Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
21. pro 2009

Ahoj holky,
jsem tu jen na skok 😀 slibuji že během dne udělám tabulku 😉 já byla včera v práci a od dneška mám volno,tak jsme byli na dlouhé procházce a zítra jdeme na túru.a dárky??ty neřešíme 😀 budeme kupovat jen synovci.

sarlotta
21. pro 2009

No ahojky Kopís🙂 sem si říkala, že už budeš mít volníčko🙂
😎

aja.83
21. pro 2009

Kopísku, ty se máš 😉 ! Čoveče, kam jdete na túru v takovým sněhu! Ale zítra už má být nad nulou a obleva je tu... ☹

sarlotta
21. pro 2009

aja u nás už je +1🙂 ale včera v noci bylo -17st 😲 dneska je tam fakt příjemně, nasněženo a přitom teplo🙂 fajn.
Mohlo by ještě trošku přisněžit.

aja.83
21. pro 2009

To by teda mohlo přisněžit. A hlavně by to mohlo takhle krásně romantický vydržet na Štědrý den, ale obávám se, že bude břečka.

farmarska
21. pro 2009

ahoj holky, vůbec jsem vás nedočítala a ani dočítat nebudu, je to nad moje síly. Mám ted naprosto katastrofální období. Všechno se na mne navalilo. Ale nebudu se tu rozepisovat.
Jen chci aby jste věděly, že fyzicky jsem já i prcek v pořádku. Už máme 7,5cm a prej asi 78g. Pohlávím je to na 70%kluk, mrskal se jako divej a máme to zdokumentovaný na flešce. Tak alspon nějaké dobré zprávy 🙂
Tercinko, díky za sms ,že jsi si vzpoměla 🙂

venuska
21. pro 2009

Tak jsem vložila fotečku stromečku-rozsvíceného: kdo chcete jukněte 🙂

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

Farminko, moc gratuluji ke kontrole a nejspíš ke kloučkovi 🙂 🙂

venuska
21. pro 2009

Markét, tak to je krásný, že jsi v pořádku a máš HA. Takže to budou bujarý Vánoce 🙂
Já byla v Tescu ve čtvrtek a myslela jsem, že ani neodejdu, kolik tam bylo lidí. Teď tam pojedu ještě ve středu po kontrole něco dokoupit, tak jsem na to zvědavá.
Sofinka bude princezna v šatečkách 🙂 určitě jí budou moc slušet 🙂

murynka
21. pro 2009

kuk 😀

vendul stromeček krásný 😵 😵 hezky se vám ta hodí 😉 😉
jo to budou Vánoce 😀 😀 ale mám to začít brát až přijde MS 😅

tchýně jí koupila jedny a já ještě jedny no je to krásný a v 50%slevě 😵 😵

farmi gratuluju ke kontrole a at se vše urovná 😔 bud silná 😔

kvetinka7
21. pro 2009

Ahoj holky,
jak se tu vsechny mate?
Zadne nove miminko na obzoru? Vsichni dalsi, krome Murynky, vzorne cekaji na termin 😀

kopa
autor
21. pro 2009

Venusko já jsem asi slepá 😅 ale kde máš ten stromeček?

kopa
autor
21. pro 2009

jojo holky,užívám si volníčka 😀 😀 😀 a dopřáváme si samé pochoutky 😀
ted jdu na tu tabulku 😉

Paaji a Maab je mi líto že MS došla 😔 😔 😔 ale snad je to poslední v tomto roce a v roce 2010 budou // 😵

kopa
autor
21. pro 2009

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie................. chlapeček Filípek
Amynka 39tt.................................................................................čeká chlapečka
Venuska 39tt ...............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 36tt..................23.12.poradna..............................................čeká holčičku.............Emu
Květinka 36tt...............................................................................čeká chlapečka
Mirax 34tt............22.12.riziková poradna.........................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 33tt.......................7.1.poradna...........................................Lukášek/Magdalénka
Wergina 33tt...............................................................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 29tt.........7.1.KO............................................................čeká holčičku...........Lucinku
Aronek 28tt.................................................................................čeká chlapečka.........Honzíka
Mabe 27tt......................... 16.12KO- v pořádku 14.1.KO..................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 24tt................................................................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 24tt..................................,.......18.1KO+test cukrovka..........čeká chlapečka........Lukášek
Flair 16tt.........................................21.12.KO.................................čeká holčičku
Farmarska 14tt.......................
Sarlotta 8tt............................22.12.utz.....22.1.KOcukr
Hanana 8tt
Eliss.ka 36DC
Nicollka 31DC
Mari 31DC
Maendy 30DC
Aja.83 15DC
Zlababa 14DC
Maarrtina 14DC
Katyna 11DC
Markee 11DC
Ikopretinka 10DC
Kopa 7DC
Sirella 6DC
Paaja 3DC
M.aa.b 1DC
If.v nehlídá si DC

murynka
21. pro 2009

kopi asi to smazali admini 😠 mě také 😠

kopa
autor
21. pro 2009

no jo admini....to nemá cenu ani komentovat!!!!
nedopřejí nám ani hezké fotečky 🤐 🤐 🤐 🤐 bych chtěla vidět jejich albíčka 😀 🙄 😠

kopa
autor
21. pro 2009

asi už taky dneska ozdobím stromeček 🙂

sarlotta
21. pro 2009

Farmísku, drž se. Prcek je šikulka, krásně roste, kdybys to video stáhla na youtube-bysme mrkly🙂)) 😎
Blahopřeju ke kontrole a ty ostatní bolístky foukám. 😔

mirax
21. pro 2009

ahooj ženy 🙂

teda sarlot, to je něco, ještě pro mě vegetariána 😀 ...živej řízek! 😕 😕 😲 😲 taky si tu elektriku v kapřím plátkupamatuju z dětství 😀

farmísku, gratulace k mimískovi a týdny letí!!!..už máš krásných 14 🙂
Doufám, že jste to s tatínkem nějak vyřídili, asi to nebude jednoché teď kolem Vánoc, v nejhorším, a´t ho opravdu někam umístí, kde dostane léky, aby netrpěl...
Drž se, máš to teď opravdu náročné 😔 ☹

holky, co vám ti administrátoři pořád mažou?!...to v albu musí být jen fota čistě souvesející s těhu či dětmi?..????

ahoj kvetinko! taky se už blížíš k termínu! Pane jo, strašně nám to uteklo! ...Někdy mě bere nostalgie, ž ej to mé poslední těhotenství a někdy si říkám, ž ejsem ráda, že dvě bohatě stačí 😀 😀 , že jsem si to užila dost 😀

kopa
autor
21. pro 2009

Ahoj Mirax 🙂
jojo mažou holkám fotečky,zajímavé je že když jsme tam fretky tak mi je nesmázli 😀 😀 😀 Já jsem tedko dozdobila stromek 😀 byla to fuška.

Farmíku moc nedočítám,ale četla jsem že mimčo krásně roste 😵 a že ho máš na tom Usb 😵 😵 😵 tak na něj určitě stále koukáš vid?? 😀 😀 😀 😲 Hele a chlapeček ju? 😀

venuska
21. pro 2009

Kopíku, opravdu to smazali admini ☹ zmetkové.
Mirax: ano, jinak ti to smažou, ach jo.

venuska
21. pro 2009

Kopíku, takže už máš taky ozdobený stromeček?
Já ho jdu dát ještě jednou do alba, tak jukněte.... 🙂

murynka
21. pro 2009

já ho dala na střechu a je klid 😀 😀

venuska
21. pro 2009
venuska
21. pro 2009

Markét, já střechu nemám, takže musím sem, a ať si ho hold smažou zvonu, když je to baví.

murynka
21. pro 2009

mirax stromeček tam mít můžeš ale musí u toho být miminko nebo jako rodina 😉

venuska
21. pro 2009

Markét, taky kouknu ve středu na nějaké hadříky v tescu na Natálku 🙂 Koukala jsem, že tam mají velké slevy 🙂

murynka
21. pro 2009

jo mají ale dost byli vybraný 😒

murynka
21. pro 2009

ale nakupila jsme tam dneska kosmetické balíčky všechny ve slevě 50% 😵 😵

mirax
21. pro 2009

kopi..už máte stromeček? 🙂 my zdobíme večer před Štědrým dnem...jsem zvědavá, jak bude letos Tobík čubrnět 😉

Holky, já tak zuřííím..Tobi už spí a vedle kterén soused právě teď musel začít vrtat do zdi, buší kladivem..já někdy ty sousedy fakt nechápu!!!
Už jsem měla nakročíno, že tam jdu zaklepat a přestal..., ale už to tak bylo 3x...ještě jednou a vážně jdu! Tobík s enaštěstí zatím nevzbudil..., když byl menší tak se toho hrozně bál. Proč to ale musí dělat v půl osmé večer!!De..il!

Bydlíme v novostavbě, ale je tady slyšet každý prd!..Nad náma bydlí v garsóně dva, co každý ráno a večer skladájí gauč a šoupou nábytkem a přestavují celý pokoj nanovo a dupou jak sloni..vedle tenhle vrtač, už taky vrtá asi půl roku, dalšímu řve telka...jinej soused vedle byl zase nějaký psychouš, měl kočky, moc se o ně nestaral..smrděla celá chodba, lítaly nám po balkóně..Já vážně uvažuju, že se budeme stěhovat. nějaká hezká řadovka, to by byl můj sen..jen ať mi už každý večer v půl jedenácté nešoupe nad hlavou gauč...nebo živá kapela! 🙄 ..

mirax
21. pro 2009

venusko..sem to stihla 😉 , krásný vánoční stromeček 😉 🙂 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru