Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

murynka
17. pro 2009

tercíku malý už je pěkný 🙂 gratuluji ke 4D a hlavně že je zdraví 😵 😵

markee je snažilka jupííííí 😀 😵 😵

a já si jdu v pondělí dobrovolně pro HA 😀 😀 😀

kopa
autor
17. pro 2009

Jupíííííííííííííííí Markee je ofiko snažilka 😵 😵 😵 😵 😵 😀

Holky a já vás mám taky moc ráda 😵 😵 😵 😵 😵 jste moje nej,nej,kámošky!!!!!!!!!!!!!!!!

kopa
autor
17. pro 2009

markét a co budeš brát za HA? 😀

pe.martina
17. pro 2009

Tak jsem si s váma holky chtěla pokecat a usnula jem u telky jako dřevo 😅

kopa
autor
17. pro 2009

Tercie fotečky jsou hezké 😵 😵 😵 😵 už je mímo takové velké 😀

kopa
autor
17. pro 2009

Martinkal výborné zprávičky 😵 😵 😵 Lucinka je už pěkně velká vid???

kopa
autor
17. pro 2009

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie................. chlapeček Filípek
Amynka 39tt.................................................................................čeká chlapečka
Venuska 39tt ...............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 36tt..................23.12.poradna..............................................čeká holčičku.............Emu
Květinka 35tt...............................................................................čeká chlapečka
Mirax 34tt............22.12.riziková poradna.........................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 32tt.......................17.12. poradna......................................Lukášek/Magdalénka
Wergina 31tt...............................................................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 29tt.........7.1.KO............................................................čeká holčičku...........Lucinku
Aronek 28tt.................................................................................čeká chlapečka.........Honzíka
Mabe 27tt......................... 16.12KO- v pořádku 14.1.KO.................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 23tt................................................................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 23tt..................................,.......18.1KO+test cukrovka..........čeká chlapečka........Lukášek
Flair 15tt.........................................21.12.KO.................................čeká holčičku
Farmarska 13tt.......................
Sarlotta 7tt............................22.12.utz
Hanana 7tt
M.aa.b 37DC
Eliss.ka 32DC
Paaja 32DC
Nicollka 27DC
Mari 27DC
Maendy 26DC
Aja.83 11DC
Zlababa 10DC
Maarrtina 10DC
Katyna 7DC
Markee 7DC
Ikopretinka 6DC
Kopa 3DC
Sirella 2DC
If.v nehlídá si DC

samsa
17. pro 2009

Ahoj holčinky, tak poradna dopadla dobře, prtě je hlavou dolů, čípek zatím drží, mám + 7 kg nahoře. Holky, já už chci únor a porodit. Nějak se mi to vleče....
A koukám, že Markee je snažilka 🙂 Markee, tak držím pěsti.

murynka
17. pro 2009

kopi to je jedno hlavně co ochrání 😅 😅 😅

venuska
17. pro 2009

Ahoj holky 🙂

Tercie: gratuluji ke 4D, malý je pěkný kousek 🙂

Já dneska v poradně vše v pořádku. Malá už sestoupla od minulé kontroly více dolu, takže to můžeme očekávat kdykoliv 🙂 Už, aby to bylo.

Kopi: tak co těhu test, zesílila čárečka?

Samsa: gratuluji ke kontrole-hlavně že jste oba v pořádku 😀 Neboj, to uteče jak voda, a brzy budeš mít mimíska u sebe 🙂

samsa
17. pro 2009

Venusko, páááni, ty to máš za pár 😵 Třeba budete na Vánoce už ve 3 🙂

venuska
17. pro 2009

Markét, je mi líto, co se děje u vás v rodině. Ale neboj, mamince bude brzy dobře, ty prášky jí určitě pomohou. Moje sígra brala prášky na depresi rok, hned po narození dcery, začala mít hrozné deprese, jak nic nezvládne atd. A stejně se pořád z toho nedostala, ale už je na tom lépe...

venuska
17. pro 2009

Samsa: moc bych si to přála...kdyby to přišlo o víkend, tak by jsme mohli být na Vánoce doma.... 🙂 Ale malé se to té zimy moc nechce, ani se jí nedivím 😕 ale kdo ví 🙂
A jak se jinak cítíš?

venuska
17. pro 2009

Kopíku, až budeš mít chvilku, písni mi tam 23.12 poradna 🙂 děkuji 🙂

Tedy, dneska je tam pěkná kosa. Brrrrrrrrrrr, byla jsem ráda, že jsem dojela domu.
Dokoupila jsem dneska dárečky, tak snad už nebudu nikam muset courat.

venuska
17. pro 2009

Holky, kdy budete zdobit stromeček??? Já nejspíš 20.12...

murynka
17. pro 2009

ahojky vendul 🙂 a samsi 😵

samsi ty joo už 32tt 😕 😵 ti to naskakuje 😀

vendul ty už můžeš rodit 😵 😵 my zdobíme o štědrý den 🙂

venuska
17. pro 2009

Ahojky Markét...co Sofinka, zlatíčko???
Ráda bych už rodila 🙂 Já právě toho 20.12, aby byl doma ten stromeček ozdobený, kdyby jsme rodili 🙂
A co jinak, už je ti o trošku lépe?

tercie
17. pro 2009

Holkyyyy, která se mnou budete dneska dobrovolně ponocovat? 😀 Já už jsem tadyyyyy 🙂

murynka
17. pro 2009

tercí asi já 🙄 🙄

naše madam dostala v 6 najíst s tím že v 9 se vzbudí nakrmím jí a zalehnu je skoro 10 a ona se nebudí 😕 😕

vendul sofinka je zlatíčko 😵 😵 je kouzelná už se začíná usmívat krásně pase koníčky..je šikulka 🙂

venuska
17. pro 2009

Tercie: já jsem ponocovala včera. Byla jsem každou hodinu vzhůru, a bloudila po bytě...hrůza. Dneska se možná trošku vyspím.
Včera mě dost trápila žáha, poslíčci a zkrátka všechno, ale kdyby to dneska opět nevyšlo, tak jsem tady 🙂

murynka
17. pro 2009

udělala jsem nové album s fotečkami tak jukněte 🙂

venuska
17. pro 2009

Markét, asi dostala velkou dávku papání a krásně se jí spinká...tak proč se budit 🙂
Je kouzelná, a určitě moc šikovná 😵 😵 😵 😵 😵

venuska
17. pro 2009

Dej odkaz na album...ráda se podívám 🙂

murynka
17. pro 2009

vendul protože bych šla ráda spát 😀 😀 se vsadím že kdybych si šla lehnout za 10 min mě vzbudí 😅

samsa
17. pro 2009

Venusko, cítím se celkem fajn, jen mi dost tvrdne břicho, ale v poradně ok, čípek prý zatím drží. Asi mi tvrdne z lítání kolem malé, je to docela záhul, celý den jsem na nohách a nemám šanci si sednout.
venusko, tak budu držet pěsti, ať se malá vykulí o víkendu.
Mury, Sofinka je nádherná 😵
Stromeček ozdobíme 23., aby malá ráno na Štědrý den vstala a uviděla nazdobený stromeček 🙂
Jinak holky koukám, že tu máte trápeníčka, Mury, mamince prášky zaberou, s babičkou je mi to moc líto. Bohužel mě zamarzilo, jak jsi tu psala, že když se někdo narodí, tak někdo odejde, u nás to bohužel platí 😔 , i teď, když jsem otěhotněla, tak jsem přišli o dalšího člena naší pidirodiny a když se narodila malá, tak taky 😔

venuska
17. pro 2009

Markét, to je zákon schválnosti....ona ví, že na ní čekáš... 🙂 🙂

murynka
17. pro 2009

samsi moc děkuju dneska jsem mluvila s babičkou tak mi plakala do telefonu 😔
nemůže přijet zmohla jí chřipka nechce malou nakazit a neviděla jí a řekla mi že snad jí ještě uvidí ☹ ☹ panebože mám strach třeba něco tuší 😔 😔 určo o svátky tam zajedeme i s malou nechci si pak nic vyčítat 😔

murynka
17. pro 2009

jinak mě bříško také dost tvrdlo od 27tt....nneí to příjemné ale nemusí to nic znamenat 😉
mamce léky asi už pomalu zabírají..tak jsem ráda 🙂 🙂

samsa
17. pro 2009

Murynko, jestli jsem pochopila, babička má rakovinu? Víš, ale zase u starých lidí ta nemoc nepostupuje tak rychle a babička tu třeba ještě dlouho bude. Chuděrka a ještě chřipku k tomu, ach jo. Ale malá ji povzbudí, uvidíš 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru