Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
30. bře 2010

Maarti jo našli.Vždyt měli daný inzerát už po 14 dnech co jsem marodila.Chápu to,že se to nedá zvládnout.Pro mě je to ted nápor na nervíky aby ten čtvrtek bylo vše o.k. 😅 😔 😔

sarlotta
30. bře 2010

Holky dneska si chci udělat smažáček, už se mi sbíhají sliny🙂)))

Handm a kukni na mimibazar... tam nakoupíš i levněji. V CA miluju sady pro dětičky... to jsou krásné věcičky, vždycky tam nechám kolem 1000,- za malého 😲 😎

sarlotta
30. bře 2010

Kopi ale nepodepisuj žádné ukončení prac poměru ju 😉

murynka
30. bře 2010

leni těhu gatky jsou super 😵 😵 😵 mě se ty moje válejí ve skříni taková škoda že už je nemůžu nosit ☹ 😅
oni si našli náhradu vždyt to přeci nejde ☹ 😠 půl roku ti musí držet tvé místo po 3 letech tě stále musí zaměstnat ale třeba na jiné pozici chjooo to jsou syčáci.....určitě to dopadne dobře 😉

handm gratulace k pohybům 😵 a to oznamování muselo být super asi byli překvapení co? 😵

markee ano každé mimi je právě jiné 😅 🤐

mari cože ty už máš 19tt 😕 😕 😕 mazec 😵 😵 😵 😵 😵

kopa
autor
30. bře 2010

Sarlott 😲 😲
já mám dneska vepřovou pečeni s knedlíkem a se špenátem 😉

kopa
autor
30. bře 2010

tady s vámi kecám,ale už jdu musím do té lékárny,než mi skončí vycházky 😀 😀

aronek
30. bře 2010

tedy dočítat dá dost zabrat 😉
kopi, hezké kalhoty, ale 9 měsíc vypadá jinak 😉

kopa
autor
30. bře 2010

😕 Markét a to je jako někde v zákoně,že mi musejí držet půl roku místo??? 😕

murynka
30. bře 2010

jéé mimibazar ještě že je 😅 😵 já nakupuji tam nextové věcičky od kamarádek za poloviční až čtvrteční ceny 😀 😅
vždy je vše přijde vyprané navoněné super kup fakt 😵

jo holky a od 23.4 začínáme plavčit 😵 😵 😵 malé jsme koupila plavečky 😵 tak s emoc těším 😵

kopa
autor
30. bře 2010

Aronku no dobrá,tak večer vypadám jak v devátém 😀 😀 to mi to břicho vždycky našpulí a zvtrdne.

murynka
30. bře 2010

děláte mi chutě 😝 smažák jsme měla nedávno knedlík špenát maso včéra dneska nemám nic 😀 😀

leni jestli je to v zákoně netuším ale tvrdili mi to v ráci!!! 😅

murynka
30. bře 2010

malá spí na terase tak mám na vás čas holky moje 😵

murynka
30. bře 2010

a vy jste zmizeli ☹ ☹ ☹ ☹

sarlotta
30. bře 2010

Kopi no to je v zákoně 6měsíců od porodu máš nárok na stejnou židli... ale to asi neplánuješ se vracet, že🙂 no a pak 3 roky máš nárok na zaměstnání u nich s odpovídajícím platem. ale nesmíš ukončit prac poměr, nesmí Ti skončit smlouva.

sarlotta
30. bře 2010

jsem byla pověsit prádlo, nějak nám tu dneska fouká 😉

hanana
30. bře 2010

dobre rano holky sarlotce a wladce gratuluji ke kontrolam, 😵 😵 Farmince k vysledkum 😵
kopi kalhoty jsou super 😵
aji me to taky tak delalo , bolelo me bricho od ovu az do ms, ale nakonec se zadarilo 😀
paajinko doufam ze to na to spermio vadit nebude

kopa
autor
30. bře 2010

Markét zkusím se někde na to podívat 😉 docela mě to zajímá 🙂

Holky zkušené maminky,já vím že je ještě brzy ale můžete mi říct kolik je tak přibližně potřeba bodýček na mímo????O víkendu jsem četla asi nesmysl,že máš mít od každé velikosti 10-15 body 😕 😕

kopa
autor
30. bře 2010

Holky já právě přemýšlím,že si vemu ten dvouletý rodičák a mezitím bych chtěla znovu otěhu 😀 😀 Je pak možné mít dvouletý a při dalším dítěti třeba 3 letý??? 😕

murynka
30. bře 2010

leni jak píše šarlotka tak by to mělo být 😉

15 bodýček 😕 to je blbost já tedy nemám blinkací převlíkám max 2 krát za den když se stane nehoda 😀 mám tak 6 od každé velikosti a ted už dokupuji třeba 68 jsme moc neměla....peru tak jednou týdně 😉 a vše stačí....

leni možné to je ale musíš asi porodit do tich 2 let 😕 což mi přijde masakr tak brzo po sobě,,..já už jsme vyřídila rodičák na 3 roky

markee
30. bře 2010

Tak já se vrhla na debordelizaci friťáku. Ještěže je rozebratelný celý-no to bylo maso. Já ho myju často,ale teď jsem vzala i ty zákoutí do kterých se blbě vejde ruka. No fuj.to byl hnusík 😅
Kopy,jde to si vzít na jedno dítko tak a na druhé tak. Ale plánovat si to je hezké,jen mě plánování fakt nevychází ☹ Známá to teda taky tak udělala,ale od září je na neschopence,pže malé se má narodit každým dnem. Nestihli to nebo nechtěli,nevím,ale prostě měla dvouletý rodičák.
Jinak Kopy,když se každé tři hodiny krmí mimčo,tak se občas i celé převlékne-poblinkání, pročůrání,prokakání.Takže cca 8 bodýček denně,ale ono člověk nemusí mít značkové-drahé,ale v Tescu koupíš sadu o 7 kusech-sice bílé ale dosti levně. Barevné maj taky v sadách a v akcích vyjdou taky levně. V CA maj body kolem 60Kč jedno-taky není drahé,ale Tesco je lacinější. Takže některé kusy seženeš levně. K tomu punčošky,dupajdy nebo jen dupačkové kalhoty.No ono se to dá. A na mimibazaru se nakupuje skvěle. Můžeš koupit i od nějaké maminky několik hadříků naráz za skvělou cenu. Když se daj vyvářet a žehlit,tak je to pohoda. 😉

sarlotta
30. bře 2010

Ahojík Hani🙂

markee
30. bře 2010

Ale jak píše Murynka-tak myslím,že sem jich tolik taky neměla. No i když možná jo. Něco málo koupila jsem já a pak jsme dostali do kouta nebo z anglického sekáčku. Kvalitní oblečení. Já mám fakt pořád nařachanou skříň. Malá to ani neunosí,ale zas si říkám,lepší více než méně. Nojo-hodně babiček,dědečků,tetiček,strýčků 😀 To pak jde samo 😉

sarlotta
30. bře 2010

Kopi ta nejmenší velikost 56 tak 3 s dlouhým, 3 s krátkým rukávem...víc ne. to máš tak na 14 dní 😉 a co budeš dělat po porodu🙂 cárat s kočárem po obchodech neeee 😎

Kopi ten dvouletý si můžeš vzít, ale abys měla nárok na místo tak musíš otěhu a porodit do 2let prvního dítka a nebo otěhu a jít marodit dřív než bude mít první dítko 2 roky🙂

sarlotta
30. bře 2010

radši si pokup 62 velikost🙂

murynka
30. bře 2010

je to o tom jaké to mimi je když je blinkací posrávací určo více 😀 ale dá se to dokoupit do začátku bych vzala od každého 6 ks.

já toho neměla moc moje kámoška toho měla mraky až jsme měla depku 😅 ale ani mi to neunosili až mi bylo některých věcí líto ☹ třeba ziomní kombinézky měla jsme jich moc a nestihla unosit fakt to chce s rozvahou 😉

já nakupuji tesco cheeroke,ca,mimibazar

murynka
30. bře 2010

ty malé velikosti víc..i když mi 50 měli do 3 měísce 😀 😀

ted oblékám 68 62 jsme využila malinko 😕 hodně tu velikost přerostla jako rychle...

cajori17
30. bře 2010

ahoj holky.....tak se vas nazim po dlouhe dobe docist a je to docela fuska.....

Farmi, dostala me tva hlaska prdel,jak pavian 😀

Jinak Kopi,ty ryfle jsou uzasne 🙂

A po domluve se setrickou jsem zjistila ,ze jsem dnes 4 DC,tak mi to hodte prosim do tabulky 🙂
mela jsem problem urcit 1 DC ,pac jsem po vysazeni utrogestanu hodne spinila .......no,tak zaciname s dalsim kolem snazeni 😒
ja uz prestavam doufat,ze se nekdy mimiska dockame 😒

aja.83
30. bře 2010

Hanana, tak to jsi mě uklidnila! 😉 Já už jsem to málem chtěla začít řešit, jestli to neznamená něco špantýho! 😅 A vono neznamená a je to v pohodě a za chvíli se zadaří! 😉 Hurá! 😀 😀 😀

sarlotta
30. bře 2010

no Kopi Ty máš vlastně termín v říjnu🙂 tak jen s dlouhým tak těch 6 kousků🙂

hanana
30. bře 2010

ja teda mela hadru na maleho tolik, ze neco nebylo ani pouzite, neco jsem nakoupila, kazdy taky neco donesl, ale je pravda tady to asi vyjde levneji ty hadriky
sarlottko ahojky, mas 8 kilo nahore? ja se ted od te dovolene bojim zvazit, ale jsem tlustoch tak nemuzu moc pribirat 😖

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru