Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aja.83
9. dub 2010

Markee, k tobě pojedu s tou cisternou nejdřív a pak hned k Farmince! A pak za všema ostatníma, po celý republice!!! 😀

markee
9. dub 2010

Aja,ty máš dobrý obchodní nápad 😉

handm
9. dub 2010

Aji, udělam!!!!!!🙂
Nebooj, ještě nemám ani hadřík... jen pomalu koukám po kočárkách, co by tak měly mít atd..
ani ty blbý těhudžíny jsem si ještě nestihla koupit.. i když už tři dny mám odhodlání 😀 jenže na mě buď mají samé obří, nebo malé... takže nemám nic 😀

S tou laparkou nevím, je fakt, že by bylo lepší, dkyby tě třeba fikli případně teď někdy, ne v létě, aby ses vůbec mohla koupat a užít si léto..
a jak si to myslela se zaneřáděným tělem?! Vždyť nekouříš, sem tam jen pivko, ne?!

aja.83
9. dub 2010

Viď, markee! A nebo bys v tom mohla kšeftovat se mnou, a hned bys měla prácičku! 🙂 😀

aja.83
9. dub 2010

Handm, já si myslím, že každej člověk je zaneřáděnej nějakým svinstvem (ze vzduchu, z vody, půdy, chemicky ošetřený ovoce, negativní záření...) 😉 ...Ne nejsem blázen, ale pociťuju to i na sobě. Poslední dobou se strašně potím a mastí se mi vlasy...A kolikrát smrdím jak tchoř...To jsem nikdy neměla...Tak piju teď čistící čaj, možná to ze mě jde ven! 😀 Nee, nekouřím, jen piju pivínko! 😀

martinkal
9. dub 2010

Aji už jsem ti to myslím psala, ale já byla na laparce v září 2008 a v listopadu 2008 jsem našla //. Po laparce máš jen jeden steh v pupíku, takže pohodička. Neboj se. Já byla Na Homolce a fakt super, třetí den jsem šla domů. Neměli jsme 5 týdnů sexit, ale vydrželi jsme to jen 3 týdny a byla jsem těhu 😀

handm
9. dub 2010

No, Aji, já bych to možná zvážila, tu laparku.. když vidím, co píše MArtinkal 🙂 Koukni na ten poklad, co má doma 🙂🙂🙂
A u vás jsou nějaký dlouhý čekací lhůty?!

aja.83
9. dub 2010

Martinko, aha, takže po laparce 5 týdnů nesexit? 😲 A asi se nesmí koupat a tak, co? 😝 No já to holky asi risknu 😅 ! Počkám ještě duben a kdyžtak se objednám...Kéž by to Marti bylo jako u tebe 😵

handm
9. dub 2010

A nebo se zkus zeptat, jestli by ti nepomohla nějaká ta Hysterka, jak psala žlababka...
je teprve duben, léto vlastně daleko, kdyby tě v květnu vzali, jsi na začátku července připravená 🙂 a v létě se plodí jedna báseň 🙂

aja.83
9. dub 2010

Handm, nee, asi by mě vzali do měsíce, maximálně za 2 měsíce...To bych ještě stihla do léta...Martinko a pak to nebolí???Když jsi po tom zákroku? O to mi ani tak nejde, určitě nebude bolet dušička, jako u revize...Ale prostě nemám ráda operace, zásah do organizmu, zase se ve vás někdo vrtá 😠 Chjoo!

markee
9. dub 2010

Aji,tak začni podnikat a přiber mě do party a budu mít hned jiné myšlenky 😉
Tu laparku zvaž. Kamarádka jí měla kvůli mimoděložnímu. Sice doporučujou půl roku klidu,ale oni po 3 měsících začli zkoušet. Sice do teď nic,ale oni i u druhého čekali asi půl roku než se zadařilo. Uvidíš,bude vše OK.

aja.83
9. dub 2010

Holky, frčím domů z práce. Mám sraz s kamarádkama z vejšky! Zatím se tu mějte, zase nakouknu! Papa. 😉

martinkal
9. dub 2010

Aji nebýt laparky, nemám Lucinku. Prostě jen laparkou zjistili, že mám obrácený tlak ve vejcovodech, místo aby šly spermoně k vaječníkům, šly naopak ven. Ten tlak mi obrátili a já byla druhý měsíc těhu. Dr. radí jít na tyhle zákroky buď na jaře nebo na podzim, kvůli hojení a tak........, a to jsem se do té doby cpala hormonama, zkoušela kdeco, a přitom to byla taková banalita.

ee.liska
9. dub 2010

tak s tou hysterkou potvrzuju, byla jsem na odstranění srůstů v září a v prosinci otěhu, sexit jsmee nemohli 3 týdny, koupání 4 týdny

martinkal
9. dub 2010

Holky Lucinka spinká, tak jdu něco uvařit, dneska mi přijedou dcerky jedna z intru, studuje střední veterinu v Hradci Královém a druhá z Prahy, studuje VŠ divadelní. Snad stihnu něco uvařit, než se malá vzbudí, většinou spinká tak 2 hoďky 😉
Zatím pa pa a krásný víkend všem 🙂

kopa
autor
9. dub 2010

Tak my byli v Zoo a ted jsme došli a jdu dělat štrůdl 😀
V mezičase vás dočtu.

handm
9. dub 2010

Aji, tak to promysli!!🙂 Ještě bych klidně zašla i za jiným doktorem, aby ti řekl, co si o tom mylsí...A užij srazík!

Ahoj Eli, jak se vede?! Co mimo?! Všechno v pořádku?!

Martin, hezký víkend!!!

ee.liska
9. dub 2010

jé štrůdl 😵
ahoj handm 🙂 ty už máš půlku za sebou, tý jo. Doufám, že je všechno ok, na KO jdu až 19.4. 😒 ale cítím se dobře

handm
9. dub 2010

Ha, a jo, mě tam skočil 20TT.. ale to budu až zítra (19+0).. má to nějaké zblblé, ten koník 😝
Eli, taky vždycky trneš do každé kontroly?! Hrůůza... já jdu na kontrolu sice v pondělí, ale velký UTZ mi posunuli ještě z 15 na 22/4, tak taky trpím....
A co pohyby nějaké máš?!.-)

ee.liska
9. dub 2010

handm já ani nevím, jakési škrundání tam je ale jestli je to mimi to nevím 😲 😀
já jsem vždycky týden po KO v klicu a pak zase plaším a mám bobky 😀 já se na velký utz objednám až tak ve 22tt, to budu mít 14dní po KO a 14 dní před KO tak abych byla víc v klidu 😅

handm
9. dub 2010

jsem si to upravila 🙂 v tom pase.. snad to zítra skočí 🙂

mě ti oťukává, jako když člověk stojí v rybníce a do nohou mu narážejí rybičky.. 😀😀😀😀😀
ale manželovi to nechce ukázat, paličák jeden 🙂

Mě objednaly sestry, ani se neptaly, v ktreým chci týdnu... ale pak Dr onemocněl nebo jen na stáž nebo co, tak to přehazovaly...

ee.liska
9. dub 2010

aha já se objednávám sama
no takové podobné ťukání je ale slabounké a pořád spíš vlevo tak nevím

handm
9. dub 2010

🙂 mě se to stěhuje v celém pupíku...tak si myslím, že to bude ono🙂

tak mizím konečně, mějte se tu krásně a hezký víkend!!
papa

flair
9. dub 2010

Ahojte kočky, jen se hlásím, že jsem ok. Jsem nachcipaná, tak hodně odpočívám.
Ajuško, taky bych tu dřívější laparku zvážila 😉 myslím, že nemá cenu dál čekat 😵
Terciiii, jsi docela odvážná, že chceš ještě takto cestovat 😕 Mě by nikdo nikam už takto nedostal 😅
Tak a já jdu zase odpočívat.

tercie
9. dub 2010

Tak holky mám to hotový, vyluxováno, vytřeno, prádlo se suší venku a už ho ty sviňuchy včely posraly,tomě drtíííííííííííí!!! Buchtu mám v troubě a teď jsem si konečně naložila oběd, a až to sním, tak asi usnu 😀

tercie
9. dub 2010

Hele baby, jdu se chystat do toho kina, tak pic 😉

petroska
9. dub 2010

teda TERCI na to že máš každou chvíli snad rodit tak si čilá jak včelička a zvládáš všechno levou zadní 🙂 ..to teda hledím,jiná už by funěla a na vše prděla ale ty náš všechno udělány at dojdeš s Lukáškem jako do králoství 🙂 .dyt mě už se ted nic nechce natož tak gruntovat.holky dneska mě máti vytáhla po obchodech a nakoupila mi hafl věcí pro prcka,sem hleděla jak je štědrá a to se u ní nestává 😎 tak mám konečně i já už nějakou vybavičku.snad jen nepřijde 4 kilové miminko jak to dnes frčí a rodí

ee.liska
9. dub 2010

terci ty jsi dílo 😀
petrosko to je od mamky hezké 🙂
tak přeji hezký víkend, užijte si volna. my dnes jedeme k mamce sestra slaví narozeniny tak posedíme u ohýnku pod pergolou 🙂

petroska
9. dub 2010

taky řeji všem hezký víkend.taky máme rodinou akcičku tak se pořádně nadlábneme 🙂

farmarska
9. dub 2010

a helemese, ono se nepovídá 😕 😨 😀
Tož to já vám teda taky nic neřeknu, když vy takhle 😀 😝

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru