už jsem byla na Vánoce s malou doma, tak bych se vůbec nezlobila...
Líbí se mi datum 12.12 což je zítra, ale to se asi nečepu 😝
Jinak tě zdravím, jak ti je, už ty nevolnosti trošku ustoupily?

Jééé, tak to jsem ráda, že ho chválíš....a jakou máš barvu kočárku?

sarlotta
11. pro 2009

já mám světle modrou r.2005 trojkolku xt🙂

nevolnosti spíš začly, než že by 😝 ustoupily ..... ale k večeru to bývá lepší 😉

malý je ve školce tak je mi líp, jak nemusím furt někam pochodovat 😉

akorát počásko je zase na prd... sluníčko nikde.... ble.

venuska
11. pro 2009

Tak to jo....modrá je taky hezká 🙂

Tak to ti nezávidím...ale já na to taky dost trpěla... 😝

Počasí je opravdu na prd, akorát tak na spaní.... 😅

murynka
11. pro 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

tak mám vymyšlený dárek toto uděláme jako přání a dáme zarámo 🙂 vat

farmarska
11. pro 2009

ahoj holky, tak jsem nazpět od doktora. Normálně mi neměli dělat ultrazvuk, ten mám mít až 21.12. , ale já si postěžovala panoj doktoroj, že mne občas bolí podbřišek, tak říkal, že se na to raději kouknem, abychom byli klidnější a já se nebála 😉 Mám ho ráda, za to jak je pečlivej 🙂
No a tak jsme se koukli, všechno v naprostém pořádku, malej už má 5.5cm a mrskal sebou jako blázen. Mudr říkal, že to bude asi nějakej závodník 😀 A jinak říkal, že placentu mám na přední straně. Znamená to pro mne něco?? Je to dobře, nebo špatně? 😕 No špatně snad ne, to by mi asi řekl a on dnes vše jen chválil. 🙂
Jo a fotku z dneška nemám, ale příště toho 21. mi maličký nahraje na flešku 😵 😵
holky já jsem zase tááák šťastná 😵 😵 😵 😵 😵
(jen ten ultrazvuk, bych pro klid v duši, chtěla mít doma vlastní 😀 bych se ultrazvukovala 3xdenně 😅 😀 )

mabe
11. pro 2009

ahoj farmi, gratuluju. to je dobre, ze jses stastna. s tou placentou to nevim. 😖

farmarska
11. pro 2009

mabuš děkuju 😵 to nám to ale krásně jde co 😉 😀 😀 😀 koukám ty už 26tt, to to letí! 😵

mabe
11. pro 2009

jojo, jde nam to pekne. tuk, tuk. 😉

dneska mam zase nejakou rymecku. vcera jsme byla na tehu plavani a ono to pocasi moc vlidny neni. 😒

zlababa07
11. pro 2009

Ahoj, zdravím a přeju rovnou krásný víkend 🙂
Koukám, že farmínka má za sebou další úspěšnou kontrolu, to je moc moc dobře holka! Jaké to vlastně bereš ty léky a co že ti to zjistili za chorobu? U nás nic převratného, všechny výsledky zatím vypadají normálně, akorát ještě čekám na imunologické výsledky, které zatím nebyly hotové.
Mury, malá je super ježíšek 😀

sarlotta
11. pro 2009

farmi blahopřeju i tady 🙂 mimísek je šikulka🙂 a co NT screening ? půjdeš kdy ?

tercie
11. pro 2009

Jéééé Farmi už je tady, beru moc gratuluju ke kontrole, pan dochtor je moc hodnej, že myslí i na tvoj nervy 🙂
Hele já mám placentu taky vepředu a pohyby jsem cítila už v 16tt 😉 akorát bych byla opatrná na nějaký otřesy, nebo abych třeba nespadla, z toho mám největší strach. Jinak je to asi v pohodě 🙂

murynka
11. pro 2009

farmi moc gratuluji 😵 😵
já měla placentu na přední stěně znamená to být opatrná na bříško mě zakázal i ten sex 😅
nesmí tě do něj někdo uhodit atd..jinak se nic neděje 😉

tercie
11. pro 2009

Mury fakt vysloveně zakázal? Mě teda ne, i když teda spolu spíme občas, ale problémy žádný nemám... naštěstí, a klepu 3x na zuby 😉 Ale jinak dávám taky poor, hlavně na ty pády a šťoucance.

tercie
11. pro 2009

Mury a v pondělí konec šestinedělí, to bude u vás asi rachot co? 😀

kopa
autor
11. pro 2009

Ahoj holky 🙂
farmi gratuluji ke kontrole 😵 mám z tebe holka radost 😵 😵

Já tedko peču,už mám to pudinkové cukroví a ted dělám linecké 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru