Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

hanana
18. únor 2010

Paji preji hodne pevne nervy na manzilka 😉
Aji tak to zni ale celkem pozitivne, manza ma spermo ok, ty mas foliky tak drzim palecky 😵
Martinka tyjo mala uz je pekne velika co ?

Jinak u nas kontrola taky ok, mimco roste tak jak ma, plod vody taky dostatek akorat mi nemohla rict co to bude protoze mimco se neukazalo tak snad priste , jdu za 5 tydnu ale jeste nemam datum 😵

sarlotta
18. únor 2010

Hanana super🙂 blahopřeju 😎

aja.83
18. únor 2010

Paajinko, tak to je mi líto ☹.Taky ti přeji pevné nervy a snad to s manžílkem nějak v klidu vyřešíte 😉
Hanana - gratuluju ke kontrole a snad se mimi ukáže příště! 😉

jarusenka
18. únor 2010

Ahojky!

Jů to jsou krásné zprávičky! Kopi i Sirellka jsou těhulky! Tak holky, tentokrát to bude až do konce, to vám zaručuju. 🙂 Mějte se krásně. 🙂

martinkal
18. únor 2010

Aji já taky byla na laparoskopii na Homolce a zjistili, že vejcovody průchodné jsou, ale místo aby šel tlak k nim, šel nazpátek 😒 , to se mohl potom manža snažit, když místo tam šly spermoně zpátky 😀 . No profoukli to při té laparce a hned další měsíc jsem byla těhu, takže jdi co nejříve a neboj vůbec to nebolí a mám jen jeden steh v pupíku 😉 🙂

Pájí chápu tě jak se cítíš, chlapi mají na všechno dost času a asi někteří vůbec nechápou ženskou touhu po dítěti, a jak je pro ně každý měsíc dlouhý viď? Dej mu nůž na krk 😀 , pracovat může potom 😀

Hani mimi vás napíná co? A co by sis víc přála? 🙂

aja.83
18. únor 2010

Martinko, díky za info 😉

hanana
18. únor 2010

sarlotko diky moc 😵, uz jsem panikarila, ty jsi pslala ze uz citis pohyby a ja myslim ze krome strev jeste nic 😵

martinko me je to jedno protoze mam kluka tak bych brala holcicku, ale diky tomu ze to mimco o ktere jsme prisli byl kluk, tak se o nej citim okradena takze pokud to dotahnu do stastneho konce tak je mi to jedno 😀

tercie
18. únor 2010

Ahoj holky, tak jsem se konečně dohrabala, a jdu dočíst jak jste dopadly na kontrolách 🙂

tercie
18. únor 2010

Jéééé paráda, všechny jste mi udělaly velikou radost,moc gratuluju a ať je to tak i dál 😉 Nebudu se rozepisovat ke každý zvlášť, beztak bych psala to samý 😀

Paaji s manžou to nějak vyřeš, ale ze svojí zkušenosti vím, že dokud mají hlavu v práci nebo na stavbě, tak s nima stejně nehnem...ještě ti vyčte, že to dělá pro vás, vydělává a staví, abyste byli spokojení a tobě se nezavděčí...úplně to slyším, u nás to bylo o samý. A já z toho vyšla tak, že nemám co jinýho na práci a akorát prudím... Tak pevný nervy a ať to není k horšímu 😉

Wergi ještě nechoď rodit, já jsem po tobě 6tá v pořadí a mě se teda ještě nechce,klidně ještě budu těhulka 😀
Ty jo pěkně se nám ten seznam krátí...
Včera jsme byli u známých a ti mají měsíčního chlapečka, tak mi ho hned vrzli do náruče, no pomalu jsem nevěděla co s ním...doufám,že až budu držet vlastní, bude to jiný 😀

ee.liska
18. únor 2010

gratuluju ke kontrolám 🙂
paaji, to jsou chlapy 😠
terci ale už se ti to taky blíží 😀

tercie
18. únor 2010

Eli jen ať tam pěkně ještě je, páč nevim co si s nim pak počnu 😀

markee
18. únor 2010

Ahojky,tak to jsou krásné zprávy holky-co jste byli na kontrolách. Jen tak dál.
Já byla ráno u kadeřnice,vrátila jsem se kolem jedenácté. Manža vařil a já si dodělala práci co jsem měla už dva dny rozdělanou. Po obědě jsem si šla lehnout,ale fakt jen lehnout-spát se mi moc nechtěla,ale malá by mě ani nenechala. Pak jsem dojela k našim pro lyže po nás takové ty první červené s medvíckem. Malou jsem do nich navlíkla a pak teprva jsem zjistila,že tam chybí řemínky na přivázání špiček bot,měla to chudák jen okolo kotníků a vůbec jí to tím pádem nešlo. Takže jsem se šli klouzat aspoň po sněhové klouzajdě na pytli. Jen chvíli,pže jak to taje,tak jsme hned mokrý.

markee
18. únor 2010

Tak jsem vyšpízovala,že wergina má nepravidelné a bolestivé kontra a ve sprše nepřestali. Já mám na únorovkách kamarádku od nás-chodili jsme s dětma společně na plavčo-dnes má ona TP.tak jsem načouhla a po páté hodině to tam wergina psala,tak třeba mimi bude už dnes 😀

aronek
18. únor 2010

Ahoj, tak poradna jen z rychlíku, doktor spěchal ☹ Vzal mi to na toho streptokoka a další kontrola za čtrnáct dní. Naštěstí má doktor dovolenou, takže jdu do nemocnice, tak snad bude čas se i poptat. Jinak hlavička dole a prý se otvírám přiměřeně, to tedy netuším co je. Při odchodu mi ještě řekl, že kdyby mi rupla voda, tak nemám čekat těch čtrnáct dní to by mně fakt nenapadlo
😀

markee
18. únor 2010

Aronek,tak to je doktor vtipálek teda.
Ale řekni mi,proč jako u něj KO až za 14dní,když se od 36tt chodí po týdnu. To je nějakej divnej. Ještěže jdeš do nemocnice,tam jdi i příště na doktora kašli.

aronek
18. únor 2010

markee, ten doktor má tolik pacientek, že nestíhá 😠 Dnes ještě seřval sestru, že má končit ve čtyři a my tam byly ještě tři, tak mu řekla, že přece nevyhodí matky, že se tam narvalo hodně preventivek 😖 Uvidím, jak dopadnu v nemocnici, třeba mi řeknou abych chodila už k nim 😉

markee
18. únor 2010

Aronek,to by bylo lepší,,pže fakt tě maj teď monitorovat co týden-takže být tebou,tak tam rovnou zůstanu 😉

murynka
18. únor 2010

ahojky

jéé tady se rodíííííííííí 😵 😵 😵 😵 wergi přeji at je to rychlé a pokud možno nejmín bolestivé 😎 myslím na tebe!!

tercí jasně že tvoje miminko je něco jiného 😵 😵 než chovat cizí!!!počkej za pár týdnů to poznáš!!! 😎

aronek ty jo blížíš se do finále co 😀 😎 😵

kopi co ty těhulko jedna??? 😎

a co ostatní já nestáháááááááámmmmmmmmmmmm 😀 😝

aronek
18. únor 2010

markee, hlavně první monitor budu mít ve 39tt a to ještě ani nebudu znát ani výsledky toho stěru na streptokoka co mi dělal dnes 😠

kerrie
18. únor 2010

Ahoj kočky 🙂
Manža hlídá Emičku, tak jsem si s váma přišla dát kafíčko 😉 Jůůů. Wergi..........tak držím palce, ať už dnes porodíte. Úplně jsem si vzpomněla, jak jsem tu taky rodila v přímém přenosu 😀 😀
Aronku.........no ještěže Tě pan doktor takhle poučil, viď? 😀 😀 😀

markee
18. únor 2010

Aronku,tak to je střelec teda. No já nevim,ale tady co vím,tak všichni dělaj monitory nebo na ně posílaj maminky od 36tt. A ten stěr mi dělal určo dřív než v 37tt. Nojo každý doktor asi jiný.

kerrie
18. únor 2010

Jinak posílám velký pozdrav Farmince................pořád na Tebe myslím 😔

aronek
18. únor 2010

markee, mně fakt přijde, že nestíhá, však doteď jsem chdila po 5tt 😠

martinkal
18. únor 2010

Aronku ty máš divnýho doktora 😒

Monitoroval alespoň mimču srdíčko? Od 36tt se to dělá každý týden. To naše dr. je suprová, dneska jsem u ní byla 45 minut, povídaly jsme si, ona je ve 26tt, říkala, že má tříselnou kýlu, a neví jak to teď v těhu řešit ☹

Natáčela mi srdíčko mimča, kontrolovala moč, tlak, dělala mi vaginální UZ, jestli se neotevírám a pak ještě normální UZ přes bříško, měřila malou a vážila, kontrolovala kde je pupečník a jestli jím prochází správně krev.
HOLKY A TO DĚLÁ PŘI KAŽDÉ KONTROLE 🙂

A dělá to každé mamině. Holky a takhle by to mělo být ne? 😉

murynka
18. únor 2010

marti ty joo pěkný odhad váhy ale neboj může mít mín 😉 😎 máš to fakt za pár 😀 😀

mělo by to tak být ale nevím já ve 36tt porodila 😅 😅

martinkal
18. únor 2010

Mury já vím dr. říkala, že nejvíc může mít o 400g méně, ale i tak by už teď měla 3,6 kg a vlastně každý týden přibírá cca 300g 😀

A co ty a malá? Spinká v noci? A čím jí krmíš, že tak krásně roste?

murynka
18. únor 2010

marti tak holt budeš mít velkou holku 😀 😀
naše má ve 3 měsících 4,70 😀 😀

malá je zlatíčko už výská nahlas řve smíchy no je to sranda 😵 krmím bebou HA,v noci se budí jednou na jídlo kolem 3,4 hod 🙂

kerrie
18. únor 2010

Já stihla jen 1 monitor v 37tt a pak jsem porodila, ale ty stěry kvůli streptokokovi jsem měla už hotový......udělala mi je radši v 35tt, páč už jsem se trošku otvírala, tak abysme to měli hotový.........aronku, ten doktor Tě fakt bere hákem........... 😕 ale neboj, v tý nemocnici se Ti určitě pověnujou 🙂

tercie
18. únor 2010

Jsem si jen na chvilku odskočila převlíct peřiny, a vy jste se tu zatím pěkně rozpovídaly 😀

aronek
18. únor 2010

Martinkal, právě že nic nedělal, jen když jsem ze zeptala, jestli má hlavu dole, tak řekl, že se tedy koukne, otázka vteřiny a řek jo je dole a jděte se obléct. Sestra mi dělala moč, tlak a vážila. Takže žádné srdíčko či něco podobného 😠

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru