Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aja.83
3. dub 2010

Kopi, určitě, z Prahy jste tu za necelou hodinku. A máme tu krásný zámek - Karlova Koruna, muzeum Loreta, a v okolí plno krásných míst - lesík s hájovnou a bažantnicí, Kladruby nad Labem - koníčci, krása, fakt doporučuju 😉

kopa
autor
3. dub 2010

Ajo to je dobré přáníčko 😀 😀 😀 😀
Tak já to navrhnu přítelákovi a zámky ty mám moc ráda 😵

aja.83
3. dub 2010

Viď, Kopi, taky se mi to přání moc líbí! 😀

kopa
autor
3. dub 2010

já tedko byla slintat u té trouby 😀 🙂
A na té fotce je ten tvůj psík?je krásný 🙂

aja.83
3. dub 2010

Jo, to je náš Beníček - Parson russel teriér! 😉

kopa
autor
3. dub 2010

No tak ty teriéři jsou takový svý néé? 😕 😕 Když jsem pracovala ve zveráku tak mi tam chodila pani a ta měla taky náké takové plemeno a měla co dělat s ním 😀 😀 furt jí někde něco žral a pak se jí koupal ve stromovce... 😀

kopa
autor
3. dub 2010

tak já mizím,zalezu do postýlky,jsem nák unavená 😅

aja.83
3. dub 2010

Já jdu taky odpočívat...Chytla jsem děsnou rýmu, aaach jo! 😖

farmarska
3. dub 2010

ájo no neblázni takhle si rýmovat, když je venku sluníčko 😨
Pesan je moc hezkej 🙂 hele a kdy se to těhulení projeví u něj 😀 😀 jinak doufám, že si mi nabrala do toho demižonu 😉 jen až s tím ke mě pojedeš, dej předem vědět, abych byla zrovna doma, abych se v tom vykoupala za čerstva, dřív než mi ta žbrunda zatuchne 😀
Jinak zámky a hrady my taky rádi, každej rok jich pár navštívíme, tak kdyby ta voda nezabrala ted, tak si vlétě zajedeme teda přímo k prameni a spojíme to i s tou trochou histrorie a samozřejmě i koníkama, páč vidět naživo starokladrubáka, to si nemůžu já nechat ujít!! 😵 😵 😵

farmarska
3. dub 2010

kopi jak je, co nevolnosti, máš??? 😕 tý jo ten receptík zní pěkně 😵 tak ho vokoštuj a jestli to bude taky tak dobré , tak ho sem šoupni! 😉

kopa
autor
3. dub 2010

Ahoj Farmi,
receptík dobrej...akorát mi tam furt něco chybí 😅 😅 mám ted divné chutě,asi bych tam dala víc rumu a možná i citronovou kůru.Jinak byl upečený za 40min a krásné dva bochánky a je to krásně měkounké a nadýchané.
Farmíku nevolnosti ty už mám na ústupu asi přes týden 😅 😅 pomalu vymizeli 🙂 jen ta únava trvá a nemám ani nic chut 😅

kopa
autor
3. dub 2010

tady máš odkazík:http://ekucharka.net/mazanec-velikonocni-tvarohovy-video-a-obrazek
Sice tam pani říká,že jí popraskal 😅 ale mě nééééé 😀 😀 😀 😀

farmarska
3. dub 2010

jjéé tak díky za odkázek 😉 nevím jestli to stihnu napíct ještě tyto velikonoce, ale i jindy přijde k chuti 😉 😀
tý jo tak to je dobře že nevolnosti jsou na ustupu 🙂 a neboj ona i ta unava bude postupně odeznívat 😉

markee
3. dub 2010

ahojky holky,
celý den jsem si PC nezapnula až teď a to jen,abych dala vědět,že žiju 😀
Mazance se opět povedli,jsou mňami. Nádivka je taky dobrá,takže co víc si přát. Venku bylo hezky,takže fakt suprový den.
Jela jsem s Johankou k tátovi,ta si tam užila zvířátek a práce-vždy chce pracovat s dědou-nosit seno,krmit králíky a tak no. Prostě náš malej zemědělec. Dom jsme přijeli v půl osmý a malá už spí. Já čučím na NESTYDU. Vše co pekli,doufám,že se to povedlo. 😉

sarlotta
4. dub 2010

dobré ránečko🙂

sarlotta
4. dub 2010

já jsem včera dělala listové plundříky plněné vanilkovým pudinkem🙂

sarlotta
4. dub 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... holčička Anička 3560,49cm
Markytaj 40tt...........................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 39tt................ KO 8.4.....................čeká chlapečka........Lukášek
Flair 31tt.....................KO 6.4.......................čeká holčičku
Jarusenka 27tt
Sarlotta 23tt.................. KO 27.4......... utz 13.4
Hanana 23tt........................................25.3. velký utz dopadl výborně KO ?
Wlladka 22tt....................................... utz dopadl výborně KO ?
Mari 20tt..........................trippl test negativní KO 15.4.
Handm 19tt........................................NT dopadlo výborně, KO 12.4.,velký utz 15.4
ee.liska 18tt .................. KO 19.4.
kytiii 17tt............................................NT 17.3. dopadlo výborně KO?
Sirella 16tt .....................KO 15.4.-trippl test, 5.5. velký utz
miru.j 16tt
Kopa 12tt ....................... KO 29.4. NT 16.4.
Maarrtina 8tt .................KO dopadla výborně máme srdíčko KO 23.4.
Zlababa 8tt ..................... KO dopadla výborně máme srdíčko KO 14.4.
Aja 28DC
Katyna 28DC
Ikopretinka 26DC
Nicollka 22DC
M.aa.b 20DC
Paajaa 13DC
Farmarska 12DC
Cajori 9DC
Madormi 7DC
Natalie
If.v nehlídá
Markee nehlídá

aja.83
4. dub 2010

Dobré ráno holky! Tak já už jsem zase v plné polní a barvím vajíčka 😵 ! Za chvíli jdu na procházku, počasí je zatím krásné, zkazit se to má prý až večer...

markee
4. dub 2010

Ahojky,
já mám vajíčka nabarvená,ale fakt mě už sejří barvy v prášku. Nějak ty barvy špatně chytaj. Zkouknu výrobce a příště koupím jiného. Ještě máme takové tabletové a ty jsou teda nádherné,ale z těch jsem měla vybraný už z loňska nějaké,takže letos půl práškové a půl tabletové. No aspoň něco. S malou jsme teď lepili obrázky na vyjíčka-moc se jí to líbilo,ale mě to štvalo,pže mi ta voda z obrázků barvu na vajíčkách rozpatlala. Mám i pár uvařených v cibulové slupce a na ty vyškrábu nějaké ornamentíky-snad sem to nezapomněla za ten rok 😀

aronek
4. dub 2010

Ahoj, tak u nás je zatím hezky 😉

ee.liska
4. dub 2010

ahojky 🙂
Veselé Velikonoce!!! 😎
jdu jen nakouknout, musím k mamce na oběd, tak dočtu večer. Včera jsme byli na fotbale, tak jsem se provětrala, i když Slovácko nic moc 😠 zítra se taky neukážu, jedeme na výlet do Luhačovic, n aopilé koledníky se můžu vyprdnout 😀 tak si užívejte volna a večer jsem tu 🙂

farmarska
4. dub 2010

ahoj kuřádka moje 😵 hezké velikonoce a zítra nezapomeňte šoupnout polštářek na prdel pod gaťky 😉
já právě dodělala chlebíčky, dobarvila vejce, a dala vařit na oběd 🙂 mezitím jsem si poklidila, dala prát prádlo a ted mám na chvíli zase veget 🙂 teda sluníčko u nás svítí o stopéro 🙂 ptáčci zpívají 🙂 no je nádherně 🙂 asi půjdeme po obědě s pesánkama na prochajdu 🙂 Ten dnešek si ještě užiju, zítra musím zas do tý zkurv.ný práce 😠 na odpolení 😝 a to ještě nevím přesně od kdy, teprve nás budou obvolávat, ale většinou to bejvá tak od tý jedný, do 11 až půlnoci 🙄 doufám, že za tu dřinu budu, na konci měsíce, alspon náležitě fynančně ohodnocená 🙄 😎 😝
pájí koukám, že jsi v pářícím se období 😉 nebo u vás teprve přijde? 😀 doufám, že to berete poctivě a zodpovědně a nejlépe vůbec těch pár dní nevylézáte z postele 😉 😀 nás to čeká tak za tři dny 😀 no už ted mi je manži líto 😀 to zase budu pod vlivem poblázněných hormonů šílet 😅 😀 😀

markee
4. dub 2010

Farmy,téda ty jsi pracantík. Já jsem teď přišla z kuchyně a zjišťuju,že můžu uklízet zas. Prostě včera vygruntuju obývák a dnes je tu jak po výbuchu. Chjo. Jo a pářící období začne jooo??? Téda,závidím. U nás ani nácvik na generálku nebude,pže pořád prostě se necítím dobře. Snad mi na kontrole doktor řekne,jak to se mnou vypadá a předepíše HA.
Od 6 jsem vzhůru,pže malé nebylo dobře. Do devíti třikrát zvracela.Teď už jí je fajn,ale mlsky prostě nedostane,chudáček náš malej.

aja.83
4. dub 2010

Holky, tak vejce docela ujdou, nejhezčí jsou z těch cibulových šlupek. Letos jsem barvila přírodně, no a červená údajně měla jít udělat povařením ve šťávě z červené řepy, nebo z červeného zelí...A výsledek - prdlačku! Vejce je pořád stejný 😀 ! No neva, něco na něj nalípnu! 😉 K obědu mám králíčka od včera - koukejte, jak byl včera krásnej: 😵

farmarska
4. dub 2010

oj jo joj, chudák Johanka 😢 tak snad se jí zas nepřitíží a mlsíky dostane třeba zítra 😉 🙂
Náš Robča není taky nijak extra zdravej, už druhej den ho obolívá hlava a má zase rýmu jako kráva, sem tam pokašlává... snad se to srovná a nepropukne to v něco závažnějšího 😖
No pracantík jsem , ale takovej nedobrovolnej 😀 kdybych do tý podělaný práce nemusela, tak mne tam nedostane nikdo ani párem volů 😅 no a jelikož zítra zas nastupuju a je to tam vždy od nevidím do nevidím, tak musím dnes pofofrovat všechno nejhlavněší doma, páč pak zas nebudu zvládat 😝 Já už se tááák těším až si zase budu v klídku těhulínkovat doma 😀 😎 😀 ... jen aby to tentokráde vyšlo až do konce.. 😔 jinak mne fakt už odvezou ke katynce mezi mlázínky ☹ ☹
Markee a co ta tvoje brigádka, jak to s ní vypadá? vyjde ti to??

markee
4. dub 2010

Farmy,nevim zda brigáda vyjde. Paní řekla,že se ozvou,až budou potřebovat. Přitom měli chtít prý už teď,no tak nevim. Asi se jim nelíbim ani na manuální práci ☹ No teď hlavně vim,že nechci jen takovou práci aspoň na chvíli,ale že chci pořádkou. Brigádu vezmu,ale na stálo,chci něco,aby se to dalo zvládat dalších pár let.
Aji,králík vypadá dobře. My budeme mít nádivku a bram.salát-ten teda je ve stádiu dodělávek-pže vše uvaženo-ale nikdo tu nemá ruce ho dodělat 😀 😀 😀

tercie
4. dub 2010

Krásnou sváteční neděli přeju 🙂
Včera jsme byli samá práce a taky jsme měli návštěvu tak jsem se sem nedostala, tak to musím dneska napravit 🙂
Jdu dočst 😉

tercie
4. dub 2010

Tak to bylo rychlý, moc jste toho nenapovídaly 🙂
MArkee už je Johance líp?

Holky teda já čumím jak vyvařujete, já koupila v pátek biskupskýho beránka a včera upekla bábovku, ale na plecha ze dvou dávek aby toho bylo víc, a tím pro mě velikonoce hasnou. Nebyli jsme nakoupit,takže doma nemám věci ani na mazance, ani na nádivku ani na bramborovej salát 😀 Takže včera byly karbanátky s bram.kaší a salát z čínskýho zelí, dnes budou kuřecí řízky s bramborem a zejtra asi buď smažený drůbeží játra na cibulce, a nebo dušený s rejží, to ještě nevím, na co budem mít větší chuť.

Já chci dneska vytřít pořádně tu novou skříň a už si do ní naskládat věci, včera jsem to nestíhala. Dopoledne jsem spala,protože ač jsem chtěla v tý hosp. bejt jenom chvíli,tak to nakonec bylo skvělý a domů jsme dorazili v půl třetí 😀 Ale nějak to pořád nemůžu dospat, dneska dopo jsem vytuhla po snídani u tv, no viděly jste to někdy, sotva se jeden vzbudí a nají, už by zase spal 😀 A včera odpo mi nebylo dobře, musela jsem nechat vaření a jít si sednout, najednou jsem měla úplnou klepavku a udělalo se mi hrozně slabo... tak nevim, asi tlak, ale jestli vysokej nebo nízkej??? 😀
S maskama jsme sklidili velikej úspěch, až bude nějaká fotka tak vám jí hodím, já nefotila nic. MAnža byl pěkná ženská,každýmu se líbil,taky jsem si dala záležet 😀 a já byla jako teda pěkně hnusnej chlap, fuj...se potkat v lese tak hodím šrajtofli na pařez a zdrhám 😀

tercie
4. dub 2010

Nikdo nikde, jdu koukat na Scarlett 😉

farmarska
4. dub 2010

ají králíček mňáám 😵 já miluju králíka na česneku 😵 a takhle se zelíčkem 😵 😵
markee víš jak, já taky vždycky brala co zrovna bylo a během toho si hledala lepší. Tak třeba nastoupit, kde zrovna maj místo, i na debilní práci, hlavně aby nějaký kačky byly a mezitím se třeba uvolní něco někde jinde, tak jde přestoupit 😉 Já i ted pořád hledám a skoro denně okoukávám nový inzeráty a odepisuju. Co kdybych našla fakt něco lepšího, za míň hodin, míň práce a víc peněz 😀 no půjdu z lepšího, ještě na lepší a ještě na lepší.... až budu na tom nejlepším a budu někde ředitelovat 😀 😎 😀 Hele a ty jsi holka šikovná a baba silná, podívej co si všechno zvládla a nezbláznila se 😉 určo najdeš brzo něco pěknýho 🙂 a tak kde tě nechtěj, jejich škoda 😉 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru