Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
3. bře 2010

jak chceš Mury, ale stejně budete za chvilku dávat mrkvičku a je zbytečné aby si zvykala na jídlo z flašky 😉

u nás bylo jídlo teda boj, do 8mi měs sme jen kojili, pže nic jiného nechtěl 😖 všecko plul. Musela jsem míchat mrkvičku s MM, no mazec. Sofi bude určitě lepší jedlík 😉

aja.83
3. bře 2010

Jůů, holky, vy jste tu takový zkušený všechny, to já za váma budu taky chodit pro rady 😕 , až budu mít jednou miminečko 🙂

aja.83
3. bře 2010

A sarlottka je taková čarodějka? 😲

aja.83
3. bře 2010

Tak kde jste kdo??? 😲 Že bych taky začla trpět samomluvou 🙄

aja.83
3. bře 2010

No tak asi jo 😨 ...Tak vám mezitím napíšu, že jak se mi minulý týden zdálo o těch hovnech, tak jsem si fakt vsadila Sportku 😉 ...No a vyhrála jsem celých 92kč 😀 😀 😀 ! Tak dnes si naordinuju ještě trochu odvážnější sen 😝 a uvidíme, kolik vyhraju 😀 😀 😀

aja.83
3. bře 2010

A dost! 😝 😝 😝 Jdu na oběd! 😀

mirax
3. bře 2010

Zdravíííím všechny!

Nějak jsme teď nestíhala...tak co zde nového? Vše v pořádku? 🙂 🙂 🙂
jdu vás trochu zkontrolovat 🙂

U nás vše celkem ok, jen v noci Bětule bojuje s bříškem a trochuji trápí reflux (nakonec ty hlůeny nesjou rýma, ale hlen, který vzniká v nosohltanu, jak ji dráždí žaludeční obsah..)..snad z toho brzy vyroste a já se konečně pořádně vyspím!

tercie
3. bře 2010

Kuk holky,tak jsem se tak začetla...a teď jsem se vzbudila 😀

sarlotta
3. bře 2010

Ahojík Aja🙂 já už jsme po O, sem měla hlad 😲 😀

Mirax ach joo, to mě mrzí, už aby měla aspoň 4měs, co🙂

handm
3. bře 2010

Dobré poledne holky!!
Tak jsem dočetla ty včerejší přestřelky FArmi a Terci, jsem ráda, že je tu veselo 🙂

JInak u mě nic nového!🙂 Jen mě dneska popichuje v bříše, na levé straně, ale ne v podbřišku.. tak si tam asi bobista dělá prostor, či co.. Zítra jdu na ten UTZ, tak to DR řeknu. A taky mám výtok hrozný, ale to už snad od začátku, prý je to normálni - nezapáchá, jen občas už mi přijde hrudkovatý, tak to taky ještě znovu zkonzultuju.. i když už jsem to DR taky říkala a stěry byly ok..

Mirax, snad bude Bětulka brzy ok!!
Šarlotko, ještě že tady máme ke komu chodit na rady!
Ajiii, snažilkujete se?!🙂 už chci jít nakupovat!!🙂🙂🙂
A Marti, Lucinka ví, že ještě bdue zima.. takže čeká týden na úplné jaro 😀😀:-😀

sarlotta
3. bře 2010

tercii co to čteš? hajaju ? já tak čtu jednu knížku... je to napínavé, ale večer mi nad tím normal spadne hlava.... 😲 😀

sarlotta
3. bře 2010

Hand mě taky dost bolelo břicho na levé straně kolem 13tt a byly to vazy co drží dělohu, sem si to přestala ochytávat a za týden se to uklidnilo🙂

tercie
3. bře 2010

Jsem byla honem dočíst abych byla v obraze...a teď nějak nevím, na co jsem chtěla reagovat...😀 No napíšu pak,když si vzpomenu 😀

Šarlot čtu předlohu k Sexu ve městě, ale ono je to v podstatě jedno,dám stránku, dvě a chrním 😀

handm
3. bře 2010

šarlot, jojo, ja si taky myslim, že to snad nic není 🙂 navíc mám zakloněnou dělohu, tak buh ví, co se tam děje...
😀😀😀
ale bobistovi věřím, tak mě snad nezklame!!
dííky

sarlotta
3. bře 2010

handm bobista je šampion🙂 zítra držím palušky🙂 a užij si to. 😉

handm
3. bře 2010

díky šarlotko 🙂 ještě přežít den, jdu až v 18,30 😝

tercie
3. bře 2010

Holky co vaříte, já mám hlad a musím si jít něco udělat...

Handm jsem koukala jestli jsem něco neprošvihla, a ty jdeš až zítra...taky držím palce, neboj,všechno je OK 😉

handm
3. bře 2010

terci, kdepak, neprošvihla 🙂 ještě musím vydržet.. 😀 díííky!!! ale taky mám hlad za chvilku si taky jdu něco vyrobit 🙂
pracuju dneska z domova...

tercie
3. bře 2010

Tak jsem objevila bramborový noky... rozmrazím kousek kuřecího,mám tu smetanu,tak asi spáchám nějakou omajdu se sýrem na to a hotovka... akorát nevím co manža, jestli to bude chtít jíst, on týhle kuchyni příliš neholduje...no kdyžtak večer něco vymyslím, než přijede z práce...

mirax
3. bře 2010

šarlot..to ti povim, skoro počítám dny, až jí budou tři měsíce 😉 a skončí to nadýmání. Dnes přes den chrupe jak Růženka 🙂

já dnes dělal Tobíkovi a sobě koprovku 🙂 a teď jsem ještě mlsala...já mám pořád hroznouchuť na sladkosti..to je tím kojením 😉

murynko..tý jo, už máte opravdu čas příkrmů..
Já začala Tobíkovi dávat kaši večer v šesti měsících, protože s emi tak ymoc často budil v noci na kojení...nejdřív si dal jen pár lžiček, časem mu zachutnala, ale do 14ti dnů začal spát celou noc bez probuzení...tak putoval do svého nového pokojíčku 🙂 😀

Dnes jsem vážila Bětuli, má 4,5 kg ve 4 týdnech...je to můj malý špekounek 😀

aja.83
3. bře 2010

Ahoj handm, jasně že snažílkujeme 😉 ! Já už chci taky nakupovat...No a když to u nás nevyjde, tak holt půjdu nakupovat věcičky na mimíska s tebou a já si koupím třeba něco na sebe 😉 ...No a ty mi potom můžeš nějaké věcičky na mímo půjčit...To by šlo, ne? 😀 😀 😀

aja.83
3. bře 2010

Holky, včera byl můj manža roztomilej 😵 ...Si takhle usínáme a on začal mluvit o tom, co když zase dostanu MS a v čem je teda pořád problém a co teď budeme dělat... 😅 Tak mu povídám, že nebudeme dělat nic, jen se prostě milovat 😵 a že si myslím, že problém není nikde, jen to prostě chce ještě trochu času! 😵 Jsem na sebe koukala, nikdy bych nevěřila, že tohle jednou řeknu, zrovna já 😀 ! No a ejhle, je to tady 😀 😀 😀 . Už bylo na čase! 😵

aja.83
3. bře 2010

Holky, neštvěte mě!!! 😠 Já sem vlezu a zas mám samomluvu, přitom před chvílí to tady žilo 😒 😀

handm
3. bře 2010

Ahoj Aji, ja obědvala 😀😀😀
nebooj, samomluvou tu trpíme občas všichni 🙂 Super, že to takhle hezky bereš, je to skvělý, to se určitě povede. Musím říct, že nám se vlastně povedlo tak AŽ když jsem nějak vypnula a neřešila to..🙂
a nakupování dáme tak jako tak 🙂

aronek
3. bře 2010

taky jsem obědvala, tak jsem se přepapala a jdu se natáhnout, nějak mně všechno bolí 😝

aja.83
3. bře 2010

Tak jo, handm, určitě ty nákupy musíme domluvit! Tak dej vědět, až budeš mít čásek! 😉

ee.liska
3. bře 2010

já jsem si akorát dodělala podink s jahodama 😎
aji to máš super názor, přesně toto jsem si řekla po 9 měsících a ono to vyšlo 😀
mirax, chudinka malá, snad bude brzo líp 🙂
handm určitě bude všechno v pořádku 😵

kopa
autor
3. bře 2010

Ahoj holky,já měla lítání po doktorech a ještě jsem se stavovala v práci 😒

Tak u obvodní jsem dopadla takto:
měla jsem trošku vyšší sedimentaci,ale měla jsem špatnou moč 😅 myslím,že říkala,že mám bílkovinu v moči a že normální je hladina 20 a já mám 28.Takže mi řekla,že to je spíš tím těhotenstvím a že to vypadá,že to budu mít celou dobu těhu 😖 Takže se mě zeptala,kdy jdu na gyndu,tak jsem řekla,že ve středu a ona povídala,at se domluvím na gyndě aby mě nechali na PN,že dneska je prý normální,že těhotná ženská je doma od počátku.A k ní půjdu ve čtvrtek jí říct co a jak.No už vidím na gyndě jak mi dají PN 😅 😅 😅

Jinak jsem si byla pro ty prášky na tu štítku,takže budu brát Letrox 50 jen půl tabletky denně,tak aspon že tak 😅 Snad to mímu neublíží.

Jinak jsem se stavovala v práci podepsat ještě nákej ten papír kvůli nemocenské a kolegyně co semnou sedí,se teda moc semnou nebaví 😅 😅 že jako je tam moc práce,že to nemůže dělat a at se co nejdřív vyjádřím,jestli budu doma nebo ne,že chtějí dát inzerát 😅 🙄
Tak potom co jsem tam byla a prohodila s ní asi 3 věty,se mi tam moc nechce vracet,tak se budu modlit aby mi tu PN dali ☹ 😔

tercie
3. bře 2010

Já právě taky obědvám, a jdu dočíst a pak se musím vyparavit na poštu poslat žádost o mateřskou,od zítra ofiko nastupuju 🙂

tercie
3. bře 2010

Kopi já nevidím problém v tom,že by ti nechtěli PN dát... A šiško, ty prášky na štítku budeš brát právě proto,aby bylo mimčo v pořádku, chápeš? 😉
To víš, chápu že kolegyně nebyla nadšená, ale to bys ty taky nebyla kdyby ti ze dne na den řekla že už nepřijde...no ale cose dá dělat,ty už nezodpovídáš jen za sebe a to ať si všechny kolegyně světa trhnou protézou, žejo 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru