Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

flair
13. bře 2010

Dobré ranko 🙂
Mari, gratuluju, tetko 😵
Farmiiiiiiiiiiiiiiiiii, vy jste ďáblíci oba s manžou 😀 Myslím, že to bude ok, tělo si opravdu řekne 😉 Ale fakt super, že se k tomu manža postavil takto,je to moc krásné 😵 😵 😵
Jinak my po obídku razíme do Brna na ten dětský veletrh, tak jsem zvědavá. Máme dilema mezi dvěma kočárkama a chceme to rozlousknout 😝 🙂

mari111
13. bře 2010

jé ja chci taky do brna na veletrh a rovnou bych si skákla za ségrou do porodky 😉 mezi jakýma se rozhodujete Flair?

wlladka
13. bře 2010

Ahojky. Tak koukám, konečně jedno miminko na světě. 😵 😵 Mari, gratuluji k neteřince Sofince. 😉

Řešíte kočárky? Já už taky trochu pokukovala po netu, ale nic moc. Když se mi zamlouvá podvozek, nelíbí se mi korbička, nebo má na nic kolečka. Nedovedu si představit, jezdit třeba tuto zimu na maličkých golfkových kolečkách. Já chci pořádná nafukovací kola. 🤐

petroska
13. bře 2010

ahoj holky tak se do albíčka hodila pár foteček z brněnského veletrhu.kdyžtak kukněte nebo tam rovnou zajedte.fakt si vyberete a dávají rovnou 1000-2000 slevy na kočárky při rezervaci na místě.já už mám jednoznačně vybráno jen si netroufám nakupovat dopředu.jen sem si koupila krásnou bílou čepičku do porodnice a nějaký bodíčka.jinak si zatím sním co si pak koupím když tentokrát vše bude ok.jinak ELI to není z boulu z vychodu,je to boul otrokovice 🙂 .užijte si krásný víkend

mari111
13. bře 2010

no petrosko, pěknej ten modrej a takovou postýlku ale s žirafkou mám ja už dávno vybranou 😉 škoda že to mam tak daleko do brna,bych jela hned na kukaňu

mari111
13. bře 2010

wladko dík za gratulku,pořád na ni koukam,na foto co mi poslala segra, na neteřinku moji 😀

mari111
13. bře 2010

hele holky a nevíte jestli nebude ten veletrh aj v praze? to mám blíž

flair
13. bře 2010

Mari, zvažujeme Peg Perego GT3 nebo Mutsy 4Rider lightweight Next. Nějak máme zavařenou hlavu 😕 Tak to chceme v tom Brně rozlousknout 😉 Za chvíli vyrážíme🙂

mari111
13. bře 2010

no jo teď koukam na netu že už byl od 5 do 8.3 kakra 😠

mari111
13. bře 2010

Flair no tak to musíte okouknou a až si ho ohmatáš tak se rozhodneš, mne se víc líbi ten peg perego ale je to jen muj nazor,že 😉

mari111
13. bře 2010

no a ještě sem našla že v praze letňanech bude nějakej od 18. do 21. 3.

mari111
13. bře 2010

ale to bude jen detske hřište nebo co,hm tak zase nic,ja bych taky chtěla někam skouknout víc kočárku na vlastní oči, na tom netu to není ono když si to člověk neohmatá

mari111
13. bře 2010

no jo,taky si občas pokecám sama se sebou ☹

aronek
13. bře 2010

koukám, že nikdo, co děláte, když je tak hnusně?

mabe
13. bře 2010

ahoj aronku, jak je holka?

aronek
13. bře 2010

mabe, pokud nevyleze o víkendu, tak jdu v pondělí nastoupit do nemocnice, mám vysoký tlak 😖 Ale jinak mi je fajn, žádný příznak blížícího se porodu ☹

mabe
13. bře 2010

aronku, ja dneska v noci taky v poho, zatim to nevypada. ale ja chci pockat aspon do uterka na ko, tedka jsem nachlazena, tak se chci z toho dostat co nejvic.

maarrtina
13. bře 2010

krásné odpoledne, zde Vám jdu ukázat testík.
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
Snad bude čárka sílit

mari111
13. bře 2010

no martinko myslím že to je jasné jak facka 😉

madormi
13. bře 2010

teda holky už poroďte chci vidět nějaký foto miminek nových 🙂 Já včera vyrazila si vyčistit hlavu ale poctivě jsem pila jen červené víno, žádnej trvrdej, nesmím to tělo zas ezačít huntovat 🙂

aronek
13. bře 2010

maarrrti, máš krásné //, moc gratuluji 😀

maarrtina
13. bře 2010

aronek: díky snad vydrží. Jdu uklízet. Mrknu na Vás zase večer 😉

farmarska
13. bře 2010

ahooój , jůůů tady se nekecá! 😨
tak já to trošku doženu svojí samomluvou 😉
takže maarrti moc gratuluju, jsi těhule jak vyšitá 😉 😵 😀

farmarska
13. bře 2010

no a jinak vám povím, že jsem moc napnutá na pondělek..na aronka, martinku, ale i stroužek má v pondělí nástup na porod 😉 holky tak jaká pořadí si rozeberete 😉 no mě je to jedno, hlavně že bude jedno mimineško za druhým 😵 😵

farmarska
13. bře 2010

no a já už mám dnes pohov. Spolužáka Robči jsme odvezli domů a máme zase klídek 😵 Nakonec jsem jim dopoledne udělala jako svačinku čok.puding s piškotem a k obědu jsem ogrilovala kuře, k tomu udělala rejži a manža udělal pohárky a než odjel tak ještě dostal svačinu(aby neřek a nepřijel domů hladovej) a to jsem udělala takový ty špenátový šneky z listtového těsta. No kluk nechtěl ani domů a jen co přijel, tak tátoj hlásil, že chce jet zejtra zas a když mu todle neprošlo, tak hned mluvil o příštím výkendu 😅 😅
Příště asi nebudeme tak podstrojovat, nebo se ho nezbavíme a už nikdy nebudeme mít klidné rodinné víkendy 😅 😀 😎

farmarska
13. bře 2010

tak jsem se tu vykecala, trošku vám tu doplnila něco ke čtení a zase teda asi půjdu 😉 omrknu co dávaj v telce 🙂

farmarska
13. bře 2010

jako jinak kdyby došla už ta mrcha, vůůůůbec bych se nezlobila 😠 😎 😀

aja.83
13. bře 2010

Maarrtinko, krásné //, gratuluju, je to jasný!!! 😉 😵

cajori17
13. bře 2010

Nazdar kocky.........nám dneska celej den nesel internet a uz mam slusnej abstak,tak vas jdu docist.... 😀

mari111
13. bře 2010

Farmi mrcha jedna mrchovata leze jen tam, kde není výtaná 😠

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru