Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aronek
14. bře 2010

markee, takže to dopadlo supr, to je fajn 😉

markee
14. bře 2010

Aronek,jojo bylo to super. Jen jsem myslela,že si dám sklenku vínka a to jsem nestíhala 😅

markee
14. bře 2010

Tak nám hoří komín 😀 Já mám z toho prču,pže mám doma hasiče 😀 No hlavně,když mu říkám: hele co to bylo?
A on: "nic prosim tě,ještě jednou řekni,že nám vaří kotel nebo hoří komín,tak už dostaneš na prdel."
No a co se nestalo,fakt ten komín hoří. No frajer má teď práci s vybíráním žhavýho. Nemá smysl volat kolegy,pže nic jiného stejně neudělaj. Ale na komín ho nepustím,jako na střechu,pže je hnusný vítr 😠

mari111
14. bře 2010

no teda Marke, tak po takovom naročnom ale pěkném dni toto,jo, no ja to znam, teda ne až tak , ale asi se toho bohužel jednu dožiju, to ja mu pořád říkam, co to bylo za zvuk a on nic prosím tě,nech toho, ty slišíš aj trávu rásť, no a včera mu říkam, do se podívat na terasu, neco tam padlo nebo co, jak moc foukalo, no nic no, a rano kolecko normalně odhozene(ho tam tak blbe opřel,že s ním výtr hnul) no a přímo na okna co mame připravene až budeme stavět posezení,má štěstí ze se nerozbili,bych ho nakopala do zadečku 😠 , no chlapi,

aronek
14. bře 2010

markee, to by bylo veselé, kdyby to chytlo 😖 nemá mít komín nějaké revize??

markee
14. bře 2010

Aronek to nevim a teď se manži ptát nebudu,pže bych ho vytočila ještě víc než je.
No víš jak ono se to může stát,že to chytne. On teď nečistil komín asi 4 měsíce-co se topí,pže prostě před tím to nebylo potřeba a pak byl ten sníh a prostě jsem ho nepustila na střechu. No a chytnuli ty saze,pže prý: "potřebuju rozhulákat kotel,je tu zima." No,ale to je náhoda. On tomu rozumí,tak si poradí. Své řemeslo fakt ovládá 😀

markee
14. bře 2010

Jdu spát,dobrou noc.

flair
14. bře 2010

Tk koukám, že Markee měla dnes zajímavý den 😀
Jdu taky chrnět, dobrou noc. A vy těhulinky, co máte rodit, držte se!!!!!!!!!! Martinko, tobě hoooodně štěstí na porod!!!!!! A na Lucinku se moooocinky těším 😵 😵 😵

aronek
14. bře 2010

tak porod nikde, jdu zalézt ☹

mari111
14. bře 2010

holky žádne spaní, zbalte lyže,sáně, rukavice a kulichy a přifrčte k nám, nám tady za hodinku napadlo tolik sněhu,že to nechci vydět ráno, chudák přítelak bude muset ráno ve čtyři odhazovat sníh před garáži aby se dostal do rachoty a mně pak čekaj schody, kurňa tak co to jaro se zatoulalo 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

mari111
14. bře 2010

tak dobrou holky teda když už tu nejste, ja du stavět sněhulaky 😀

aja.83
14. bře 2010

Mari, nesmutni, teď jsem četla, že příští víkend má být až 18 stupňů nad nulou! Bude tu konečně jaro!!! 🙂 Tak snad mají meteorologové pravdu!!! 😉
Dobrou noc, jdu taky spát! A na zítra držím pěsti Aronkovi a Martince!!! 😵

farmarska
15. bře 2010

maboš ajjajaj! 😢 to je nepříjemné s tím tvým nachlazením, no ale i moje kamarádka rodila nastydlá 😝 jen je pak blbý aby jsi si ho aj nenakazila, při kojení a tak..možná bych asi kojila s rouškou přes pusu, nebo já nevím.. 😅 ale doktoři ti určo poraděj 😉 Navíc se neboj, jestli budeš rodit až ve čtvrtek, tak nemoc bude už pryč 🙂

tý jo holky to bude příští tejden miminek! 😵 to bude nová vlna optimismu 😵 😵
aronek, martinka, mabuš, stroužek 😵 😵 😵

markee mamino a ty se trošku víc šetři 😉

farmarska
15. bře 2010

jéé markee ted jsi mne teda rozesmála,hned poránu 😀 u hasičovejch hořelo 😀 😀 kovářovic kobyla chodí bosa vid 😀 😀

farmarska
15. bře 2010

jinak vám teda řeknu, že mě ta zima už fakt taky pěkně s..štve 😠 ale ještě víc mne štve, že mrcha pořád nikde 😠 😠 jako to břicho mne už zase přestalo a mrcha nedorazila 😢 a já už se tak těšila 😖 hergot no co to je todle! 😠 😠

tercie
15. bře 2010

Ahoj kočky moje, o víku jsem nestíhala, tak se hrabu teď, honem vás dočtu a prchám k doktoru na KO, a pak mám pochůzky po městě, takže se vám ozvu jak dorazím domů, jo?

Co je novýho, o co jsem přišla? 😉😀

farmarska
15. bře 2010

tý jo, tady se snad ještě spí nebo co 😝 si se mnou nikdo nepovídá 🙄 nikdo mě nemá rád 😢 😢 😢

farmarska
15. bře 2010

jůůůů co to je!!! 😨 😨 😨 😨
ségra ty a tady! 😕 😕 😕 v tudle dobu?!!!! 😨 😨 😨
co se děje?!!!! 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

farmarska
15. bře 2010

jo takhle ty se jdeš kontrolovat? 😉 tak to jooo 😀 😀 😀 tak pak nezapomen hned až dorazíš dom, hlásit ty dobré zprávy 😵 už se moc těším 😵 😵 😵

no a o co jsi přišla? nepovím 😉 dočti si to 😀 😀 😀

markee
15. bře 2010

ahojky.
Farminko,já bych se fakt ráda šetřila. Jenže do Práglu nejedeme,tak mi bylo blbý nejít pomoct uklízet i dnes. Nikdo neví,že jsem těhu. Jsem dnes teda pořádně zlámaná a unavená,takže mi i ten úklid nepůjde moc rychle.
Jinak ano,nám hořel komín. Jenže Míša profík-prostě ví jak na to. Dole vybral to žhavý,prý se trošku spálila,ale už je tak nějak obrněnej. Když se mu to zdálo OK,tak vylezl na půdu k těm dvířkům v komínu a prošťouchal to od zhora a vyčistil rovnou kotel. No nic nepadalo,nic nehořelo,tak nemusel to hlídat do rána. Ale dal si teda. Nojo,má mi taky někdy věřit 😀 a já mažu na náves za holkama. Papa.

aja.83
15. bře 2010

Dobré ráno holky! 😵 Tak už se těším na ta dnešní miminečka! 😵 Šup sem s nima! 😀 A rodičkám držím pěsti!!! 😉

aronek
15. bře 2010

Ahoj, tak mi už se vypravujem 😖

aja.83
15. bře 2010

Holky, jako já zas dneska nespala! 😠 No co to je todleto, fakt?! 😠 Od 2h jsem čumákovala do tmy! 🙄 Ale tentokrát jsem aspoň vydržela ležet a mít zavřený oči...abych neměla tak moc opuchlý oči a kruhy pod očima...Ale stejně to nezabralo, jsem zas jak...??? 😅 Teď přemýšlím, který zvíře má opuchlý oči 😀 😀 😀

aja.83
15. bře 2010

Aronku, držím pěstičky! 😵 Tfuj, tfuj, tfuj 😉 - pro štěstí! 😉

farmarska
15. bře 2010

aronku, bachařko naše šikovná, moc ti držím palečky, moc na tebe budu myslet, nejvíce asi v ten čtvrtek 😉 a už se moc těšíme na Honzíka-zvečí!!! 😵 😵 😵 😵 tak tfuj tfuj a ničeho se neboj, všechno zvládneš 😉 😵 😵
a koukej nám podávat info. at se tu psychicky nezblázníme!!!! 😵 😵 😵

farmarska
15. bře 2010

ají ..jak sůva? 😉 ta je teda nemá opuchlý, ale takový výrazný 😀 😀 hele ale kdo to ví vid 😉 😀
hele a co je s tebou čéče, že tě to spaní poslední dobou ták zlobí? 😕 😒

farmarska
15. bře 2010

no nic holky, jdu si najít něco ke snídani, pak zase odpovědět na pár inzerátů kuli práci a mezitím ještě nakrmím žvížátka. Tak se tu mějte zatím hezky a já budu průběžně nakukovat 😉 😎

farmarska
15. bře 2010

jo a martinko, taky tfuj tfuj tfuj, držte se holkýýý!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

tercie
15. bře 2010

Aji opuchlý nevím, ale červený oči má angorák 😀

Jinak jako teda vám řeknu, že mě dáváte...od pátku snad dvacet stránek, to budu číst ještě za tejden !!!! 😀

Ale v rychlosti Maaartince moc gratuluju ke // však už taky bylo na čase 😉 Tak ať sílí a ať je vše v cajku 😉

A našim zasloužilým těhulkám přeju,ať je moc dlouho netrápí aby to měly brzo za sebou a zlatíčka v náručí, a fotky na koníku 😀 Jasný holky? 😉

Tak a já se mažu zkulturnit, namalovat nějakej obličej na ksicht, i když manža furt říká, že z brambory pomeranč stejně neudělám 😀
Tak kočky na mě taky myslete a já se pak ozvu odpoledne. 😉 Papáááá

aronek
15. bře 2010

tak my razíme ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru