Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
18. pro 2009

Tak a dítě se mi vzbudilo... on to nějak ví, že chci jít spát a vždycky se začne vrtět a já pak nemůžu zabrat 😀

sirella
18. pro 2009

Mějte se s Lukáškem krásně a odpočiňte si...a mimochodem já jak vypravím kluky a bude se mi chtít spat tak můžu...i když mám moc práce...a proklínat tě nebudu ani za nic...prostě hodím ještě hoďku nebo dvě a dodělám si to pak 🙂 ...to je v pohodě...dobrou noc

tercie
18. pro 2009

Heslo dne: Spi vleže!!! 😀

A už fakt jdu, dobrou noc 😀

markee
18. pro 2009

Dobré ráno,
tak s malou jedu k doktoru,pže hrozně chrchlá(jak tuberák)v noci měla 37.7 a ráno teda už jen 37, ale i tak pojedu,ať si jí poslechne a řekne co a jak.

ee.liska
18. pro 2009

ahojky, teda tady se včera ponocovalo 🙂
markee, chudinka, ať se brzo uzdraví ☹
já jdeska zavařuju uzené, úplně poprvé, tak jsem zvědavá jak to dopadne 😅 odpoledn fičíme k taťkovi na Vánoce tak přijedu až v neděli
jo terci, manža je voják?

aja.83
18. pro 2009

Ahoj holky,
teda terci a sirell, koukám, že pěkně ponocujete! 😉 To já už měla půlnoc, no spíš teda už jsem se pomalu chystala na budíček! 😉
Markee, dobře že jedeš s malou k doktorvi, jistota je jistota, snad to bude dobrý! 😉

sarlotta
18. pro 2009

Ahojík holčinky🙂
Joooo tady se kafralo do rána a te´d se chrupe 😀 😀

Byla jsem na kontrolu na cukr na DIA a nalačno to mám v pořádku 5,1 😎 tak mám radost holky. No a uvidíme co zjistí z žilní krve...KO mám 22.1. Sem přešla k druhému doc-abych to měla blíž...a jsem úplně nadšená 😉 úžasný, mladý sympaťák, super sestřička. Říkal doc, že se nemám bát, že teď v 7tt už jsou ty nejdůležitější věci vyvinuté a teď jen budem ,,bojovat" aby mimís neměl třeba 6kg🙂))) Ani si nemusím měřit cukr z moči, jak jsem dělala v minulém těhu-že je to zastaralé 😲 😎 a že mě ke konci těhu kdyžtak půjčí glukometr. Fakt jsem nadšená 😉

paajaa
18. pro 2009

Krásné ráno,

Markee: super, že už jsi snažilka. Tak držím palce, aby připlula správná spermie. Ať je malá brzo v pořádku. 😉

Jinak já jsem dneska 32Dc né 33Dc a MS cítím v kosech. Už mě i trošku pobolívá břicho, takže max. do zítra je taky ( přesná jako hodinky). No nic, alespoň se můžu těšit na zimní dovolenou, kterou máme v plánu příští rok.

ee.liska
18. pro 2009

sarlot tak super 🙂
paji, další ms třeba už nebude 😉

paajaa
18. pro 2009

Eli: no uvidíme, kdy se nad námi příroda smiluje. 😉

sarlotta
18. pro 2009

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie................. chlapeček Filípek
Amynka 39tt.................................................................................čeká chlapečka
Venuska 39tt ...............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 36tt..................23.12.poradna..............................................čeká holčičku.............Emu
Květinka 35tt...............................................................................čeká chlapečka
Mirax 34tt............22.12.riziková poradna.........................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 32tt.......................17.12. poradna......................................Lukášek/Magdalénka
Wergina 31tt...............................................................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 29tt.........7.1.KO............................................................čeká holčičku...........Lucinku
Aronek 28tt.................................................................................čeká chlapečka.........Honzíka
Mabe 27tt......................... 16.12KO- v pořádku 14.1.KO.................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 23tt................................................................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 23tt..................................,.......18.1KO+test cukrovka..........čeká chlapečka........Lukášek
Flair 15tt.........................................21.12.KO.................................čeká holčičku
Farmarska 13tt.......................
Sarlotta 7tt............................22.12.utz.....22.1.KOcukr
Hanana 7tt
M.aa.b 38DC
Eliss.ka 33DC
Paaja 32DC
Nicollka 28DC
Mari 28DC
Maendy 27DC
Aja.83 12DC
Zlababa 11DC
Maarrtina 11DC
Katyna 8DC
Markee 8DC
Ikopretinka 7DC
Kopa 4DC
Sirella 3DC
If.v nehlídá si DC

sarlotta
18. pro 2009

Ahoj Paajaa... hele ale já měla příznaky úplně na MS a je to těhu... co testík nedělalas ?

Ahojík eliss🙂

ee.liska
18. pro 2009

taky mám příznaky na ms ale stejně myslím, že nedojde a po silvestru budu mít zase agulotin 😝
kamčo co Kryštůfek, jak se těší na vánoce?

aja.83
18. pro 2009

Paaji, třeba to nebude ms. Jak dlouhý míváš cyklus? 😉

aja.83
18. pro 2009

Ee.li, no co ta tvoje mrška furt vyvádí! Už by se mohla srovnat, co? 😉

ee.liska
18. pro 2009

aji no konečně by mohla, dávám jí čas do února a pak pošupu zase k dr ať už s tím něco udělá 😠

sarlotta
18. pro 2009

jj, Kryštof se těší, hlavně má oči navrch hlavy z ozdobených stromků venku🙂

paajaa
18. pro 2009

Aji: cyklus mám cca 30dní, ale tento jsem dělala ovutesty, tak vím +- kdy bylo uveno a pak + 14dní a vychází to na dnešek.

Šarlott: bylo by to super, kdybych byla stejný případ. Ale víš jak- je lepší počítat s horším a pak být překvapená. Jinak testík bych udělala po nějaké dny vynechání. Minule jsem vydržela 3 dny a nic z toho nebylo.

Eli: snad se ti to srovná a dr. nebudeš potřebovat.

aja.83
18. pro 2009

Paajinko, tak uvidíš. Moc bych ti přála, aby ms nedorazila! 😉

sarlotta
18. pro 2009

ee.lis a ty co ? ty netestíkuješ ?

farmarska
18. pro 2009

ahoj holky, hezký den 🙂
já včera měla náročnej den, myla jsem okna (ale jen ty první-vnitřní, na ty venkovní jsem se v tom mrazu vys... 😅 ) taky jsem lítala po městě a dokupovala ještě něco na vánoce a pak jsem se dlouho zdržela u našich, tak se mi už večer v devět zavírali oči.
Tak jsem si dneska početla, terci se sir to zase rozjely! 😀 Teda holky, jak jstre si o tomdle mohly povídat..v noci..kor když byla terci sama doma. Já bych se posrala strachy! 😀 já se bála i ted a to je všude světlo 😀 Taky miluju tajemno a věřím v takový různý věci a taky bydlíme ve starým baráku 😅 taky občas slyším podezřelý zvuky a sem pak posraná až nazádech! 😀 mám totiž opravdu véélkou fantazii 😀 😀
sir jinak na tyhle duchy atd.. prej platí, postříkat každej roh v místnosti svěcenou vodou, ale sama jsem to ještě nezkoušela, tak nevím co je na tom pravdy 😅

farmarska
18. pro 2009

pájínko 32DC a mrcha zatím nedorazila, supr!!! moooooooc na tebe myslím a přeju ti!!! 😵 😵 😵 kéž by se to povedlo, ted před štědrým dnem! měla bych takovou radost!!! 😵 😵 😵
sarlotko mám radost, že jsi na tom dobře s tím cukrem 🙂 , tak jen tak dál! 🙂
Elí a tobě přeju, když už mrcha nedorazí, tak alspon jen at je to z toho důvodu, že máš zaděláno v bříšku 🙂 Jinak at kouká chodit proavidelně jak hodinky, nebo tam na ní vlítnu 😠 😀
markee tak malá je nemocná, ajajaj 😢 tak hlavně at se stihne uzdravit do štědrého dne!! 🙂 a jinak gratuluju snažilko 😉
kopísku a co ty, jak se cítíš, už je ti lépe? jsi zdravá?? 😕

farmarska
18. pro 2009

jinak všem gratuluju k včerejším uspěšným kontrolám, tercíku, samso, venus atd.. jste šikovný holky s šikovnejma dětičkama v bříšku!!!! 😵 😵 😵

farmarska
18. pro 2009

a jinak my strojíme většinou stromeček den před štědrým dnem. Dřív jsme to dělali taky až na štědrej den, ale pak to byla většinou honička, připravit všechno na večer, na večeři a do toho tolik pohádek.. tak ted to děláme raději den předem v klídku 🙂
holky a já půjdu dělat vaječnej koňak, tak se s váma zase na chvíli rozloučím

ee.liska
18. pro 2009

farmi okna?? to bys neměla 😠 😀 a jak ti je? už lepší?
nee, netestím, nemá to cenu 😒 těhu stejně nejsem

farmarska
18. pro 2009

el já je jen tak šmrdlám 😉 a pověsím čistý záclonky, aby to doma hezky vonělo 😉
Jinak mě už je fyzicky dobře, jen psychika nic moc, s taťkou je to čím dál tím horší, už nechce ani moc pít, doktorka říkala, že takhle moc dlouho nevydrží ☹ je to strašnej pohled na něj 😔 navíc ted bude mít jeho obvodní dokt. dovolenou, až do nového roku, tak vůbec nevím, co budeme dělat, za kým půjdeme, když to bude horší a horší 😖 Ale nebudu tu kazit náladu, svejma trablema 😝
proto ted pracuju a peču a snažím se zabavit nějak jinak, abych na to nemusela moc myslet 😅 přijdu na jinčí myšlenky 😅
eli proč myslíš, že nejsi těhu? to nemůžeš nikdy vědět 😉 😀 třeba se zrovinka poštěstilo 😵

ee.liska
18. pro 2009

tak to jo 🙂 je to strašně smotné, ale drž se, beruško. a náladu nekazíš, od toho jsme tu 🙂
já tomu nějak nevěřím, spíš myslím, že až třeba leden únor

farmarska
18. pro 2009

no uvidíme Elí...,ani ten leden, unor, není tak daleko 🙂 havně aby už to bylo vid 😉 😀
jdu už na ten vaječnák 😀
čus

tercie
18. pro 2009

Čau kočky 🙂
Markee ať je malá brzo fit!!!

Eli manža je policajt, psovod. A co uzený, už to máš? 🙂

Paaji kéž by mrcha nedošla, moc moc ti to přeju!!!

Farmi teda ty ses do toho dala, hele abys to doma neprodřela 🙂 S tatínkem je mi to moc líto...drž se, třeba ještě bude líp.
No včera jsme se tu tak nějak rozpovídaly, a to jsme předtím myslely že už půjdem spát a nakonec z toho bylo půl čtvrtý ráno, než jsem se osprchovala, přiložila a tak, tak byly 4 a to jsem si ještě lehla a vidím, že na zdi u postele mi sedí pavouk, tak jsem musela vstát, najít plácačku a ještě ho zlikvidovat 😀 Páč jinak bych tam nespala. Strašidla mi nevaděj ale pavouci jo 😀 Ale měla jsem takovej divnej pocit, jak jsem tu byla sama 😀

Holky přijdu později, musím jít vyvenčit hafa a pobalím si nějaký věci co se musí ještě přestěhovat sem, ať můžu naplnit tu skříň 🙂

ee.liska
18. pro 2009

čau terci aha, já jsem viděla vojenské maskáče... no uzené bude za chvilku, pak prohodit sklenky a ještě 20 min, do toho se balím, v jednu máme odjíždět, no a večer mám ještě sraz z učňákem 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru