Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

cajori17
22. pro 2009

Holky nebudete tomu verit,ale od te doby co jsme se s pritelem tak pohadali,tak je upne jiny.....Jak sel v patek ven,tak od soboty je jak vyměněný.....uklízí,chodí do obchodu,prostě sto a jedna....Vcera jsem cely den nebyla doma,byla jsem s rodici navstivit teticku v Prerove......Prijela jsem domu a vsude bylo uklizeno, pradlo povesene,nachystana vecere.............proste je upne jiny,,,jsem zvedava,jak dlouho to takhle vydrzi

kvetinka7
22. pro 2009

Ahoj holky,
Jarusenko, to je tedy bomba! skvela zpravicka! prekvapko!
uplne jsi se osidila o tehotenske nevolnosti 😉

Mirax, ano..jeste par tydnu ..a je to tu .. mozna i driv..rikam si,vydrzet to do ledna a pak uz to je jedno 😀
Ty stahy ti uz povolily? Je ti lepe? 🙂
Nase miminko jeste nema jmeno 😖 .. tedy nejaka se rysuji,ale z zadnych nejsme utrzeni.

cajori17
22. pro 2009

aji Ahoj

aronek
22. pro 2009

ahoj, cajori, koukám, že u vás došlo k nápravě, to je supr 😀

cajori17
22. pro 2009

jsem taky rada,ze se konecne chytl za hlavu a zacal o sobe trochu premyslet.... 🙂

cajori17
22. pro 2009

aronek zapomela jsem te pozdravit tak tedy ahoj

cajori17
22. pro 2009

co delate holky??,ja bych mela dnes uklizet,sice se mi nechce ,ale musim

aronek
22. pro 2009

cajori, nezapoměla, já teď přišla 😀 A jak vycházíš s jeho rodinou?

cajori17
22. pro 2009

Docela dobre....Asi tak,ze proti sobe nic nemame,nehadame se,ale nemam si snima co povidat.....A na jeho mamce mi vadi,ze pritele rozmazlovala a udelala z nej toho cloveka,kteryho jsem vam popisovala.....Nedivim se , ze u rodicu bydlel do svych 30 let,kdyz tam nemusel nic delat

cajori17
22. pro 2009

a s jeho sourozenci,taky nevychazim....Ma 3 bratry,jeden je v pohode a ti dva jsou hruza

aronek
22. pro 2009

Já většinou znám rómy od nás a tam s nimi nejsou moc problémy, jen když jejich víc z jedné skupiny, tak se spojí proti těm druhým a jsou dost hluční. Ale na ZŠ jsem chodila s několika a byli v pohodě, to spíše učitelé na ně divně koukali. Ale můj brácha žije u maminky pořád, nic mu tam nechybí, tak co by hledal a to mu bude 33 😉

aronek
22. pro 2009

Takže je to všude stejné a na barvě nezáleží 😀

cajori17
22. pro 2009

jasne,ja jsem taky polo romka.... Maminka je bila a tatka byl rom...bohuzel nebyl moc hodny......

cajori17
22. pro 2009

holky vite ,ze umrela herecka Brittany Murphy???nevim,jestli ji znate

kvetinka7
22. pro 2009

Holky, v Tescu jsou nejake slevy na detske obleceni? Ja tam byla o vikendu a nic tam nebylo..jen slevy na "vanocni santaklausovske oblecky"na miminko..a ted tu Mury pise, ze je to uz rozebrany.. 😠

cajori17
22. pro 2009

stavim se pozdeji pa

aronek
22. pro 2009

cajori, fakt to není o původu 😉 Teta vychovávala adoptovaného Róma, v šestnácti utekl k rodině, ale nakonec se vrátil, vzal si bílou ženu a žije normálně. Prostě je to o výchově a člověku 😉
Včera jsem to o ní četla ☹

cajori17
22. pro 2009

aronek mas uplnou pravdu,to je moje rec....jsem zas tu,myslela jsem ,ze pritel uz vstal,ale porad jeste spi

aronek
22. pro 2009

Tak to můj přítel je od rána v práci ☹ a zítra jde na dvanáctku 😢 Ale pak už snad budeme chvilku spolu 😉

cajori17
22. pro 2009

chudák,to mu nezavidim,my jsme byli naposled v patek a ted mame volno az do 4.1.
ale ja se na svatky ani netesim,protoze jsem smutna.......premyslim nad tim,ze uz tu s nami mohl byt prcek,asi tak trimesicni.....ale nebudu na to radeji zas myslet

aronek
22. pro 2009

cajori, tak to my jdem do práce i mezi vánocemi. Ale taky na ně nedávno padlo to, že jsem tu mohla být s malou princeznou ☹ No takhle k nám v březnu přijede malý princ 😉 Ale smutné vzpomínky máme všechny 😖

cajori17
22. pro 2009

aaronek...nemas nejaky recept na rychle nepecene cukrovi?

aronek
22. pro 2009

cajori, co kokosové koule?
Oloupeš spařené mandle, smícháš salko a kokosem (hustá hmota), tou hmotou obalíš mandli (taková kulička - podle velikosti mandlí) a obalíš to v kokosu a je hotovo 😉

cajori17
22. pro 2009

jednoduche.Dik a s kokosem nic nemam...a pak se musi nechat v lednici,ze??

aronek
22. pro 2009

nebo to dej chvilku za okno 😉

cajori17
22. pro 2009

Holčiny,stavim se odpoledne....je mi hrozna zima,jdu se pritulit k pritelovi do pelisku.....

cajori17
22. pro 2009

dik za rady aronku,zatim pa a preju pekne a pohodove dopoledne

pe.martina
22. pro 2009

Ahojda holky,
jdu vás jen pozdravit a mažu uklízet celý baráček, to bude fuška 😒 přijdu nakouknout 😀

cajori ........... jsem ráda, že už je přítel lepší, držím palce

Nestihla jsem dočíst, tak se kouknu později co je u vás holky nového 😅

katyna6
22. pro 2009

Ahoj holky,taky jen nakukuji,za chvilku jdu do práce.

jarusenko-krásná,nádherná zprávička a myslím,že lepší dáreček ti Ježulda ani nemohl donést?! 😉 Moc gratuluji a jsem zvědavá,co na to bude říkat přítel/manžel,až mu to pod stromečkem oznámíš? 😵

cajori-to je dobře,že jste si to vyjasnili a vyříkali a Vánoce už budete mít klidnější!

sarlotta
22. pro 2009

Ahojík holčinky
Tak jsem zpět z kontroly. Máme 1cm srdíčko tluče krásně, dělal mi i průtoky-ok Mám fotečku i dvd s zvukem srdíčka)) Je to zatím taková šmouha, ale doc říkal, že má všechno co má mít))) 😎 😎 😎 😎 😎 😎

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru