Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

venuska
20. pro 2009

Mirax...máš krásné bříško 😀 😀 😀 😀 😀 😀

venuska
20. pro 2009

Jarusenka....tak držím mooooooc palečky i s Natálkou 🙂 To by byl opravdu nejkrásnější dáreček k Vánocům. 🙂 Určitě to vyjde 🙂 Tak pak písni...budu čekat na zprávičku 🙂
Děkuji, kéž by byla rychle venku 🙂

venuska
20. pro 2009

Holky, mějte se, jdu koukat na superstar 🙂
Hezký večer všem 🙂

jarusenka
20. pro 2009

Venusko díky moc! Ozvu se.

Tak já jdu koukat na TV. 🙂

Dobrou noc!

markee
20. pro 2009

Holky taky budu vyjímečně koukat na superstar,pže fantím Chodúrovi. Šmajda se mi nelíbí kvůli vlasům ty mi přijdou odstašující jak Miraxce puse plná zubů 😀 Fakt je hroznej.
Holky mě tak šíííííleně bolí podbříšek. Od toho potratu to mám každý měsíc v období plodných dnů. Předtím mě to taky bolelo,ale ne takhle šíleně. Je to nářez ☹

aja.83
20. pro 2009

Markee, já to mám taky od potratu, děsně mě bolí při ovulce vaječník. To jsem dřív vůbec neznala!

markee
20. pro 2009

Aja,no je to fakt šílený. Mi přijde,že to mám stejné bolesti jak při MS,akorát ty jsou teda v podbříšku,pipka a plus záda-ledviny. Tohle je čiště podbřišek. Ale mazec no.
Zítra se těším k té kadeřnici,ale nevim co za barvu. Minule jsem neměla špatnou,ale nevim zda jí chci znova. 😒

revange
20. pro 2009

chichi aspon vite, kdy cekat plodny dny. Ja s timhle budu teprve zacinat, tak doufam, ze se mi telo taky nejak projevi

tercie
20. pro 2009

Holky koukáte teď na toho blba s tou Tomu, pijeme tomu 😀 Ten je děsnej... aspoň už se asi trochu naučil slova 😀

tercie
20. pro 2009

To je fakt holky, aspoň tu ovulku poznáte, jak píše rev 🙂 Nemusíte testit ani měřit, to má taky něco do sebe 🙂

markee
20. pro 2009

Tercinko,koukám na superstar a i Míša se smál a říkal: co to je 😀
Jo to je sice fajn,že to poznám,fakt je to dobře,ale kdyby to tááák nebolelo 😖

tercie
20. pro 2009

No to byl exot, jak ho museli ustřihnout 😀
Já vim no, ale musíš si říct, že všechno zlý k něčemu dobrý 😀
A co tu barvičku, jakou jsi měla ted? Já taky bych chtěla nějakou změnu, ale nejsem si jistá, ve světlých odstínech se necítím dobře, a zase moc tmavá taky bejt nechci, tak asi spíš nějakou přírodní hnědou s melírkem, tón v t=onu... ještě uvidím, jestli švagrová bude mít čas se mnou něco provést, ale na svátky už se asi nechytnu, má plno...

sirella
20. pro 2009

ahojky holky ...já zjistila až jsem došla na koníka že se dají vůbec nějak poznat plodné dny...mě dřív bolel podbřišek taky(před ZP jen občas) ale teď už to taky poznám 🙂

tercinko...jak sis zazpívala???To musela být pohodka 😵 ...já se chystám na trhy v út do Zlína tak uvidíme...ségra mi punčáček pohaněla moc...a já se tak těšila 😒

sirella
20. pro 2009

holky...vy jste tu všechny"chodůrovky"????Já si nemůžu pomoct ale asi jak jsem stará tak jsem blbá....fandím Šmajdovi 😅 Mě Chodúr nebaví...je furt stejný...Šmajda roste a je čím dál lepší...aspoň podle mne...ale je to otázka vkusu...moje favoritka vypadla...mě se hlasově strašně moc líbila Leona Šenková...teď už to beru ať vyhraje ten nebo ten tak je mi to fuk...ale zvědavá jsem jak opica 😀

tercie
20. pro 2009

Sirell já nejsem vyhraněná chodúrovka, mě nějak nesedí, sice zpívá hezky ale šmajda je větší šoumen... dneska musím uznat to ale nemá nejčistší, tročku mu hapruje intonace ale to se dá svést na nervy 🙂

No jsem zvědavá jak to dopadne... ale stejně myslím, že vyhraje Martin, je to jak chodúrománie... já jsem nějak vždycky kontra, i při první SS jsem fandila víc Vaňkový 😀
Šenková byla i moje favouška, ta holka má hlas super...

tercie
20. pro 2009

Já až teď dočetla až do konce, sirell ty opico 😀 Tak řikám našim psům, opičky moje :-d

tercie
20. pro 2009

Martin Šmajda 😀 To je joudovka ta Jandovka 😀 Ale vybruslila z toho dobře 😀

tercie
20. pro 2009

Já jsem si zapěla suprově, akorát byla děsná zima, a dejchat ten studenej vzduch při zpívání nic moc, ale bylo to jen půl hodinky tak se to dalo přežít. Zejtra jdem potrénovat k nám do kostelíka na tu půlnoční, to jsem na to taky zvědavá... normálně nás zpívá pětadvacet, ale tady budem jen dvě... 😎

sirella
20. pro 2009

já myslím že vyhraje Chodúr...a je mi to fuk...ale kdyby náhodou Miro 😉 😀 ...ale to nehrozí
Na mě je Chodúr takový jakýsi jakoby mladý starý...beru Šmajdu...Mě okouzlil mýma oblíbenýma Guns´-kama...tehdy jsem čuměla jak puk...já tehdy si zpívala s ním ...to se mi u Chodúra nestalo nikdy....Welcome to the jungle bylo nej nej nej 😀 Fakt mě pobavil 😀
A Leona měla náááádherný hlas...jí je škoda

pejsci...jsou opičky 😀 to je milé

sirella
20. pro 2009

jenom 2?????Já bych měla trému 😅

tercie
20. pro 2009

Mě se líbilo od každýho něco, ale je fakt že jsou jak mlíko a voda... každej úplně jinej, takže se nedá moc říct kdo je lepší... pěvecky chodúr ale šmajda zas umí rozparádit, je šoumen, no... Prostě každej má něco do sebe a pro mě vyhráli oba 😉 Tak, a je to 😀

tercie
20. pro 2009

Sir jo jenom dv, ale už jsme tam párkrát zpívaly, ale byly jsme nahoře na kúru, u varhan, tamodsud se to krásně nese a nevidíme dolů... takže si stačí říct že tam nikdo není, že si zpíváme pro sebe a pak se to dá... zezačátku se trošku hlásek kmlepe pak se do toho ale opřeš a je to dobrý 😉

sirella
20. pro 2009

tercinko...to jsi vystihla přesně 🙂 absolutně souhlasím...

já teď neposlala ani 1 SMS...kdyby tam byla Leona tak jo...jenže u mě je to tak že ještě dopékám cukroví a tak jsem to zazdila...no...a svět se nezbořil...když vyhraje CH tak je to zaslouženě podle zpěvu a pokud Šmajda tak je to o šoumenství a celkovém projevu...Ale bude to Chodúr...ale neva 🙂 Jsou důležitější věci....já už se těším na klídek až odjede ta obří návštěva a budem mít klídeček...a to se chystáme i na chatu...až bude zamrzlo...svařáček v chatě a bruslení 😵 😵 těším těším 🙂

sirella
20. pro 2009

máš můj obdiv..fakt...jste dobré 🙂

já do kostela nechodím(nejsme věřící) ale to zpívání je fajn...na naší svatbě jsme měli hodně dobrého zpěváka...až mě dojal 🙂

tercie
20. pro 2009

tak a je to Chodúr...

sirella
20. pro 2009

jo...a svět se nezbořil 🙂 ...já jen nakukovala ...bylo mi to fuk...ale víc se mi líbil Miro...nemyslím že by měl okouzlující vizáž ale spíš že dobře zpíval "moje" písničky...

tercie
20. pro 2009

Mě je Miro sympatickej, mě se spíš nelíbí Martin, ale když jsem viděla jeho maminku tak se tomu nedivím 😀
My chodíme taky jenom zpívat, já jsem ateista 🙂 zezačátku ta kámoška chodil,a hrát na varhany, protože jsou po rekonstrukci a potřebovaly protáhnout píšťaly, a pak mi řekla, jestli si nechci přijít zazpívat, že je tam krásná akustika, tak jsme tam párkrát zpívaly to co normálně zpíváme na sboru, a pár lidí nás slyšelo, tak nás poprosili jestli bysme nezazpívaly, tak jsme zazpívaly 😀

tercie
20. pro 2009

Já jsem dneska taky konečně upekla ty vanilkový rohlíčky 😀 Hurááááááá Bylo to z kila a vyšlo mi to na plný dva plechy, tak paráda, bude co dát na stůl, a víc péct nebudu protože bysme byli tlustý 😀

sirella
20. pro 2009

jejda terci...souhlas...mě je Martin hooodně nesympatický...přijde mi furt jako mamčin mazánek...věčně měl ty vlásky takové jakési divně honěné...až se dostal stylistkám do ruk tak začal trošku vypadat...I když o Mirovi a jeho zubech a vlasech jsem tu četla taky a taky souhlasím...jenže já ráda Rasmus a on vypadá jak jejich zpěvák ale blond(přibližně 😀 )...jenže uměl to aspoň rozbalit...Chodůr je spíš statista

tercie
20. pro 2009

To jo, ale dostat se stylistkám pod ruku, tak je ze mě taky miss 😀 Každá máme prostě jinej vkus, no, mě třeba Mirovo zuby přišly normální 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru