Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
18. pro 2009

Ahojík holky, tady je dneska moooc smutno.... chjoo cajori, to je mi líto ☹ A ty máš nějakou práci ? nestačilo by to na nájem. Co si zkusit dát inzerát, že hledáš podnájem u někoho, nebo že hledáš spolubydlící, protože celý byt bys platit nezvládla.
To že nemáš přátele je dáno jistě mentalitou a tradicemi Tvého muže, kde se stýkáte asi jen s jeho rodinou.
To s tím uklízením a penězi, to není chlap pro život... nejspíš to máte doma jako na houpačce.. jednou láska nebeská a podruhé urážky.
Choď s očima otevřenýma, jsi hezká ženská... druhý Tě bude na rukou nosit.

kopa
autor
18. pro 2009

Ahoj holky 🙂 dočetla jsem jen poslední stránku 😅 nestíhám.
Objevím se asi tak za hodku,jestli tu někdo bude.Přítelák jde s klukama do hospy,tak budu mít klídek.
Cajori já ti asi moc neporadím,páč my jsme měli krizi nedávno.Je to těžké se s nikým rozejít po tolika letech,my budeme spolu v létě 8let.Taky jsem to nedokázala,no myslím že bych dokázala,byla jsem s tím už smířená a rozhodnutá odejít.pak jsem doma mu dala nůž na krk a on se změnil a začal se fakt snažit.Jenže u nás je to uplně o něčem jiném.Přítelák mi pomáhá,uklízí,chodí mi furt na nákupy,myje nádobí,obstará zvěř a spíš jsem já ten bordelář 😅 nemám moc času přes týden něco udělat...Ale vzít si tolik penez že je jde prochlastat,to by mě opravdu dost nasralo.Jednak kdyby to byli mé peníze,páč fakt celý měsíc dřu,neflákám se a mám to opravdu zasloužené!!!To by mi fakt vadilo.Přítelák jde tedko taky hospy s kamarádama,to víš já mám zas jinej problém 😅 🙄 Mám pořád strach aby zase někde jinde neujel,páč tyhle jeho kámoši jsou takový hovada,svobodný ženský je opustily 😅 Tak to ve mě pokaždé hlodá jestli je opravdu s nimi....Nebo jestli v hospodě někoho nebalej...
No už jsem přišla domu a bylo mi z toho všeho do breku.Já tu zase budu sedět,já musím zítra do práce dodělat účetnictví a ani se mi nikam do zimy nechce.

kopa
autor
18. pro 2009

tak myslím,že u mě bude taky tak za dvě hodky depka 😅 😀 😀 😀 mám furt strašný strach 😔 😢 to ho budu mít furt,minule jsem přítelovi napsala hnusnou smsku,jestli zase je s nakou k....atd...a jeho to fakt naštvalo a pak přišel domu a furt mi řikal že ho to mrzí že mu nevěřím....jenže holky já se snažím mu věřit,ale ono to nejde hodit za hlavu.Jestli mi tvrdí pravdu,tak ty moje kecy musí vydržet... 😠

kopa
autor
18. pro 2009

já jsem asi moc romantická,citlivá osoba 😅 😅 😅 furt třeba čekám že příjde sám od sebe a že mě třeba požádá o ruku,i po tom všem bych o to dost stála 😔 😔 😔 Takhle by mi bylo príma a věděla bych že mě opravdu miluje a pak by po svatbě určo přišlo mímo 😀

kopa
autor
18. pro 2009

no ale čekám na to už asi poslední rok a furt nic 😅 😅 😅 😅 Prostě já chci být taky manželka a mít prostě rodinu!!!!né jen "Já,Ty"-ale MY!!!!

markee
18. pro 2009

Kopy,rozumím ti. To jsem měla také. Taky jsem chtěla,aby přišel a řekl,že se mnou chce žít a že mě miluje a tak. Nakonec jsme se rozhodli společně,že jako by jsme se měli vzít,takže žádná romantika 😖 No prostě člověk si to maluje jinak než to nakonec doopravdy je.

tercie
18. pro 2009

Holčinky jsem tu... a koukám samý smutný věci... berušky, nesmutněte...budou vánoce, a to se prej dějou zázraky 😉 Moc bych přála aspoň jeden malinkej každý z nás 😵 😵 😵

tercie
18. pro 2009

Holky chlapa musíte do chomoutu nastrkat, sám vám do něj dobrovolně nevleze, to jenom v pohádkách 😀

markee
18. pro 2009

Tercinko ahojky,
no jsou i světlé vyjímky 😀 Ale já je neznám 😀

kopa
autor
18. pro 2009

Holky asi jsem dost naivní 😅 😅 😅 já jsem prostě čekala,že potom všem co tedko bylo,že třeba zamnou příjde a řekne že se vemem,ale to asi je jen ve filmech 😅 😀 No nevím jako po skoro 8 letém vztahu,by bylo celkem načase!!! 🙄 nechci se pak vdávat jako těhotná 😅 😅 😅 tak to bylo i tenkrát když jsem byla těhu,tak si plánoval jak si mě veme....
Ale ted já už uvažuji trošku jinak,vím není to jen o té svatbě...ale tolik bych si to přála 😔 😔

tercie
18. pro 2009

Markee já taky ne .-D My se s manžou sice zasnoubili, vyměnili si prstýnky, to bylo ještě takový bláznivý, zamilovaný 😀 Ale do svatby se mu pak taky nechtělo, brali jsme se nakonec díky tomu, že jsme chtěli hypotéku, a jako manželé byla větší šance ji dostat 😀

sirella
18. pro 2009

terci,markee:Taky takové chapiska neznám 😀 My se na Štědrý den dohodli že se vemem,na Silvestra že zkusíme mimi a v dubnu (kdy byla svatba) už jsem byla ve 2.měs...a všechno nám vyšlo 😵
Ale je teda fakt,že romantika taky žádná 😒 Prostě to samo jaksi tak vyplynulo ze situace a bylo to společné rozhodnutí

kopa
autor
18. pro 2009

to víte já pak začínám o tom všem uvažovat,jestli má vůbec cenu s takovým člověkem být.Páč si vždycky řeknu,že kdyby mě miloval tak by si mě vzal 😅 🤐 🤐 🤐 a pak si řeknu,že jsem ještě mladá,jestli se nemám najít někoho jiného 😅 😒

tercie
18. pro 2009

Kopi chlapi jsou totákl natvrdlý, o co si n eřekneš to prostě nedostaneš... tak to zkus nadhodit sama... že by ses ráda vdávala, o mimino se snažíte a že se nechceš vdávat těhotná 😉 A uvidíš, co ti na to řekne a na tom můžete pak stavět 😉

tercie
18. pro 2009

Klopi život není o "kdyby" 😉

cajori17
18. pro 2009

holky,ted byl pritel chvilu doma,oblekal se ,jde totiz na ukoncenou....celou dobu se semnou nebavil a jak odchazel,rekl mi, ze me miluje a ze se za chvilu vrati,ze chce byt semnou.nechapu ho

tercie
18. pro 2009

Jé parón, se mi tam nějak připletlo L 😀

Sirell ahojky, jak se ti ráno vstávalo? Já šla do postele ve čtyři a vstávala v jedenáct 😀

tercie
18. pro 2009

Prostě romantika je tak jedině ve filmu, realita je bohužel jiná...

Cajori to mě mrzí že máte problémy, asi taky přítel neví, co by chtěl že... Já jsem v podobný situaci byla taky jako jsi ty, přestěhovala jsem se k němu, nikoho tu neznala, bez rodiny a kamarádů, a on se změnil, jak píšeš ty, ponižoval mě, pořád jsem byla sama, pořád nebyl spokojenej, ať jsem udělala co jsem chtěla vždycky bylo všechno špatně... a vždycky když byl naštvanej jsem hledala chybu u sebe... ne, omyl, dneska už to vím, jak už ti psaly přede mnou, to on si jen na tobě léčí svý mindráky, a tím, že tě poníží on se cítí být silnější... je to o tom, nedělat mu onuci, začít si vážit sama sebe, najít si kamarády, chodit s kamarádkama ven... On se nezmění, musíš se změnit ty, pokud ti tahle situace nevyhovuje. A možná časem zjistíš, že máš na lepšího 😉 a odchod nebude tak bolet 😉

aronek
18. pro 2009

tak se svatbou já mám trochu jiné zkušenosti, sice jsem pořád svobodná, ale už opakovaně žádaná o ruku od dvou mužů. Ten jeden to dotáhl do dokonalosti a poprosil i mého otce 😉 To spíš mně se do toho nechce

cajori17
18. pro 2009

možná ,že máš pravdu....že když se změním já,jak říkáš ty,tak se možná bude bát a změní se i on

tercie
18. pro 2009

Aronku máš recht, já už bych se dneska taky do ničeho nehnala 😀

sirella
18. pro 2009

tercinko ahojky...já šla hned kolem té půl 4 a budil mě prcek jak šel ze školy(on mi vždycky volá že je na cestě abych neměla strach že třeba dlouho nejde)....to bylo po 12...ale v těch 6 jsem v poho vstala,vypravila je,raní hygiena,převlečení a šup pod deku k TV....a u toho jsem zas usnula...a jak mě F.vzbudil tak teda ale šííííleně hladnou 😀
Ale jináč už makám...peru,uklízím...a ještě budu hňoucat těsto...Zítra jede prcek k našim a má narozeniny takže mu s manžou budem přát teď jak se manža vrátí z práce...mladej se už nemůže dočkat 😀
A jinak jsem furt zmrzlá tak jsem si poručila aby mi manža vzal vínko na svařáčka...já včera v tom městě šíleně promrzla...připadá mi jako by na mě něco lezlo 😒 A do toho si tchýňa zmyslela že chce v nedělu dojet 😝 Jenže jsem domluvená s těma našima takže má holka smolu....já nic rušit nebudu.Ona si vždycky myslí že se sět točí kolem ní a že nemáme své plány...loni si na malého ani nevzpomněla tak nevím co ju zas chytlo 😠
Ale jináč pohoda...včera mě mrzela ta debata a to že se třeba budeš bát...mě to v první moment nedošlo...ale to je spíš sranda...i když teda někdy až mrazení v zádech

sirella
18. pro 2009

terci...a copak ty dneska 😉 Jak bylo???Něco nového jsi zjistila?

sirella
18. pro 2009

cajori...holky ti už všechno napsaly...souhlasím s nima se všema...i když já osobně bych to řešila asi radikálně ...a šla...jenže tvého přítele neznám...já teda osobně bych asi měla hodně strach...oni jsou takoví temperamentnější...aspoň co znám

aronek
18. pro 2009

terci, já se neženu, ale ti chlapi jsou jak prdlí. Současný přítel sliboval, že se nechce ženit a už chce ☹ A ještě své mamce řek, že mně už požádal a já neodpověděla a je mi teď naznačováno z obou stran, že bych se jako měla vdávat 😠

tercie
18. pro 2009

Cajori, na to vem jed 😉 Nemůžeš někoho předělávat... to nejde, k tomu si každej musí dojít sám. On zjevně žádnej problém nemá,máš ho ty, ty jsi nespokojená, tak musíš začít u sebe 🙂

Sirell tak jsi to zmákla, to je dobře, já se bála, abys mě ráno neproklínala 😀
A ta debata strašidlácká v pohodě, kdybych nechtěla tak se o tom nebavím 😀 Zas tak úplnej strašpytel nejsem 🙂 Ale jak jsem vylezla z baráku tak jsem ho šla obejít a koukala jsem jestli neuvidím ve sněhu nějaký cizí stopy 😀 A spíš mě vyděsil pavouk, co mi seděl u postele, tak jsem ho ještě likvidovala 😀

cajori17
18. pro 2009

ja vim,ze bych ho mela opustit,ale ........,no ja mu necham chvili cas.....

holky 24.11.mam dostat ms ale uz dva tydny me silene pichaji prsa, myslite ze je to pms?

aja.83
18. pro 2009

Terci, my se taky s manžou brali kvůli hypotéce! 😀 Jak romantické 😉 ! A trochu jsem ho do toho dostrkala, to přiznávám, furt jsem to sváděla na to, že budem kupovat baráček a tak, nakonec jsme seděli v hospodě a on říká: Tak bychom se měli asi vzít...A já na to: Jasně, termíny na radnici jsou ty a ty 😀 ! Měla jsem to už zjištěný... 😅

cajori17
18. pro 2009

mate pravdu,prvni de dam do poradku sama...musim se naucit mit rada.... ten potrat mi na sebevedomi taky nepridal,od te doby si vsimam ,ze nam to neklape

sirella
18. pro 2009

terci...bylo to v pohodě 🙂 Jen teda ten ksichtík se nelepší...uvidím co udělá ta smetana...manža ju doveze tak uvidíme...už došel s řešením že s malým zajede k tchýni ,ona mu popřeje a pak ho zaveze k našim...jenže já je nechci pustit samotné aby manžu nestáhli ke slivce...tam je to hodně kritické...a jet s nima nemůžu kvůli té papuli...takže začarovaný kruh 😖
Zas mám zkažený celý den..loni byl na ně nasraný taky a sliboval že tyto Vánoce si zkazit nenecháme a už asi ztratil paměť...Já vím že je to jeho mamka a má ju rád,ale je to falešnica co protěžuje své druhé děcka a na nás si vzpomene jen když chce půjčit peníze a někdy občas na to že má taky ještě jednoho vnuka...já měla slíbeno že dojedou 26.na chvílu pak odjedou a my k nim až tak 1.víkend v lednu ....až po Vánocích...no a ještě ani nezačly a už mám po nich 😝 Ách jo...děs běs

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru