Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
6. črc 2009

Kdyby to bylo naopak tak bych vypadala jak EXOT!!!!!!!!!!!!!!!§ 😀 😀 😀

mirax
6. črc 2009

ahooooj, tak hlásím, že jsme konečně doma! 🙂
To je najednou prostoru a klidu 😉

Nadpičník je neuvěřitelné slovo, musel a jsem o tom vyprávět i manželovi 😀 Já tedy nadpičník nemám, ale myslím, že těhu břichem se trochu natáhne a dotvaruje a vlastně už pak ani žádným nadpičníkem není 😀 😀 😀

Jdu už spát, mám dost, zítra ráno jdu na odběry, aby je příští týden měla dr. na kontrole u sebe.tak zatím a zítra paa

murynka
6. črc 2009

leni s tím fakt nepomůžu 😀 😀
asi půjdu do hajan jsme nějaká zmižená 😅 😝

kopa
autor
6. črc 2009

No Mirax ahojky 🙂
Mirax ty jsi hubenour 😀 Být tu farmi tak ti poví že nechytáš 😀 😀
Přesně myslím si to samé,že to zmizí,kéž by a pak třeba po porodu by už nemusel být 😉

kopa
autor
6. črc 2009

tak dobrou noc holčiny a hezké sny 😵

hanana
6. črc 2009

Ahojte holky, uz tu asi nikdo neni...
Vcera ten koncert byl suprovej, bylo tam 80 000 lidi takze super atmosfera...
Dneska mi celej den nefungoval internet, ale ted jsem zjistila, ze jsem pripojila blbe kabely 😝 😝 , ale jsem rada, ze jsem to rozchodila....
dobrou noc

farmarska
6. črc 2009

Kopi mirax nadpičník je i v těhu 😀 mám to odskoušené 😝 dejte na mě 😉 😀 😀

mirax supr že jsi doma v pohodě a klídku!

hani dobrě že jsi si to užila!

a já jdu dohajan 😉 dobrou 🙂

aronek
7. črc 2009

přeji dobré ráno 🙂 Tedy opět z práce, tak až tak dobré není, ale bude líp 😀

aronek
7. črc 2009

tedy koukám, že zase nikdo ☹ . Tak buď poctivě dočítáte, nebo tu nejste ☹ . Ale až budu lítat po barákách, to toho zase nakecáte, že 😠

aronek
7. črc 2009

no tak nezlobte, alespoň někdo udělejte pá, pá ☹ . Já se tu sama budu bát 😖

farmarska
7. črc 2009

ahoj aron! 🙂

pápá 😀

farmarska
7. črc 2009

tak já mávám jak oživot a tady nikdo 😕

farmarska
7. črc 2009

no aron! co mi na to řekneš!
😀 😀 😀

mirax
7. črc 2009

ahoj aronku a farmíku 🙂
hezké ráno 🙂
já už jsem byla na odběrech, teď jsme šoupla Tobíka do postýlky a snad ještě usnu. Pak půjdu na poštu a do lékárny a za kamarádkou...

Holky, ta kamarádka byla ještě před týdnem ve 20tt a na kontrole, kdy jim už i měli říct pohlaví, jim řekli, že miminku nebije srdíčko a už 4týdny neroste ☹ ☹ ☹ , fakt hrozný..
Člověk se raduje, že má za sebou 12tt a všechny testy v pořádku apak tohle, je mi jí tak líto, ale nese to statečně.Co taky člověku zbývá 😢

mirax
7. črc 2009

..snad ještě usneE 😉 , jako Tobík..já už ne 😉

farmarska
7. črc 2009

jé mirax to je prča, já ti zrovna napsala IP , myslela na tebe a najednou kouknu a ty tady! 😀

farmarska
7. črc 2009

mirax no to je strašný!!!!! ☹

je to hrůza! chudinka, mi jí je tolik líto 😔 😔

řekni jí a'ť přijde mezi nás 😖 at v tom chudák hlavně nezůstává sama ☹

to je neštěstí 😔

farmarska
7. črc 2009

stejně jak je to možné...tolikhle holčin v tak vysokém stupni těhotenství o to přicházejí! 😖

kruciš já myslela, že jdeme dopředu, ve vědě v technice v zdravotnictví... tak jak to, že si s tímdle doktoři ještě neumějí poradit, jak to že se to tak často stává! ☹

farmarska
7. črc 2009

ach jo 😒

holky musím nakrmit a pak šupat na krev, tak se tu mějte hezky...

mirax
7. črc 2009

no jo, je to hrozný...bohužel je to příroda a nedá se s tím nic dělat, ale v tom 20tt je to fakt už mnohem horší než v prvních týdnech... ☹

tak nakrm a po odběrech zase nakoukni 🙂 papa zatím

murynka
7. črc 2009

dobré ráno holky 🙂

miri to je strašný 😢 a ona necítila pohyby nebo tak něco 😕 že to mohla vypozorovat 😔 😔

sarlotta
7. črc 2009

Dobré ránko holčinky 😉

kerrie
7. črc 2009

Dobré ráno všem,

miraxko...........copak to tu čtu..........to je hrůza ☹ chudák kamarádka, tohle je opravdu neštěstí. Jak říkáš, člověk si oddechne, když má za sebou ten 12tt a ono prd.........opravdu se budem třepat strachy před každou kontrolou.......dokud nebudem toho drobka mít v náručí. A kamarádka je taky z HK? Farmi má recht, vezmi ji sem mezi nás, ať na to není sama. Jsou tu přece i holčiny, kterým se to taky stalo kolem toho 20tt, tak by si o tom s nima alespoň mohla popovídat. 😉

kerrie
7. črc 2009

Jůůůůů, mury má v albíčku nové foto bříška...........prcek krásně roste.......... 🙂

murynka
7. črc 2009

kerie no jo koník už ukazuje 20tt 😀 😀 jsem v půlce to snad není ani možný 😅 😕 😕 😕

sarlot ahojky jak se máš?

kerie a co vy?

kerrie
7. črc 2009

mury, strašně to utíká, viď? 🙂 Nám taky. U nás zatím vše OK (klepu na dřevo ťuky, ťuk) a podle UTZ jsme dokonce o týden starší. Ve ČT jdeme na další UTZ a poprvé jde i manža, tak se těším. 🙂

venuska
7. črc 2009

Ahoj kecalky, tak jaký byl prodloužený víkend? Já jsem uklízela atd, a taky odpočívala.

Mirax: to je strašný, co se stalo té tvé kamarádce. Úplně mam z toho strach.

Dneska ráno jsem byla u doktora, jelikož mi to nedalo a chtěla jsem se zeptat na ten vodový výtok. Říkal, že to nic není, že mam pouze zvětšenou sekreci. Tak mi pro jistotu udělal ultarzvuk a vše je v pořádku. Mrňous se tam mrskal jak mudle v bandě. Krááásnýýý.

sarlotta
7. črc 2009

Ahoj kerri a mury🙂

No dneska je celkem fajn..nasbírala jsem energii o víkendu. 😎

kerrie
7. črc 2009

venus.........to je dobře, že jsi byla ráno pozdravit mrňouska a on Ti předvedl spartakiáru.........hned jsi klidnější, viď? 🙂

sarlottko..........dobré ráno 🙂

murynka
7. črc 2009

kerie to je dobře my jedečm 17.7 ba velký UZ ani nevíš jak my se těšíme na pohlaví 😀 😀
jsem moc ráda že prospíváte 😵 😵 jen tak dále!!

sarlot to je dobře 😉 energie je potřeba 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru